زمینه گذاشته است در دو آهنگ. اولین مرکزی تنش 1997-98 فصل خلاصه: مدیر کل جری Krause است چشم خود را به سوی بازسازی برای آینده در حالی که اردن Scottie Pippen و مربی فیل جکسون صرفا متمرکز بر پیروزی ششم خود را به عنوان مهر و موم خود را به اجرا به عنوان یکی از NBA بزرگترین سلسله. دوم اردن 1984 ورود در شیکاگو ترسیم شده است از خود نامی حرفه ای در دانشگاه کارولینای شمالی به انتخاب خود را با انتخاب از پیش نویس برای خود تصاحب حق رای دادن خود را در طول rookie از سال مبارزات انتخاباتی.

بیست و عجیب و غریب سال بعد بولز’ تنش داخلی است نامطلوب و نیاز به قابل توضیحی زمینه در حالی که اردن به افزایش جهانی ستارگی پایین می رود آسان است.

Krause دیرین هدف از قلدری از بولز’ ستاره شد و نگاهی به آینده: اگر اردن بازنشسته و Pippen ترک برای یک دیدار جکسون و بقایای پیری فهرست قرار بود به مبارزه است. اردن که به تازگی موفق به کسب عنوان پنجم خود را در هفت سال بود, اولویت های مختلف.

“ما حق دفاع از آنچه که ما تا زمانی که ما آن را از دست او گفت:” در کنفرانس خبری فیلم. “اگر ما آن را از دست بدهند و سپس شما را در آن نگاه کنید و تغییر دهید. بازسازی? هیچ کس تضمین بازسازی در حال رفتن به, دو, سه, چهار, پنج سال است. توله شده اند بازسازی 42 سال. اگر شما می خواهید در این نگاه از یک کسب و کار چیزی را حس احترام برای افرادی که در زمینه گذاشته بنابراین شما می تواند یک سازمان سود آور است.”

بیشتر چه, اردن ابراز تنفر مفهوم که Krause خواهد تمکین کردن به چنین نتیجه گیری هر چند که دقیقا کار خود را شرح است. Krause بیانیه آمده است که “سازمان های برنده عناوین نه بازیکنان” — که او بعدها گفته شد نقل قول نابجا — درگیری مستقیم با اردن را مشاهده کنید.

“من هرگز اجازه کسی نیست با قرار دادن بر روی لباس و بازی و هر روز دیکته آنچه ما در بسکتبال” اردن گفت: به تازگی ضبط مصاحبه تصویری برای این مستند. “مهم ترین بخش از فرایند بازیکنان است. او را به می گویند که توهین آمیز است به راه من رویکرد این بازی است.”

وجود واقعی تلخی در میان همه احزاب است. اردن دیده می شد تمسخر Krause وزن و قد در مقابل مربیان و بازیکنان پس از تمرین و شوخی که خریداران نیاز به “پایین تر از لبه” اگر اجرایی همیشه می خواستم به ساقه layups. پس از اردن به رهبری گاو به یک پیروزی در یک فصل در نمایشگاه پاریس او دستور جکسون به خاطر جایزه به جای نمایش آن را در عمل تسهیلات. “اجازه ندهید جری آن را دریافت” او را شنیده ام فریاد در پشت صحنه فیلم.

جکسون نیز نا امید Krause بود به wooed برای فصل 1997-98 توسط مالک جری رینسدرف که سفر به مونتانا به ثبت نام او به رکورد یک سال 6 میلیون دلار قرارداد با این درک است که او نمی خواهد در حفظ و رفتن به جلو. طرفداران عاقل بودند که به همه از این با برخی از booing Krause به عنوان او در زمان دادگاه برای خریداران’ حلقه قهرمانی مراسم در شب افتتاحیه.

از این تنش آمد جکسون فلسفی فریم فصل: برای باز کردن اردوگاه های آموزشی او توزیع کتابچه ها که لقب سال “آخرین رقص.”

“کل جلسه در مورد بهره گیری از آنچه اتفاق می افتد به دلیل این است که آن را” مرکز لایحه Wennington به یاد می آورد.

در مدرن, NBA, یک ستاره در اردن قدر خواهد بود قادر به ضربه محکم و ناگهانی انگشتان دست خود را و دریافت Krause از کار اخراج شدند. اما 1990s شد و دوره های مختلف و Krause تا به حال تعلق سرقفلی با مالکیت در طول سال با ادراک حرکت مانند تجارت برای Pippen و آوردن تونی Kukoc بیش از اروپا است. در Krause, دفاع, دیدگاه خود را از پایین در حال سقوط در شیکاگو به ثمر رسید: پس از اردن در سال 1998 بازنشستگی گاو را تحمل بدترین کشش در تاریخ حق رای دادن با عدم برنده شدن بیش از 30 بازی برای شش سال راست.

Krause را به خوبی تاسیس ترس از زندگی پس از اردن آینه زندگی در شیکاگو قبل از اردن. رینسدرف نشان داد که فن بهره بسیار پائین است که گاو شد outdrawn توسط سرپوشیده تیم فوتبال در اوایل 1980s. شیکاگو به شدت نیاز به یک نجات دهنده حق به اردن اتفاق افتاده است به آمده است همراه.

اردن تا به حال میخ عنوان برنده بلوز به عنوان یک دانشجوی سال اول در کارولینای شمالی و تحت تاثیر قرار خود را در کالج مربیان با اخلاق کار و ورزشکاری. در عین حال او تا سوم سقوط کرد در پیش نویس زیرا عقل متعارف در آن زمان پیشنهاد مراکز مهم تر از نگهبانان برای برنده شدن است. پس از Hakeem Olajuwon رفت و به هوستون و سام بویی infamously رفت و به پورتلند اردن در دسترس بود برای شیکاگو است. در کشف تصویری از پیش نویس روز اردن گفت که امیدوار به ساخت گاو به یک برنده “برنامه” مانند بوستون سلتیکز و لس آنجلس لیکرز.

تا پایان تابستان خود را قوی بازی در بازی های المپیک 1984 رهبری مربی باب شوالیه به تماس او را “بهترین بازیکن بسکتبال من تا کنون دیده ام.” اردن تاسیس خود را به عنوان شیکاگو بهترین بازیکن هفته در خود NBA اولین و طولانی نیست پس از او به دست آورده ورزش مصور پوشش با شعار “یک ستاره متولد شده است.”

“ناگهان شما یک شکل ورزش که در شیکاگو قرار می دهد بر روی نقشه” به یاد می آورد رئیس جمهور سابق باراک اوباما بود که در شهر زندگی می کنند ،

اردن را امضا شهامت و بی باکی بود که در نمایش اولیه: او خیره شد پایین کهنه کار تیمی در عمل منجر اولیه-فصل باز گشت بیش از میلواکی دیگران و به سرعت اسیر دل گاو طرفداران که شروع به فروش کردن شیکاگو ورزشگاه.

“او در شعر در حرکت” بوده یکی از طرفداران در یک آرشیو مصاحبه های تلویزیونی.

بهترین نقل قول: “مایکل بود pied piper قدم زدن در خیابان شانزه لیزه.” — کمیسر NBA دیوید استرن

گرفتن اردن شهرت و محبوبیت در 1990s بود یک چالش اصلی برای این مستند که باید او را معرفی نماید و گاو به مخاطبان جوان. قسمت 1 به دنبال به رنگ دیوانگی در اطراف اردن با تکیه به شدت در پشت صحنه فیلم از پیش فصل سفر به پاریس.

اردن با پوشیدن یک کلاه بره سیاه برای اثر بود mobbed توسط طرفداران در همه متوقف می شود. ورود او استقبال شد توسط a L L’équipe تیتر که او را به نام “بزرگتر از پاپ.” به عنوان او آماده برای یک مصاحبه تلویزیونی در پاریس نشان می دهد یکی از کارکنان خواسته او برای تولدش — نقشه کشی قوی ملامت از کارکنان و یک نگاه عجیب و غریب از اردن. زمانی که کمیسر NBA دیوید استرن نشان داد تا اردن او را استقبال گرمی و پرسید: در مورد همسر خود. استرن دیدم بدون نیاز به راست مرزهای با لیگ را امضا و به وضوح میبینیم در اردن درخواست تجدید نظر جمعی.

“وجود خواهد داشت هرگز تیم دیگری کاملا مانند این” استرن گفت: با افتخار در حلقه شب هنگامی که گاو بودند stateside. “آنها بدست به شماره یک تیم ورزشی در جهان است.”

جالب ترین لحظه: Deloris اردن, مایکل, مادر, با صدای بلند خواندن نامه ای که او نوشت: او در حالی که در کالج, درخواست برای $20. توجه داشته باشید به این نتیجه رسیدند: “P. S. با عرض پوزش در مورد قبض تلفن. لطفا به من ارسال برخی از تمبر.”

Deloris با لبخند به او خواندن انسانی “قبل از او معروف بود” داند. بعد اردن خندید به عنوان او را تماشا تصویری از مادرش روایت. در حال حاضر میلیاردر صاحب شارلوت بابکتس و یک کفش کتانی نجیب زاده اردن نگاه واقعا ترسو هنگام مواجهه با خاطرات از درخواست متواضعانه خود را.

آشکار ترین صحنه: Retellings از اردن NBA تمایل به انتخاب کنید تا در اواخر 1980s با او گرم جنگ در برابر دیترویت پیستونز. اردن در اوایل سال بهترین و شناخته شده برای خود را در 63 نقطه حذفی برابر بوستون سلتیکز در سال 1986 و رونمایی از اولین هوا اردن کفش ورزشی.

اما اردن وارد لیگ شد که در وسط یک بوم و گذار. سلتیکز و لیکرز تاسیس شد headlining رقبای اما NBA هنوز گل نشسته شایعات که استفاده از مواد مخدر در میان بازیکنان بود شایع است.

وقتی پرسیده شد که در مورد هم تیمی های خود’ استفاده از کوکائین اردن شرح داده شده به طور تصادفی سکندری بر یک اتاق هتل, حزب خود را در طول rookie سال است.

“عملا کل تیم در آن وجود دارد” گفت: اردن که اضافه شده است که او نمی دود استفاده از مواد مخدر و یا حتی نوشیدن الکل در زمان. “این چیزهایی که من هرگز در زندگی من به عنوان یک بچه جوان. تو خطوط خود را بیش از اینجا, شما, weed smokers در اینجا زنان خود را بیش از اینجا. من هستم. همه من می توانم در مورد فکر می کنم: “اگر آنها حمله این محل مورد حق در حال حاضر من فقط به عنوان گناه به عنوان هر کس دیگری در این اتاق است.’ از آن نقطه من بیشتر یا کمتر در خود من است.”

با توجه به یکی از هم تیمی های خود اردن را ترجیح نوشیدنی به عنوان یک زن 21 ساله rookie شد مخلوط آب پرتقال و 7Up.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات