ادلب نهفته است که در شمال غرب سوریه در مرز ترکیه شامل آخرین شورشی خاک در کشور و بشار اسد تلاش کرده است به آن را محض و وحشیانه نیروی.

ترکیه حامی از شورشیان مخالف اسد می ایستد مخالف است. در روزهای اخیر که تنش کرده آب پز به خشونت است. ترکیه وزارت دفاع روز دوشنبه اعلام کرد که هفت سرباز ترک و یک غیر نظامی ترکیه کشته شدند در ادلب توسط ارتش سوریه با توپخانه.

در پاسخ ترکی نیروهای عملیات که در آن گفت: “خنثی” 76 در سوریه. روز چهارشنبه رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان هشدار داد اقدام بیشتر اگر سوریه عقب نشینی نیست از ترکیه مشاهده پست ها در ادلب.

اگر نه “ترکیه را به بیش از ماده” اردوغان گفت: مجلس در آنکارا. اکثر تحلیلگران فکر می کنم که “ترکیه و سوریه به طور موثر در یک حالت جنگ اعلام نشده امروز” ال مانیتور سمیح معاملات نوشت.

آشکار ترکیه و سوریه خواهد بود یک جغرافیای سیاسی ظروف سرباز یا مسافر. بشار اسد متحد ایران و تهاجمی خود را در ادلب به حمایت از شبه, قدرت, قرار دادن اردوغان رابطه خود را با تهران و مسکو تحت فشار است.

پس از آن وجود دارد یکی دیگر از حقیقت ناراحت کننده: کشور ترکیه است که آمریکا متحد مسکن حدود 50 ایالات متحده بمب های هسته ای در حدود 250 کیلومتر از مرز سوریه. همچنین یک عضو ناتو یعنی آمریکا و کانادا و بسیاری از اروپا متعهد شده اند برای محافظت از آن را از تجاوز.

اما بزرگترین ضربه است که تا کنون در ادلب را غیرنظامیان از جمله بسیاری از زنان و کودکان است. سوریه جنگ کشیده برای تقریبا یک دهه با جنایات و جرم exoduses اما با هر استاندارد این فرار از ایران در رتبه بسیار.

گروه های حقوق بشر می گویند که حداقل 150000 نفر مجبور به ترک خانه های خود در دو هفته گذشته آوردن مجموع کسانی که آواره پس Dec. 1 به بیش از 500,000. ویدئوها از صحنه نمایش پر هرج و مرج ترافیک برای فرار از مناطق نزدیک به بمب گذاری.

ناامیدی به ترک قابل درک است. در طول جنگ سوریه و نیروهای خود را به حامیان به عمد ضربه غیر نظامی و زیرساخت ها در فشار به یمن است. در یک بیانیه میشل Nunn, رئيس جمهور و مدیر اجرایی مراقبت از ایالات متحده آمریکا گفت که 85 حملات در مراقبت های بهداشتی و امکانات در شمال سوریه در سال 2019 و اینکه تا کنون در سال 2020 است که روند ادامه دارد.

“در دو ماه گذشته نزدیک به 300 غیر نظامی کشته شده اند به عنوان یک نتیجه از تشدید درگیری ها در شمال سوریه” دیوید میلیبند مدیر عامل شرکت بین المللی کمیته نجات گفت. “اگر این خشونت ادامه می دهد تا 800000 نفر در حال حاضر در خط مقدم خواهد بود را با چند گزینه برای ایمنی.”

تحقیقات ثابت کرده است که روسیه حملات هوایی به عمد هدف سوریه بیمارستان ها در سال گذشته است. اما ممکن است کمی مراجعه: خبرگزاری بلومبرگ گزارش این هفته است که مسکو تا به حال شده است قادر به استفاده از آن نفوذ در سازمان ملل متحد به زمان بررسی نقض حقوق بشر در سوریه است.

هنوز دولت های خارجی باید به توجه نزدیک به ادلب. جهان دیده است جهانی اثر فاجعه انسانی در سوریه می تواند داشته باشد. بیش از 5.6 میلیون پناهنده شده اند این کشور پس از جنگ شروع شد. ترکیه به میلیون ها نفر از آنها را — و آن را به امید کمتر و نه بیشتر.

“ترکیه را به حضور در سوریه تنها مانع در برابر و در عین حال یکی دیگر از بحران انسانی,” Fahrettin Altun و ارتباطات و مدیر برای حکومت ترکیه در توییتر نوشت این هفته است. “ما متحدان غربی اجازه داده اند این بحران به چرک و برای بیش از حد طولانی است. آنها تنها با توجه به پرداخت زمانی که آنها در معرض خطر هجوم پناهندگان است.”

برای بسیاری از افراد بهترین گزینه ممکن است آزمایشی پشتیبانی از آنکارا. وزیر امور خارجه مایک Pompeo با صدور بیانیه ای این هفته گفت: ایالات متحده در پشت قفسه ترکیه و با توجه به وضعیت خود را به عنوان یک متحد ناتو.

اما ترکیه و ایالات متحده عمیقا آسیب دیده نظامی در ارتباط است. آن را تنها چند ماه پیش که ایالات متحده آمریکا را محکوم کرد ترکیه خود را برای حرکت به سوریه علیه نیروهای کرد. گزارش رویترز روز شنبه از ایالات متحده متوقف پنهان اطلاعات نظامی برنامه با ترکیه در ماه اکتبر پس از تاخت و تاز.

که حمله صورت گرفت رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور غیر منتظره ای اعلام کرد که نیروهای ایالات متحده خواهد بود ترک سوریه است. هر چند که وعده داده است, در, اثر, نمی, نگه داشته شده است, سوریه است که نه در دولت لیست اولویت: در رئیس جمهور ایالت متحده آمریکا در روز سه شنبه آن را تنها در ذکر مرجع به مقتول دولت اسلامی فرمانده ابوبکر البغدادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار بود به شستن دست های خود را از سوریه است. اما ایران در این بحران نشان می دهد که نمی توان آن را که آسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات