ایندی 500 با مطلق عینک و دامنه revs نبض حتی ماشین تازه کار

که وسعت کمک می کند تا توضیح دهد که چگونه ایندیاناپولیس 500 می کررل و مسحور کسی نیست که رشد با ایندیاناپولیس 500 کسی که می رود همه narcoleptic میان صحبت از موتور و شاسی کسی که هرگز به تماشای این رویداد در تلویزیون قبل از تبدیل در سال 1991 هر دو clueless در و در انتساب.

یک آخر هفته روز یادبود بدون ایندیاناپولیس 500 که این بیماری همه گیر کوروناویروس هل به موکول Aug. 23 در بهترین حالت به معنی آه برای کسانی که ممکن است hankered به تماشای تلویزیون. به این معنی هنوز هم بیشتر برای کسانی که ممکن است تبدیل شده است تا در فرد در آن غول محوطه شاید برای اولین بار شاهد غیر قابل درک بزرگی که باقی می ماند و عمیقی بیان در این کشور شهرت جهانی برای منظره. نیاز نیست به دانستن هر چیزی در مورد مشخصات موتور و به شیفته این منظره از 250,000-به علاوه صندلی و تاب طرح مسابقه زیر.

سال 1996 زمانی که یک شکاف بین مسابقات سازمان به معنای تهی زمینه با بسیاری از honchos تحریم, خروج یک Indianapolis 500 اسکلتی با بی تجربگی من تا به حال تبدیل شدن به یک تبدیل کنید. که روشن اگر شما در نظر بگیرید که در لگزینگتون هرالد رهبر پس از دوستان است پیروزی دو ماه پس از آسیب در ققنوس چپ او را به طور موقت فلج نوشتم یک ستون مست در سحر و جادو از Indy در حالی که sneering در مشهور رانندگان انجام هر آنچه که آنها انجام می دهند در میشیگان که آخر هفته.

(آنها در رانندگی در یک مسابقه است.)

پس از آن من تا به حال خواستار متوقف مردم در طول مسابقه هفته — گاهی اوقات در یک Mesozoic دوران دستگاه شناخته شده به عنوان پرداخت تلفن — به اجازه دهید آنها را می شنوید برای تلفن های موبایل مربوط به اینده از اتومبیل های تمرین. که چیزهای گردشگری. پس از آن من تا به حال حل و فصل به من سالانه و گرامی عادت.

من تا به حال تا به حال سال از یادگیری چگونه ایندیاناپولیس 500s متحرک شهر فرهنگ در رگبار گلوله از سرب تا رویدادها. من تا به حال تا به حال بی حد و حصر شام در برد ریپل محله با sportswriting چراغ روشن تام اسقف و وینی پرونه در یک رستوران ایتالیایی است که در آن زن به اتهام نشسته در صندلی و به نظر می رسید برای ترساندن جهنم از کارکنان. من آموخته بود, به دیدن این صحنه در اطراف مسیر در روزهای شنبهکه یک سال availed نزد جهنمی بالقوه پسر در قانون در تبدیل کروز پایین جاده با یک کافی مار خزنده در اطراف شانه های او را در آفتاب هر دو آنها را خندان نو. من سال های سال! — از کنجکاو frivolities از این رویداد به عنوان زمانی که فلورنس هندرسون آواز سرود ملی و سپس Jim Nabors crooned هر سفارشی “بازگشت به خانه دوباره در ایندیانا” به معنی این ارجمند نژاد باز کرده بود با “دكتر” و “Gomer پیل, U. S. M. C.”

من تا به حال تا به حال بعد از همه, 1992.

در سال 2016 خبر مربوط به نظرسنجی قبلی Indianapolis 500 برندگان 1992 مسابقه به پایان رسید اولین بار در میان تمام نسخه های. آن موفق به مهار بسیار غنی چیزهای که کسی که تا به حال هیچ ایده بسیار از آن که پلک شروع به بستن در اشاره ای به “باشگاه” یا “لولا” و یا “Cosworth” — و هنوز هم “Dallara” یا “هوندا” — ممکن است نشستن در ایندیاناپولیس نوار پس از آن hyperventilating در مورد همه چیز است که اتفاق افتاده است در نتیجه غیر قابل تشخیص است ،

که سال درجه حرارت کمین در اطراف اوه 48 و بادها menaced. بزرگ محل به نظر می رسید در ابتدا به صورت یک ده بزرگ, بازی فوتبال با فضای کافی برای همان. سپس در رژه دور — رژه دور! — قطب-جانشین روبرتو Guerrero که تا به حال مجموعه چهار دامان مقدماتی رکورد بیش از 232 mph سعی در گرم کردن لاستیک و زخم توفنده و خروج قبل از مسابقه آغاز شده است. آن را هنوز هم مخالف اعتقاد و آن را به معنای مسابقه آغاز شد و با ادی Cheever که واجد شرایط دوم پیشرو از طریق پرچم سبز.

شما می توانید بحث در مورد که برای همیشه, اما وجود دارد بیش از حد در مورد آن به بحث. کانادا اسکات گودیر آغاز شده در 33 نقطه از 33 و موج راه خود را تمام راه را به دوم. پایانی خود را تعقیب برنده Al Unser جونیور خواهد بود یکی از مهمترین و مو-بالا بردن لحظات ورزشی, همیشه, که در Unser بیانیه گودیر بودن “درست در زیر من اگزوز” و در اختتامیه حاشیه 0.043 ثانیه باریکترین در تمام Indys. وجود دارد Lyn سنت جیمز که به پایان رسید 11th و برنده rookie افتخارات. وجود نام های بزرگ از گذشته برندگان Al Unser Sr (سپس در مورد به نوبه خود 53) اختتامیه سومین دنی سالیوان پنجم بابی رحال ششم. وجود 13 ماشین در تصادفات, در, سخت, سرد, از جمله یکی مربوط Mario Andretti که دچار انگشتان پا شکسته و دیگری 31 دور بعد مربوط به پسر جف Andretti که دچار جدی تر پا آسیب.

با این حال غیر ممکن است نه بیشتر آزرده Andretti در آن روز پاییزی.

ایندیاناپولیس 500 رزومه از مایکل Andretti جف برادر باقی می ماند چراغ خصومت های ورزشی. نگاه کنید آن را و او است 11-بهترین راننده در رویداد تاریخ از نظر دور چراغ با 431. این درست است که او هرگز برنده شوید. تاب زیر او را در دور چراغ ها 61 رانندگان که انجام داد. ریک میرس که منجر 429 دور برنده چهار بار. ژاک وینو با 22 دور چراغ دارای یک برنده. گاستون شورلت با 14 دور چراغ دارای یک برنده. گراهام هیل با 10 دور چراغ دارای یک برنده.

جو داوسون با دو دور چراغ یک پیروزی (1912).

در سال 1992 مایکل Andretti led برای 160 از 200 دور. سرب خود را به حال yawned به حدود نیمی از یک دقیقه زمانی که او به پایان رسید دامان 188. او رفت تا غالب برای مدت طولانی است که بسیاری از ما شروع به فرض حتی اگر همه ما می دانیم چه کار می کنیم زمانی که ما فرض کنیم. ناگهان اتومبیل خود را متوقف بین سوم و چهارم می خواهید از یک ایده آل پمپ سوخت.

“آن را به نقطه من می توانستم تقریبا راه می رفت در آن او گفت:” پس از آن. “و آن را فقط خاموش.”

آن را به سمت چپ ذهن همه boggled و خاطر نشان کرد که چگونه حتی uninitiated در میان ما می تواند در یک مضحک درام. در اطراف آن Unser جونیور که در طول هفته به اشتراک گذاشته بود تیم خود را ارزیابی خود ناامیدی گذشت گودیر. به زودی بزرگترین ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از ایندیاناپولیس 500 خواهد پایان با دو Unsers چهار بار برنده پدر و برای اولین بار برنده جایزه پسر ریختن دلخواهی اشک.

فقط 12 خودرو عبور کرده پایان شیفتگی فرسایشی.

آخرین بار هفت دور از Unser-گودیر تا به حال شده است در مورد به عنوان نفس به عنوان ورزش می توانید دریافت کنید.

مایکل Andretti و سپس 29, یک سال پس از اتمام مشقت بار دوم با اکثر دور چراغ در 28, بدست کرده بود از ماشین و گفت: deathless “این محل خیلی بی رحمانه است.”

من در سال 1993 نژاد زمانی که فرمول یک قهرمان نایجل منسل و ما منزوی goobers به دنبال او در تمام طول تا زمانی که او به پایان رسید و سوم پس از پیشرو بر دامان 184. (Emerson Fittipaldi کردم دوم از دو برنده است.) Unser جونیور برنده دوباره در سال 1994. وجود آمد nuttiness از سال 1995 زمانی که وینو که پدر ژیل درگذشت 32 در سال 1982 بلژیک جایزه بزرگ در زمان دو دامان خرج کردن برای عبور از سرعت ماشین شد و سپس تنهاست کانادا برنده پس از گودیر رو باریکش برای عبور از سرعت ماشین در دامان 190. که birthed یک مسابقه پس از تنظیم به عنوان گودیر ادعا کرد که او نمی گذشت سرعت ماشین.

آمد وجود دارد سال 1996 است که برگزار کردن دیوی جونز را به نفع دو ماه پس از شکستن خود را در 16 مکان و سال 1997 زمانی که باران تحت فشار قرار دادند در این مسابقه به مدت سه روز و پایان تمام راه را به شنبه و Arie Luyendyk برنده به عنوان همسر خود تلاش کردند تا پرواز خود را از سال 1998 زمانی که Cheever برگزار شد خاموش است در سراسر نهایی 22 دور; و در سال 1999 زمانی که پیروزی رفت و به یک نرم-صحبت سوئدی راننده (Kenny Brack) و یک غیر-نرم-صحبت بسیار تگزاس صاحب (A. J. Foyt که برنده چهار بار به عنوان راننده) اگر شما می توانید تصور کنید.

از آنجا زندگی حرفه ای من منتقل شده و Indianapolis 500 چپ من سال به سال تجربه. من می خواهم در مورد آن را بخوانید ،

اما برای ما موتور و شاسی تازه کار, فریب ایندیاناپولیس 500 است که در آن توانا حضور چیزی در مورد تنظیم و شاهد و نظر که دور جایگاه. شاید ما نیاز به صدا و بینایی به عقده روحی توطئه.

در عین حال آن را نگه می دارد که بی تردید اقامت در قلب و آگاهی است. پس از همه, من تا به حال به نقطه ای که من استفاده می شود به راه رفتن در روز یکشنبه اوایل شب و خیره در grandstands طولانی پس از خالی. من می خواهم فکر می کنم من هنوز هم می تواند شنیدن سر و صدا خود را به عنوان اگر از طریق برخی از عظیم پوسته صدف حلزونی. و من می خواهم احساس غم انگیز است که دیگر از نسخه تا به حال به پایان رسید که هر کس به خانه رفته بودند و که 51 سال به نظر می رسید به صبر طولانی حتی در حالی که منتظر چنین به نظر می رسد بی اهمیت در مورد حق در حال حاضر.

بیشتر بخوانید از پست ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>