مستقل خواستار محدودیت های حیات وحش تجارت و بازار

مستقل امروز خواستار تلاش های بین المللی در ایجاد محدودیت های حیات وحش, بازار و تجارت از حیوانات وحشی برای کاهش ریسک ما از آینده بیماری های همه گیر.

ارتباط بین حیات وحش بازارها و تهدید برای سلامتی انسان ثابت شده است و ما شاهد با کروناویروس همه گیر می تواند باعث حاد رنج می برند در سراسر جهان است. تا به امروز بیش از 1.5 میلیون نفر آلوده شده اند با این بیماری و مرگ و میر در حال حاضر تصویب 100,000.

شیوع اعتقاد بر این است که منشأ در “مرطوب” بازار در ووهان چین که در آن حیوانات عجیب و غریب فروخته شد و پرش به انسان از حیوانات نگهداری می شود در نزدیکی.

این یک مسئله جهانی: یک مطالعه در سال گذشته داشت که یکی در هر پنج مهره داران گونه معامله به عنوان حیوانات خانگی و یا به عنوان محصولات در کشور در سراسر جهان و قرار دادن حدود 9,000 گونه های در معرض خطر انقراض است.

همراه با سازمان ملل متحد تنوع زیستی رئیس الیزابت Maruma Mrema و مشهور حفاظت از منابع طبیعی و سازمان ملل متحد “پیام آور صلح” دکتر جین گودال DBE, مستقل این کمپین می پرسد که دولت ها با هم کار کنند برای اعمال کنترل سختگیرانه تر در تجارت و فروش و مصرف حیوانات وحشی.

Dr گودال گفت: مستقل: “حیوانات مثل ما حساس هستند. آنها می توانند احساس ترس و ناامیدی است. آنها شخصیت و شگفت آور هستند هوشمند است.

“ما نیاز به احترام جهان طبیعی است. ما می توانید بروید و در نظر گرفتن منابع طبیعی برای توسعه اقتصادی در یک سیاره با منابع طبیعی محدود.

“اگر ما در درمان حیوانات راه ما هستند که در حال رفتن به ضربه به عقب بر ما آن را به عنوان است.”

نوشتن به صورت مستقلMs Mrema گفت: “جهانی حیات وحش تجارت و زندگی حیوانی بازار که در آن زندگی می کنند ماهی و گوشت حیوانات وحشی به فروش می رسد, مهم هستند, عوامل خطر برای بیماری زئونوز سرريز. بر این اساس اقدامات انجام شده توسط کشورهای به کاهش تعداد حیوانات زنده در بازار مواد غذایی می تواند به طور قابل توجهی کاهش خطر ابتلا به بیماری شیوع است. کنترل سختگیرانه تر بر فروش و مصرف گونه های وحشی و اجرای بین المللی بهداشت و درمان مقررات نیز باید در مقیاس جهانی است.”

برخی از 241 حفاظت و رفاه حیوانات گروه خواسته اند رهبران سازمان بهداشت جهانی برای اقدام “دائم جهانی ممنوعیت حیات وحش بازارها و بسیار رویکرد پیشگیرانه به حیات وحش تجارت”.

ما قبل از اینجا بوده: قبلی انسان و دام, بیماری های آن انتقال از حیوانات به انسان مرتبط شده اند به حیات وحش از جمله HIV, ابولا, سارس, Mers و Zika.

در سال 2003 شیوع سارس در چین به کشته شدن ده ها هزار نفر از civets حیوانات که در آن ویروس مشکوک شد به سرچشمه گرفته و اجرا حیات وحش ممنوعیت. اما این محدودیت بودند کوتاه زندگی می کردند و در سال های بعدی حیات وحش تجارت bounced بازگشت.

چین با صدور ممنوعیت دائم در حیات وحش تجارت در ماه فوریه است. این هفته یک گروه دو حزبی نمایندگان کنگره آمریکا هشدار داد که این ممنوعیت تا نقاط ضعف – برای تجارت حیوانات وحشی برای پزشکی و تحقیقات – و باید تنگ تر می شود.

بیماری های زئونوز مسئول 2.5 میلیارد موارد انسانی بیماری و 2.7 میلیون مرگ در هر سال در سراسر جهان است.

در مستقل در ماه گذشته کارشناسان محیط زیست هشدار داد که coronavirus را نمی خواهد آخرین پاندمی به انتقام ویران کردن بر روی بشریت اگر ما همچنان به چشم پوشی از ارتباط بین بیماری های عفونی و تخریب از جهان طبیعی است.

مقابله با حیوانات وحشی در بازار و تجارت از حیوانات وحشی است یک دلهره آور, پیچیده ای است که نیاز به هماهنگی های بین المللی اما اگر نادیده گرفته به شمار قبر خطر برای همه ما.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de