بازی متوقف شد اما ساعت نگه می دارد تیک تاک برای برخی از درخشان ترین ستاره های ورزشی

در طی ماه گذشته بوده است, نشاط بخشی دوباره به برخی از آن لحظات و اندیشیدن بزرگ قهرمانان بدون ضرورت در حال حاضر مخدوش کردن چشم انداز ما است. اما مانند هر چیز دیگری که ما در حال تجربه در میان رمان coronavirus همه گیر آن نیز کمی ناراحت کننده چرا که بسیاری از این افسانه ها در حال گرفتن راه وجود دارد تا در سال.

برای آنها این است که بدون وقفه. این بازی ممکن است در وقفه اما ساعت نگه می دارد تیک تاک. در حالی که آنها موفق به کسب مقدار زیادی شکسته سوابق در بر داشت و جاودانگی این شرایطی است که در حال حاضر تهدید خود را نهایی فصل و طولانی مدت می تواند خراب کردن برخی از پیاده روی خود را خاموش می پروراند.

ما باید فکر آنها را در انزوا بلکه آن است که بیشتر قدرتمند برای قرار دادن آنها را با هم. در نظر گرفتن این لیست 35-و-بیش از بزرگترین در تمام دوران نامزد یا پیشگامانه استعداد که در حال کار در برابر زمان: LeBron James, تایگر وودز, سرنا ویلیامز, راجر فدرر, تام بردی, Drew Brees دیانا Taurasi سو پرنده و کارلی لوید. در نظر بگیرید که تبادل superstars حداکثر Scherzer و جاستین Verlander هستند که در رده سنی بیش از حد. در نظر بگیرید که الکس Ovechkin و مگان Rapinoe هر دو به نوبه خود 35 قبل از پایان تابستان. و در نظر گرفتن چند جوان همه تایمر که برای ورزش خود را: سیمون Biles (23) رافائل نادال (33) و نواک جوکوویچ (32).

من می تواند شامل بیشتر اما این ها بهترین از بهترین فعال همه تایمر. تهدید coronavirus غارت این پیری, آیکون, از زمان های کمیاب و گنج بی بها. در ورزش در تمام زندگی این ساعت بی امان دشمن. به ندرت وجود دارد به اندازه کافی زمان. دیگر این بیماری همه گیر به طول می انجامد آگاه تر شما باید از چگونه آن را تحت تاثیر نهایی خود را عمل می کند.

برای برخی این است که یک قفسه بالا نگرانی است. به ورزشکاران خود آن را احتمالا نمی rank همه آن بالا است. اما خود را پیگیری بیشتر شکوه در حالی که تا حد زیادی بی اهمیت در تصویر بزرگ صحبت می کند به بیشتر موضوع در مورد چیزهای مهم ما در حال از دست دادن. این یک مثال بی اهمیت. دیگران را بیشتر وخیم نگرانی و ترس در مورد زندگی انسان را در طرف دیگر از این ویروس است. بزرگتر نکته این است که اگر چه به نظر می رسد زندگی به طرز مرموزی هنوز هم در حال حاضر ما در حال ایستاده در محل. ما در حال حرکت است اما ما در حال نقل مکان کرد. به جای آرزو برای عادی آن است که بیشتر عمل گرا به تامل در آنچه می توان نجات داد هنگامی که این ناخواسته تغییر نتیجه.

Biles که انقلابی ژیمناستیک با فک انداختن ورزشکاری مهارت و سرسختی می تواند ارائه فصیح بینش ذهنی مبارزه است. او در ابتدا به تسلط بر بازی های المپیک برای دومین بار در این تابستان قبل از سال 2020 توکیو بازی ها به تعویق افتاد برای یک سال. اگر به بازی های المپیک رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در سال 2021 خواهد بود 24. در حال حاضر فراتر از او قرار فیزیکی نخست او را به فویل پدر زمان دوباره. اما او بیشتر نگران تلفات عاطفی.

او نه فقط در تعقیب تاریخچه. او اقدام به حمل متحده آمریکا, ژیمناستیک, از طریق شرم از رسوایی سوء استفاده جنسی, همه در حالی که برخورد با بی اعتمادی نسبت به سازمان است. در حال حاضر او باید انجام تمام است که در علاوه بر این به آموزش خود را برای یک سال دیگر. او اذعان می کند به گریه کردن در مورد به تعویق افتادن.

“این فقط فشار روانی در ورزش, در روز, روز از, روز بعد از قرار دادن در این کار رفتن به سمت این هدف” Biles گفت واشنگتن پست لیز کلارک در مصاحبه اخیر است. “من احساس می کنم در حال حاضر ما نوع تخلیه مخزن گاز ما. من خیلی آماده اند که تجربه در سه ماه; در حال حاضر آن را به عقب رانده یکی دیگر از 15 ماه. که طول می کشد تلفات خود را در ذهن داشته باشند.”

چند روز پیش Biles رفت و در توییتر نوشت که او “نمی تواند توصیف من فشار قرار دادن بر روی خودم.” ورزشکاران در سطح خود نمی مانند تصدیق فشار, اما همه آنها باید آن را احساس کنید. این باعث می شود من فکر می کنم در مورد جیمز بود که لس آنجلس لیکرز در موقعیت را به یک قهرمانی فشار قبل از NBA فصل قطع شد.

اگر NBA بازی نمی کند, بازگشت, این, تابستان, James خواهد شد که دیگر شانس برای برنده شدن یک عنوان چهارم. اما در 35 و با ابرقدرت های خود را هنوز هم دست نخورده این ممکن است بهترین شانس خود را. او آنتونی دیویس به عنوان همسر در حال اجرا به طوری که پهن پنجره اما جیمز می خواهد را به نفع خود تمام آن را در لس آنجلس به عنوان LeBron همه ما می دانیم: اجماع بهترین بازیکن در لیگ.

با توجه به چگونه به خوبی او را برای مراقبت از بدن خود او آمار و ارقام به یک بازیکن NBA برای یکی دیگر از سه تا چهار سال اما بهترین است ؟ ورزش حرفه ای همه چیز در مورد کوچک حاشیه و جیمز فقط یک مو بهتر از خود رقابت نخبگان در حال حاضر. با گذشت هر ماه و در زمان سلطنت شاه جیمز اینچ نزدیک به نتیجه آن است. شاید یک اخراج او کمک می کند اما هیچ تضمینی وجود ندارد در این مرحله از زندگی حرفه ای او. و هر تعداد از دست بازی های است که مخل به خود را پیگیری Kareem Abdul-Jabbar را به ثمر رساند رکورد.

مشابه چیزی که می توان گفت از ویلیامز که گیر کرده است در 23 گرند اسلم عناوین. او مجبور نیست برای شکستن مارگارت دادگاه رکورد 24; او سمان او میراث طولانی در پیش است. اما سفر خود را از phenom به مادری کشش در قلب ملت دارد. قابل توجه است كه احساسات گره خورده است به او در رسیدن به این رکورد است. به عنوان او افسانه ها رشد کرده است او تبدیل شده است به طوری باز و چنین نمادی از قدرت و خواهد شد. ما سازمان دیده بان ورزشی برای شگفت زده می شود و وجود یک حسرت برای دیدن او شکستن رکورد. اما او تبدیل 39 در پنج ماه است.

فدرر نوبت 39 یک ماه قبل است. و پس از آن وجود دارد بردی, قدیمی ترین این افسانه ای دسته خواهد شد که 43 توسط این زمان او طول می کشد در این زمینه برای تیم جدید خود به Tampa Bay Buccaneers. (که هنوز هم عجیب و غریب می گویند.) او را به عنوان انگیزه به عنوان هر کسی که به روشن شدن خود را منحصر به فرد و عظمت و پس از مترادف با مربی بیل Belichick و جدید انگلستان میهن پرستان’ سلسله برای 20 سال است.

اما به عنوان بردی تلاش برای یادگیری یک تیم جدید در انزوا او دیگری است که باید تعجب می کنم که: به اندازه کافی وجود دارد ؟ چه مدت است که این خود به انزوا رفتن به گذشته است ؟ چقدر از 2020 تقویم ورزشی را از آن پاک است ؟ و خواهد شد که خراب کردن هر آخرین انفجار از برتری این بزرگ قهرمانان هنوز هم قادر به ارائه?

امید است که مکث می رسد در زمان برای ورزش برگرد تا در این تابستان. اگر این مورد است که شاید ناخواسته شکستن خواهد بود یک چیز خوب برای این پیری آیکون. اما بسیار ناشناخته است از جمله دسترسی به آموزش و تمایل خود را برای نگه داشتن فشار پس از این تجربه است. این غیر ممکن است به مطمئن شوید.

ما نمی توانیم به نوبه خود در تلویزیون در حال حاضر بدون اینکه به یاد عظمت خود را. آن را سرگرم کننده به نظاره و تأمل در آنچه آنها انجام داده اند در حالی که آنها هنوز هم آن را انجام می دهند. اما پس از آن ما باید نگاهی به ساعت نگه می دارد که تیک تاک صرف نظر از اینکه آیا آنها در حال بازی.

وجود دارد هیچ راهی برای بازگشت به آن زمان. این فوق العاده دوران است که هنوز هم ذوب سوی یک مشکل اجتناب ناپذیر است.

بیشتر از جری Brewer:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات