شکار برای یک کار از خانه, وب کم, داستان های شکسته زنجیره تامین

مردم عادات خرید منتقل کرده اند و دور از فقط خرید به صورت فله مقدار از مواد غذایی در طول اپیدمی رو به گسترش کار از خانه دوره CommerceIQ مدیر عامل گورو Hariharan گفت.

“در حال حاضر من فکر می کنم مردم به آرامی شروع به درک این است که یک نرمال,” او گفت:. “آنها درک کنند که آنها نیاز به دریافت آماده برای یک عامل طبیعی است.”

برای سال مصرف کنندگان را جذب نسبت جدیدتر و کوچکتر بیشتر دستگاه های تلفن همراه برای زندگی در حرکت است. فقط سه ماه پیش وب کم شد و تبدیل به آثار گذشته است. مطمئن یوتیوب اثرگذارندهها و مشتاق کارگران از خانه آنها را مورد استفاده قرار, اما بسیاری از ما با اتکا بر ما ساخته شده است در لپ تاپ دوربین های دیجیتال و گوشی های هوشمند برای چند ویدیو چت ما در درگیر.

اما این بیماری همه گیر کوروناویروس تغییر است که به میلیون ها نفر از مردم شروع به کار از خانه و به شدت با تکیه بر تکنولوژی به نگه داشتن در تماس با خانواده و دوستان است.

آن را فقط به وب کم. مانیتور و صفحه کلید و حتی صندلی شد سخت تر برای پیدا کردن به عنوان مردم رفتند به اینترنت برای خرید آنها را در اعداد است که تولید کنندگان نمی تواند پیش بینی کرده اند قبل از همه گیر. در همان زمان تولید گیاهان در چین و در سراسر جهان بسته شده اند و به طور متناوب به دلیل coronavirus مستندات.

اپل یکی از قابل رویت ترین شرکت های فن آوری تحت تاثیر coronavirus زنجیره تامین اختلالات. این شرکت هشدار داد سرمایه گذاران در اواسط ماه فوریه که زنجیره تامین slowdowns می شود که آن را به دست خود انتظارات مالی برای سه ماهه. اپل گفت که تولید آن از سر گرفته شده است سطح معمولی.

به طور کلی لپ تاپ عرضه رو به بهبود است اما آن را برخی از زمان به عقب بر گردیم به حالت عادی تحلیلگران گفت. لپ تاپ ها یک محصول خط ابتلا به پس از یک کمبود در مارس و آوریل گفت: Mikako Kitagawa, یک تحلیلگر شرکت مشاوره گارتنر.

“زنجیره تامین بهبود یافته در مقایسه با پس از آن, اما آن را واقعا نمی نرمال زنجیره تامین در عین حال در لحظه” او گفت:.

بیشتر لپ تاپ های تولیدی انجام شده است در چین که در آن کشور تحت مراحل مختلف از lockdown برای ماه می باشد. به علاوه قطعات اغلب حمل در هواپیما تجاری است که باید کاهش پروازها. و Kitagawa اشاره کرد و حتی پس از اجزاء وجود دارد و مردم به اندازه کافی می تواند به کار به جمع آوری آنها هنوز هم باید به حمل از طریق کشتی در سراسر جهان و در صورت بیشتر قرنطينه با توجه به پورت های مختلف قوانین و مقررات در هر کشور است.

در حالی که زنجیره تامین است که هنوز دوره نقاهت بعد تقاضا برای کار از خانه دنده خونتان.

لاجیتک یکی از محبوب ترین سازندگان از وب کم و گفت: این تجربه محدودیت عرضه پس از تقاضا برای دوربین های ویدئویی به طور ناگهانی به ضرب گلوله در ماه مارس است. مدیر عامل سرخس دارل گفت: هفته گذشته تحلیلگران در آن زمان هفته برای تولید به دریافت “تقریبا” به حالت عادی بازگشت و این بازگشت به سرعت کامل در حال حاضر.

“ما در حال گرفتن در برخی از دسته ها که به فروش می رسد در اواخر مارس قاب زمان, اما ما زنجیره تامین است, کار خوب,” او گفت: در این شرکت درآمد سه ماهه کنفرانس تماس بگیرید.

تقریبا همه وب کم ها به فروش می رسد در لاجیتک وب سایت اشاره می کند که می گویند آنها “خارج از بورس با توجه به تقاضای بالا.” لاجیتک است و محدود کردن برخی از مدل وب کم به دو خرید هر خانوار — آنجا که فروشگاه های مواد غذایی را با کاغذ توالت در این بهار — اما کسانی که به فروش می رسد به عنوان به خوبی.

در سایت های تجارت الکترونیک مانند آمازون و Best Buy, نام تجاری, وب کم در حال بازگشت دستور داد به مدت چهار هفته یا بیشتر و یا به فروش می رسد به طور کامل. دیگر سایت های شخص ثالث در حال فروش وب کم برای نزدیک به دو برابر قیمت اصلی خود را.

(آمازون اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

لینز استنلی دیدم 70 دلار لاجیتک مدل او تا به حال چشم در حد 150 دلار از فروشندگان شخص ثالث در آمازون به عنوان او برای جستجو آن را در اوایل این ماه. استنلی با این نسخهها کار در بازاریابی استفاده می شود و به فرد در رویدادهای اما پس از شروع اجتماعی فاصله زیادی از کار انجام شده توسط تماس تصویری.

لپ تاپ خود را راه اندازی دوربین فقط کار نمی کند به طوری که او تحقیقات خود را پیدا دوربین مناسب و … نمی تواند پیدا کردن آن را برای یک قیمت مناسب در هر نقطه آنلاین. لاجیتک وب سایت اشاره کرد آن بود-دستور داد تا مرداد.

خوشبختانه استنلی است که در حال حاضر توسط یک نرم افزار در پیدا کردن تقریبا فروخته اقلام آنلاین. او تا به حال فقط snagged نینتندو سوئیچ به طور مداوم طراوت وب سایت های متعدد تا آن ظهور تا در بهترین خرید و خرید دو مانیتور کامپیوتر از Costco با چک کردن سایت هر روز تا زمانی که آنها در دسترس قرار گرفت.

او با استفاده از یک ردیاب برای دریافت, خرید, هشدار, وب کم, و بررسی بهترین خرید سایت و برنامه چند بار در هر روز. او در نهایت موفق به خرید یکی از بهترین و خرید آنلاین به قیمت اصلی آن است. آن را برنامه ریزی برای تحویل چهار شنبه, اما او فقط یک اطلاع رسانی است که آن را تحت فشار قرار دادند به جمعه.

هنوز “من خوش شانس,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>