پس از آوردن همه چیز را به توقف screeching در یک جنگ تمام در برابر coronavirus جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی می خواهد به اقتصاد دوباره رفتن. تاریکی شدیدی روز از Covid-19 مستند بیش از تأييد موارد همچنان به سقوط و دوشنبه علامت یک رول جدید-بازگشت از اقامت در خانه محدودیت هایی که سینما, موزه ها و بیشتر بازگشایی مدارس.

برای انجام این کار, او harking بازگشت به تم خود را از سال 2017 انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک حرفه ای-مشاغل نامزد که می توان در توانایی های خود را به لرزش تا کشور را سفت و سخت بازار کار و پیچیده حقوق بازنشستگی سیستم.”فرانسه باید به طور کامل بازگشت به کار او گفت:” در یک ملی سخنرانی تلویزیونی در ژوئن 14. “ما باید کار و تولید بیشتر است.”

این چالش ها نیست منحصر به فرد به فرانسه یا اروپا اما چند کشور دیگر تا به حال دیده فرسوده از چرخه اجتماعی ناآرامی و تظاهرات ضد دولتی در دوره منتهی به این ویروس که کمک به پاکسازی تصویب امتیاز راکد در 38%.

اتحادیه های کارگری pounced در سخنان خود پس از تلویزیون سخنرانی او را متهم به تمایل به از دست رفته را جبران اقتصادی زمان با وادار کردن مردم به کار دیگر — دقیقا چه سوخت اعتراض خود را در حال حاضر به حالت تعلیق در تلاش برای اصلاحات در حقوق بازنشستگی. روزنامه آزادی سوار پاکسازی ویژگی های بر روی سر از نیکولا سارکوزی در یک مرکز-راست سلف که سرود در سال 2007 بود: “کار بیشتر برای کسب درآمد بیشتر است.”

آن را سخت به تجمع نیروهای نظامی پس از ایجاد یک جهان بدون کار. ناگهانی بازگشت از کار در ذهن مردم است و باعث استرس: برخی از 42 درصد از کارگران در پریشانی روانی در محیط کار, مشاوره, رد پا Humaine تخمین می زند. در حالی که همیشه بی جا و هر بهانه ای برای بازگشت به کار داده شده است از مراقبت از کودکان بار به ترس از در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و پزشکان گزارش یک جریان ثابت از مردم درخواست مرخصی استعلاجی.

این جای تعجب نیست که پاکسازی شده مدرسه اجباری دوباره: همانطور که از ماه ژوئن 40 درصد از معلمان در کلاس درس, با از راه دور آموزش اضافه کردن به پدر و مادر’ لجستیکی کابوس. برخی از کارگران یقه سفید پرداخت به ماندن در خانه را بدست راحت با این واقعیت موازی. “در ابتدا من احساس گناه برای کار نمی کند” یکی furloughed کارمند به من گفت. “بعد از آن رفت.”

در یک دنیای ایده آل بازگشایی اقتصاد خواهد همه را از این کارگران به عقب آنلاین. اما اقتصاد فرانسه هنوز هم خرس زخم یکی از اروپا و دقیقترین مستندات که خرد صنعت گردشگری و چسبانده شده تا کارخانه تولید و زنجیره تامین. با توجه به ناظر انتخابات Ifop جمعیت تقسیم شد منظمی را به سه: 34% کار در خط مقدم (از متخصصان پزشکی به فروشگاه مواد غذایی کارکنان) 30 درصد کار از خانه و 36 درصد در همه کار نمی کند. این دومی است که نشان دهنده بزرگترین چالش سیاست.

برای جلوگیری از اخراج توده های پاکسازی دولت — به درستی — نورد یکی از مهمترین و سخاوتمندانه کردند طرح در اروپا با دولت مصرف در پرداخت از آنجا که 80 درصد از ناخالص حقوق و دستمزد. شرکت مجبور به بستن می تواند در حفظ شغل و جلوگیری از بدون هیچ زحمتی از rehiring مردم بعد. این برنامه پوشش داده تقریبا نیمی از فرانسوی نیروی کار با توجه به رتبه Fitch در. که در مقایسه با حدود یک سوم از کارگران در ایتالیا و در حدود یک پنجم در انگلستان و آلمان است.

اما بریده شده پشت این 17 میلیارد یورو (19 میلیارد دلار) تاسیسات اثبات بسیار سخت است در واقع.

شرکت در هیچ جا دولت به فرانسه دوباره مکیدن و جذب کل ارتش از furloughed کارگران است. این ویروس هنوز هم با ما هستند و بنابراین اجتماعی فاصله معنی هزینه انجام کسب و کار بالا رفته و حتی به عنوان تقاضا شده است. در حالی که کمک به شرکت های سخاوتمندانه حمایت دولت از قبیل وام های تضمین شده آنها را بیشتر مدیون و کمتر به احتمال زیاد به استخدام و یا صرف. برخی از 68 درصد از شرکت ها یا با تاخیر و یا برنامه ریزی برای به تاخیر انداختن سرمایه گذاری با توجه به تحقیقات شرکت Rexecode. اضطراب کارفرمایان در حال کشیدن تمام اهرم های در اختیار خود را به نگه دارید تا محل کار و بهره وری, اما هوافضا و خودرو بخش نمونه هایی از صنایع که در آن furloughs خواهد داشت. وجود دارد هیچ نقطه ای در لگد زدن با ارزش اقتصادی چوب زیر بغل راه اگر جایگزین بیشتر کاهش شغل.

خطر ابتلا به بيماری نصيبم نامعلوم یارانه ها به اقتصاد این است که شما در نهایت به هدر رفتن پول مالیات دهندگان در “زامبی” کارهایی که ممکن است هرگز قابل دوام استدلال اقتصاددان پاتریک آرتوس از Natixis SA. [آن ممکن است بهتر است برای تمرکز] در تلاش بخش و ارائه کوچکتر اما بیشتر مستقیم دستمزد یارانه ها. محرک های مالی می تواند پس از آن بود را هدف قرار داد بیشتر در مناطق تولیدی مانند اقتصاد سبز, ایجاد شغل جدید و کمک به آموزش مجدد تولید کارگران است.

این احتمال وجود دارد در اینجا برای پاکسازی به دست تصمیم گیری بیشتری به مقامات محلی و به شرکت های خود شده اند که قابل توجه ویژه نامه ای با کارکنان به کاهش دستمزد. یک نمونه از این مشاوره Technologia می گوید: یک هوافضا شرکت که توافق کاهش دستمزد برای جلوگیری از 700 پتانسیل اخراج.

در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد بازگشت به کار تدریجی خواهد بود ، Covid-19 هنوز با ما و یارانه های دولتی بیش از حد خواهد بود. در این میان کارگران خواهد بود وسوسه مقاومت در برابر تماس ها برای کار سخت تر است) 2004 کتاب “Bonjour تنبلی” توسط Corinne مایر که حمایت از یک “متارکه” از شرکت های بزرگ زندگی است. و پاکسازی خواهد شد به احتمال زیاد مجبور به تغییر لحن خود را یک بار بیشتر شنیده شود.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

لیونل Laurent یک بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بروکسل. او قبلا در رویترز و فوربس.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات