هشدار اهداف راه Gojo صنایع Purell پدر و مادر شرکت به بازار عرضه شده خود را محبوب خط مبتنی بر الکل و ژل و فوم و اسپری در رسانه های اجتماعی مواد, وبلاگ, پست ها و سوال های متداول در محصول و وب سایت شرکت. برخی از اظهارات که درو FDA خشم مشخص شده در هشدار به نظر می رسد حذف شده است از Gojo و Purell سایت پس از FDA ارسال آن نامه در Jan. 17.

FDA به نام ادعا می کند در Purell وب سایت که محصولات بودند ثابت به “کاهش دانشجو غيبت تا 51 درصد” و دیگری که تبلیغ Purell به عنوان یک راه حل برای جوانه آلوده ورزشی در محیط های که در آن می تواند کمک به کاهش MRSA و انتروکوک 100 درصد است.

در جای دیگر FDA با اشاره به موارد مختلفی که در آن اکرون اوهایو-شرکت بر اساس hedged با زبان اذعان کرد که از آن غافل بود از هر آزمون انجام شده بر روی ضد عفونی کننده دست و ابولا اما در ادامه به توصیف چگونه این ویروس ها به راحتی کشته الکل — Purell را عنصر کلیدی — و چه گروه هایی مانند سازمان بهداشت جهانی و مرکز کنترل بیماری ها توصیه می کنیم با استفاده از الکل بر اساس دست عفونی در شیوع.

کسانی که ادعای FDA نوشت نشان می دهد Gojo در نظر گرفته شده برای مشتریان به استفاده از محصولات خود را به از بین بردن ویروس ابولا و آنفولانزا و سایر بیماری ها وجود دارد که بدون مطالعات که اثبات چنین ضد عفونی کننده می تواند تولید نتایج Gojo ضمنی.

Gojo گفت واشنگتن پست آن را در زمان اقدام فوری پس از دریافت FDA نامه.

“نامه مربوط به برخی از بازاریابی ما در اطراف PURELL® ضد عفونی کننده دست در GOJO.com و از طریق رسانه های اجتماعی ما سیستم عامل” سامانتا ویلیامز ارشد سخنگوی Gojo گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “این مهم است که به تاکید است که FDA نامه بود نه مربوط به ایمنی و کیفیت محصولات ما و یا فرآیندهای تولیدی است. “

در sniffle پر از هواپیما یا یک کشتی, بدنسازی, بطری ضد عفونی کننده دست می توانید مانند یک برکت و رحمت است. فروش قابل اعتماد سنبله در طول فصل آنفولانزا و مصرف کنندگان با اتکا ضد عفونی کننده دست به نظر می رسد در حال رشد: ضد عفونی کننده دست آمده حدود 2.4 میلیارد دلار در بازار در سراسر جهان در سال 2017 و این رقم انتظار می رود به بیش از دو سال 2024 با توجه به MarketWatch.

کارشناسان هشدار می دهند که در حالی که دست عفونی بسیار موثر برای کشتن برخی از میکروب ها در تماس با مصرف کنندگان باید درک محصولات کار نمی معجزه.

“این دست بر اساس الکل عفونی می تواند به ارائه یک سطح از حفاظت اما فقط آن به اطراف حمل در کیف پول خود را در تمام طول روز و با استفاده از آن نمی باشد برای جلوگیری از شما را از تماس با افرادی که ممکن است عفونی گفت:” دیوید Dowdy یک دانشیار بیماری های عفونی و اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Bloomberg School of Public Health. Dowdy گفت واشنگتن پست که مردم نیاز به در نظر گرفتن چگونه آنها در تماس با کسانی که آلوده پس از ضد عفونی کننده دست را فراهم می کند با ماندگاری طولانی حمایت می کند.

“اگر شما یک سبد خرید است که کسی که سرفه یا عطسه و آنفولانزا استفاده کرده و شما تا به حال استفاده می شود قبل از ضد عفونی کننده دست شما را لمس بینی خود را و یا آن را احتمالا کشته ویروس ها در دست خود را,” او گفت:. “اما الکل تبخیر بسیار به سرعت در حال, بنابراین اگر پنج دقیقه بعد شما لمس یک سوئیچ نور در یک حمام است که کسی قبل از شما با آنفولانزا را لمس کرده بود و شما نمی محافظت می شود.”

Dowdy اشاره کرد که آن را می آید به پیشنهادات است که ضد عفونی کننده دست می تواند موثر باشد در برابر ابولا دست نیست و تنها بخشی از بدن مردم باید نگران از آنجا که این ویروس میتواند از طریق هر نوع ترشح از چشم و بینی و دهان و یا دیگر روزنه. در حالی که ضد عفونی کننده دست است که به طور معمول موثر در برابر ویروس ها مانند سرماخوردگی و آنفولانزا Dowdy تکرار FDA احتیاط آن است که غیر ممکن است برای گفتن مشخص چگونه موثر ضد عفونی کننده دست در برابر تهدیدات مانند ویروس ابولا و یا coronavirus تا آن مورد مطالعه قرار گرفته است.

“اگر شما Purell شما نمی خواهید به توان ادعا می کند در مورد چیزی که نبوده است ثابت” Dowdy گفت.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im