سقوط دویچه بانک: دروغ و حرص و طمع پول شویی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

برج تاریک
دویچه بانک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حماسی دنباله از تخریب
توسط دیوید غنی سازی
سفارشی خانه. 402 pp. $29.99

یک الهامی کتاب در مورد ظهور و سقوط بزرگترین بانک ممکن است نگه دارید برخی از علاقه به سرمایه داران, مدرسه کسب و کار استادان و خوانندگان اقتصاددان. اما آنچه در مورد یکی که همچنین دارای تمام عناصر یک صفحه چرخش رمان رمز و راز: مشکوک, خودکشی, روسی, پول شویی, اوراق بهادار و تقلب مالیاتی, قیمت تثبیت $100 میلیون پاداش خبرچین که نادیده گرفته می شوند و اخراج و هروئین معتاد واسطه سرقت اسناد به روزنامه نگاران و ماموران اف بی آی? اضافه کردن به که یک مشتری با یک ناقص تاریخچه مالی که به طور ناگهانی می شود رئیس جمهور ایالات متحده و شما رو گیری از فیلم های پرفروش.

در واقع باید آن رخ داده است به داود غنی سازی یک کسب و کار enterprising خبرنگار وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز که او نمی توانست ساخته شده تا بیشتر جذاب داستان از داستان او کشف شده در دویچه بانک. نتیجه “برج تاریک” یک زندگی واقعی حساب کاربری که به تایید هر سوء ظن شما در مورد حرص و طمع و بی کفایتی در قلب مدرن مالی است.

غنی سازی آثار تاریخ دویچه بانک از آن کارآفرینی ریشه در قرن 19 از طریق آن سال از نازی ها همکاری به پس از جنگ دهه هنگامی که آن را ایستاده در nexus سیاسی و اقتصادی روابط شناخته شده به عنوان آلمان, Inc. اما در دهه 1990 با خرید آن از بانک های سرمایه گذاری در لندن (مورگان Grenfell) و نیویورک (بانکداران اعتماد) دویچه بانک شروع به ریختن آن فرهنگ محافظه کار و عجله بی پروا به بیشتر مخاطره آمیز و سودآور مناطق انگلیس و آمریکا سرمایه گذاری: مشتقات دارایی پشتوانه اوراق بهادار آشغال باند اختصاصی و اختصاصی تجارت

سفارشی خانه

قبل از اینکه طولانی, تجارت و هزینه محور خدمات کسب و کار خواهد پیشی سنتی وام دهی شرکت های بزرگ و حساب برای اکثریت دویچه بانک درآمد و سود. علاوه بر تبدیل شدن به بزرگترین بانک با 2 تریلیون دلار در دارایی های دویچه بانک نیز تبدیل به یکی از ترین در جهان به شدت مدیون. و با یک مدیریت غیر متمرکز مدل و چند کنترل در محل فریب و حتی بیشتر سود و پاداش به سرعت منجر به حقوقی و مالی بلایای طبیعی:

جدید روسی فرعی متمرکز دهها میلیارد روبل به دلار برای الیگارشی روسیه و cronies از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور. آن در لندن معامله گران کمک به سازماندهی یک توطئه برای رفع نرخ بهره. آن نیویورک بانکداران سرمایه گذاری شد و در مقابل بسته واسطه وثیقه بدهی و تعهدات (CDOs) و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار آنها می دانستم که رفتن بد است. بانکداران آن توطئه با مشتریان شرکت های بزرگ برای فرار از تحریم های اقتصادی علیه ایران و سوریه و کمک به غول صندوق های تامینی اجتناب از مالیات در ایالات متحده است. عظیم آن ذخیره کردن از پر مخاطره مشتقات انجام شد و در آن کتاب در قیمت های بالاتر از ارزش خود را در بازار. و بالای آن مدیران بارها و بارها دروغ گفته در مورد همه این چیزها را به سرمایه گذاران تنظیم کننده و حتی خود مدیران است.

عواقب ناشی از این همه ریسک سوء مدیریت و تقلب در حال حاضر روشن است. بین 2015 و 2017, بانک مجبور شد به رکورد ضرر و زیان بیش از 10 میلیارد دلار آن تنها به سختی بازگشت به سودآوری در سال 2018 است. از سال 2007 آن قیمت سهام کاهش یافته است 95 درصد است. و به عنوان غنی سازی گزارش های مالی این بانک موقعیت آنقدر متزلزل است که حتی دیرین مشتریان شرکت های بزرگ آن را رها. صندوق بین المللی پول به تازگی خاص دویچه بانک به عنوان نهاد نما بزرگترین خطر به سیستم بانکی جهانی است.

حاکی از این بانک مشکلات شده است و ارتباط آن با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که توسط اواسط 1990s بود سخت شده بسیاری از وام دهندگان در طول سال به عنوان یک توسعه دهنده املاک و مستغلات است که هیچ بانک خواهد هر چیزی برای انجام با او. اولیه وام 125 میلیون دلار در سال 1998 به بازسازی یک ساختمان اداری در 40 وال استریت به دنبال داشت 900 میلیون دلار بیشتر برای GM ساختمان در خیابان پنجم و یک برج در سراسر از سازمان ملل متحد. و هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در آستانه defaulting در وام برای خرید خود را شکست هتل و کازینو در شهر آتلانتیک دویچه بانک به نجات آمد توسط واسطه $484 میلیون دلار در اوراق قرضه برای سرمایه گذاران اوراق قرضه که در آن تهمت قصور در عرض یک سال است.

به طور معمول چنین فرض می شده اند به اندازه کافی برای ترساندن و دور حتی بیشتر در معرض خطر تحمل وام دهندگان. اما طی چند ماه بزرگترین بانک املاک و مستغلات بخش بود دوباره ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن با $640 میلیون وام مورد نیاز برای ساخت یک جدید Chicago hotel, در حالی که تیم خود را در مسکو بود فرمان سرمایه گذاران روسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن پروژه های در هاوایی و مکزیک است. ارتباط به یک نقطه کم در سال 2009 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او به هیچ وجه قصد بازپرداخت وام خود را در شیکاگو هتل این ادعا که اتفاق می افتند بحران مالی شد یک عمل خدا که آزاد مورد توجه قرار گيرد. زمانی که دویچه بانک شکایت برای دریافت پول خود را به عقب تهمت countersued, نامعقولی متهم بانک درنده شیوه های وام دهی. این موضوع شد و در نهایت حل و فصل با دو سال تمدید وام — و نذر توسط بانک وام دهندگان املاک و مستغلات هرگز به انجام کسب و کار با مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره. اما دو سال بعد تهمت به نوعی شیرین-صحبت راه خود را به دویچه خصوصی در بخش بانکی است که بیش از چند سال آینده او را با 350 میلیون دلار در وام های شخصی برای پوشش پروژه های در شیکاگو میامی و واشنگتن است.

“این واقعیت است که یک بازوی دویچه حاضر به انجام کسب و کار با تهمت و دیگری بازوی او را در نظر گرفته خیمه مشتری یک تصویر کامل از بانک اختلال” غنی سازی می نویسد.

هر چه ریسک های مالی بانک گرفته اند ممکن است با آن خیمه مشتری را به زودی کم رنگ در مقایسه با مقررات و ریسک های اعتباری در آن زمان در زمانی که برگ برنده برنده انتخابات 2016. حتی در حال حاضر در دیوان عالی کشور است و با توجه به اینکه بانک باید به نوبه خود بیش از سوابق خود را مغلوب ساختن پیشی جستن فایل ها را به مجلس نمایندگان. تهمت شکایت به بلوک بانک از مطابق با خانه احضاریه.

همه این را قطعا فراهم می کند مواد به صورت یک کتاب با هر دو محبوب و حرفه ای تجدید نظر شود اما در پایان غنی سازی کاملا نمی تواند آن را خاموش بکشد. بخشی از مشکل این است که خواسته های ساخت یک فوتی و فوری دراماتیک روایت او منجر به نادیده گرفتن بیش از حد در مورد این بانک عملیات, عملکرد مالی خود و چه چیز دیگری اتفاق می افتد در صنعت برای قرار دادن این وقایع دراماتیک در زمینه و آن را معتبر تاریخ کسب و کار.

غنی سازی سازماندهی کتاب در سراسر زندگی حرفه ای یک بانکدار لایحه Broeksmit و یک تعداد انگشت شماری از همکاران که درگیر شدند, در برخی از, اما نه همه بانک مخاطره آمیز و ناگوار فعالیت است. Broeksmit خودکشی فراهم می کند دراماتیک صحنه باز برای کتاب و جستجو را مشکل خوانده برای داستان پشت این عمل طول می کشد تا نهایی سوم آوردن آن به یک حل نشده ، ما به معنای نتیجه گیری کرد که Broeksmit در زمان خود زندگی خود را به دلیل تلاش های مکرر برای جلوگیری از دویچه بانک افراط شکست خورده بود. اما در پایان داستان از بانک و بانکدار پیگیری نیست و هر یک از دیگر در راه است که احساس می کند درست و قانع کننده باشد.

غنی سازی بود قطعا مقدار زیادی از گزارش با تکیه بر اسناد داخلی سوابق و نمرات بیشتر off-the-record مصاحبه که تنها گاهی اوقات footnoted. و در پایان خواننده را با یک تصور روشن است که مردم در حال اجرا بزرگترین بانک شد و همه احمق و knaves. برخی در ضبط مکالمه با آنها را یا تایید چنین نتیجه گیری یا ارائه شده از نویسنده و خوانندگان با کامل تر و ظریف عکس.

بزرگترین نقطه ضعفی از “برج تاریک” با این حال, این است که در حالی که آن را بالا می برد تحریک آمیز سوال در مورد دویچه بانک و مغلوب ساختن پیشی جستن آن کاملا هرگز پاسخ آنها. آن را بی کفایتی و یا فساد که ناشی آمریکایی و اروپایی تنظیم کننده به انجام هیچ چیز در مورد این بانک بیش از حد از اهرم و mispricing از دارایی است ؟ بود مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با جاستین کندی رئیس دویچه بانک وام املاک و مستغلات بخش یک عامل در تصمیم گیری از کندی پدر و عدالت آنتونی کندی به بازنشسته از دیوان عالی کشور و مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به انتصاب یکی از کارمندان سابق برت Kavanaugh به جای او ؟ آیا دویچه بانک کمک به الیگارشی روسیه شستن پول از طریق مغلوب ساختن پیشی جستن پروژه ؟ چرا ایالات متحده در تحقیقات جنایی از بانک روسی پول شویی به طور ناگهانی به آرام پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ؟

اگر چه آن ممکن است ماه گرفته شده از گزارش های اضافی به ناخن پاسخ به این پرسش “برج تاریک” می شده اند بهتر است برای آن. در عوض ما از چپ به گمان است که که در آن وجود دارد دود وجود دارد نیز باید در آتش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>