فاعلی جبر یا نه معلوم می شود با یک رعد و برق با شدت بسیار زود است که جنی شیرینی خامهدار و بستنی دار برای رفتن به ستاره بیکر در این قسط اول پخت‘s خیریه سالانه اجرا شود. او و او به تنهایی قادر به ترکیب مناسب پخت مهارت و نوع شوخ و اهل تفریح و بازی تخیلی لمس است که شما نیاز به موفقیت در این hard-bitten جهان از کیک و کوکی ها. او برگ رقبای, Louis Theroux, Russell Howard و Ovie سکو با خرده از جدول خوراکی به عنوان آن را با یک ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از custardy خیالات.

اشتباه پشت شیرین تعارف و candyfloss رفاقت بزرگ, افراد مشهور, پخت برای ایستادن به سرطان (Channel 4), وجود دارد یک عنصر رقابتی به خصوص در بخشی از Theroux, یک مرد که ساده و بی تکلف شخصیت ناکافی است استتار برای آنچه که به گمان من همه گیر جاه طلبی.

آن است که در پایان showstopper بر این که آیا آن را برای Eclair. مضمون در “کامل خود را روز” او مجموعه در مورد بازآفرینی باور نکردنی صدایی ماجراجویی او تا به حال یک بار لذت می برد در باربادوس. آن درگیر شنا در لاجوردی, کارائیب, با, میگم,, خوک که گمان می کنم باعث می شود یک تغییر از دلفین ها. با برخی از ناگزیری, شیرینی خامهدار و بستنی دار و به دیگران دستور داد به ساخت reveries با استفاده از 30 choux نان و البته شیرینی خامهدار و بستنی دار (کیک نسخه) در نتیجه در اینجا استفاده می شود برای نشان دادن اندام از شیرینی خامهدار و بستنی دار (انسان طنز نسخه). قفسه سینه خود را از مد افتاده است از صورتی روشن شیرینی بالای profiterole تنه. او قسمتهای داخلی صورتی که بیش از حد وحشیانه یک مدت در حال لیمو و خامه و خوک گردد از choux و صورتی شکر و تخم مرغ. “این طوری اصلی و سرگرم کننده” اعلام کرد قاضی Prue لیت “آن است که فقط درخشان.” کاملا به.

بی میلی من به برخی از اعتباری برای یکی از Theroux تلاش های خوبی ساخته شده faux, پیتزا, کیک, بر اساس یک بیسکویت اما مبادله شکلات سفید برای موزارلا مربا تمشک برای گوجه فرنگی و چیپس شکلات برای زیتون. او حتی طول می کشد مشکل به استفاده از یک blowlamp در شکلات سفید به آن که معتبر چوب اخراج کوره پخته نگاه کنید. آن است که شوخ و هوشمند اما پخت و پز اجازه می دهد تا او را کمی. همانطور که برای راسل به خوبی خود را عملا خام ناپلئون (mille-feuille) ظرف می تواند در واقع نمی توان طعم لیت و پل هالیوود به دلیل خطر مسمومیت غذایی است. در مقابل Ovie باعث خوشمزه مزه اما unrecognisable messes.

اما حضور خود را بیشتر از همه قدردانی چرا که بعد از همه شکست را بسیار آسان تر به خنده در بیش از موفقیت است. من همچنین باید اشاره میزبان Sandi Toksvig و Noel Fielding که ارائه گلوتن قوام.

به هر حال جنی Hargreaves برنده است. که نام واقعی او ، او به تصویب رسید “Eclair” زمانی که او یک نوجوان بود در یک دیسکو در شهر بلکپول, زمانی که او تظاهر به فرانسه. من تعجب می کنم اگر او می خواهم به نام خودش به جای جنی بری یا جنی رنو پنج او می خواهم که لذت می برد همان موفقیت و رفته را به نفع خود Perrier, جایزه برای, کمدی, اجازه دهید به تنهایی می تواند یک مدعی برای تبدیل شدن به Le Meilleur Patissier-Celebrite سال 2020 است. اگر او برنده نهایی پس من امیدوارم که کسی نام یک کیک بعد از او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de