بهترین توضیح برای این اعتماد به نفس است که این باور گسترده در وال استریت که تغذیه انجام خواهد شد “هر آنچه در آن طول می کشد” — است که چاپ پول برای خرید به عنوان بسیاری از اوراق قرضه به عنوان لازم — برای حفظ اعتبار جریان به بخش کسب و کار بدون توجه به این خطر است. با قرار دادن یک طبقه زیر قیمت اوراق قرضه فدرال رزرو باعث می شود آن را ممکن است برای بیش از مدیون و فروش بین شرکت ها به قرض گرفتن و حتی بیشتر برای پوشش زیان عملیاتی و یا تشکیلات جدید بکار تجاری وام های موجود اجازه می دهد آنها را برای جلوگیری و یا حداقل تاخیر روز زمانی که آنها نمی پرداخت صورتحساب خود را.

آن را فقط به طلبکاران, اما, است که بهره مندی از فدرال رزرو خرید اوراق قرضه توسط محافظ سهامداران از خطر محو شدن از طریق ورشکستگی سهام خود را نیز به ارزش بیشتر است. و آن این است که بیش از چشم انداز بهبود سریع و یا به روز-تجارت از سرمایه گذاران فردی که اجازه داده شده است بازار سهام آسیا به دست آوردن مجدد تقریبا تمام است که آن را از دست داده و در طول ترسناک اوایل روز همه گیر با وجود نرخ بیکاری است که انتظار می رود نزدیک به دو رقمی برای بقیه سال. چیزهایی که آنقدر دیوانه است که هرتز سهام که باید تبدیل به بی ارزش وقتی که شرکت برای ورشکستگی زمینه ماه گذشته معامله شد در $6 سهم در یک نقطه در هفته گذشته. این شرکت اعلام کرده قصد دارد به منظور بالا بردن $1 میلیارد دلار برای پرداخت وام با صدور سهام جدید.

شایان ذکر است که دیگر از شرکت های هواپیمایی تعداد بسیار کمی از شرکت های بزرگ گرفته اند با استفاده از 500 میلیارد دلار است که کنگره اختصاص داده شده برای وام های نجات از خزانه. و چرا آنها ؟ در اصرار دموکرات کسانی که خزانه وام با انواع شرایط محدود کننده اجرایی پرداخت نیاز است که کارکنان نمی شود گذاشته و منع استفاده از این پول برای پرداخت سود سهام و خرید سهام. توسط امیدوار کننده برای تزریق صدها میلیارد دلار به اعتباری خصوصی, بازار, بانک مرکزی داده است شرکت دسترسی به اعتباری بدون آن nettlesome محدودیت.

بازگشت در ماه مارس با قیمت سهام انداخت و بازارهای اعتباری منجمد وجود دارد دلیل خوب برای تغذیه به وعده به ارائه هر آنچه که در آن زمان به اطمینان حاصل شود که در غیر این صورت-صدای کسب و کار می تواند اعتبار آنها نیاز به آنها را از طریق همه گیر. اما با بازارهای اعتباری عامل هموار فدرال رزرو در حال حاضر هیچ دستور به reflate اعتباری و سهام حباب است که قبل از وجود بحران در روند propping تا زامبی شرکت ها و جلوگیری از طولانی سر رسیده و تجدید ساختار صنایع با بیش از حد ظرفیت و شرکت با بدهی های بیش از حد.

که ممکن است بانک فدرال قصد, اما آن است که چگونه همه چیز کار می کرد. در این مرحله با قرار دادن حتی بیشتر نقدینگی به بازارهای اعتباری در حال حاضر غرق در آن است بسیار کمی برای سرعت بخشیدن به بهبود اقتصادی. آنچه در آن می کند این است که دست یک بدون استحقاق و قدر ثروت باد آورده را به مدیران شرکت های بزرگ و بانکداران و مدیران صندوق های تامینی و وال استریت سرمایه گذاران.

تا کنون پس از ریاست آلن گرینسپن فدرال رزرو شده است بازی یک بازی زیبا می آید برای توصیف ارتباط آن با بازارهای مالی است.

زمانی که بازارهای شناور, تغذیه مقامات ادعا می کنند که بانک مرکزی باید هرگز دوم حدس بازارهای اعلام است که وجود دارد حباب مالی است که ممکن است نیاز به تخلیه. بازار خود به خود آنها اطمینان را صحیح هر چه افراط ممکن است توسعه.

اما زمانی که حباب پشت سر هم و یا بازارهای مارپیچی به سمت پایین تغذیه به طور ناگهانی می آید در اطراف این ایده که بازار نیست بنابراین منطقی و خود تصحیح و آن است که بانک فدرال شغل دوم-حدس می زنم آنها را با وام copiously زمانی که هیچ کس دیگری خواهد شد.

در اصل بانک مرکزی اتخاذ یک استراتژی است که با این نسخهها کار مانند یک راه ratchet ارائه یک طبقه برای سهام و اوراق قرضه قیمت اما هرگز یک سقف. در نتیجه بخش بوده است یک سری از بحران های مالی هر یک نیاز به یک بزرگتر نجات از گذشته است. اما زمانی که این طوفان در نهایت می گذرد و از آن زمان برای شروع sopping است که اورژانس اعتبار, فدرال رزرو ناچار غارها به فشار از دیوار خیابان کاخ سفید رهبران کسب و کار و اتحادیه های کارگری و conjures تا برخی عقلانی برای نگه داشتن حزب است.

شهادت جمعه قبل از بانکی سنای کمیته تغذیه صندلی جروم H. پاول فشرده شد در آن نقطه را … Patrick J. Toomey (R-Pa.), که پرسید چرا فدرال رزرو شد و در ادامه به دخالت در بازارهای اعتباری که در حال کار فقط خوب است.

“اگر به عملکرد بازار همچنان به بهبود سپس ما خوشحال به آهسته یا حتی متوقف کردن خرید” پاول پاسخ داد: هرگز ذکر امکان فروش اوراق قرضه در حال حاضر خریداری شده است.

چه پاول می داند که بهتر از هر کسی است که لحظه ای تغذیه می کند هر گونه اعلام آن را به ماشه تیز فروش توسط سرمایه گذاران که تبدیل شدن به معتاد به محرک های پولی. و در این نقطه با خیلی های دیگر اقتصادی قطعیت تغذیه به نظر می رسد به احساس این نیاز به حمایت از بازار آنجا که بازار نیاز به تغذیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات