قضاوت توسط تعداد وسایل نقلیه موتوری در حال سرقت در شهر نیویورک در حال حاضر ماشین ها تبدیل شده اند کمتر مطلوب در طول یک مستند.

نرخ سرقت نیست قابل اعتماد شاخص اقتصادی, اما آنها به دور از تنها نشانه آن است که تقاضای خودرو می تواند ثابت کند بیشتر انعطاف پذیر تر ممکن است به نظر می رسد از های اخیر رکورد فروش کاهش می یابد. اگر بیکاری نمی خروش و حتی بالاتر — بزرگ اگر — فروش خودرو ممکن است بازیابی سریع تر از دیگر اختیاری خرید به خصوص اگر نمایندگی در محل قرار داده حق مشوق های مالی و اقدامات بهداشتی دقیق برای اطمینان بخشیدن به مشتریان.

پس از همه, پس از اقامت در خانه سفارشات در حال برداشته ما به دنبال به دست آوردن مجدد شخصی استقلال ادامه دارد در حالی که برای محافظت از ما خانواده از ویروس. یک ماشین می تواند احساس به عنوان اساسی به عنوان یک ماسک صورت.

در حال حاضر این صنعت است reeling: خودروسازان در حال سوختن نقدی به دلیل خطوط تولید در یک وقفه ضعیف تر قطعات تامین کنندگان و فروشندگان خطر سقوط و بانک ها و همچنین خودروسازان’ اسیر تامین مالی عملیات نیروبخش برای افزایش در پیش فرض وام. عنوان نمایشگاه باید درهای بسته خود را در سراسر جهان کاهش فروش را شتاب بخشیده اند. مارس احتمالا بدتر خواهد بود.

راه اندازی مجدد خطوط تولید پس از یک وقفه طولانی مدت نیز خواهد بود یک چالش بزرگ است. حفاظت از کارکنان کارخانه نیست ساده و مرزی زنجیره تامین می تواند باعث عوارض غیر منتظره به خصوص اگر این ویروس هنوز در حال گسترش به طور گسترده ای در برخی از کشورها.

اما چشم انداز برای فروش نیست کاملا تلخ است. خرید و فروش ماشین باید دوباره در چین با نمایندگی شگفت زده چگونه به سرعت مصرف کنندگان را بازگشت به نمایشگاه در حال حاضر که محدودیت های مسافرتی را کاسته شده است.

آن را حس می کند. مسافران که قبلا در زمان شلوغ اتوبوس یا قطار ممکن است احساس ناراحت کننده انجام این کار در حالی که برای. رها کردن توده حمل و نقل وحشتناک از محیط زیست و ترافیک دیدگاه اما پس از بحران بهداشت عمومی مردم احتمالا احساس امنیت سفر در اتومبیل های خود را. این جواب خوبی برای ماشین, های, یا, که تا به تازگی یکی دیگر از محبوب کم هزینه جایگزین برای خودرو مالکیت. در حال حاضر آن را به طور ناگهانی احساس unhygienic. و در نظر گرفتن یک هواپیما است و حتی بیشتر نچسب; اگر مردم در تعطیلات به خانه نزدیک تر در سال جاری و آینده آنها ممکن است انتخاب کردن به درایو به جای پرواز است.

البته میلیون ها نفر از آمریکایی ها شغل خود را از دست داده و نمی خواهد بود قادر به ایجاد بزرگ-خرید بلیط در ماه های آینده به ویژه از کسانی که سخت ترین ضربه در حال حاضر در میان بسیاری از نظر مالی آسیب پذیر است. اما این پایان حق بیمه از بازار ممکن است نگه دارید تا بهتر به خصوص به عنوان عالی-درآمد مصرف کنندگان نمی خواهد که به عنوان بسیاری از فشارهای متناقضی در بودجه خود را. میله, رستوران ها, هتل ها, کنسرت, رویدادهای ورزشی و استراحتگاه های ساحلی همه به صورت یک مطلب طولانی در مسیر بازگشت به حالت عادی اگر اجتماعی فاصله باقی مانده هنجار. که محدود به تشویق گرفتن در پشت چرخ از یک ماشین که در آن جسمی فاصله مرتب سازی بر اساس این نقطه است.

به علاوه هر کسی که در بازار برای یک وسیله نقلیه می تواند انتظار معامله: نمایندگی مجاز و فروش در حال ارائه بهره تامین مالی و پرداخت وام تعطیلات به سرعت حرکت موجودی آورد و در برخی از پول نقد. مشتریان شکار برای یک خودرو دست دوم ممکن است به خصوص معاملات خوب چون فرودگاه وابسته به شرکت های اجاره شده اند کوچک سازی ناوگان خود را. و رانندگی خواهد بود ارزان تر بیش از حد قیمت نفت سقوط کرده اند.

خریداران آینده نگر ممکن است به زودی ارائه می شود حتی بیشتر مالی موضوعات است. در هر دو طرف اقیانوس اطلس وجود دارد, تماس, برای, دولت برای احیای خرید خودرو مشوق های شناخته شده در محاوره به عنوان “پول نقد برای clunkers” — که ثابت موثر در تحریک تقاضا در آخرین رکود است. در حالی که با توجه به ارزش هر یارانه ها باید در درجه اول به سمت هیبریدی و برقی, وسایل نقلیه. حتی اگر بحران آب و هوا ممکن است تضعیف و از توجه ما قطعا آن را نمی توان دور.

در آلمان که در آن تلاش برای جلوگیری از این ویروس به نظر می رسد تحمل میوه, ماشین, نمایشگاه خواهد بود اجازه بازگشایی به زودی حتی به عنوان رستوران ها بسته باقی می ماند. درست است که ماشین های آلمانی لابی قدرتمند است اما آن استدلال که خرید یک ماشین می تواند به عنوان امن اگر نه امن تر از ظاهر به سوپر مارکت معقول به نظر می رسد. نمایندگی تمایل به بسیار بزرگ و اتومبیل های پارک شده بر روی بسیاری را می توان بدون ورود به محل. وجود دارد معمولا نیست بیش از حد بسیاری از مشتریان مراجعه در همان زمان.

که در آن فروشندگان باز باقی می ماند این صنعت در حال حاضر به آمده تا با برخی از راه شسته و رفته برای حفظ مشتریان امن است. در ایالات متحده استفاده می شود اتومبیل, خرده فروش, CarMax, Inc. اجازه می دهد مشتریان به یک درایو تست بدون یک فروشنده نشستن در کنار آنها و وسایل نقلیه در حال بررسی زمانی که کسی را لمس کرده است و یا نشسته در آنها است.

برای آینده قابل پیش بینی های جدید ماشین بوی که خریداران مزه ترین خواهد بود بر اساس الکل ضد عفونی کننده. قرار دادن خریداران در سهولت مانند این می تواند کمک به احیای صنعت خودرو و حفظ هزاران شغل.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

کریس برایانت بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش شرکت های صنعتی. او قبلا برای بار مالی.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات