دولت دهه را صرف مطالعه آنچه یک زندگی با ارزش است. آن را نه ساخته شده تفاوت در covid-19 بحران است.

آنها به یک نتیجه بسیار متفاوت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

اقتصاددانان در دانشگاه وایومینگ برآورد منافع اقتصادی از زندگی را نجات داد تلاش برای “صاف منحنی” هرحال پیش بینی عظیم ضربه به اقتصاد کشور توسط متناوب $5.2 تریلیون. مطالعه دیگری که توسط دو دانشگاه شیکاگو اقتصاددانان برآورد صرفه جویی از اجتماعی فاصله می تواند بسیار بزرگ “آن را دشوار است به فکر می کنم از هر گونه مداخله با چنین بزرگ مزایای بالقوه برای شهروندان آمریکایی است.”

آنچه که این دانشگاهیان انجام می دهند — و چه مغلوب ساختن پیشی جستن پرینت گرفتن در این است چگونه اندازه گیری افراطی تلاش برای جلوگیری از covid-19 مرگ و میر در مقایسه ویرانگر اقتصادی خرید اینترنتی. آنها این کار را با قرار دادن یک برچسب قیمت بر روی مرگ و میر اجتناب شود. آن چیزی که دولت فدرال از تمام زمانی که تصمیم گیری که آیا نیاز به خودروسازان برای نصب جدید ویژگی های ایمنی یا داروسازان جدید برای اضافه کردن برچسب های هشدار دهنده. و آن را توسط قانون مورد نیاز برای ليزينگ مقررات جدید مانند جاده قوانین ایمنی و آلودگی کنترل.

اما این نوع رویکرد گم شده است از بحث در مورد چگونه برای پاسخ به covid-19 همه گیر است که به کشته شدن تقریبا 100 ، 000 آمریکایی و سوخت تاریخی نرخ بیکاری.

محاسبه — شناخته شده به عنوان ارزش آماری زندگی یا VSL — مقدار مردم مایل به خرج کردن برای کاهش خطر ابتلا به اندازه کافی برای نجات یک زندگی است. VSL در اکثر سازمان های فدرال توسعه یافته بیش از چند دهه است که حدود 10 میلیون نفر است. اگر قوانین و مقررات جدید تخمین زده شده است که برای جلوگیری از یک مورد مرگ در سال می تواند هزینه تا $10 میلیون و هنوز هم از لحاظ اقتصادی.

بحث بر اجازه دادن به اقتصاد بازگشایی و یا حفاظت از زندگی بیشتر است و تبدیل به یکی از بسیاری از سیاسی دعوا تقسیم این کشور است. اما هزینه تجزیه و تحلیل سود با استفاده از VSL در حالی که به دور از کامل خواهد نیروی سیاستگذاران به مقابله با واقعیت تصمیم گیری های خود را در یک مقدار دقیق تر در راه است. بدون آن آنها را از چپ به احساسات دل و روده تحصیل حدس بزند و یا بحث های سیاسی.

دو کلید آژانس های فدرال که قبلا استفاده کرده اند این نوع تحقیقات به سیاست های حمایت از تصمیم گیری تحت مغلوب ساختن پیشی جستن — از جمله مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه که نظارت بر مقررات فدرال می گویند که آنها در حال استفاده نیست این نوع از تحليل هزينه-فايده در پاسخ خود به این بیماری همه گیر.

“آن را از دست رفته از این بحث گفت:” لیندا Thunstrom یک اقتصاددان در دانشگاه وایومینگ “بنابراین به جای شما چنین با صدای بلند صدای در هر دو طرف — دفاع که تمام زندگی باید ذخیره شود یا این که ما نیاز به باز کردن اقتصاد است. اما تجارت آف. آن سخت است. اما ما باید صحبت کردن در مورد آنها.”

این نوع تحقیقات می تواند کمک راهنمای تصمیم گیری در مورد بازگشایی کسب و کار از سرگیری مدارس شناسایی اجتماعی که فاصله اقدامات ارزشمند هستند و چگونه به ارزش یک بیماری همه گیر است که به نظر می رسد برای هدف قرار دادن افراد مسن اقتصاددانان می گویند. این عمل به عنوان یک متعادل به ساده تر-به-اندازه گیری هزینه های اقتصادی از مبارزه با ویروس مانند آتلانتا فدرال رزرو را طرح ریزی است که این کشور تولید ناخالص داخلی می تواند دهانه نزدیک به 43 درصد در طول زمان سه ماهه دوم.

اقتصاددانان تلاش کرده اند برای پاسخ به این سوال “چه ارزش زندگی ؟” تلاش برای محاسبه “ارزش آماری زندگی” — به معنای واقعی کلمه قیمت از آنچه که مردم در حال حاضر به صرف به کاهش شانس از مرگ است.

“معضل در اینجا این است که چگونه شما ارزش کاهش خطر است ؟” گفت: Alan Krupnick یک اقتصاددان در اتاق فکر منابع برای آینده و یک عضو سابق کلینتون رئیس جمهور شورای مشاوران اقتصادی که مطالعات این موضوع است. “اکونومیست پاسخ به درخواست مردم و رفتار خود را مشاهده.”

اقتصاددانان با استفاده از نظر سنجی در معرض خطر مرگ و میر. آنها نگاه چقدر بیشتر شغل های خطرناک پرداخت. آنها مطالعه آنچه که مردم در حال حاضر به صرف وسایل ایمنی مانند کلاه دوچرخه. اطلاعات است و سپس مورد استفاده برای محاسبه VSL.

اداره هوانوردی فدرال استفاده VSL برای کمک به قاضی که آیا نیاز به خلبانان برای آموزش و آزمون شبیه سازی پرواز. ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت آن را مورد استفاده برای محاسبه پس انداز از استانداردهای سخت تر برای درهم شکستن-مقاوم در برابر خودرو بام. غذا و داروی آمریکا استفاده از آن برای تعیین پس انداز کمتر از عوارض جانبی ناشی از برچسب جدید در آسم ينهلرس.

در هر مورد هزینه های مطابق با قوانین جدید — نصب شبیه ساز پرواز و یا تقویت SUV سقف — بودند بتن. ارزش مرگ و میر کمتر نمی شد.

این covid-19 همه گیر را ارائه می دهد یک فرصت خوب برای تحلیل هزینه منفعت اقتصاددانان می گویند کمک به سیاستگذاران فکر می کنم از طریق واکنش های خود را به چه چشم ظاهر اعداد در هر دو طرف — اقتصاد و مرگ و میر.

“هیچ گرفتن وجود دارد که covid که یک چیز وحشتناک است که اتفاق افتاده است” گفت: مایکل گرین استون یک دانشگاه شیکاگو اقتصاددان که همکاری یک مطالعه در VSL و همه گیر را ضربه. “در حال حاضر ما فقط در تلاش برای کشف کردن که چگونه به تعادل دو چیز دشوار — زندگی از دست رفته و درآمد از دست داده است.”

اما CDC است نه انجام هر گونه هزینه تجزیه و تحلیل سود از این بیماری همه گیر اجتماعی فاصله اقدامات آژانس تام سخنگو اسکینر گفت.

CDC هیچ غریبه ای به این نوع از تحقیقات است. CDC دانشمندان در سال 2019 منتشر شده مطالعه به دنبال چه نتیجه حاصل از مبارزه با عفونت های بيمارستانی است حتی بزرگتر شود که با در نظر گرفتن ارزش زندگی را نجات داد.

کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه گفت: از آن نبود انجام یک بیماری همه گیر هزینه تجزیه و تحلیل سود یا با توجه به یک سازمان رسمی که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد مسائل داخلی.

کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی از طریق سخنگوی راشل Slobodien کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اینکه آیا این نگاه به مسئله است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شورای مشاوران اقتصادی استفاده کرده است VSL قبل از به مورد در سال 2017 است که هزینه های مربوط به این کشور بحران مواد مخدر بودند “بسیار” دست کم گرفت چرا که آنها شکست خورده به حساب ضرر و زیان اقتصادی از مصرف بیش از حد مرگ و میر.

در اوایل اردیبهشت این شورا اشاره کرد این بود که به دنبال همه گیر هنگامی که آن را توییتی یک نمودار است که پیش بینی آمریکایی ها را متوقف خواهد کرد در حال مرگ از covid-19 وسط این ماه است. اما نمودار ردیابی تنها تعداد مرگ و میر — مانند پزشکی مدل بیماری خواهد ماندن سکوت در هزینه های اقتصادی این مرگ و میر.

نمودار شد و به طور گسترده ای برای انتقاد مرگ و مير طرح — که اشتباه بود. بیش از 1000 نفر در روز هستند و هنوز هم در حال مرگ از covid-19.

وایومینگ اقتصاددانان ارسال یک کپی از خود را هزینه-سود مطالعه به کاخ سفید شورای مشورتی اما آنها نمی شنید برگشت گفت Thunstrom این اقتصاددان دانشگاه.

مطالعه خود را نگاه در مدل های طرح ریزی هر دو این بیماری همه گیر مرگ و میر اثرات اجتماعی فاصله تلاش و تاثیر اقتصادی. این مطالعه برآورد اقتصاد ایالات متحده خواهد بود کوچک کمتر از یک کنترل نشده بیماری همه گیر (تولید ناخالص داخلی انگلیس توسط $6.49 تریلیون دلار) از یک بیماری همه گیر محدود اجتماعی فاصله (تولید ناخالص داخلی انگلیس توسط $13.7 تریلیون دلار). اما اجتماعی فاصله خواهد بریده بریده اوج ميزان عفونت در نیم منجر به 1.2 میلیون مرگ و میر کمتر — منجر به یک VSL از $12 تریلیون. بنابراین ارزش اجتماعی فاصله را به یک سود خالص از $5.16 تریلیون مطالعه برآورد شده است.

تا کنون تعداد مرگ و میر شده است پایین تر از این مطالعه پیش بینی شده Thunstrom گفت: “بنابراین اجتماعی سوريه انجام داده است بیش از آنچه که ما در نظر گرفته است.” مزایای نظر می رسد بیشتر از حد انتظار است. اما این کاهش در تولید ناخالص داخلی نیز به نظر می رسد بدتر از آنها پیش بینی شده است.

“هنوز هم وجود دارد بسیار قطعیت” او گفت:.

وایومینگ مطالعه نیز اشاره کرد هزینه های بالقوه از عدم تحلیل هزینه منفعت: سلامت عمومی پس انداز ممکن است به خوبی قابل درک است به طوری که عموم تمرکز صرفا بر از دست دادن شغل و کاهش تولید ناخالص داخلی بالقوه فرسایش داوطلبانه با رعایت ارزش های اجتماعی فاصله گرفته است.

هیچ کس شک و تردید هزینه های اجتماعی فاصله ها فوق العاده Thunstrom گفت: “سوال این است که آیا ما فکر می کنیم که هزینه ارزش زندگی ما صرفه جویی از سیاست.”

این بیماری همه گیر را ارائه می دهد فرصت های بسیاری برای مطالعه این تجارت کردن و تصمیم گیری در مورد چگونه ملت واکنش نشان می دهند باید گفت Krupnick این اتاق فکر اقتصاد.

آن می تواند همه گیر را VSL باید حتی بالاتر از سنتی دولت تعداد 10 میلیون دلار — و در نتیجه تلاش برای جلوگیری از covid-19 و حتی بیشتر با ارزش است.

این ویروس مخوف است و مطالعات نشان داده اند افرادی که مایل به پرداخت بیشتر برای جلوگیری از خطر مرگ ناشی از سرطان از یک خودرو تصادف Krupnick گفت.

و آن مسری است. VSL نمی گرفتن آنچه که مردم می پرداخت و برای جلوگیری از یک بیماری است که می تواند کشتن شخص دیگری.

این پرداخت اضافی ارائه شده به کارگران ضروری — مانند فروشگاه مواد غذایی صندوق داران و کارگران کشتارگاه ها — نشانه این کارگران معتقدند شغل خود خطرناک هستند. این یک استدلال برای بالاتر VSL در طول بیماری همه گیر.

دولت VSL نیز منعکس نمی کند که تمایل به جلوگیری از آسیب مانند سکته مغزی یا مشکلات تنفسی همراه با covid-19 موارد است.

اما بحث برانگیز ترین جنبه این است که آیا افراد مسن باید اختصاص داده شود همان VSL به عنوان افراد جوان است. سازمان حفاظت محیط زیست در سال 2002 پیشنهاد یک قانون هوای پاک را ارائه دهد کمتر از یک سود برای شهروندان ارشد. برخی از دانشگاهیان مورد توافق با آژانس را استدلال است. اما زمانی که منتقدان تقبیح آن به عنوان یک “تخفیف ارشد” آن را ثابت کرد از لحاظ سیاسی قابل دفاع است.

این مسئله می تواند به ویژه مهم است در یک بیماری همه گیر است که به نظر می رسد به خصوص مرگبار برای شهروندان ارشد.

شیکاگو مطالعه به بررسی این نقطه با استفاده از یک VSL که با افزايش سن کاهش مييابد — پیدا کردن که حتی اگر در مورد 90 درصد از سود را به صرفه جویی در زندگی مردم حداقل 50 سال, اجتماعی, فاصله هنوز هم باعث می شود از نظر اقتصادی برای کشور به عنوان یک کل.

اما دولت فدرال نیست علنا به waded بحث است.

“من فکر نمی کنم هر گونه سوال وجود دارد که نقش این نوع از تجزیه و تحلیل” گفت: Stephen Newbold یک اقتصاددان که مشغول به کار در وایومینگ مطالعه است. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما نه گمراهان بیش از حد در یک جهت و یک راه یا دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>