اولین مرحله از تعمیر دودکش: درک چقدر سخت است

— تونی G., شارون, Conn.

یک: coronavirus همه گیر است و بسیاری از بالا رفتن از دیوار خانه های خود به دنبال چیزی برای انجام. بسیاری از آنها از آن خسته و بی قرار و بی پروا. برخی در حال فکر کردن در مورد تلاش یک پروژه بلند پروازانه است که هل می دهد لبه مهارت های خود را.

در اینجا توصیه من: گام به عقب و فکر می کنم قبل از شما عمل می کنند.

اولین چیزی که به ذهن می آید در موقعیت های شبیه به این — و من از این گناه زمانی که من خیلی جوان پیمانکار — توسط: شما نمی دانید که آنچه شما نمی دانید. گاهی اوقات این خوب است چرا که عدم وجود این فیلتر شما را پر می کند با اعتماد به نفس. شما تمایل به چشم پوشی از احتمال شکست و یا فاجعه.

اما آن می تواند شما را به مشکل جدی تر از مورچه ها نشان می دهد تا در تابستان پیک نیک. شما می تواند باعث آسیب جدی به خود و خانه خود را اگر شما یک سرنخ در مورد تمام اثرات ثانویه از یک تصمیم بی اطلاع است. برای مثال برای باز کردن یک اتاق شما به طور تصادفی ممکن است پاره کردن ضروری تحمل بار دیوار. شما ممکن است فکر می کنم در مورد چه مقدار از وزن ممکن است تحمل در فقط دو یا سه دیوار خاتم. می توان آن را چندین تن.

بیایید نگاهی به دودکش پروژه. برای شروع, چگونه قصد دارید به کار در دودکش ؟ اگر شما یک ساده در مرتع پرورش احشام خانه با یک کم شیب بام مانند پدر من در خانه که در آن شومینه آسان است برای ایستادن در کنار, هیچ مشکلی. اما آنچه در مورد تندتر سقف?

تعمیر دودکش نیاز به تخصصی داربست. دودکش مرمت شرکت های استفاده از آن برای ایجاد سیستم عامل کار در هر چهار طرف شومینه. از آن نیاز به تجربه برای قرار دادن این داربست تا با خیال راحت. شما نمی توانید امیدواریم که آن را برای رفتن به کار می کنند. پویایی داربست تغییر زمانی که شما بار کار سیستم عامل با صدها پوند از آجر و سطل ملات.

شما باید برای جدا کردن سه یا چهار پا از دودکش را به عنوان آن را بدتر شده است. شما باید بدانید که چگونه برای نجات آجر و بازرسی آن آسیب برساند. همان درست است برای دودکش آستر.

وقتی که آن زمان برای شروع به بازسازی شما می خواهید به عنوان خوانده شده تمام گذشته ستون مورد دودکش تاج ساخت, شومینه, تاج flashings و از همه مهم هیدراته آهک ملات. آهک هیدراته یکی از بهترین اسرار در مورد مصالح ساختمانی ساخت و ساز اما متاسفانه از آن کاهش یافته است از حمایت بیش از چند دهه گذشته. من مصمم به اجازه دهید آن را ناپدید می شوند.

دودکش را احتمالا دچار آسیب های چون تاج هرگز ساخته شده راست در وهله اول. من می خواهم سرمایه گذاری که یکی در 1,000 دودکش تاج به درستی نصب شده است. من کشف حدود 25 سال پیش راه مناسب برای ساخت یک.

این بسیار مهم است به درک که دودکش تاج سقف, شومینه. اگر سقف خانه شما نشت آب به داخل شما می دانید که بسیار به زودی شما آسیب به خود سقف و دیوار و اموال. همان درست است برای دودکش ها. شما نمی توانید اجازه می دهد تا آب باران به نشت کردن از طریق تاج به مرکز دودکش.

آجر انجمن صنعت منتشر کرده است بسیار دقیق دستورالعمل در مورد چگونه دودکش تاج باید ساخته شده و دقیق است. شما می توانید این اطلاعات به صورت رایگان از وب سایت خود و یا در AsktheBuilder.com. من به شما التماس به انجام این کار اگر شما استخدام یک شرکت پیمانکار برای بازسازی دودکش را.

این موضوع را من کشف کرده ام این است که بسیاری از آجر و سنگ تراش هرگز در معرض بیا و آن کتابخانه گسترده ای از ویژگی های یادداشت.

این دودکش را و پول خود را. چاپ کردن اطلاعات ارائه شده توسط بیا و دست این برای هر پیمانکار مناقصه ، اگر آنها را مسخره می کنند در آنها و تمسخر آنها تشکر پیمانکار برای زمان خود و usher آنها را در اموال خود را. آن را روشن است که دودکش را باید بازسازی شود و در صورت BIA تصریح می کند.

همانطور که برای متقاعد کردن همسر خود را که شما می توانید انجام این کار, من عبور در آن گفتگو است. تنها راه من می خواهم شاید به شما رای اعتماد است اگر شما خرید برخی از قراضه ارزان آجر و شما برای ساخت یک آزمون دودکش حدود 30 اینچ بالا بر روی یک قطعه پلاستیکی در گاراژ خود را. هنگامی که شما ببینید که چقدر دشوار است به نگه داشتن آجر تراز و شاقول و ملات آغشته سراسر آجر و تنها پس از آن ممکن است من می گویم به همسر خود “مطمئن شوید که بیمه زندگی و بیمه بهداشت و درمان پرداخت می شود ،

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>