سریعترین راه برای کاهش انتشار کربن? یک ‘هزینه’ و سود سهام رهبران می گویند.

یک گروه از سیاستمداران برجسته و اقتصاددانان و مدیران شرکت های بزرگ است و تجدید آن فشار در کنگره یک طرح است که مالیات بر کربن و بازپرداخت پول به آمریکایی ها در پرداخت ها در حدود 2000 $در سال برای یک خانواده چهار.

به عنوان کنگره جمهوری خواهان کار به آمده تا با یک پاسخ به تغییر آب و هوا و دموکراتیک اولیه رای دهندگان ضعیف آب و هوا به عنوان یک مسئله آب و هوا شورای رهبری معتقد است این یک فرصت برای برنده شدن هواداران از هر دو طرف راهرو به دنبال عمیق تولید گازهای گلخانه ای کاهش اتکا به بازارها و اجتناب مقررات.

[در حال آمریکا بیرون آمدن از گنجه’ در تغییر آب و هوا؟]

“وجود توافق گسترده ای در میان اقتصاددانان این است که موثر ترین و بازار پسند راه برای کاهش انتشار کربن,” سابق فدرال رزرو صندلی Janet L. یلن در مصاحبه ای گفت:.

دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای حساب برای بسیاری از گازهای گلخانه ای است که دام انداختن گرما در جو با گرم شدن کره زمین.

رهبران شورای ملاقات بیش شام شنبه با نه نفر از 12 نفر از اعضای مجلس سنا راه حل آب و هوا حزبی یک گروه دو حزبی از سناتورهای تلاش به آمده تا با سیاست های که در جلوگیری از تغییرات آب و هوایی طولانی تفرقه موضوع در کنگره است.

Sens. Christopher A. Coons (D-Del.) و مایک براون (R-Ind.), رهبران حزبی را نه تایید و هر طرح خاص و با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: “ما مشتاقانه منتظر ادامه این گفتگو با طیف گسترده ای از ذینفعان و دیدگاه از سراسر کشور است.”

این شورا طرح بلند پروازانه است. این امر تحمیل آنچه در آن خواستار “کربن هزینه” که در سال 2021 خواهد بود در مجموعه $43 تن و افزایش هر سال 5 درصد بالاتر از تورم است. که دو برابر قیمت یک تن زغال سنگ مالیاتی گاز در $2.28 هر هزار فوت مکعب و افزایش بنزین پمپ قیمت در حدود 38 سنت گالن.

در حالی که هزینه های جمع آوری شده را به خانواده های آمریکایی برای کمک به جبران افزایش هزینه های انرژی آنها نیز عمل می کند به عنوان یک انگیزه برای افراد و شرکت ها به کاهش انتشار کربن به یک سطح پایین تر از آنچه باراک اوباما متعهد تحت 2015 در پاریس آب و هوا توافق این شورا می گوید. ایالات متحده تولید گازهای گلخانه ای خواهد سقوط به حدود 32 درصد پایین تر از سطح سال 2005 و در ادامه به کاهش تولید.

[تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها با دیدن تغییر آب و هوا به عنوان یک بحران ]

این طرح همچنین خواستار کنار زدن بسیاری از قوانین و مقررات در حال حاضر حاکم بر تولید گازهای گلخانه ای چون کربن “هزینه” را از جمله محدودیت های غیر ضروری این شورا گفت.

چندین مربوط به آب و هوا پیشنهادات مورد بحث در کنگره است. انرژی نوآوری و کربن سود سهام, قانون از جمله مالیات بر کربن است که در شروع $15 تن و افزایش 10 دلار در سال است موفق به کسب حمایت از 80 عضو مجلس نمایندگان تنها یکی از آنها شرکت حامی در کنگره فرانسیس رونی (Fla.), این است که یک جمهوری خواه است. تمام درآمد حاصل خواهد شد بازگشت به مالیات دهندگان.

در روز سه شنبه دیابت Thomas R. Carper (Del.), نماینده دموکرات سنا محیط زیست و آثار عمومی کمیته معرفی پاک کردن اقتصاد عمل می کنند که با هدف دستیابی به یک شبکه-صفر-اقتصاد تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. آن را تنظیم موقت به اهداف سازمان حفاظت محیط زیست.

ناتانیل Keohane معاون ارشد رئیس جمهور از محیط زیست دفاع صندوق گفت که کربن هزینه و سود طرح مورد نیاز حامیان مالی در کنگره است. “آزمون واقعی خواهد بود: آیا آنها دریافت صورتحساب از کسی که با یک کارت رای دهی,” او گفت:. “آیا شما پشتیبانی بر روی تپه؟”

Keohane گفت: او دوست داشت بسیاری از جنبه های این طرحاز جمله به عنوان بخشی الزامی است که کربن هزینه خواهد بود افزایش یافته است و حتی سریع تر اگر آن را شکست به اندازه کافی گاز گلخانه ای را کاهش. اما Keohane گفت که EDF هنوز هم به نفع “اجرا حد” تعیین شده توسط قوانین و مقررات برای اطمینان از این اهداف به دست آورد.

به رهبری رئیس جمهور رونالد ریگان خزانه داری, منشی, James A. Baker و وزیر خارجه George P. Shultz آب و هوا شورای رهبری پیشنهاد کرده است مقدار زیادی از پرقدرت پشتیبان گیری. بیش از 3500 ایالات متحده آمریکا اقتصاددانان چهار سابق فدرال رزرو صندلی 27 برندگان جایزه نوبل در اقتصاد و 15 از 16 زندگی سابق صندلی ریاست شورای مشاوران اقتصادی. (جوزف استیگلیتز بود که رئیس جمهور بیل کلینتون شورای استثنا است.)

بیش از یک دوجین از مدیران ارشد از شرکت های که پشتیبانی از مالیات و سود سهام طرح به تازگی به عضویت این شورا و با حضور در شام با سناتورهای. شرکت حامیان عبارتند از: افسر ارشد عامل از ConocoPhillips رئیس اجرایی از ابزار های غول پیکر Exelon و اجرایی Procter & Gamble بزرگترین بدست آورد.

دیگر ارسال های اخیر شامل چریستینا فیگورس سابق دبیر اجرایی سازمان ملل متحد در چارچوب کنوانسیون تغییر آب و هوا و یکی از معماران پاریس در مورد آب و هوا; جیمی Dimon مدیر اجرایی جی پی مورگان چیس و Ernest Moniz اوباما وزیر انرژی و در حال حاضر استاد در دانشگاه MIT. ژنرال بازنشسته جیم Mattis رئیس جمهور تهمت سابق وزیر دفاع نیز با تایید این طرح است.

“ما هرگز حل مشکل آب و هوا ما مگر اینکه محیط زیست با هم کار کنند با کسب و کار بزرگ و بزرگ نفت” فیگورس گفت: در یک بیانیه آماده.

تد هلستید رئیس آب و هوا شورای رهبری گفت که این “یک جمهوری خواه فرار از زندان لحظه ای” است که “منجر به همیشه بیشتر خواهان آمدن در هیئت مدیره است.”

اما کربن هزینه و سود سهام طرح آتش نیست در کنگرهکه اعضای آن هستند حفظ در مورد پتانسیل مقاومت از رای دهندگان مخالف مالیات های جدید.

تشکر. Garret گور (La.), بالا خواه در خانه انتخاب کمیته بحران آب و هوا, گفت:, “دموکرات مانند چوب و ما مانند هویج.”
گور بعدا اضافه شده در بیانیه ای گفت که “آمریکا ایستادگی ایران در برابر کربن مالیات و سنگین و مقررات است.”

بیکر در تهیه بیانیه ای گفت که دموکرات ها را به کربن هزینه و جمهوری خواهان “حذف” از “رشد محدود مقررات که بشدت ما اقتصاد است.”

[جهان نیاز عظیم مالیات بر کربن در 10 سال آینده به حد تغییر آب و هوا, صندوق بین المللی پول می گوید]

بیشترین مالیات بر مصرف سقوط به شدت در این کشور کمترین درآمد اما سود سهام تغییر که توزیع. بیکر گفت: “70 درصد از خانواده های آمریکایی را دریافت کنید پول بیشتری از کربن سود سهام و نسبت به آنها خواهد پرداخت بالاتر هزینه های انرژی است.”

یلن گفت که “ویژگی های اصلی این برنامه این است که حمایت از خانواده های آمریکایی به خصوص کسانی که بیشتر در معرض آسیب است.” او گفت: “آسیب پذیر ترین اقشار کم درآمد انجام بهترین در شرایط آینده پیش رو است.”

شورای رهبران می گویند که هزینه و سود سهام طرح همچنین آدرس دیگر مشکلات اقتصادی است. بسیاری از نمایندگان مجلس با حمایت از هزینه های بزرگ برنامه های تحقیق و توسعه و بسیاری از جمله حامیان سبز معامله جدید می گویند که کسری هزینه های قابل قبول است و باید به عنوان سرمایه گذاری.

“ما می دانیم که نوآوری و سرمایه گذاری های بلند مدت در حال رفتن به بسیار مهم برای حل این مشکل” یلن گفت. “این بهترین راه برای incent کسانی که نوآوری.” او همچنین گفت که این برنامه با این نسخهها کار “بدون بالونی کسری.”

اما استیگلیتز در حال حاضر تدریس اقتصاد در دانشگاه کلمبیا گفت: در یک ایمیل که او مخالف این ایده از یک سود چون “ما نیاز به قیمت گذاری + مقررات + سرمایه گذاری عمومی” مانند حمل و نقل عمومی و تحقیق و توسعه است. “این بدان معناست که ما نیاز به صرف حداقل بخشی از درآمد [از مالیات بر کربن] برای سرمایه گذاری عمومی” او گفت:, و اضافه کرد که آن را “کارآمد” از استرداد هزینه کربن و “و سپس تلاش برای مالیات آن را به عقب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>