عملیات ویژه ایالات متحده

گروهبان. 1st Class خاویر جگوار گوتیرز (سمت چپ) و گروهبان. 1st Class Antonio Rey رودریگز هر دو سربازان اختصاص داده شده به 3 گردان 7th نیروهای ویژه گروه (هوابرد) کشته شدند روز شنبه.

کابل — اول عکس های زد بیرون در 6 p. m. روز شنبه فقط به عنوان یک تیم کوچک از نیروهای عملیات ویژه ایالات متحده بودند ترک یک ترکیب در شرق افغانستان, به گفته مقامات افغان.

“خارجی ها شروع به فریاد گفت:” سلیم خان یک افسر پلیس است که در پایگاه خود در نزدیکی صحنه است. سربازان آمریکایی تا به حال شده است در نشست با شماری از نیروهای ارتش در یک پایگاه در Nangahar استان شیرزاد منطقه فقط قبل از این حمله رخ داده است.

تیراندازی به طول انجامید فقط چند دقیقه خان گفت. بعد صدای او شنیده بود از هلیکوپتر ورود به تخلیه تلفات آمریکا.

دو ارتش ایالات متحده سربازان نیروهای ویژه کشته شدند و شش سرباز ایالات متحده زخمی شدند در این حمله به گفته ارتش آمریکا فرماندهی. پنتاگون روز یکشنبه شناسایی سربازان ایالات متحده که کشته شدند به عنوان گروهبان. 1st Class خاویر جگوار Gutierrez, 28, از, سن آنتونیو, Tex., و گروهبان. 1st Class Antonio Rey رودریگز, 28, از لاس Cruces, N. M.

گوتیرز و رودریگز اختصاص داده شد 3 گردان 7th نیروهای ویژه گروه (هوابرد) در پایگاه نیروی هوایی Eglin در فلوریدا پنتاگون گفت. هر دو پس از مرگ دریافت جوایز.

این حادثه در دست بررسی است. برخی از مقامات افغان گفت که مهاجم عضو نیروهای امنیتی افغانستان.

سرهنگ سانی لگت یک نظامی ایالات متحده گفت مهاجم پوشیده بود یک افغان و “باز آتش در ترکیب آمریکا و نیرو های افغان با یک مسلسل.” لگت گفت: “علت یا انگیزه پشت این حمله در این زمان ناشناخته است.”

افغانستان وزارت دفاع گفت که “یک فرد آتش گشودند” در ایالات متحده و نیروهای افغان, کشته شدن سرباز ارتش افغانستان یک سرباز و زخمی شدن سه نفر دیگر در علاوه بر این به آمریکا رسیده است.

دیگر مقامات افغان با این حال تایید کرد که مهاجم هویت شناخته شده است و که او یک عضو از نیروهای امنیتی است.

اجمل عمر محلی گفت: “مردی که باز آتش یک سرباز در اصل از Nangahar. دوم افغانستان مقام همچنین گفت که مهاجم عضو نظامی بود اما مشخص نیست که آیا او یک سرباز و یا بخشی از نخبگان واحد نیروهای ویژه. رسمی صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به انتشار جزئیات این حادثه به مطبوعات.

[نیروهای افغان مدعی پیروزی در برخی از مناطق تحت کنترل طالبان. شهروندان می گویند آنها هنوز هم در معرض خطر است.]

Omar, معاون شورای ولایتی گفت که این حمله کشته شد در ضربات. عمر و خان افسر پلیس گفت: دو سرباز دیگر بازداشت شدند برای بازجویی توسط آمریکایی ها.

نیروهای ایالات متحده قرار دادن کل منطقه در مستند محدود غیر نظامی جنبش و محدود پولیس و ارتش خود را به پایگاه ها و پست های بازرسی, یک مقام امنیتی محلی گفت.

Ghulamullah حبیبی

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

ارتش افغانستان سربازان گارد ایستاده در یک نقطه چک در نزدیکی شیرزاد منطقه در Hogyani منطقه را در مربوطات ولایت های افغانستان است.

جنبش در منطقه بود که هنوز هم محدود شده است صبح روز یکشنبه گفت: این مقام که صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها.

خان گفت: هلیکوپتر می تواند شنیده گردان صحنه در طول شب به صبح روز یکشنبه.

حملات مرتکب شده توسط شبه نظامیان که نفوذ نظامی افغانستان واحد به مدت طولانی تهدیدی برای نیروهای آمریکایی و افغان. در سال 2018 ارتش ایالات متحده مدرج بازگشت تعاملات با نیروهای افغان به دلیل افزایش در اصطلاح خودی و یا سبز-در-آبی حملات. یک حمله خودی در سال 2018 به کشته شدن یک افغان فرمانده پلیس منطقه ای در یک جلسه که در آن ژنرال آستین “اسکات” میلر فرمانده ارشد ایالات متحده در افغانستان حضور داشت.

ایالات متحده بازرس کل ویژه برای بازسازی افغانستان گزارش داد که هفت حملات خودی در سال 2019 بیش از سال قبل از, اما باعث کمتر تلفات.

افغانستان وزارت دفاع روز یکشنبه گفت که این حملات “موفق به اثرات منفی بر دوستی و روحیه همکاری و بین [نظامی افغانستان] و ایالات متحده آمریکا نیروهای نظامی.”

نیروهای آمریکایی در Nangahar در حال مبارزه با هر دو طالبان و دولت اسلامی است. بزرگ هوایی آمریکا کمپین پشتیبانی از عملیات زمینی انجام شده توسط ایالات متحده حمایت نیروهای افغان. این استان همچنان یکی از مرگبارترین برای افغانستان با توجه به سازمان ملل متحد.

مذاکرات صلح میان امریکا و طالبان مذاکره کنندگان باقی می ماند متوقف شده است. آنها در گذشته به نام خاموش در ماه دسامبر پس از یک حمله طالبان به شدت غنی شده آمریکا پایگاه هوایی در بگرام.

آمریکا مذاکره کنندگان خواستار کاهش خشونت پیش از مذاکرات می توانند رزومه و یک قرارداد امضا می شود. طالبان مذاکره کنندگان ارائه داده اند همتایان آمریکایی خود یک خشونت-کاهش پیشنهاد.

یک حمله بمب های کنار جاده ای در ولایت قندهار در ماه گذشته منجر به کشته شدن دو آمریکایی خدمات اعضا و سمت چپ دو نفر مجروح شدند. طالبان مسئولیت.

سید صلاح الدین و عزیز Tassal کمک به این گزارش. الکس هورتون کمک گزارش از واشنگتن است.

ادامه مطلب

در داخل طالبان افغانستان خشونت باقی می ماند و راه به قدرت

آمریکا حملات هوایی علیه طالبان آزمایشگاه های مواد مخدر کشته و 30 افغانستان, U. N. گزارش می گوید

پس از dodging طالبان حمله به شمال افغانستان پرانتز برای تجدید حیات

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de