“آخرین رقص’ قسمت 2 recap: ‘هیچ کس untradeable’ — حتی Scottie Pippen

احساس بهره گرفته و گرفته شده برای اعطا Pippen انتخاب برای به تعویق انداختن عمل جراحی بر روی پای خود را. به جای رسیدگی به آسیب در طول تابستان او منتظر و از دست رفته دو ماه اول فصل.

“من قصد ندارم به f— من تابستان تا نوتوانی برای یک فصل,” او توضیح داد. “آنها در حال رفتن به دنبال به جلو به داشتن من, بنابراین من قصد دارم برای لذت بردن از تابستان من. من با استفاده از فصل برای آماده سازی.”

اردن که در نظر گرفته Pippen ضروری و نام او را “بهترین هم تیمی در تمام دوران” نیست خوشحال است. در فیلم از سال 1997 او جامعی در یک خبرنگار که از او پرسید چند سوال در مورد Pippen. در بیشتر مصاحبه های اخیر او با صراحت گفت: “Scottie بود که خودخواه.”

البته که آسان برای اردن می گویند. او ثروتمند افسانه ای معروف و قدرتمند. و Krause نبود آشکارا صحبت در مورد حمل و نقل او را به خارج از شهر.

“هر کسی می تواند داد و ستد” Krause خبرنگاران گفت: در یک سال 1997 در کنفرانس خبری. “بخشی از مسئولیت من این است که گوش دادن به تیم های دیگر زمانی که آنها به من در مورد بازیکنان ما است. ما فکر می کنیم Scottie Pippen یکی از بالا, زن و شوهر بازیکنان در بسکتبال و احساس می کنم به شدت در مورد او. … ما تا به حال تعدادی از پیشنهادات است که ما فکر خوب ارائه می دهد. من هرگز به توقف تهاجمی.”

گاو نمی شد همان طول Pippen اوایل فصل نبود. آنها تصادفا به یک 4-4 شروع و تلاش برای نمره. اردن در زمان سرخوردگی خود را بر روی هم تیمی های خود و یک جفت از پشت صحنه کلیپ نشان می دهد او را به پاره شدن به Ron هارپر در طول تمرین.

“من اجازه دهید خشم من ایجاد انگیزه در بازیکنان” اردن گفت. “”من می خواهم این. آیا شما بچه ها می خواهید ؟ من ذاتی شخصیت است که برای برنده شدن در همه هزینه. اگر من مجبور به انجام آن خودم, من قصد دارم به آن را انجام دهد.”

پس از ایجاد Pippen معضل “آخرین رقص” سفر به عقب در زمان به توضیح دهید که چگونه او به شیکاگو. در سال 1986 اردن بازگشت و از خود پا آسیب به بازی sensationally مقابل بوستون سلتیکز در دور اول پلی آف. فقط در فصل دوم خود را اردن مجموعه ای NBA playoff رکورد با 63 نقطه انفجار منجر به لری پرنده معروف اعلام شد که او “خدا مبدل به عنوان مایکل جردن.”

در آرشیو فیلم Hall of Fame به جلو نگاه کرد و صدا متعجب اردن تکان دهنده به ثمر رساند: “Point blank من دیده ام هرگز کسی مانند او بازی می کند. شما می توانید همه آنها را.”

در یکی دیگر از کلیپ های پرنده ارشد رقیب لس آنجلس لیکرز گارد Magic Johnson, ارائه شده, به طور مشابه, ستایش بی حد و حصر: “اردن با استعداد ترین بازیکن در NBA تا کنون.”

مشکل این بود که اردن نمی باید هر گونه کمک و گاو بودند جاروب شده توسط سلتیکز. Krause مجموعه مورد بازسازی فهرست معاملات به صورت Pippen در سال 1987 پیش نویس اضافه کردن قدرت به جلو هوراس کمک مالی و معاملاتی چارلز اوکلی برای مرکز لایحه Cartwright. ناگهان هسته بولز’ سه-ذغال سنگ نارس راه اندازی شد.

Pippen وارد اردوگاه آموزشی به عنوان یک تازه کار داشتن تحت سلطه ضعیف تر رقابت در کالج بود اما او در بیداری بی ادب. گاو بودند اردن تیم او نیاز به جا. اردن برای خرید Pippen مجموعه ای از باشگاه گلف به عنوان یک هدیه خوش آمدید. Pippen دیدم از طریق ژست شوخی که اردن شد “تلاش برای فریب من در پس او می تواند تمام پول من” قمار در این دوره است.

پول موضوع گل نشسته Pippen در سراسر نخست خود را. در برابر مالکیت توصیه او خود را امضا کرد قرارداد خود در سال 1991 به خاطر او ارزش امنیت را برای خانواده اش در هامبورگ ارک. (جمعیت 3,500). Pippen تا به حال به در نظر گرفتن شدید شرایط: پدر او بود دچار سکته مغزی که در سمت چپ او را در یک صندلی چرخدار و برادر بزرگتر خود شده بود فلج در یک مدرسه حادثه. که قرارداد مستند یادداشت های سمت چپ او را به عنوان شیکاگو ششم-بالاترین پرداخت بازیکن NBA 122nd-بالاترین پرداخت بازیکن سال 1997.

یک ستاره مدرن هرگز خود را پیدا و در Pippen وضعیت. از زمان توافق دسته جمعی موثر روابط عملکرد به پرداخت بیش از 1990s نسخه: اکثر قراردادهای اجرا تنها چهار سال با چند استثنا برای سودآور پنج سال می پردازد. چه تر است, تجارت ایران به ندرت ساخته شده توسط مدیران از احترام به بازیکنان و عوامل که خوب بکار بردن نفوذ بیشتری امروز از آنها 25 سال پیش. پویایی قدرت منتقل شده تا کنون است که هر GM که مانند Krause بود متنفر شده توسط دو ستاره بازیکنان و مربی تیم خود را در تلاش برای نگه داشتن شغل خود را.

برای Pippen ترکیبی از لاشی حقوق و دستمزد و Krause تجارت نظرات یک پل خیلی دور است. مربی فیل جکسون و چند بازیکن به یاد می آورد Pippen سرزنش کردن Krause در اتوبوس تیم در طول فصل 1997-98.

“پس از شما در این بازی در حالی که شما متوجه هیچ کس untradable,” Pippen گفت: اخیرا در یک مصاحبه تصویری. “من احساس توهین. من در زمان نگرش میشده [Krause] به برخی از درجه است. … من احساس می کردم که آن زمان برای من به خرید بروید. من تا به حال به انجام آنچه که بهترین برای من است.”

در اواخر نوامبر سال 1997 Pippen رفت و با یک تجارت درخواست که تهدید به اردن مورد اعتماد خود همراه آورد و گاو’ سلسله به پایان پیش از موعد. قسمت 2 به پایان می رسد با شیکاگو به شدت نیاز به کولر سر به پیروز.

بهترین نقل قول: “این اولین بار من ملاقات کرد [Scottie Pippen] او به سختی می تواند string سه کلمه با هم او خیلی خجالتی است.” — رئیس جمهور سابق بیل کلینتون

در تمام بحث در مورد ناخشنودی خود را از دست ندهید این فیلم یک جوان Pippen شکوفایی در دانشگاه آرکانزاس مرکزی به سختی یک بسکتبال سر چشمه. 6-پا-1 Pippen وارد دانشکده به عنوان مدیر تجهیزات قبل از جوانه پنج اینچ در یکی از تابستان است. به زودی به اندازه کافی او dunking مسدود کردن عکس و نقشه کشی کلینتون پس از آن زندگی در لیتل راک برای بازی های خود را.

Pippen را NBA سفر کردم به یک شوم شروع به عنوان پنجمین انتخاب در سال 1987 پیش نویس است. پوشیدن لباس سبز سیاتل فراصوت است کلاه Pippen شد انجام یک پست-پیش نویس مصاحبه در زمانی که یک خبرنگار به اطلاع او که او تا به حال شده است معامله به شیکاگو. بود که اخبار به Pippen که گفته شد توسط خبرنگار که او نیاز به یک کلاه جدید.

گذشته از اردن ورود Pippen تجارت — که فرستاده پیشین Polynice (هشتم انتخاب کنید) و دیگر پیش نویس دارایی به Seattle — مسلما ترین محوری حرکت در تاسیس گاو’ سلسله. با وجود تمام فلاک او در زمان بعد Krause آن را به میخ.

جالب ترین لحظه: وجود دارد هیچ چیز خنده دار در مورد یک آسیب به یک ستاره اما اردن معاندت و تحقیر برای بولز’ تصمیم گیران در طول و پس از سال 1985 پا عمل جراحی قابل توجه است که او تنها 22 در زمان.

صاحب جری رینسدرف می خواستم به تعطیل اردن برای فصل هنگامی که پزشکان توصیه وجود دارد که 10 درصد شانس او می تواند رنج می برند حرفه ای-پایان دادن به آسیب مجدد. اردن نمی خواهید به آن را بشنوند. رینسدرف تأکید خطرات گفتن اردن به تصور او تا به حال سردرد و یک بطری با 10 قرص. نه می خواهم درمان سردرد, اما یکی خواهد او را بکشند. او را در معرض خطر مصرف قرص ؟

“این بستگی دارد که چگونه بد f—ing سردرد” به اردن را بی رحم پاسخ.

در ضمن اردن بازگشت به دانشگاه کارولینای شمالی که در آن او شروع ramping تا فعالیت خود را در سطح بدون اطلاع گاو — یک واقعیت است که او به نظر می رسید به لذت در سپس و در حال حاضر. شایعات ظاهر که شیکاگو شد برنامه ریزی برای مخزن در غیاب او به بهبود پیش نویس آن موقعیت یک استراتژی است که اردن همچنان ادامه دارد به نفرت در طول تصدی خود به عنوان صاحب شارلوت هورنتس.

“که فقط نشان می دهد از دست دادن نگرش نه تنها در این تیم اما در مقابل دفتر همچنین” اردن گفت: یک خبرنگار که پرسید در مورد پتانسیل تانک. “ما همیشه باید سعی کنید بیرون بروید و برنده شوید.”

چنین مستقیم کیفرخواست از کارفرمایان خود را ارسال امواج شوک در سراسر اینترنت اگر آن را توسط ساخته شده یک دوم-سال بازیکن امروز در NBA.

آشکار ترین صحنه: اردن مطرح شد در ویلمینگتون, N. C., با یقه آبی به پدر و مادر جیمز و Deloris. به طور معمول, اردن, زندگی نامه شروع با عشق دوران کودکی خود را از بیس بال و این واقعیت که او قطع شد و از دبیرستان اول بسکتبال تیم به عنوان یک دانشجوی سال دوم.

در اینجا اردن گفت که او با انگیزه به عنوان یک کودک توسط دو بارها نادیده گرفته عامل: نژادی آب و هوا در زادگاه خود و تمایل خود را به لطفا پدرش.

“شما تا به حال نژادپرستی در سراسر کارولینای شمالی و در سراسر ایالات متحده” اردن گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از آن را در اطراف وجود دارد. به عنوان یک بچه [من فکر کردم] این جایی است که من نمی خواهم به. من می خواهم به اکسل از این. انگیزه من این بود که چیزی خارج از ویلمینگتون. برای من آن دو و میدانی.”

اردن و برادرش لری را به رقابت در ورزش های مختلف و گاهی مبارزه با جیمز گاهی اوقات نشان دادن طرفداری به لری زیرا او handier با ابزار در اطراف خانه. در آرشیو تصویری جیمز همچنین اشاره کرد که یک جوان مایکل در پاسخ بهترین به چالش.

“من نمی خواهد در اینجا بدون درگیری با برادر من” اردن گفت. “هنگامی که شما به ضربات با کسی که شما را کاملا دوست دارم که اشتعال هر آتش درون شما است. من همیشه احساس می کردم مبارزه لری برای پدر من توجه است. من می خواهم که تصویب. من تعیین کردم و حتی بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات