ایندی باشگاه فیلم: American Psycho یک قناری در معدن زغال سنگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن عصر

Donald مغلوب ساختن پیشی جستن در سایه بافندگی بیش American Psycho. در Mary Harron را تیغ تیز طنز 20 سال پیش منتشر شد, سرمایه گذاری bro-تقدیر-روانی قاتل پاتریک بیتمن پرستش انسان است. چشم خود را همیشه دارت عصبی در اطراف خیابان ها و رستوران های شهر نیویورک در lookout برای او و یا او سپس همسر ایوانا (قصه مجموعه در اواخر دهه 1980). او حتی بیشتر از ویژگی های Bret Easton Ellis اصلی رمان است. Bateman نگه می دارد و یک کپی از هنر معامله در روی میز کار خود و اشتیاق دعوت بر روی تهمت و قایق بادبانی.

آیا او هنوز هم تهمت ترین حامی سرسخت امروز ؟ هنگامی که سنگ نورد مطرح شده این سوال به الیس در سال 2016 او نبود بنابراین مطمئن شوید. شش ورشکستگی شرکت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن از دست داده است بسیاری از نخبگان درخشش ساخته شده است که او چنین aspirational شکل سرحال میلیاردرهای. اما آن را در دسترس نباشد بیهوده تصور کنید یک Bateman از سال 2020 است. به عنوان فیلم را فیلمنامه Guinevere Turner است با اشاره به شخصیت “است که کمتر در یک فرد و بیشتر یک پدیده است. او تجسم از محیط زیست است.” او را جامع تجلی هر خودشیفتگی ، داری supremacist ضربه است که همواره مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده او. این که چرا American Psycho هنوز هم ما را مجذوب امروز – خنده دار و ترسناک و خشمگین در هر خون آغشته به نوبه خود.

به دنبال در مغلوب ساختن پیشی جستن به افزایش قدرت شما پیدا کردن آن سخت به فکر می کنم از الیس کتاب به عنوان یک نوع قناری در معدن زغال سنگ. اما در سال 1991 زمانی که این کتاب منتشر شد آن همه به نظر می رسید بیش از حد دافعه به خرس. American Psycho‘s tale of a fat-گربه بانکدار سرمایه گذاری که انشعابات وقت خود را به طور مساوی بین fetishising کالاهای مصرفی (از دهه هشتاد پاپ ستاره به طراح لباس) و ارتکاب سادیستی استادانه درست شده قتل موجب فوری جنجال. کتاب ملاقات با تحریم ممنوعیت داغدار بررسی و تهدید به مرگ. نیویورک تایمز تقبیح و آن را “خوار قطعه پورنوگرافی ادبی معادل یک انفیه تلنگر”.

الیس همیشه امیدوار خوانندگان خود خواهد بود دفع توسط Bateman و با association, the Wall Street شیوه زندگی است. اما او بیش از حد نزدیک به شخصیت – در گذشته او اعتراف کرد که این کتاب تا حدی بود که راه را برای او را به مقابله با خود را لذت بردن سطحی شیوه زندگی است. آن زمان کسی در خارج برای دیدن Bateman به عنوان او واقعا بود: یک احساساتی risible روح. چه کسی به جز یک درجه یک کونش خواهد شکستن عرق بیش از این فونت از یک کارت کسب و کار? Harron تا به حال هیچ چیز مشترک با Bateman, اما به عنوان یک آکسفورد فارغ التحصیل شد قطعا آشنا با این نوع است. و او می تواند تکرار آن کاملا (وجود دارد یک لمس تلخی به الیس’ بعد از اصرار که “زنان نمی توانند مستقیم”?).

توزیع شد و در ابتدا ناراحت کننده با چنین unsympathetic شخصیت با وجود این واقعیت که او یک سریال قاتل است. در یک نقطه Harron گرفته شد این پروژه و به جای الیور استون با قصد به تصویر کشیدن Bateman به عنوان یک نوع از جکیل و هاید شکل به جای. لئوناردو دی کاپریو بازیگر بود و تازه از سال 1997 تایتانیک. آن بود ظاهرا فمینیستی, آیکون, گلوریا استاینم که تبدیل جزر و مد. او دعوت دیکاپریو به یک بازی بیس بال و التماس او را به بازی نقش یک مرد که قصابی زنان را خیانت خود ارضایی, دختر fanbase.

دی کاپریو حمایت می شود و سپس سنگ. Lionsgate آورده Harron به عقب و اجازه دهید او با چوب اصلی انتخاب برای این نقش: former child star, Christian Bale. American Psycho شد مرحله ایده آل برای یک بازیگر خیلی شیفته با تکمیل فیزیکی تغییر و تحول است. او کار می کرد خستگی ناپذیر خوردند جز مرغ و مطالعه و تمرین رفتار تام کروز – که دارای یک “شدید friendless با هیچ چیز در پشت چشم” با توجه به Harron. اما در پشت ماسک عدل مجاز خالی به رشد بزرگ و بسیار گرسنه است. او می خواهم به بعد را لمس Bateman به خود بتمن اما سابق همیشه بزرگترین نقش, بازی, مردی که فروشنده خودرو پوزخند می تواند به راحتی راه را برای سفید داغ خشم.

عدل درک آنچه یک طنز Bateman, بیش از حد. کمی تکان تکان خوردن او قبل از رانندگی تبر به پل آلن (Jared Leto) چهره شد و ایده خود را. شخصیت صرفا یک تکثير نسخه از همه مسخره مردان در اطراف او. وجود دارد یک شوخی در حال اجرا است که آنها هرگز می توانید بگویید یکدیگر جدا است. پس از همه, همه آنها همان جاروب-پشت مو و گسترده شانه های pinstripe مناسب. نه تنها Bateman این جنایات مخلوط را به گسترده تر ملیله مردسالار سوء استفاده, اما آنها به طور کامل بدون مجازات. در پایان او ترک و برگ یک اعترافی صوتی به وکیل. اما روز بعد آن مرد نمی دانیم آن را او و فقط فرض او را به بازی یک شوخی است. چرا که چگونه می تواند یک مرد با چنین قدرت و وضعیت جرم نهایی تباهی? لحظه ای که اعتصاب نزدیک به خانه در حال حاضر. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سال 2016 “من می تواند ایستادن در وسط خیابان پنجم و کسی شلیک کنید و من نمی خواهد از دست دادن هر رای دهندگان” او به عنوان ممکن است زبان به عنوان Bateman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات