“آره, من احساس می کنم نوع از آن را از دست داده من بازی فیزیکی,” Siegenthaler گفت: در ماه ژانویه است. “شما می دانید که امروزه شما برو چوب و جن و شما می خواهید به سعی کنید برای انتقال به عنوان سریع که ممکن است بنابراین شما نمی خواهید برای رفتن برای ضربه بزرگ و گیر وجود دارد. … اما شما باید برای پیدا کردن زمان بندی خوب بیش از حد. قطعا چیزی است که من می توانید انجام دهید کمی بیشتر از این است که استفاده بیشتر از بدن من است.”

که تلاش شده است قابل توجه در چند ماه گذشته. بخشی از آن شامل ترکیب هیرو او و Radko Gudas به عنوان پایتخت’ سوم دفاعی جفت شدن.

اغلب این جفت ارز را تا پایان دیدن بیشتر از مخالفان سوم و چهارم خطوط که تمایل به بازی بیشتر فیزیکی است. Siegenthaler گفت: او تلاش می کند به تماشای Gudas برای او چگونه بار بازدید مخالفان و به اندازه زمانی که آن را حس می کند و پس از چیزی بزرگتر است.

“گاهی اوقات شما را در ضربه آن مرد مانورها و شما نمی رسد و شما نمی خواهید آن را به اتفاق می افتد به شما” Siegenthaler گفت. “شما رو به زمان آن بیش از حد; آن آسان نیست.”

یکی از نمونه های اخیر از Siegenthaler افزایش فیزیکی در مراحل اولیه از پایتخت’ 2-0 برنده بیش Carolina در پایتخت یکی از عرصه on Jan. 13. در یکی از اولین تغییرات از بازی Siegenthaler پرواز در آمد و حفر Ryan Dzingel به تخته و سپس به دست آورده در اختیار داشتن جن.

“او یک مرد قوی است که می تواند خود را اداره کند و من فکر می کنم او تا به انجام یک کار واقعا خوب است که” پایتخت مربی تاد Reirden گفت. “من فکر می کنم یکی از مسئولیت های خود را در حال کشتن مجازات وجود دارد net-جبهه جنگ در همه زمان ها. بدیهی است که شما در حال تعدادشان کمتر در آن شرایط و شما باید در آن مناطق و من فکر می کنم این چیزی است که او واز بهتر.”

Gudas که ساخته شده است یک نام برای خود در NHL با خود ریگ فیزیکی تهاجمی بازی گفت: او متوجه یک چشم انداز مثبت در فیزیکی از Siegenthaler. Gudas اذعان چگونه بودن فیزیکی defenseman در لیگ است “بدیهی است که دشوار است” اما تحسین جوان خود شریک غرایز.

“او شده است بازی واقعا فیزیکی به تازگی و من واقعا لذت بردن از آن” Gudas گفت.

Gudas امتیاز به Siegenthaler زمان در شروع فصل زمانی که او زوج با جان کارلسون به عنوان خوب پریدن کردن نقطه است. Gudas و Siegenthaler در حال برقراری ارتباط به طور مداوم بر روی یخ به می دانم که زمانی که برای پرش در یک عجله بلکه زمانی که به خارج از ساختار و اجازه می دهد حریف رایگان عجیب و غریب-انسان راش.

“او است که بدن به عقب وجود دارد و من فکر می کنم اگر او می تواند با استفاده از اندازه خود و به عنوان جسمی به او شده است بازی اگر او می تواند نگه دارید تا بازی مثل آن است که بزرگ برای ما” Gudas گفت. “اگر ما می خواهیم برای رفتن عمیق در پلی آف است که یکی از چیزهایی که شما می خواهید خود را از سوم D-جفت.”

“برای جوناس آن نبوده است, سخت, فروش,” Reirden گفت. “… او همیشه یک مدافع برای اولین بار است که یکی از دلایل که چرا ما همیشه دوست داشتم او را به دلیل این چیزی است که او در حال رفتن به آن را به گروه ما با اندازه و مهارت های مختلف تنظیم شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im