پس از بانک فدرال انتظار می رود بیانیه در ساعت 2 بعد از ظهر شرقی روز چهارشنبه در مورد نگه داشتن نرخ بهره همان (سطح فعلی است که درست در زیر 1.75 درصد) Powell است به احتمال زیاد به می گویند در یک کنفرانس خبری که در بانک مرکزی است که نظارت بر این خطرات از نزدیک اما تاثیر آن بر اقتصاد ایالات متحده همچنان کوچک است. تقریبا همه نشانه ها حاکی از آن است که مصرف کنندگان آمریکایی باقی می ماند خوش بین و همچنان به صرف.

اما یک هفته خسته کننده برای تغذیه ماسک بسیاری از چالش های پیش رو برای بانک مرکزی است. “به انجام” لیست طولانی و پیچیده است. در اینجا مختصر و مفید از آنچه در وال استریت کاخ سفید و فراتر از آن خواهد بود برای گوش دادن سرنخ در مورد روز چهارشنبه.

خاموش کردن پول شیر: پاول احتمال زیاد به صورت سنگین بازجویی شنبه در مورد تغذیه ترازنامه. فدرال رزرو خریداری مقدار زیادی از دارایی های — عمدتا اوراق قرضه دولتی و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار — بعد از بحران مالی 2008 برای کمک به تحریک اقتصاد. تحت پاول, تغذیه سعی در کاهش برخی از دارایی خود را در حال حاضر است که بار بهتر است. اما بانک ها در واقع شورش در ماه سپتامبر باعث تغذیه به گوشت گاو تا ترازنامه دوباره با خرید کوتاه مدت بدهی دولت شناخته شده به عنوان خزانه.

پاول اصرار دارد این است که بازگشت از “کاهش کمی” در مقیاس بزرگ برای خرید اوراق قرضه رخ داده است که پس از بحران. اما تغذیه افزود: حدود 400 میلیارد دلار از سپتامبر قابل ملاحظه تزریق پول نقد. در حال حاضر وال استریت است تعجب کنید که چگونه خیلی بیشتر در حال آمدن است ؟ خواهد پاول خاموش تزریق?

انتخابات سال 2020: فدرال رزرو پیش بینی نیست تغییر نرخ بهره در سال 2020 است. پاول می گوید اقتصاد به خوبی در حال انجام است و به احتمال زیاد به ماندن در آن راه با نرخ بهره را در سطح فعلی. فدرال رزرو نیز قرار است به لحاظ سیاسی مستقل است. نگه داشتن نرخ بهره در این سال کمک می کند تا تغذیه نیست و به نظر می رسد به عنوان اگر آن را از تاثیرگذاری بر انتخابات است. اما واقعیت این است که نادر برای تغذیه به تغییر نرخ در انتخابات سال است. بانک مرکزی پیاده و یا کاهش نرخ بهره در هر انتخابات سال 1972 از طریق 2008. شاخص در انتظار در سال 2012 و در واقع در خود نگه دارد در سال 2016 (فدرال رزرو افزایش نرخ بهره در ماه دسامبر آن سال — پس از انتخابات). تاریخ نشان می دهد که اقتصاد به ندرت بازی می کند به عنوان تغذیه پیش بینی.

نرخ تورم هدف نیشگون گرفتن و کشیدن: فدرال رزرو در حال حاضر اهداف 2 درصد تورم اما ایالات متحده به ندرت ملاقات کرد که هدف در دهه گذشته است. بسیاری از اقتصاددانان در حال تعجب که چرا تغذیه است wedded به 2 درصد تعداد. امید وجود دارد که فدرال رزرو را تغییر دهد که هدف به عنوان بخشی از آن بررسی بزرگ از سیاست و ارتباطات است. نتایج به دلیل در نیمه اول سال 2020 است.

جودی شلتون: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای دو کرسی بیشتر برای پر کردن در فدرال ریزرو حکام و او فرستاده شده نام دو نفر روز شنبه به آمریکا برای تایید: محافظه کار محقق جودی شلتون و تغذیه اقتصاددان کریستوفر والر. شلتون به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان کسی که می تواند جایگزین پاول به عنوان تغذیه رهبر زمانی که ریاست خود را به پایان می رسد در سال 2022. اما او ستیز انتخاب است. او صحبت کرده است در حمایت ایالات متحده از بازگشت به چیزی شبیه به استاندارد طلا, و او قبول نمی کند با تعداد زیادی از راه تغذیه توابع. اخیرا مشاهدات خود را تراز وسط قرار دارد نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص تماس های خود را به کاهش نرخ بهره بیشتر و اطمینان از دلار نیست بیش از حد قوی در برابر ارزهای خارجی است. او تایید روند را یک بار دیگر قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل تغذیه دشمنی در کانون توجه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مداوم تغذیه حملات: پاول برنده ستایش برای نادیده گرفتن تهمت حملات در تغذیه از جمله تماس تغذیه رهبران “boneheads” و پاول یک “دشمن است.” حتی با اقتصاد و بازار سهام نشان دادن قدرت نسبی تهمت همچنان برای ضربه زدن به پاول. در سخنان در سوئیس هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون رفت از راه خود را به می گویند آن را “قاتل” و یک “اشتباه” فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره در سال 2018 است.

رکود اقتصادی-مبارزه با قابلیت های محدود: یکی از چالش های عمیق تر فدرال رزرو چهره چیزی است که به انجام این است که اقتصاد دچار مشکل می شود دوباره. بانک فدرال ابزار اصلی برای کمک به اقتصاد به کاهش نرخ بهره 5 درصد ولی با نرخ بهره در حال حاضر کمتر از 2 درصد وجود ندارد بسیار کمک اضطراری به سمت چپ. اقتصاددانان اصرار به تغذیه به آمده تا با یک بازی جدید برنامه در حال حاضر — در حالی که بار خیلی خوب است.

تغییر آب و هوا: پرداختن به تغییرات آب و هوایی است که یکی از بحثهای عمده برای بسیاری از دیگر بانک های مرکزی به خصوص بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی اروپا. پاول اصرار دارد این است که یک تغذیه موضوع اما بیش از 50 بانک های مرکزی دیگر پیوست, شبکه سبز سیستم مالی قرار دادن فشار بر فدرال رزرو برای شرکت در یک تلاش گسترده برای شناسایی کربن ریسک در بانکداری است. بانک مرکزی اروپا سر کریستین لاگارد یکی از بسیاری از کسانی که استدلال می کنند که بانک ها در حال برگزاری بیش از حد بسیاری از کربن سنگین دارایی. اگر آنها دوباره قیمت همه در یک بار آن را به طور جدی می تواند بی ثبات کردن سیستم مالی باعث یک بحران بزرگ مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im