یک تغذیه تجزیه و تحلیل بانک های مالی نشان داد که آنها در شکل و خوب است اما در حال حاضر که برخی می تواند مبارزه در بدترین سناریو از بهبود اقتصادی. “در سیستم بانکی باقی مانده است به خوبی با حروف بزرگ حتی در سخت ترین از این حرکت نزولی حالات — که بسیار سخت و در واقع” تغذیه معاون صندلی Randal Quarles در بیانیه ای گفت.

اگر وجود دارد کندتر U شکل بازیابی یا W شکل سناریو است که در آن مختصری بازیابی توسط یک سخت قطره دوم بعد از این سال چندین شرکت های مالی “را روش حداقل سرمایه سطوح” با توجه به بیانیۀ فدرال ریزرو. بانک ها بررسی می تواند متحمل زیان وام از $560 میلیارد دلار به 700 میلیارد دلار در زیر برخی از حالات فدرال رزرو در بر داشت.

همه تغذیه اعضای هیئت مدیره فکر تنظیم کننده باید به اندازه کافی دور در یک بخشی در بانک ها. هیئت مدیره فرماندار Lael Brainard به نام فدرال رزرو برای جلوگیری از پرداخت سود سهام به سهامداران در طول سه ماهه سوم نه تنها آنها را محدود.

“من را پشتیبانی نمی دادن چراغ سبز برای بانک های بزرگ به نایاب سرمایه که افزایش خطر آنها نیاز به سفت اعتباری و یا بازسازی سرمایه طی دوره بهبودی” نوشت Brainard که منصوب شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما. “این سیاست نتواند به یادگیری یک کلید درس از بحران مالی و نمی توانم از آن حمایت کنم.”

فدرال رزرو رویکرد “ایجاد خطر قابل توجهی است که بانک نیاز به افزایش سرمایه و یا محدود کردن اعتبار در زمان چالش,” او گفت:.

فدرال رزرو نیز انتقاد برای ارائه به بانک توسط بانک نتایج حاصل از آن امتحانات است. سنسور. برایان Schatz (D-هاوایی), Sherrod قهوه ای (D-اوهایو) و الیزابت وارن (D-جرم.), در روز سه شنبه نامه ای به Quarles و تغذیه صندلی جروم H. پاول گفت که این تصمیم را “بسیار نگرانکننده” و “شفافیت اطراف نتایج آزمون یک شالوده اصل از استرس تست چارچوب است.”

تصمیم بانک فدرال می افزاید: در حال حاضر واقعیت تلخ آوردن اقتصاد آمریکا در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

همانطور که از اوایل این ماه بیش از 30 میلیون آمریکایی ادعا کرده مزایای بیکاری و بیشتر شرکت های بزرگ در حفظ و تشکیل پرونده برای ورشکستگی در هر هفته. با وجود تریلیون دلار در دولت محرک و بی سابقه مداخله از تغذیه بسیاری می گویند یک بهبود اقتصادی لولا بیشتر بر کمک های فدرال و یک واکسن یا درمان برای پایان دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این رکود علائم اولین آزمون بزرگ بانکی-صنعت تعمیرات اساسی اقدامات در جای خود قرار داده پس از آخرین بحران مالی است. صنعت تاکید کرده است که آن را به طور قابل توجهی بیشتر سرمایه به آب و رکود است و نه متوقف اعطای وام به شرکت های بزرگ و یا سرمایه گذاران خرده فروشی.

یک کلید اندازه گیری شده است که دوره “تست استرس” بزرگترین بانک تحت برای اثبات آنها می تواند زنده ماندن فرضی بحران مالی بدون نیاز به مالیات دهندگان نجات و یا اینکه مجبور به توقف اعطای وام. سناریو برای این سال را به آزمون استرس سنتی منتشر شد در ماه فوریه فقط به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس و آن ویرانی اقتصادی شروع به گرفتن نگه دارید.

اما فدرال رزرو به سرعت متوجه شدم که شدید سناریو آن را به حال خواب paled در مقایسه با افزایش بحران است. سنتی تست به نظر می رسد در چگونه بانک ها را انجام می دهد برای مثال اگر نرخ بیکاری مشخصی به 10 درصد است. در حال حاضر نرخ بیکاری رسمی 13.3 درصد و نرخ واقعی است که احتمالا سه درصد بالاتر است.

فدرال رزرو پس از آن توسعه یافته جداگانه coronavirus خاص “تجزیه و تحلیل حساسیت” برای تست چگونه بانک ها را انجام می دهد اگر اقتصاد بهبود در نرخ متفاوت است. تقریبا یک چهارم از بانک تست ماند در نزدیکی آستانه حداقل شدید ترین W شکل سناریو تجزیه و تحلیل نشان داد.

این تجزیه و تحلیل مورد استفاده قرار گرفت به مجموعه در سراسر-هیئت مدیره محدودیتی در چگونه بانک ها می تواند با استفاده از سرمایه خود را از جمله توقف سهام buybacks.

هشت کشور بزرگترین بانک ها از جمله جی پی مورگان چیس و بانک مرکزی آمریکا در حال حاضر به حالت تعلیق در buybacks در اوایل سال جاری به عنوان اقتصاد آهسته در میان coronavirus. اما آنها تا به حال لابی در برابر محدودیت در سود سهام خود را. “از منظر ما ما سود است و ما قصد داریم در ادامه به پرداخت آن” سیتی گروپ مدیر اجرایی مایکل Corbat گفت CNBC این هفته است.

نتایج آزمون “تاکید قدرت ایمنی و انعطاف پذیری ملت بزرگترین بانک” کوین Fromer رئیس خدمات مالی فروم که نشان دهنده این کشور هشت بانک در بیانیه ای گفت:. بانک های بزرگ “ثابت کرده اند که آنها می توانند جذب ضرر و زیان و همچنان به حمایت از ایالات متحده کسب و کار و مصرف کنندگان در طول زمان شدید استرس های مالی,” او گفت:.

در میان بزرگترین متحده آمریکا بانک جی پی مورگان چیس و ولز فارگو پرداخت شده ترین در سود سهام به سهامداران از سال 2008 حدود 80 میلیارد دلار در هر با توجه به S&P در بازار جهانی هوش داده است. بانک مرکزی امریکا پرداخت می شود حدود 52 میلیارد و سیتی گروپ حدود 30 میلیارد دلار در طول این دوره است.

فدرال رزرو مدیره محکم پرداخت سود سهام در دو روش. بانک ها توان پرداخت بیش از آنچه که در حال حاضر پرداخت می شود در سه ماهه دوم. آنها همچنین باید حد سود سهام به یک فرمول وابسته به درآمد اخیر.

فدرال رزرو است که نیاز به همه بانک های بزرگ به resubmit و به روز رسانی برنامه های خود را برای برگزاری یک سرمایه کوسن بعد از این سال به حساب برای بحران کنونی است. این حرکت نیز کمک خواهد کرد که بانک ها سهام خود را نیاز دارد و پایین خط قادر به برنامه ریزی از طریق این اطمینان بالا.

“این رویکرد می سازد ما استانداردهای موجود در پایتخت توزیع” Quarles گفت. “اگر شرایط حکم ما دریغ نکنید به دیگر اعمال سیاست برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده و سیستم بانکی.”

هنوز با توجه به چنین شدید و عدم اطمینان در مورد اقتصاد آینده طرفداران می گویند فدرال رزرو باید دقیق تر باشد. دنیس کلهر مدیر اجرایی بهتر بازار است که طرفداران قوی تر تنظیم بازار گفت: فدرال رزرو باید اجازه نمی دهد هر گونه سرمایه و توزیع توسط بانک ها برای حداقل یک سال.

“این نیست فقط تست استرس برای وال استریت و بانک” كويين گفت. “این اعتبار آزمون برای تغذیه.”

فدرال رزرو نیز انتقاد بیش از شفافیت. پس از آزمون استرس سنتی, فدرال رزرو به طور معمول افشا اطلاعات دقیق در مورد چگونه هر یک از بانک ها انجام می شود و که در آن بانک ها نیاز به بهبود. اما “تجزیه و تحلیل حساسیت” جمع آوری داده ها از همه شرکت ها برای تعیین چگونه سیستم بانکی خواهد کرایه به عنوان یک کل.

فدرال رزرو گفته است که دلیل آن را آزاد شرکت-نتایج خاص بود که تجزیه و تحلیل انجام شد متفاوت تر از نمونه تست استرس. رویکرد جدید ساخته شده و آن را دشوار است به ترکیب خاص متغیر اطلاعات تغذیه گفت. از “تجزیه و تحلیل حساسیت” نیز نمی ترکیب اثرات کنگره تلاش برای تحریک اقتصاد از جمله گسترش مزایای بیکاری.

عدم افشای نتایج انفرادی هر یک از بانک ها نیز می تواند ماسک ضعیف تر از موسسات مالی مورد نیاز موشکافی گفت: گرگ Gelzinis ارشد سیاست تحلیلگر مرکز آمریکایی پیشرفت لیبرال فکر می کنم تانک که به نام تصمیم یک “بحرانی ضعف است.”

“این است که به تضعیف سودمندی نتایج” Gelzinis گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات