“آخرین رقص’ قسمت 10 recap: Michael Jordan را گاو برنده ‘شش نفر از آنها’

10 و آخرین قسمت از فیلم “آخرین رقص” بود ساده ترین سریال: بود و دیگر هیچ نیاز به پرش به عقب در زمان برای درس های تاریخ هیچ شخصیت های جدید به معرفی و هیچ سرمقاله فرمان به بحث در مورد چه شد از مایکل جردن و شیکاگو بولز پس از ششمین عنوان اجرا شود. 1998 NBA نهایی مسابقه برگشت برابر یوتا جاز که به پایان رسید با اردن را با قلم مو از Bryon راسل و یاد بازی برنده بلوز تنها داستان از چپ به بگویید.

در حالی که این مستند دستگیر ساخت تا به بازی 6 آن فراموش نشدنی پایان و جايزه جشن گرفت که پس از آن در زحمت کش جزئیات وجود دارد برخی از سوراخ است که مانع از به طور کامل رضایت بخش نتیجه گیری.

بر خلاف همه از اردن دیگر عمده روکش در طول 1990s یوتا کارل مالون به نظر نمی رسد در یک مصاحبه. ایضا برای راسل. جان استاکتون با من حرف برای جاز, اما او نبود برجسته برجسته و اردن نیست پیشنهاد تمدید تفسیر در تنها تیم او را شکست داد و دو بار در فینال. بیشتر چه, Jordan داستان به پایان می رسد به طور ناگهانی در سال 1998 با اذعان به این که او بازگشت به بازی برای واشنگتن ویزاردز در سال 2001. با توجه به این که ساعت زمان صرف شده در کار خود را قبل از عنوان سال تلاش ساخته شده بود برای توضیح سلسله انحلال این به نظر می رسید به یک خودنمایی و هدفمند حذف.

حتی پس از سال 1998 نهایی شد قابل توجه صحنه و پشت صحنه فیلم نمی نا امید. قبل از بازی 1, اردن bopped به پخشنشده Kenny Lattimore آلبوم در اتوبوس تیم اشاره کرد که خواننده از یک دوست. پس از یک بازی 2 پیروزی او خار خبرنگار مقایسه با شکیل اونیل. پس از فوران چاه نفت بازی 4 پیروزی او به صراحت گفت که “این کار انجام نشده است.” در رختکن قبل از بازی 5 او با اطمینان وعده داده شیکاگو دیرین دستیار مربی Tex زمستان که او را “اسلاید یک حلقه در انگشت خود را” — اگر چه مالون خراب طرح با 39 امتیاز در ایالت یوتا برنده شوید.

قبل از بازی 6 در ایالت یوتا یک گاو کارمند نگاه به اردن, لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار آرام در آموزش جدول. این کارمند در مقایسه با اردن به یک “شیر نشسته در سایه فقط خیره” در طبیعت نشان می دهد. “ممکن است دیدن کشتن امروز,” او اضافه شده است.

اما شیکاگو خاموش کردم خودش شروع در بازی 6 هنگامی که Scottie Pippen دوباره تشدید زخمی خود را به عقب. این همه ستاره رو به جلو سعی کردم به بازی اما تا به حال به ترک برای درمان.

“من رفتم برای غوطه دادن و این ماجرا پشت من,” او گفت:. “من انجام شد پس از آن. من گفتن MJ من نمی توانم هر بیشتر. ‘شخص من انجام می شود.’ من یک طعمه است که کل بازی اما [یوتا] آن را نمی دانند. مایکل گفت: “فقط ماندن در اینجا و انجام آنچه شما می توانید انجام دهید.’ من سوخته خودم از طریق این بازی است.”

در حالی که Pippen چپ دادگاه چندین بار برای دریافت درمان گرما و کشش اردن و گاو انجام بهترین خود را به چسبیدن به در. آنها تحت فشار قرار دادند به لبه زمانی که 36 سال از استاکتون به دنبال عنوان برای اولین بار خود حرفه ای, ضربه, سه اشاره گر برای قرار دادن یوتا تا سه امتیاز در دقیقه آخر.

“من هرگز گفت:” اوه خدای من این است که گاو,’ ” استاکتون گفت: در یک ماده از این واقعیت ، “من مطمئن هستم که احساس نمی اورا مورد مایکل جردن یا گاو. من نمی دانم چگونه شما می توانید بازی در برابر کسی با آن است.”

اردن البته به کار گرفته شده ، بیرون آمدن از یک وقفه او سوار گذشته راسل برای سریع لیآپ. سپس در شاید تعریف دنباله ای از زندگی حرفه ای او را برداشت مالون جیبی و راه اندازی یک در یک در برابر راسل برای گرفتن عکس نهایی.

“[جاز] زد که بازی یک زن و شوهر بار قبل” اردن گفت. “دنیس [Rodman] و مالون بوده است مبارزه همه بازی. کارل فقط کاملا فراموش کرده بود که من در weakside. در حال حاضر من کردم توپ. من می توانید ببینید [مربی] Phil [Jackson] از گوشه ای از چشم من. او رفتن به یک ایست.”

کل ساختمان بود روی پای خود انتظار اردن به گرفتن یک شات است که در پایان این سری اگر او آن را ساخته و یا نیروی بازی 7 اگر او از دست رفته است. اردن هم تیمی می دانستم که آنچه که در آینده بیش از حد.

“جهنم را از راه [بود] تنها چیزی که فکر می کردم که” Pippen گفت.

Rodman افزود: “من نمی باید انجام دهید s—. او به شلیک این f—er. او را به پاس این f—ing توپ. نه جهنم. این است که خود را به نوبه خود.”

اردن bided زمان خود را در برابر راسل در نهایت حق رانندگی را قبل از کوبیدن بر روی ترمز. به عنوان راسل شتاب انجام او را از بازی, اردن خار او را با دست چپ خود را. طرفداران موسیقی جاز هنوز در انتظار برای یک حمله ناپاک تماس 22 سال بعد.

“در حال حاضر همه گفت: من تحت فشار قرار دادند,” اردن گفت. “Bulls—. انرژی خود را که قرار بود در آن راه. من نمی باید به او فشار که در راه است.”

اردن پا را راه اندازی بلوز و برگزار شد او را دنبال کنید از طریق. شات خالص بود به او 45 امتیاز یک 87-86 پیروزی و ششم عنوان شده است.

“او یک قهرمان” جکسون گفت: در رختکن بعد. “او یک مرد است که تحویل هر بار که او خواسته شد تا در این شرایط است.”

فیلم از جایزه ارائه گرفتار اردن گفتن او مربی است که او “می دانستیم که ما می رویم به آن را انجام دهد” با وجود Pippen سلامت با صدای بلند جاده جمعیت و حریف قوی.

بعد با شامپاین در دست خود اردن شگفت زده در پایان کامل به شیکاگو غالب اجرا شود.

“می تواند به شما آن را باور کنید ؟ شش,” او گفت:. “شش. شش نفر از آنها را. شش نفر از آنها را. شش نفر از آنها را. شما می توانید می گویند آنچه شما می خواهید. آنها نمی توانند برنده تا زمانی که ما را ترک کنید.”

بهترین نقل قول: “که شاعرانه.” — لئوناردو دی کاپریو

سرخوشی پس از بازی جشن کاملا پرداخت کردن برای NBA سرگرمی خدمه که تعبیه شده بود با گاو در تمام فصل طولانی است.

جکسون به سختی می تواند باور به آنچه اتفاق افتاده است به عنوان او را در آغوش کشید اردن در دادگاه است. مالون دنبال اردن در شیکاگو را به او تبریک می گویم. گاو فشرده در یک آسانسور به عنوان صدها نفر از خوبی wishers mobbed خود را در اتوبوس و هتل. Rodman دستور کارمن الکترا به بوسه لری اوبراین جایزه برای دوربین. اردن پیانو برای جمعیت در اتاق هتل خود را و روایت نهایی خود را ضربه.

“که [Pippen صدمه] ترس s— از من,” او گفت:. “همه چیز به ضرب گلوله کشته شد. من تا به حال به تلنگر از مچ دست من. اساسی s—. پرتاب خود دو انگشت در آن است.”

اما غیر منتظره ترین cameo از کل مستند آمد از دی کاپریو پس از آن در اواسط 20s. به نحوی در این پست بازی راهرو تیمارستان اردن و دی کاپریو زد به یکدیگر با اردن ارائه یک آغوش و اشاره کرد که این تیم تا به حال فقط تماشا دیکاپریو را “انسان در ماسک آهن.”

“شما می دانید آنچه که من گفته بچه ها زمانی که ما گیر دست ما در [برای قبل از بازی تشویق]?” اردن خواسته Dicaprio, قبل از نقل سه تفنگدار ” شعار از فیلم است. “همه برای یکی و یکی برای همه.”

دی کاپریو موفق تنها یک awed پاسخ: “تبریک ، آیا شما برخی از چیزهای زیبا را فقط در حال حاضر ، که شاعرانه.”

پس از شیکاگو blowout بازی 3 شکست یوتا Rodman چپ این تیم به طوری که او می تواند به نظر می رسد در دیترویت در کنار هالک هوگان در یک کشتی حرفه ای رویداد. بسیار شبیه به خود midseason به لاس وگاس Rodman chalked غیر منتظره نبود و چپ جکسون برای پاسخ به سوالات.

“او تنها با در نظر گرفتن تمرکز خود را به دور از نهایی” جکسون بدحجابی یک خبرنگار که به جرأت سوال در مورد Rodman antics. “مال ما نیست.”

هرج و مرج در صحنه در زمان به نوبه خود به سمت پوچ زمانی که 37 ساله Rodman تصمیم گرفتند به آدرس رسانه ها قبل از بازی 4. با کمک گاو کارکنان او در تلاش برای دزدکی حرکت کردن از یک طرف برای جلوگیری از خروج صدها نفر از خبرنگاران.

Rodman طرح خنثی شد که اراذل و اوباش, گیر افتاد, دید از او, او را مجبور به با حداکثر سرعت دویدن یک پله و به انتظار گریز خودرو. آینده Hall of Famer کاهش می یابد به یک دبیرستان بچه بازی پر از قلاب.

“فیل متوجه شدم من فقط نیاز به همیشه من” Rodman گفت. “آنها در حال رفتن به دریافت 100 درصد زمانی که [من] در دادگاه است.”

گاو راه از هم جدا Rodman که در تابستان و بازنشسته شد و دو سال بعد.

آشکار ترین صحنه: مستند باز با روشن تنش بین اردن Pippen جکسون و مدیر کل جری Krause بیش از این سازمان در آینده. Krause می خواستم به تجارت Pippen حرکت از جکسون و دنبال بازسازی تلاش اگر اردن بازنشسته برای بار دوم. بازیکنان و مربی در زمان ارتکاب جرم به جلو را فعال برنامه ریزی در حین سلسله.

Krause درگذشت در سال 2017, اما او توضیح داد که استدلال خود را در خاطرات منتشر نشده به دست آمده توسط NBC Sports شیکاگو است. نسخه کوتاه: بسیاری از شیکاگو چرخش بود پیری و مجموعه ای برای دریافت پیشنهادات زیادی در رایگان آژانس که ترک اردن بدون به اندازه کافی برای کمک به دنبال هفتم عنوان در سال 1999.

خریداران مالک جری رینسدرف ارائه شده مشابه منطق در این مستند اگر چه او گفت که او ارائه جکسون فرصت برای بازگشت که مربی تیم کاهش یافته است.

“آن شده اند که خودکشی را Pippen, [استیو] Kerr, Rodman, [Ron] هارپر” رینسدرف گفت. “ارزش بازار خود را به صورت جداگانه خواهد بود بیش از حد بالا است.”

اردن گفت که او هرگز صحبت در ظهر به رینسدرف در مورد انحلال سلسله و او رد رینسدرف ادعای که Krause می تواند به بازسازی یکی دیگر از قهرمانی تیم در سراسر اردن اگر او تا به حال می خواستم به بازگشت پس از ششمین عنوان.

“ما می دانستیم که آنها نمی خواهید به نگه داشتن تیم,” او گفت:. “اگر از شما خواسته همه بچه ها در سال 1998… ما به شما یک قرارداد یک ساله به سعی کنید برای هفتم. شما فکر می کنید آنها را امضا ؟ بله.

“من باید امضا برای یک سال ؟ بله من امضا برای یک سال. من شده است با امضای یک سال قرارداد به آن است. خواهد Phil باید آن را انجام داده ؟ بله. Pippen خواهد نیاز به برخی از قانع کننده [اما]… پیپ است که نمی خواهید به دست است.”

با گذشت زمان و فاصله برای قرار دادن شیکاگو اجرا به چشم انداز مردی که حل و فصل هر نمره در دادگاه برای تلفن های موبایل بی قراری توسط چه بسیاری بر این باور بود کامل فصل بسته شدن در سال 1998 است.

“این دیوانه کننده” اردن گفت. “من احساس ما می تواند برنده هفت. من واقعا بر این باورند که. ما ممکن است. نه قادر به سعی کنید که چیزی است که من فقط نمی تواند قبول به هر دلیلی. من فقط نمی تواند آن را قبول کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات