تکامل از استیون جرارد به عنوان گفت کسانی که شاهد آن

“در اوج خود او بهترین در جهان” بود که زین الدین زیدان را ارزیابی. فرانچسکو توتی خواهد دایره او را به عنوان “کاپیتان my World XI تیم رویایی.” برای Paolo Maldini, “داستان زندگی او را یکی از کسانی که به گفته یکی از این داستانهای تخیلی به روایت خود را به فرزندان و نوه ها.”

استیون جرارد برای اولین بار راه می رفت از طریق لیورپول در آکادمی درب به عنوان یک هشت ساله و در زمان او گذشته خارج شد آن را به تبدیل شدن به مدیر رنجرز او می خواهم خودش را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان در بازی دیده می شود.

به عنوان او خود را جشن تولد 40 کسانی که شاهد تکامل خود از استعداد بچه به کلاس جهانی, بازیکن, کاپیتان فوق العاده, جوانان, مربی و در حال حاضر پس از جنینی حرفه ای در ستاره شرق منحصرا جزئیات خود را standout صفات به مستقل.

هیو McAuley

مسئول لیورپول مرکز تعالی, جایی که او مربی جرارد از سن هشت سالگی.

زمانی که من دیدن استیون, آن را تقریبا به عنوان اگر ما به عقب برویم به زمانی که او فقط یک پسر جوان است چرا که او دارای تمام ویژگی های مشابه. شخصیت او تغییر نکرده است از استیون جرارد که از Whiston Juniors و ناامید بود به بازی برای لیورپول به استیون جرارد که تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان در جهان است و در حال حاضر هیجان انگیز مدیر جوان.

جرارد در عمل در برابر لیدز در فوریه 2000 (گتی)

هنگامی که ما در متن و یا دیدار با هر یک از دیگر, آن را مانند ما گذشته روز گذشته صحبت کرد چون همه چیز را واقعا آسان با او. او مراقبت عمیقا برای مردم و این آشکار بود که او برای اولین بار به لیورپول آکادمی و آن را یک صفت باقی مانده است که صرف نظر از تمام موفقیت خود را.

من برای بنیاد خود را دارد و بسیاری از خیریه باعث می شود که او از و کار خوب است که او بسیار بی سر و صدا. او برگشت و بدون هر گونه سر و صدا و هرگز فراموش که در آن او آمده است.

به دلیل پویا سبک فوتبال, مردم ممکن است فکر می کنم که استیون با صدای بلند است و مرکز توجه اما این است که به دور از این مورد است. او یک متفکر آرام است و واقعا اجازه دهید خود را در فوتبال صحبت می کنند بلندترین. او یک رهبر در نظر آوردن بهترین نتیجه را از هم تیمی های خود و مراقبت از آنها را به جای نیاز به ایجاد ترس است.

از سن بسیار جوان استیون همیشه می خواستم برای نفوذ در این بازی تا آنجا که او می تواند. او بسیار رقابتی او همیشه می خواستم به بهترین بازیکن در زمین بود و نهایت اعتماد به نفس در آنچه که او می تواند انجام دهد. او می تواند توپ را اجرا کنید او می تواند انتخاب کنید هر نوع پاس او می تواند نمره همه نوع از اهداف او می خواهم در مسیر بازگشت او واقعا کامل به عنوان یک بچه که ما رو به دیدن او در طول زندگی حرفه ای.

در طول ازدواج خود حرفه ای مبارزه در برابر ویمبلدون در سال 1998 (رکس)

من شناخته شده Steven برای 32 سال در حال حاضر, و من می گویم با تمام اعتقاد است که او را تبدیل به یک مدیر بزرگ است زیرا او نه مردد در مورد هر چیزی که او می کند. وجود خواهد داشت تکمیل تعهد از او برای رسیدن به بالای بازی از ویژگی های منطقه بیش از حد. استیون برنده است اما او نیز فقط یک واقعا خوب lad که دارای یک تاثیر مثبت در زندگی هر کس در اطراف او.

Gerard Houllier

لیورپول مدیر از سال 1998 تا 2004. به استیون جرارد اولین بازی خود را در سن 18 و کاپیتانی خود درس در 23.

من برای اولین بار به تماشای Stevie زمانی که لیورپول تحت-19s تا به حال یک بازی برابر بلکبرن را تحت-19s و من آنجا بودم به نگاه یک گزینه است که می تواند در جناح راست برای تیم اول. به جای وجود یک بازیکن در وسط پارک عملا در حال اجرا نشان می دهد. او به طور مداوم آموزش هم تیمی های خود در حال اجرا از یک جعبه به یکی دیگر تیراندازی مقابله و حال گذراندن توانایی. این نگاه به عنوان اگر او تا به حال همه چیز.

جشن پیروزی بر لفسکی صوفیه در آنفیلد در مارس 2004 (گتی)

در طول نیمه وقت از من خواسته که او بود و آنها به من گفتند او در واقع زیر 17 بود و تنها کمک کردن به این دلیل که آنها از بازیکنان. بنابراین او جوان تر از همه اما او ایستاده بود. او به نظر نمی آید از محل او تعلق دارد در یک سطح بالاتر و پس از بازی به من گفت او را به آمدن قطار در Melwood با جوانب مثبت روز بعد.

اگر او بود او هرگز آن را نشان داد. او نصب مستقیم در. ما می دانستیم که ما تا به حال برای ایجاد مقاومت در بدن و کاهش برخی از تصمیمات عجولانه. سال اول او حدود 13 بازی دوم 31 و سپس 50. ما تا به حال به وضعیت او چرا که او تنها 17 هنگامی که ما تصمیم گرفتیم او خواهد بود برای اولین بار-بازیکن تیم لیورپول بود.

با استیوی شما نیاز به تقسیم چگونه شما در مورد او را به سه دسته. یک بازیکن. سه مرحله وجود دارد: بالا پرواز, سطح, سطح بین المللی و یک استخر کوچک هستند که در سطح جهانی. استیوی متعلق به آن limited دسته از بازیکن که سوار تیم خود را به غنائم و می تواند راه رفتن را به هر خط شروع به بالا در هر باشگاه. او به ثمر رساند در جام حذفی, جام لیگ و لیگ قهرمانان و جام یوفا نهایی. او همیشه می گیرید مهم بازی و او پاسخ داد به جای مخفی زمانی که ریسک بسیار بالا بود. که علامت درست در سطح جهانی بازیکن.

نکته دوم در مورد استیوی است خود رهبری است. که مشخصه واضح بود از اولین بار من او را دیدم. با وجود سن جوان خود و حتی بخشی از زیر-19s مجموعه در زمان او بود که فریاد هم تیمی های خود را مطمئن شوید که آنها در موقعیت مناسب بودند و ردیابی بازگشت. برخی از بازیکنان کوچک وقتی که می آید به مسئولیت. آنها را مهار دیگران رشد و واقعا شکوفه که استیوی.

در سن 23 او کاپیتان لیورپول و من به او بازوبند به خاطر او ساخته شده برای آن است. او کامل رهبر بنابراین الهام بخش نه تنها با آنچه که او می تواند انجام دهد در زمین, اما چگونه او آن را. استیوی می تواند یک بازی با scruff گردن و چیزهایی که اتفاق می افتد زمانی که دیگران را فقط تا داده می شود. او بسیار تشویق او می تواند خواستار بود اما او بسیار خوب برای هم تیمی های خود به همین دلیل است که آنها خیلی خوشحال بودند به دنبال او.

جنبه سوم Stevie است که شخصیت او را. هر کسی که کار کرده با استیوی خواهد به شما بگویم که او تا به حال هوش میل و بسیار قوی بود. او هرگز متوقف قرار دادن در کار سخت برای موفقیت و او قربانی های زیادی می شود که در آن او امروز است. وجود دارد ویژگی های است که بسیار مهم است که بدانید در مورد او.

استیوی وفادار است: به خود و خانواده خود و دوستان و هم تیمی های خود به باشگاه او را به خود عامل به کارکنان خود و بازیکنان او موفق در حال حاضر. او نیز واقعا سخاوتمندانه او یک قلب بزرگ و وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که او برای کمک به مردم است که شما هرگز در مورد دانم. استیوی نیز فوق العاده فروتن. او جاه طلبی بله اما است همراه با تواضع است.

Houllier موفق جرارد از سال 1998 تا 2004 (رکس)

من به تماشای رشد او را از یک کودک برای تبدیل شدن به یکی از بهترین بازیکنان در جهان است و به عنوان مثال آنچه یک کاپیتان باید باشد اما شخصیت او را هرگز تغییر. او هنوز هم همان Stevie و من مطمئن هستم که او می خواهد یک مدیر به خاطر او کار می کنند نسبت به آن است. او متکبر او آغاز شده و با جوانان در لیورپول آکادمی است و هم اکنون در حال ساخت راه خود را از طریق این حرفه جدید است.

تواضع و فروتنی او را به بهترین بودن چرا که او به نظر می رسد پس از خود مردم است. او پس از هم تیمی های خود و در حال حاضر او به نظر می رسد پس از خود بازیکنان است. استیوی می خواستم هرگز توجه او را ستایش هر کس دیگری حتی در جلسات تیم ما بود. مردم همیشه می خواستم به دنبال او به دلیل نوع فرد است که می دهد همه چیز را برای شما.

فرناندو تورس

تشکیل پویا ترکیب با جرارد که او را به نام بزرگترین-همیشه هم تیمی بین سال های 2007 تا 2011 در لیورپول است.

وجود دارد هرگز هر نفس با Stevie. در ابتدا زمانی که ما یک رابطه نزدیک و در عین حال به دلیل مسائل مربوط به زبان متوجه شدم او در حال حاضر حفاظت و به دنبال من. او همیشه توجه به من و او مطمئن ساخته شده من همه چیز من نیاز داشت.

تورس در تبریک توسط جرارد پس از شکست برابر ویگان در دسامبر 2009 (گتی)

استیوی بود فقط یک پسر عادی همیشه به عنوان مثال حق و خاموش کردن زمین, اما در همان زمان او پادشاه شهر و باشگاه با یک مسئولیت بزرگ است. او هرگز عمل مانند آن ،

او لیورپول را دوست دارد و از روز اول در Melwood من می توانم بگویم که اگر بازیکن می آید با نگرش درست و هدف از کمک به این باشگاه او را خوش آمدید و به شما کمک کند در یک راه بزرگ است. من به او نشان داد که بلافاصله و او می تواند آن را ببینید. هنگامی که یک بازیکن مثل او طول می کشد مراقبت از شما دوست دارد شما معتقد است که در شما, شما نمی توانید به او اجازه دهید پایین. من احساس من تا به حال مسئولیت به او بیش از حد.

استیوی همیشه رفتار مانند یک رهبر او هرگز شکایت و یا به دنبال بهانه. در هر جلسه تمرینی او سخت کار می کرد و تدریس بقیه از ما در مورد تمایل و تعهد مورد نیاز است. او باید الهام بخش بزرگی برای هر بازیکن چرا که او برای من. تنها چیزهایی که طرفداران درخواست خود بازیکن یا مدیر به همه چیز را برای این باشگاه و این چیزی است که استیوی می کند. همین دلیل است که او بسیار دوست داشت و احترام.

من تعجب نیست که او را تبدیل به یک مدیر چرا که او دارای دو ویژگی بسیار مهم برای آن: یک ذهنیت قوی و عزم و اراده. او را به یک رهبر و من مطمئن هستم که او با بهره گیری از آماده سازی برای مسابقات و تلاش برای بدست آوردن بهترین نتیجه را از بازیکنان خود را. من مطمئن هستم که او موفق خواهد بود و کسی که نمی خواهد عشق را به استیوی در آنفیلد ستاره شرق یک روز ؟ از آن خواهد شد مناسب تصویر برای دیدن او مربیگری لیورپول به غنائم.

جشن پیروزی بر اینتر میلان در سن سیرو در ماه مارس سال 2008 (گتی)

فکر می کنم در مورد چگونه بزرگ است که خواهد بود! من امیدوارم که این اتفاق می افتد یک روز.

Chris Morgan

رئیس سابق فیزیوتراپی در لیورپول که در آن او کار می کرد برای بیش از یک دهه تبدیل شد و دوستان نزدیک با جرارد چه کسی به او مشورت در LA Galaxy.

چیزی که برای اولین بار اعتصاب شما در مورد استیوی حضور او. او باور نکردنی اورا که سخت است برای قرار دادن به کلمات. او می تواند راه رفتن را به یک اتاق و بالابر بلافاصله آن را اغلب حتی بدون گفتن هر چیزی. توانایی های خود را به منجر شود و بازیکنان خوب و حتی بهتر بود که بر خلاف هر چیزی من تا کنون دیده ام در طول یک حرفه ای در فوتبال است.

مورگان صحبت کردن به جرارد پس از یک جراحت در ماه دسامبر 2013 (گتی)

چگونه بسیاری از آنها گفته اند که او در بالا و دو تا از بهترین آنها تا کنون بازی کرده اید ؟ فرناندو تورس, Xabi Alonso, لوئیس سوارز… این دلیل است که او هرگز احساس او در نبرد با آنها را از یک نفس از دیدگاه او می خواست آنها را به درخشش و در کانون توجه خواهد بود چرا که به معنای لیورپول بودند با بهره گیری. تا آنجا که آنها با قرار دادن Stevie بر روی یک پایه او قرار داده و آنها را در یکی بیش از حد. آنها عاشق بازی کردن با او و برای او و به خاطر او ساخته شده آنها احساس آنها می تواند رسیدن به هر چیزی که آنها می خواستند.

مهم نیست چقدر بزرگ استیوی بود از نظر وضعیت خود را در لیورپول او تسلیم برای خوب بیشتر از این گروه است. من به تماشای آخرین رقص و تفکر از تضاد بین او و مایکل جردن. محمدجواد مورد نیاز هر کس به سقوط در خط و به عبادت او. استیوی خواستار شد اما او را پرستش هم تیمی های خود که از طریق مصاحبه های او را انجام دهد و آن را بسیار آشکار در زمین تمرین.

من با او کار می کرد در تمام طول مدت زمانی که او یکی از بهترین در جهان: FWA فوتبالیست سال PFA بازیکن سال سوم در Ballon d’or, رای گیری, اما استیوی همیشه چه من در نظر یک سطح سالم از شک. که تضمین او هرگز راحت و نگه داشته و او را در تلاش برای بیشتر.

صرف نظر از اینکه چگونه مردم خوب فکر او این بود که هرگز به اندازه کافی. او می خواهم نشان می دهد تا در هر جلسه تمرینی که مایل به بیشتر به انجام بیشتر. این آشکار بود به کارکنان که جدا از خانواده اش, فوتبال, اولویت او بود و او به طور کامل اختصاص داده شده به آن است. آن را برای تمام بازیکنان به خصوص زمانی که آنها رسیدن به وضعیت خاص و یا بیشتر پول رول از آنها هرگز تصور است.

خود را شدت هرگز کاهش یافته است و حتی زمانی که او تلاش می کرد با صدمات به طور خاص آنهایی که بد او همه در مصرف انرژی برای بازگشت به بازی. او واقعا تحت فشار قرار دادند و پزشکی مطبوع تیم بود و لذت بخش برای کار با.

یکی از قابل توجه ترین چیز در مورد استیوی است او یک سوپراستار واقعی, اما شما می خواهم آن را فراموش کرده ام زمانی که شما در شرکت خود را. او خیلی با شخصیت و او واقعا سرمایه گذاری در افراد است. من کار با همکاران برای یک دهه و آنها نمی دانم زیادی در مورد زندگی شخصی من, اما او می داند همه چیز در مورد خانواده من به خاطر او طول می کشد علاقه.

استیوی هرگز خودخواه با زمان خود و در واقع او را از انجام بسیاری از چیزهایی که هرگز به اطلاع عموم. او می خواهم پس از درخواست های بسیاری را از مرگ یک بچه آرزو به حقیقت می پیوندند و او می خواهم پرواز چارتر و چیزهای بدون دانستن هر کسی بروید و سعی کنید به ایجاد یک تفاوت کوچک. هرگز وجود هر گونه تبلیغات و در واقع تنها دلیل من می دانم دلیل است که من می توانید ببینید که او از لحاظ احساسی و خواهد از او بخواهید اگر او خوب بود.

جرارد ساخت زمان برای طرفداران خود (گتی)

استیوی بود در کلاس جهانی عملکرد, اما او همچنین در کلاس جهانی فرد است. مردم احتمالا نمی دانند که او را بسیار خنده دار چرا که او اغلب به نظر می رسد کاملا جدی و شدید است رقیب. هنگامی که شما اضافه کردن تمام تا کیفیت خود را – با حضور او رهبری کیفیت و بسیار دوست داشتنی مرد – آن را آسان ببینید که چرا بازیکنان در حال رفتن به یک سفر با او برای اولین بار به عنوان هم تیمی خود و در حال حاضر تحت مدیریت خود را. استیوی می توانید احساسات خود را در آستین خود را و او شما را می کشد در.

آن را به یک لذت تماشای او توسعه در ستاره شرق مانند او بر روی زمین.

مایکل Beale

اول-مربی تیم در رنجرز تحت جرارد و کار با او در لیورپول آکادمی.

شما فقط می توانید تصور کنید تاثیر استیون جرارد آینده به کار در آکادمی تا به حال در کارکنان و بازیکنان. وجود دارد یک بالابر در ساختمان است.

جرارد و Beale جشن پس از پیروزی بر براگا در فوریه سال 2020 (گتی)

تا آنجا که او می خواست به انتخاب مغز ما ما می خواستیم به انجام همین کار را با او را به عنوان او می خواهم تجربه بسیار است. او دارای یک تشنگی برای یادگیری و بهبود آن با او باقی ماند و او را از طریق انتقال از بازیکن به مربی تیم جوانان به مدیر.

در حالی که او در آکادمی او این شانس را به گوش دادن به امثال Jurgen Klopp, Alex Inglethorpe استیو Heighway و به دست آوردن بازخورد از آنها را به مخلوط با ایده های خود را از یک راه کار. که فوق العاده بود برای همه درگیر.

وقتی که من برگشتم از یک طلسم در برزیل استیون شد گرفتن تحت 18s و او یک کار فوق العاده است. او واقعا بالا محرک از بازیکنان خود را که بسیار سخت کوش در راه او کار می کرد و من فکر می کنم که یک عهد به او. او نه تنها می خواهید به پرش به پایان عمیق و قبول یک پیشنهاد بزرگ او در زمان زمان خود را به درستی یاد بگیرند تجارت.

کار کردن با او را در رنجرز در حال حاضر بزرگترین چیزی که مرا تحت تاثیر قرار است و اشتهای او برای توسعه است که می درخشد را از طریق هر روز. او مجموعه واقعا استانداردهای بالا, طبیعی شور و شوق او می دهد و بسیاری از مسئولیت به کارکنان خود را که من بسیار سپاسگزار برای.

او شده است یک ضربه بزرگ در رنجرز (رکس)

این برای من خیلی بیشتر لذت بردن و رشد در کار و من می دانم که بچه های دیگر در پشت درهای بسته تیم احساس به همان شیوه. او واقعا سرمایه گذاری در شما به عنوان یک فرد است و او واقعا سرمایه گذاری در این سفر طول می کشد که شما با او همراه است.

من اعتقاد دارم که او در دوران کودکی بسیار طولانی و موفق مدیریت حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>