سرنوشت فیلم تابستان فصل استراحت در یکی کریستوفر نولان فیلم

در خطر می گویند سرگرمی بازیکنان و تحلیلگران این است که هیچ چیز کوتاه از کشور برجسته شکل از سرگرمی.

“اگر ‘شعار’ نمی آید و یا نمی موفقیت هر شرکت دیگر به خانه می رود” گفت: بازاریابی اجرایی از یک رقیب استودیو صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به این دلیل که آنها مجاز به صحبت با رسانه های خبری. “این هیچ فیلم تا کریسمس.”

کارشناسان توصیف دو اساسا دیدگاه های مختلف از آنچه در چند ماه آینده خواهد بود.

در یکی از مخاطبان مشتاق به ترک خانه پس از سال انزوا پور (اجتماعی دوری) برای دیدن Nolan فیلم به نظر می رسد که تمرکز بر روی یک عامل تلاش برای جلوگیری از یک فاجعه جهانی (طرح جزئیات باقی می ماند, جای تعجب نیست, مبهم). هر سالن پر شده است با “شعار” علاقمندان به سینما بسیاری از سینماهای ماندن تا دیر وقت باز به جای آنها. دیگر استودیو فیلم مانند “مولان” و “Wonder Woman 1984” و سپس به دنبال. تابستان consigns بهار قرنطينه به محل سورئال حافظه است.

سناریوی دیگر این است که bleaker: ادامه covid-19 ترس یا بی درنگ برادران وارنر برای به تاخیر انداختن “شعار” و یا مصرف کنندگان به دور ماندن و در نتیجه بدترین بازیکن میدان. استودیوهای دیگر شده اند که با احتیاط برنامه ریزی ارسال-“شعار” منتشر جلو و فیلم های خود را. تابستان تبدیل به نگاه درست مثل بهار “جدید” به معنای سرگرمی, پیر Netflix را نشان می دهد و “بیرون رفتن” یک تعبیری برای راه رفتن در اطراف بلوک.

مانند بالا در حال چرخش در پایان “آغاز به کار” حتی ناظران نمی دانم که در این راه می رفتن.

“در برخی موارد افتتاحیه این فیلم در ماه جولای به نظر می رسد مانند بسیار هوشمند حرکت به دلیل چشم انداز بسیار گسترده ای باز گفت:” ایرا Deutchman یک دیرین جانباز از توزیع فیلم و نمایشگاه با اشاره به کمبود عمده دیگر ، “اما هر کسی که می گوید آنها می دانند که آنچه قرار است اتفاق دروغ است.”

“شعار” او و دیگران توجه داشته باشید که در حالت ایده آل ساخته شده به تکان خوردن مصرف کنندگان را به moviegoing. آن را جذاب فرض از یکی از مهمترین و از نظر مالی موفق فیلمسازان در تاریخ باز کردن در تئاتر با صفر رقابت جدی است.

می دهد که کارشناسان امید و همچنین باعث می شود آنها فکر می کنم که اگر “شعار” نمی توانم هیچ چیز را.

-قابلیت فیلم کسب و کار از دست داده است میلیاردها دلار به دلیل بیماری همه گیر. آوریل-ژوئن دوره در سال 2019 تولید $3.4 میلیارد دلار در گیشه رسید. تا کنون در سال 2020? آن را به همراه داشت فقط $102,000. تابستان می تواند ضرر و زیان بیشتر با شماره های زیر 2 میلیارد دلار از آخرین ماه های ژوئیه و اوت به خصوص اگر بازارهای عمده مانند نیویورک و لس آنجلس باقی می ماند بسته شده است.

اما به عنوان دسته ای از بهار و تابستان فیلم شروع به گرفتن به تعویق افتاد و در ماه مارس برادران وارنر رسما چپ “شعار” در تقویم. در ابتدا به نظر می رسید مانند آن را به سادگی به تأخیر انداختن اجتناب ناپذیر است. در عین حال آن را به زودی روشن شد که WB و نولان یک مدافع پرشور برای تئاتر تجربه در سن جریان برنامه ریزی برای استفاده از این فیلم به عنوان یک نوع از بازگشایی اهرم.

این طرح در حال حاضر به تمرکز.

هر دو برادران وارنر و نولان کاهش یافته است به نظر برای این داستان. اما کسانی که با آگاهی از برنامه توضیح این استودیو در حال حرکت است به جلو. این شرکت در حال حاضر انجام شده بازیگران و فیلمساز مصاحبه برای “long-سرب” روزنامه نگاران مجله ماهانه نویسندگان با زوم و آماده به رها کردن یک دومین تریلر آنلاین به زودی مظاهر یک شرکت تهیه عمده تابستان آزاد است.

استودیو نولان و تئاتر صاحبان باقی مانده نیز در تماس نزدیک در مورد اقدامات است که می تواند گرفته شده به مردم را با خیال راحت به multiplexes. هر کس تلاش شده است به جلو و به سمت همان هدف می گویند کسانی که آشنایی با مکالمات که مجاز به صحبت در مورد آنها را برای عموم: حمایت از “شعار” به عنوان فیلم که بازگشایی امریکا است.

برای Warner Bros صعودی به این رویکرد است: آن می تواند سرمایه گذاری در ماه مقید کردن تقاضا و به استودیو تئاتر همه را به خود.

متاسفانه تحلیلگران توجه داشته باشید وجود دارد یک دلیل پاداش بالا: دیگر استودیو می خواهد برای رفتن برای اولین بار.

“ما در حال رفتن به دریافت یک ایده خوب از [چشم انداز ما] به دلیل وجود یک رقابتی فیلم که باز می شود تا یک هفته قبل از ما فیلم می کند” دیزنی اجرایی باب Chapek گفت: سرمایه گذاران در یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته صدایی رها به عنوان او در توصیف این طرح برای شرکت “مولان” را به عنوان در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24.

صنعت در هفته های اخیر شده است تقسیم بر آنچه باید انجام شود. در زوم جلسات مجازی ناهار و کنفرانس تلفنی گفتگو کرده است اغلب تبدیل به “شعار” و اینکه آیا نولان بار دیگر یک رویایی است که می تواند صرفه جویی در هالیوود و یا یک مرد است که quixotically اجازه اعتقاد خود را در تئاتر کور او را به واقعیت های جاری.

نولان خود سوخت بحث با یک op-ed در واشنگتن پست که در آن او نوشت: grandly از اهمیت سینما به عنوان یک کشور در تلاش برای جستن به عقب.

“زمانی که این بحران می گذرد نیاز جمعی و تعامل انسان نیاز به زندگی و عشق و خنده و گریه با هم خواهد بود قوی تر از همیشه,” او نوشت: در این قطعه است. “ما نه تنها آن را مدیون به 150,000 کارگران این صنعت آمریکا به آنها عبارتند از در آن ما کمک کند ما آن را مدیون به خودمان. ما باید آنچه در فیلم می تواند به ما ارائه دهد.”

اگر “شعار” بودند به خشم سخن گفتن به دلیل همه گیر آن را هدر دادن یک فرصت مهم را برای برادران وارنر که صرف تا آنجا که $200 میلیون دلار در این فیلم شده است و در آن شمارش به عنوان یک محور آن سال 2020 استراتژی سود.

استودیوهای دیگر تصمیم گرفته اند آن را به ارزش خطر است. بسیاری از تئاتری منتشر شده در این سال همچنان تحت فشار قرار دادند تا 2021 و هنوز هم دیگران رفته اند به جریان. دیزنی در این هفته گفت: آن را در حال حرکت ضبط آن از مرحله پدیده “همیلتون” به دیزنی به علاوه. جهانی در حال آماده سازی برای انتشار آن بزرگ تابستان, کمدی, Judd apatow آمده است “پادشاه جزیره استاتن” بازیگران و الهام از زندگی پیت دیویدسون به عنوان یک دیجیتال اجاره در ماه آینده.

اما برادران وارنر مدیران به بخش خصوصی اعتقاد دارند که وضعیت متفاوت است. نولان بی سابقه سابقه در, مدرن, هالیوود. شناخته شده برای کارگردانی انبوه سودآور “شوالیه تاریکی” فیلم بتمن آن را دیگر خود را به فیلم تبدیل شده اند که چشم-فو — مفاهیم اصلی که موفقیت در حق رای دادن سطح.

نولان در سه غیر بتمن — فیلم “آغاز” (2010), “Interstellar” (2014) و “دانکرک” (2017) — به مجموع فروش بیش از 2 میلیارد دلار در سینماهای سراسر جهان او را بیشتر نقد شدنی در بانک مدیر تجاری از دهه گذشته است. مانند استیون اسپیلبرگ در اوایل دوران علاقمندان به سینما خرید بلیط تنها به دلیل نام او در یک فیلم است. اگر فیلم های او را نشان داد یک مسیر جدید در تابستان قبلی — آنها رد استعارههای مورد داستان اصلی در مورد شخصیت محور ابرقهرمانان و در مورد دوره movies — چرا برادران وارنر مدیران تعجب نمی تواند او دوباره آن را انجام دهد?

برخی از تئاتر صاحبان هر چند می گویند اشتها ممکن است به اندازه کافی زمانی که ظرفیت بسیار محدود است.

بسیاری از سالن های تئاتر اجرا بر روی باریک, حاشیه, حتی زمانی که آنها در حال فروش آخر هفته را نشان می دهد. عامل صفحه نمایش در 20 یا 30 درصد به رعایت اجتماعی, فاصله, قوانین, آنها می گویند تمام خواهد شد اما تضمین ضرر و زیان است.

“شما در حال صحبت کردن در مورد کسب و کار که در آن بسیاری از ما به طور معمول از دست دادن پول از هفت روز از این هفته گفت:” اندرو Mencher, برنامه نویسی, مدیر برای واشنگتن Avalon تئاتر. “و در حال حاضر شما در حال گرفتن دو روز در هفته است که امیدواریم که شما به نوبه خود سود و گفت: شما فقط می توانید اجازه دهید در 30 درصد از مردم؟”

حتی اگر “شعار” می تواند در نهایت در سیاه Mencher گفت: او فکر کرد که آن را از یک شوت که این فیلم می تواند بازگشایی تئاتر برای هر کس دیگری.

“برای این که شانس کار شما نیاز به مطمئن شوید که آن را تا به بسیاری از صفحه نمایش در هر متعدد بیش از چند هفته او گفت:”; کمک خواهد کرد که فیلم برای جبران کاهش ظرفیت بسیاری از نمایش آن. “بنابراین شما اساسا باید مطمئن شوید که آن را تنها خواهد بود فیلم در سینما برای ماه می باشد.”

قرار دارد در حدود 100 سال از محل Avalon یک رکن اصلی از شمال غربی واشنگتن فرهنگی صحنه نمایش ترکیبی از استودیو مستقل و فیلم های کلاسیک است. اما مانند دیگر تئاتر از جمله برخی از در به تازگی بازگشایی گرجستان آوالون ساخته شده بتن بدون قصد بازگشایی آن را به عنوان تلاش می کند به شکل جدید اقتصادی و بهداشت عمومی از واقعیت.

کسانی که نگرانی های بهداشتی به طور بالقوه می تواند پرتاب یک میمون آچار به “شعار” بیش از حد. برادران وارنر مدیران تصدیق آنها را از انتشار این فیلم تنها در صورتی این کشور دو تا از بزرگترین بازارهای نیویورک و لس آنجلس به طور کامل باز است. که چشم انداز هنوز نامشخص است. نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) است گفت: سینما می تواند باز کردن درهای خود را در مرحله چهارم نهایی یکی از دولت بازگشایی در عنوان و در عین حال ناشناخته تاریخ.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) است گفت: سینما خواهد آمد در دولت مرحله 3 اما آن تاریخ نیز تعیین نشده است و متفاوت خواهد بود منطقه.

اضافه کردن بیشتر از چین و چروک شد نظر سه شنبه از لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر که گفت: stay-at-home سفارشات در شهرستان سخت ترین ضربه در کالیفرنیا می تواند به خوبی به تابستان.

برادران وارنر به برخی از زمان به محوری باید coronavirus شرایط را بهبود نمی بخشد. در حالی که “شعار” بازاریابی باید در چند هفته آینده آن را به طور عمده آنچه که هالیوود از نظر “آگاهی” بازاریابی — کلی تر و کم هزینه تر نقاط فقط به معنای قرار دادن عنوان به مصرف کننده آگاهی است. گران تر “خرید-قصد” بازاریابی نمی خواهد شروع و تا اواخر ماه ژوئن دادن برادران وارنر زمان برای در مورد چهره. (یکی دیگر از فیلم های مستقل هیجان انگیز “Unhinged” با بازی راسل کرو نیز برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه.)

بالا بردن ریسک برای برادران وارنر است که فیلم می آید در زمان انتقال برای استودیو و شرکت مادر آن است.

WB به نام صندلی های جدید و رئیس اجرایی ان Sarnoff گذشته تابستان در حالی که شرکت مادر WarnerMedia نام مدیر عامل جدید جیسون Kilar ماه گذشته. بعد از این ماه WarnerMedia راه اندازی خواهد شد HBO حداکثر تلاش آن و صاحب AT&T را در جریان رقابت های دیزنی به علاوه و Netflix بکشد. تابستان انتشار خواهد قرار دادن فیلم در خدمات در زمان برای کریسمس و می تواند یک اشتراک راننده; تاخیر خواهد حذف یک ابزار کلیدی برای جذب مشتریان.

شده است وجود دارد هیچ بحث های متعدد WarnerMedia خودی می گویند از انتشار این فیلم در جریان اولیه است.

اما برخی تعجب می کنم اگر که نباید بخشی از این استراتژی است.

جان Sloss, یک فیلم تهیه کننده است که در میان یک گروه کوچک اما در حال رشد از بازیکنان صنعت پرسیدن اگر یک مدل ترکیبی ممکن است حس را.

“اگر تئاتر سعی کردم بازی در این فیلم برای چند هفته و مردم شد که من مطمئن هستم که برادران وارنر نمی تواند آن را تبدیل به” دیجیتال, اجاره, گفت, نشان می دهد یک سوم راه “آغاز به کار” بالا می رفتن. “به خصوص اگر شما آورده تئاتر به درآمد های. این می تواند خیلی خوب برنامه پشتیبان گیری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>