باز فرانسوی, ‘منحصر به فرد در تمام جهان’ خواسته های یک رقصنده چابکی و آهن خواهد

به پیروزی در فرانسه باز نیاز به یک آرایه وسیعی از مهارت ها و نادر خلق و خو: agile رفت و آمد; ذاتی زمان; استادانه رها کردن عکس های برش و حلقه groundstrokes; استراتژی های هوشمندانه و انبوه صبر و حل و فصل.

جشن تمام این چیزی است که من از دست به عنوان ماه مارس بسته و بدون توپ تنیس زده در Roland Garros, تنیس ترکیب در جنوب غربی پاریس که میزبان عمده دوم از فصل تنیس در سال 1928.

باز فرانسوی است که به سادگی یکی از چهار گرند اسلم حوادث. این مسابقات منحصر به فرد در تمام جهان به عنوان نویسنده Antoine de Saint Exupéry را “شازده کوچولو” به درک مورد علاقه خود را افزایش یافت.

به عنوان تنها گرند اسلم رقابت بر رس — در این مورد به اصطلاح تیری battueاست که اساسا خرد آجر — فرانسه باز می ایستد جدا از ویمبلدون و استرالیا و ایالات متحده باز می شود.

آنها همچنین می توانند آثار هنری.

باز فرانسوی است که در آن تنیس که بیشتر مانند یک رقص — رقص است که اغلب یک انسان استقامت مسابقه.

اما چیزهای دیگر خصلت منحصر به فرد و تفاوت های ظریف ظریف من به گنج در پوشش مسابقات نیم-ده بار در برگ حاشیه Bois de Boulogne که در آن سرعت زندگی بسیار شبیه به سرعت از مسابقات گستراند کمتر غنی تر و سرعت.

شاهکارهای رس

برخی از بازی نوابغ رونق در فرانسه مانند Chris Evert که هفت عنوان از سال 1974 تا 1986 ترین در میان زنان است. در مردان, سمت, Bjorn Borg به نظر میرسد که مجموعه دست نیافتنی علامت در پیروزی شش فرانسه باز می شود (1974-81) تا زمانی که یک نوجوان به نام رافائل نادال ادعا کرد برای اولین بار از خود رکورد 12 در سال 2005.

دیگر نوابغ شد, آلوده با خاک رس هرگز استقبال از صبر و دوراندیشی آن را خواسته است. برای تمام سالن از شهرت و اعتبار Jimmy Connors, بوریس بکر پیت سمپراس و جان McEnroe هرگز برنده فرانسوی باز است.

یک پیش نیاز برای excelling در فرانسه است “شات تحمل” — مطلق محکومیت توسط یک بازیکن به قطع در هر رالی که آیا آن طول می کشد نه سکته مغزی یا 99 و یک شات بیشتر از این بازیکن در سراسر خالص.

چانگ یکی از سه آمریکایی به پیروزی فرانسه در گذشته 64 سال همراه با جیم پیک و آندره آقاسی که در سال 1999 پیروزی او را مرد دوم پس از راد حوضچه برای تکمیل یک حرفه ای گرند اسلم در دوران باز.

پس از آن باز فرانسوی نشان داده شده است بیهودگی برای مردان آمریکایی اگر چه در طرف زنان سرنا ویلیامز تعداد سه باز فرانسوی قهرمانی (2002 2013 و 2015) در میان 23 گرند اسلم عنوان تک.

فرانسه نبوده است به خصوص نوع به خود را دارد. فرانسه بازیکنان اغلب پژمرده اند و تحت فشار پیروزی ملت خود را با شدت بهم زدن پس از Yannick Noah 1983 پیروزی و ماری پیرس در سال 2000.

من سال دوم پوشش باز فرانسوی, 2005, من تو را دیدم آنچه که فشار را به سوراخ که هم پاشیده در دست بسیار کمتر جسمی تحمیل Justine Henin-Hardenne, سقوط, 6-1, 6-1, در 62 دقیقه است. Henin-Hardenne تا به حال چه اهمیت در خاک رس از جمله خرگوش را به سرعت و چابکی, زرق و برق دار پشت دست ضربه زدن و را از آهن است.

همان سال نادال اعلام کرد خود را به تنیس جهان به عنوان یک دزد دریایی در کاپری با بازوی چپ که slathered توپ در topspin. در تنگ اتاق مصاحبه در دادگاه Philippe Chatrier رسانه ها خود را جشن گرفتند 19th تولد با او به عنوان برگزارکنندگان مسابقات نورد در یک کیک و خبرنگاران سنگ همراه است.

که دو هفته تحویل بسیار پیش بینی نیمه نهایی بین نادال و 23 ساله سوئیس phenom راجر فدرر پس از آن ویمبلدون را دو بار دفاع از قهرمان. در این بازی روایت از مردان تنیس مجموعه ای بود برای 15 سال آینده با فدرر و نادال در حال رفتن به فشار یک دیگر به ارتفاع بیشتر بر روی خاک رس چمن و سخت دادگاه در یک رقابت است که در تولید 39 گرند اسلم عناوین بین آنها است.

یک نگاه اجمالی از آینده به نمایش در 2019 باز فرانسوی. بازی از این مسابقات اگر نه سال بود 5 ساعت 9 دقیقه روح-کاهش عرق متحرک از شات گیری درخشندگی توسط استن Wawrinka و 20 ساله Stefanos Tsitsipas یونان برای یک محل در یک چهارم نهایی.

آن به پایان رسید با یک Wawrinka چوگان از پشت سر بریدن که Tsitsipas اعتقاد بر این خواهد بادبان را plopping به جای آن بر روی خط. سفت در خشت Tsitsipas نمی پنهان کردن اشک های خود را و یا احترام به Wawrinka در آغوش در خالص پس از آن در آنجا ماند تا نیمه شب آهنگسازی ادای احترام به سوئیس ویکتور.

فراتر از سطح

کوچکتر وجود دارد به همان اندازه پایدار لحظات من در مورد از دست باز فرانسوی.

برای یک رویداد جهانی است و جای تعجب صمیمی, مجموعه ای در یک پارک با چند خشت دادگاه متصل مسیرهای پیچ در پیچ و آمیخته با کافه ها و رستوران ها و مغازه ها. بسته به مسیر خود را, شما ممکن است عبور توپ بچه ها چادری خود را بی عیب لباس دروغ گفتن بر روی زمین در ردیف های منظم خود را چشم بسته, به عنوان آنها در حال هدایت در سکوت مراقبه برای کمک به آنها تمرکز خود را در طول بازی در آینده تکالیف. و یا شما ممکن است گرفتن یک جلسه تمرین بین زمان و ستاره های آینده از این بازی است.

یک احترام برای تنیس آویزان در هوا در طول مسابقات. شعارهای طرفداران تغییرات اغلب به رهبری, فرزندان, صدا بیشتر شبیه به آهنگ ها از سلامتی.

هیچ یک از اتهامات دروازه یا سراسیمه در مورد زمینه. ناهار در Roland Garros, آیا در کافه یا رستوران است که بسیار شبیه یک خوبی ساخته تجمع: هیچ چیز به مسابقه را از طریق اما چیزی که باید چشیده است.

و هر چند شب می آید در اواخر پاریس تابستان با تاریکی در حال سقوط نیست تا 9:30 p. m. حتی غروب آفتاب به نظر می رسد انتظار برای اتمام خصوص مسابقات بزرگ.

به عنوان چیز ایستاده 2020 فرانسه باز خواهد شد در جریان سپتامبر. 20 تقریبا چهار ماه پس از سنتی آن نقطه در تنیس تقویم. فرانسوی, تنیس, فدراسیون مشتاق به پرده مرحله بعدی این زمینه’ پروژه نوسازی.

جمع شدن سقف قرار داده شده در بالای صفحه اصلی دادگاه 15,225-صندلی Chatrier. و مشهور صحنه یا میدان گاوبازی یک مینی روم سالن بزرگ از یک دادگاه است که در دهه های افتخار نزدیک ترین صندلی در تنیس خاک یکسان شده است تا راه را برای یک تماشاگر پلازا پیش بینی ظهور به طور جداگانه یکی شب جلسات در سال 2021 است که انتظار می رود به بالون مسابقات درآمد.

پس از آن مهم نیست که چقدر از آن باران هر یک ممکن است در پاریس و هیچ کس نمی خواهد ذهن چه زمان غروب آفتاب. اما در حال حاضر چیزی از دست رفته است.

بیشتر بخوانید از پست ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>