طرح جدید دولت: به کشاورزان اضافی مواد غذایی به خانواده های نیازمند. آن را سخت تر از آن برای تلفن های موبایل.

کشاورزان در غرب میانه بالا euthanize نوزاد خود را خوک به دلیل این کشتارگاه در حال پشتیبان گیری و یا بسته شدن لبنی در حالی که صاحبان در منطقه تخلیه هزاران گالن شیر در روز. در سالیناس کالیفرنیا ردیف رسیده کوه romaine و قرمز-برگ کاهو خشک شدن در زمستان خورشید در حال انتظار برای کشت و زرع بازگشت به زمین است.

هواپیماهای بدون سرنشین فیلم نشان می دهد که 1.5 مایل خط طولانی از اتومبیل های در انتظار نوبت خود را در یک درایو-از طریق بانک مواد غذایی در میامی. در دالاس مدارس در خدمت خوبی شمال 500,000 وعده های غذایی در هر روز خدمات ماشین نورد به آرامی گذشته ایستگاه های یخ سینه و عایق کیسه ای به عنوان مواد غذایی کارکنان خدمات داوطلبان و جایگزین معلمان دست شیر و غذا بسته از طریق ویندوز.

در سراسر کشور بی سابقه قطع در حال ظهور است بین جایی که مواد غذایی تولید می شود و بانک های مواد غذایی و کم درآمد محله است که به شدت به آن نیاز دارید. آمریکا و کشاورزان و دامداران و دیگر تولید کنندگان مواد غذایی و فقر طرفداران شده اند درخواست دولت فدرال برای کمک به غلبه بر ضعف در توزیع مواد غذایی سیستم است که منجر به تولید زباله غذایی در حالی که آمریکایی ها گرسنه.

اواخر هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پا در اعلام $19 میلیارد برنامه برای کمک به مبارزه بخش کشاورزی و توزیع مواد غذایی به خانواده های نیازمند. کمک بسته شامل دولت خرید 3 میلیارد دلار در فراورده های لبنی و تولید گوشت و محصولات است که به بانک های مواد غذایی و کسانی که نیاز دارند. (حدود 16 میلیارد دلار در حال رفتن به پرداخت های مستقیم به کشاورزان و دامداران.)

اما تلاش باید غلبه بر چالش هایی که منجر به قطع ارتباط در وهله اول: تولید تازه و لبنیات باید حمل و نقل از مزارع به بانک های مواد غذایی در یخچال کامیون. یخچال و فریزر فضای ذخیره سازی باید در دسترس خواهد بود در پایان دریافت به جای افزایش گوشت منجمد. مواد غذایی که در اصل قرار بود برای رستوران عرضه باید repackaged برای استفاده در خانه. و همه از این باید رخ می دهد در حالی که حفظ اجتماعی فاصله و بدون افزایش تقاضا برای نیروی کار به دلیل مواد غذایی, بانک, در حالی که در حال اجرا پایین در منابع در حال اجرا هستند و حتی پایین تر بر روی داوطلبان است.

Unharvested کاهو wilts در زمینه این ماه در مرکز کالیفرنیا دره سالیناس در طول coronavirus بیماری همه گیر. (ملینا مارا/واشنگتن پست)

مواد غذایی بانک ها و سایر سازمان ها با تمرکز بر ناامنی غذایی مبارزه با حمل و نقل حتی در شرایط عادی به دلیل پر هزینه است و به دلیل حمل و نقل و ذخیره سازی نمی قرض خود را به کمک های مالی می گوید: کارن Smilowitz صنعتی استاد مهندسی در دانشگاه نورث وسترن. حمل و نقل و ذخیره سازی مواد غذایی نیاز به تجهیزات تخصصی و باید تنظیم برای ایمنی. آن را به هزینه او می گوید: به علاوه مزایای مالیاتی به عنوان خوب نیست برای اهدا شده کار می کنند.

“در حال حاضر زمانی که شما در نظر ایمنی اضافی نگرانی از covid-19 و کاهش داوطلبان به دلیل مقیاس و دامنه این بحران و چالش های مرکب,” Smilowitz گفت.

بیش از شش هفته گذشته این شبکه ها از مواد غذایی است که بانک ها جمع آوری مازاد مزرعه کالاها و اهدا مواد غذایی از فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها و توزیع آن را به نیازمندان آمریکایی ها مواجه اند بی سابقه تقاضا به دلیل رکورد بیکاری و افزایش چشمگیر در خانواده ها گزارش ناامنی غذایی.

وزارت کشاورزی ایالات متحده در تازه ترین گرسنگی گزارش منتشر شده در سپتامبر سال 2019 برآورد شده است که 37 میلیون نفر مواد غذایی-نا امنی در ایالات متحده است. تغذیه امریکا یک شبکه در سراسر کشور بیش از 200 مواد غذایی, بانک ها, پیش بینی های اضافی 17.1 میلیون آمریکایی را دچار مشکل تغذیه خود و خانواده خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

در زمان عادی این بانک های مواد غذایی توزیع مواد غذایی به جامعه کوچکتر pantries و مبتنی بر ایمان آشپزخانه سوپ و پناهگاه است. بسیاری از این را به حالت تعلیق در عمل به دلیل عدم داوطلبان و چالش های حفظ امن اجتماعی فاصله.

است که برگ های مواد غذایی بانک ها به عنوان اصلی توزیع کنندگان به کسانی که نیاز دارند. در یک تغذیه امریکا مطالعه در هفته گذشته تقریبا تمام مواد غذایی بانک ها گزارش افزایش در تقاضا برای کمک در مقایسه با سال گذشته با افزایش به طور متوسط 70 درصد است. حدود 40 درصد از مردم خدمت در هفته های اخیر جديد و مواد غذایی-بانک پشتیبانی می کند.

و بیشترین افزایش قابل توجهی نیست و در مناطق با بالاترین فقر مناطق که در حال حاضر زیرساخت های قوی برای تغذیه کسانی که نیاز دارند. و نه آنها لزوما در مناطقی که واجد شرایط به عنوان covid-19 “نقاط داغ” که در آن گرسنگی طرفداران ممکن است پیش بینی افزایش نیاز دارید.

لیزا Knutson جمع آوری تخم مرغ در مزرعه مرتع جوجه انزال در برکلی کالیفرنیا. همه گیر بسته شده است بسیاری از رستوران ها که یکی از Knutson اولیه مشتریان.

سعی کنید برای جبران از دست دادن از رستوران مشتریان Knutson اتحاد چرخد و به جامعه حمایت کشاورزی (CSA) فروش و بازارهای کشاورزان.

Yiling Cui آماده کوچک هویج برای فروش در مزرعه خود را ابدی باغ در برکلی کالیفرنیا. او همچنین به کشاورزان بازارهای اما این است که تنها مقدار کمی از ضرر و زیان مالی از رستوران تعطیلی.

بالا: لیزا Knutson جمع آوری تخم مرغ در مزرعه مرتع جوجه انزال در برکلی کالیفرنیا. همه گیر بسته شده است بسیاری از رستوران ها که یکی از Knutson اولیه مشتریان. پایین سمت چپ: سعی کنید برای جبران از دست دادن از رستوران مشتریان Knutson اتحاد چرخد و به جامعه حمایت کشاورزی (CSA) فروش و بازارهای کشاورزان. پایین سمت راست: Yiling Cui آماده کوچک هویج برای فروش در مزرعه خود را ابدی باغ در برکلی کالیفرنیا. او همچنین به کشاورزان بازارهای اما این است که تنها مقدار کمی از ضرر و زیان مالی از رستوران تعطیلی.

با توجه به تغذیه امریکا شریک زندگی خود را, مواد غذایی بانک ها در اکران, El Paso, میامی, فلوریدا منطقه خلیج تمپا و سالیناس گزارش کمترین افزایش تقاضا در حالی که کسانی که در بالتیمور; South Bend, Ind.; Delmont Pa.; ریورساید کالیفرنیا.; و Elmsford, n. y., گزارش, بالاترین نرخ جدید افرادی که به دنبال کمک.

هنوز هم در بسیاری از موارد کسانی که در مناطق شهری در حال بهتر مجهز به رسیدگی به افزایش گرسنگی از مناطق روستایی به دلیل تراکم جمعیت و زیرساخت و شيوع مواد غذایی اضطراری سایت می گوید: آلیسون Meares کوهن مدیر ارشد از برنامه های در WhyHunger یک گرسنگی و فقر سازمان های غیر انتفاعی. آمریکایی های بومی جوامع که تجربه کرده اند تند عفونت نرخ نیز شاهد افزایش نیاز دارید.

مشکلات گرفتن مواد غذایی به افرادی که مواد غذایی ناامن مستقیم عملکرد گسترده تر عرضه زنجیره مشکلات کوهن می گوید.

“در طول 30 تا 40 سال فاصله از میدان به صفحه رشد قرار دادن شدید اعتماد ملی و جهانی غذا-زنجیره تامین,” او گفت:. “این مواد غذایی-عرضه زنجیره ای تعطیل و یا تبدیل تاکید کرد که قیمت مواد غذایی افزایش می یابد که منجر به افزایش مواد غذایی-ناامنی نرخ. وجود دارد رفتن به ادامه به افزایش نجومی از کسانی که نیاز به دسترسی به مواد غذایی اضطراری.”

توزیع خرابی را تحت تاثیر قرار ترین بخش های آمریکایی کشاورزی: فراورده های لبنی و تولید گوشت گاو و گوشت خوک.

پس از اولیه افزایش تقاضا در اوایل ماه مارس به عنوان خرده فروشی خریداران وحشت-خریداری شیر در فروشگاه مواد غذایی و لبنی و کشاورزان را دیدم بی مهابا رها کردن در تقاضا. با مدارس و رستوران ها بسته صنایع لبنی خود را از دست داده مشتریان عمده: نیمی از ملت پنیر و 60 درصد از کره می رود به رستوران ها و 7 درصد از مایع شیر مورد استفاده در تغذیه در مدرسه برنامه.

قیمت شیر کاهش یافته است 20 درصد به کمترین میزان خود در ده سال.

“تصور کنید که شما در حال اجرا یک گیاه و این که شما تهیه شیر برای استارباکس یا پنیر برای تمام برگر مفاصل” گفت: Jaime کاستاندا معاون ارشد رئیس جمهور از سیاست استراتژی ملی تولید شیر فدراسیون. “تصور کنید که شغل خود را از کسب و کار شما ایجاد شده است. شما در حال نشستن وجود دارد و همه ناگهانی شما می شنوید که تمام سفارشات خود را لغو شده است.”

بسیاری از گیاهان پردازش بسته اند. دیگران خواسته اند کشاورزان برای کاهش تولید 20 درصد و یا به تخلیه آن پایین تخلیه بنابراین قیمت شیر نمی مخزن.

شیر فروش سیمون Vander Woude مزرعه تعاونی در شهرستان مرسد ایالت کالیفرنیا فراهم می کند محصولات لبنی در سراسر کشور.

با مدارس و رستوران ها بسته صنایع لبنی خود را از دست داده مشتریان عمده.

Vander Woude طول می کشد یک کسب و کار تماس بگیرید. مزرعه اش تعاونی تولید 40 درصد از کالیفرنیا شیر و عمل گیاهان پردازش در سراسر دره مرکزی.

بالا: شیر فروش سیمون Vander Woude مزرعه تعاونی در شهرستان مرسد ایالت کالیفرنیا فراهم می کند محصولات لبنی در سراسر کشور. پایین سمت چپ: با مدارس و رستوران ها بسته صنایع لبنی خود را از دست داده مشتریان عمده. پایین سمت راست: Vander Woude طول می کشد یک کسب و کار تماس بگیرید. مزرعه اش تعاونی تولید 40 درصد از کالیفرنیا شیر و عمل گیاهان پردازش در سراسر دره مرکزی.

خاموش شدن از رستوران ها نیز صدمه دیده و آمریکایی میوه و سبزی تولید کنندگان است. ترین سال فلوریدا کشاورزان که تولید گوجه فرنگی, کدو, فلفل, خیار, زغال اخته و توت فرنگی می توانید تعداد فروش محصول خود را به رستوران ها در سراسر کشور.

فروشگاه های مواد غذایی به طور معمول به نوبه خود به تولید از مکزیک به دلیل آن است که ارزان تر ترک کنندگان در فلوریدا و کالیفرنیا به تمرکز بر ایجاد روابط با رستوران.

اما کسانی که در رستوران هستند و بیشتر در حال حاضر بسته و یا مبارزه همراه در کسری از معمول خود حجم فروش با takeout سفارشات.

“بدون آن دسته از خریداران و با بسیاری از بازارهای کشاورزان بسته وجود دارد کنندگان می گوید:” دوستانم camp pendleton patch که صاحب camp pendleton patch مزارع در Wauchula, Fla., یک واسطه فروشنده برای تولید کنندگان از فلوریدا به میشیگان. “کشاورزان در حال سوختن و disking میلیون پوند رسیده میوه ها و سبزیجات را به خاک است.”

گوشت گاو و گوشت خوک عرضه زنجیره تنگناها رخ داده است چرا که به طور گسترده ای گزارش شده covid-19 شیوع بیماری است که باید تعطیل بسیاری از گیاهان گوشت پردازش.

و با خود مواد غذایی-خدمات مشتریان تعطیل موقت گوشت خوک تولید شده اند قادر به محوری به راحتی به صادرات به دلیل بنادر ایالات متحده را کاهش یا تعطیل و ظروف حمل و نقل در حال دورافتاده در چین که دارای تحمل خود را همه گیر shutdown با توجه به دالاس Hockman معاون رئیس جمهور از صنعت روابط ملی تولید گوشت خوک شورای.

“وجود دارد یک کمبود بزرگ از فریزر فضا در آمریکا” Hockman گفت. “و ما با داشتن یک نسخه پشتیبان تهیه در گرفتن دسترسی به ظروف چرا که آمریکایی ها نمی خرید هر چیزی در اینجا به طوری که ظروف در حال رفتن به عقب و جلو بین اینجا و چین است.”

برخی از بخش کشاورزی — فکر می کنم تخم مرغ — شاهد یک افزایش موقت در قیمت به عنوان خانه نشین, مصرف کنندگان درگیر در تنش پخت. اما که تقاضا کاهش یافته است دور با توجه به جسی Laflamme, مدیر اجرایی پیت و جری را آلی در مونرو, N. H. “وجود دارد مقدار زیادی از حجم اضافی در بازار در حال حاضر و افزایش خرده فروشی تقاضا لزوما مصرف آن است.”

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دولت هفته گذشته اعلام کرد دولت فدرال خواهد خرید 300 میلیون دلار در هر ماه در میوه های تازه و سبزیجات و محصولات لبنی و گوشت است. وزارت کشاورزی ایالات متحده خواهد پرداخت توزیع کنندگان به طور مستقیم به انتخاب کنید تا مواد غذایی در دسترس از کشاورزان و دامداران و مواد غذایی است که میله میله برای خدمات مواد غذایی و کامیون آن را به مواد غذایی بانک هاب.

“این برنامه نه تنها ارائه تسکین فوری برای ما کشاورزان و دامداران, اما آن را نیز اجازه می دهد تا برای خرید و توزیع کشاورزی ما به وفور به کمک دوستان آمریکایی ما در نیاز” کشاورزی منشی سانی Perdue به خبرنگاران گفت: در یک تماس شب جمعه.

($19 میلیارد برنامه گسترش به تخم مرغ کشاورزان و نه به نفع آمریکا آبزیان و کسب و کار. اکثر غذاهای دریایی فروخته شده است در مواد غذایی خدمات پس از تعطیلی رستوران باید به معنای درآمد فروش تبخیر شده است.)

سبزیجات و گوشت و لبنیات خواهد بود شکسته “خانواده-size” مقادیر و بسته بندی در جعبه است که می تواند tucked به تنه ماشین برای تماس تحویل.

“دولت فدرال شده است قادر به انجام بسیاری از چیزهایی که هیچ کس به فکر آنها می تواند به طور یک جانبه” گفت: هایدی Heitkamp سابق سناتور ایالات متحده از داکوتای شمالی و عضو اتاق بازرگانی و. “کشاورزی همواره بسیار انعطاف پذیر, اما اگر ما نمی رفع این زنجیره عرضه مشکل ما کشاورزان بیرون رفتن از کسب و کار است.”

اما وجود موانع و logjams هنوز به پنجه شود و برخی از مواد غذایی کارشناسان صنعت تعجب می کنم که آیا دولت فدرال را به چالش. آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه مواد غذایی منتقل می شود که در آن مورد نیاز است و کسی که می خواهد برای پرداخت اجاره یخچال و فریزر کامیون های لازم برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی در سایت در بانک های مواد غذایی. این جزئیات هنوز به کار می شود.

“خدمات مواد غذایی کامیون های توزیع که سرد محصول به رستوران” کاستاندا ملی تولید شیر فدراسیون توضیح داد. “ما می تواند استفاده از این کامیون ها به آن را به بانک های مواد غذایی و سپس آنها را به ماندن وجود دارد بنابراین بانک های مواد غذایی اضافی در محل سرد-تجهیزات ذخیره سازی? که در حال رفتن برای کمک به پرداخت برای که ؟ دولت فدرال در حال رفتن به مجبور به انجام همه چیز را هرگز قبل از انجام داده اند.”

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با این طرح دولت فدرال خواهد خرید 300 میلیون دلار در هر ماه در میوه های تازه و سبزیجات و محصولات لبنی و گوشت است. اما این برنامه را گسترش دهید به تخم مرغ کشاورزان و یا آمریکا آبزیان و کسب و کار. (ملینا مارا/واشنگتن پست)

عکس های ملینا مارا. طراحی توسط کلر رامیرز. ویرایش عکس توسط Annaliese نورنبرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات