سازمان حفاظت محیط زیست در مورد معکوس یک قانون است که کاهش آلودگی جیوه. صنعت برق نمی خواهید آن را.

استیسی Kranitz برای واشنگتن پست

از احسان جان آموس coal-fired power plant در Winfield, W. Va., شد مجهز به پیروی از یک قاعده در عطارد به تصویب رسید تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

برای بیش از سه سال از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بالید خود را در کار با صنعت به unshackle شرکت های سنگین از مقررات زیست محیطی. اما به عنوان سازمان حفاظت محیط زیست آماده برای نهایی کردن آخرین در یک خط طولانی از حرکت صعودی ملت قدرت سکتور با ارسال پیام های مختلف:

با تشکر اما هیچ با تشکر.

Exelon یکی از بزرگترین کشور, آب و برق گفت: سازمان حفاظت محیط زیست که در آن تلاش برای تغییر یک قانون است که کاهش تولید گازهای گلخانه ای از جیوه و دیگر سموم است “یک عمل است که کاملا غیر ضروری و غیر منطقی و جهانی مخالف با قدرت نسل بخش است.”

کتی رابرتسون مدیر ارشد برای سیاست های زیست محیطی در این شرکت گفت: صنعت چندی پیش با پیروی از قانون است.

“و آثار آن را,” او گفت:. “بخش واز خیلی تمیز کننده به عنوان یک نتیجه از این قانون است.”

با وجود یک گروه کر از مخالفت های گروه های کسب و کار و برقی, آب و برق به سازمان حفاظت محیط زیست در آستانه نهایی پیشنهاد خود را به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده برای تعمیرات اساسی چگونه دولت محاسبه فواید تمیز کننده هوا. زغال سنگ و مدیران باید برای آن لابی استدلال آن را نمایندگی یکی از بدترین افراط چه رئیس جمهور تهمت تماس “جنگ با زغال سنگ است.”

این سازمان قصد دارد تا اعلام کند که آن را “مناسب و لازم” برای دولت به منظور محدود کردن آلاینده های مضر از قدرت گیاهان حتی اگر هر ابزار در امریکا انطباق با استانداردهای قرار داده و در جای خود در سال 2011 تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. در حالی که آن را از لحاظ فنی در حفظ و محدودیت های موجود در عطارد در محل این بدان معنی است که دولت نمی خواهد بود قادر به شمارش وثیقه مزایای — مانند کاهش دوده و دود — هنگامی که آن را محدودیت در سمی آلاینده های هوا.

این یک عقبگرد است که صنعت مقامات استدلال می کنند می تواند باز کردن درب به قانونی جدید دعوا سریع برخی از گیاهان به نوبه خود کنترل آلودگی و در نهایت سلامت بیشتر آمریکایی ها — همه به طوری که دولت می تواند rewire چگونه دولت در وزن و هزینه مقررات.

“آنها unsheathed فوق العاده تیز شمشیر” گفت: دانشگاه شیکاگو و پروفسور مایکل گرین استون انرژی و محیط زیست اقتصاددان. “و هیچ دلیلی وجود ندارد که شمشیر نمی تواند به عقب مقررات دیگر که تولید کرده اند فوق العاده مزایای زیادی برای جامعه آمریکا است.”

این تغییرات می تواند به تقویت تلاش شرکت های زغال سنگ در حالی که hamstringing آینده تلاش برای محدود کردن جیوه تولید گازهای گلخانه ای از این کشور نیروگاه.

حکومت در سوال شناخته شده به عنوان جیوه و مواد سمی هوا استاندارد (تشک) اهداف قدرتمند سم است که می تواند بر ضریب هوشی و مهارت های حرکتی کودکان حتی در دوران جنینی. بین سال 2006 زمانی که ایالات متحده شروع به محدود کردن جیوه از نیروگاه های زغال سنگ و 2016 زمانی که اوباما در دوران حکومت در اثر انتشار گازهای گلخانه ای کاهش یافته است 85 درصد است.

دولت اوباما در ابتدا پیش بینی شده است که این صنعت را صرف بین $7.4 میلیارد دلار و 9.6 میلیارد دلار در هر سال مطابق با مقررات, در حالی که جامعه به عنوان یک کل خواهد نجات بین $37 میلیارد دلار به 90 میلیارد دلار از پیشگیری از هزار نفر از مرگ و میر زودرس و از دست کار روز. کسانی که برآورد شامل نه فقط پایین جیوه تولید گازهای گلخانه ای اما وثیقه از مزایای کاهش دوده و دود تشکیل آلاینده ها که منجر به آسم و دیگر مشکلات تنفسی.

صنعت برق در نهایت پرداخت می شود به مراتب کمتر به پیروی. آن را حدود 18 میلیارد دلار بین سال 2012 تا سال 2018 یا 3 میلیارد دلار در سال است.

استیسی Kranitz برای واشنگتن پست

اسکرابر نصب شده در احسان جان آموس گیاه به عنوان بخشی از تلاش برای تطابق با مقررات زیست محیطی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال کرد که آن نامناسب است به دفعات مشاهده شده از جمله “co-مزایای” که با توجه به تاثیر اقتصادی از قوانین و مقررات گفت: اوباما با استفاده از خلاق ریاضی برای توجیه سنگین جدید مورد نیاز است.

“هنگامی که شما انجام یک تحلیل هزینه منفعت شما باید آدرس آلاينده که موضوع مقررات” سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler گفت: در مصاحبه اخیر خود گفت که “98 99 درصد از منافع حاصل نمی شد برای جیوه است.”

2011 مورد نیاز را بیشتر به تسریع بسته شدن نیروگاه با سوخت زغال سنگ از هر گونه قوانین و مقررات به تصویب رسید اوباما. رو اولین محدودیت در این آلاینده ها و شرکت ها در سراسر این کشور تصمیم به تبدیل به گاز و یا انرژی های تجدید پذیر به جای سرمایه گذاری در هزینه جدید آلودگی کنترل.

کمتر از یک دهه پیش, آب و برق شد و مبارزه با این قانون در دادگاه همراه با زغال سنگ تولید کنندگان و جمهوریخواه به طور کلی وکیل. دیوان عالی کشور حکم در سال 2015 است که سازمان حفاظت محیط زیست تا به حال موفق به اندازه کافی توجیه اقتصادی تاثیر استانداردهای. سال آینده دولت اوباما منتشر شده تجزیه و تحلیل کرد و گفت ترکیب مزایای مهار جیوه و آلاینده های دیگر مانند دوده هرحال هزینه های حتی زمانی که صنعت هزینه به حساب آورد.

نونما حکومت — که قرار بود به بیرون آمدن در اواخر سال گذشته — گیر کرده است در کاخ سفید با توجه به دو مقام ارشد دولت مقامات, که در آن کارکنان به ادامه عمدی که برآورد هزینه استفاده کنید. این سازمان در تلاش برای نهایی کردن برخی از مهم ترین حرکت صعودی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول به پایان می رسد از جمله آن تلاش برای استراحت فدرال مسافت پیموده شده استاندارد.

مقامات دولت اصرار دارند خود را جیوه عقبگرد است و صرفا در پاسخ به حکم دادگاه عالی — نه تلاش برای یک بار دیگر اجازه انتشار گازهای مضر مجموعه ای از سموم است.

“تحت این پیشنهاد بیشتر جیوه خواهد بود منتشر شده به هوا از قبل از این قانون” سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی Corry Schiermeyer گفت: در یک ایمیل.

اما صنعت برق است که شک و تردید.

American Electric Power مثلا صرف بیش از $1 میلیارد مطابق با استانداردهای سال 2011 همراه با دیگر قوانین محدود کننده دی اکسید گوگرد و اکسیدهای نیتروژن. آن را تعطیل نزدیک به 7,300 مگاوات برق از زغال نسل در 11 کارخانه های مختلف سایت در 2015 و 2016 به تنهایی.

استیسی Kranitz برای واشنگتن پست

American Electric Power تعطیل Kanawha رودخانه coal-fired power plant در Hansford W. Va., آن را به عنوان کار مطابق به دولت اوباما قوانین و مقررات.

استیسی Kranitz برای واشنگتن پست

Kanawha رودخانه گیاه یکی از 11 است که آمریکا قدرت الکتریکی تعطیل.

شرکت و رقبای خود توسط ادیسون برق موسسه خواسته اند که دولت به حفظ یک حکومت آنها یک بار مخالف است. ابزار مدیران هشدار می دهند که اگر سازمان حفاظت محیط زیست می گوید: قانون غیر قابل توجیه بود تصمیم می تواند اجازه می دهد خارج از گروه به شکایت بیش از عبور در هزینه آلودگی ارتقاء به مشتریان.

بیشتر چه بسیاری از کارشناسان انتظار یک شرکت زغال سنگ یا گروه محافظه کار به سرعت درخواست یک قاضی فدرال به قراضه حکومت بر اساس آن هرگز موجه در وهله اول.

“ما در حال حاضر ساخته شده است این سرمایه گذاری” اسکات ویور, American Electric Power مدیر کیفیت هوا در مصاحبه ای گفت:. “ما خوشحال هستیم که مطابق با این قانون است. Let sleeping dogs lie, پس به صحبت می کنند.”

[سازمان حفاظت محیط زیست به رول قوانین زیست محیطی با وجود علمی مشاوران’ انتقاد]

Exelon استدلال در نظرات به سازمان حفاظت محیط زیست که عقبگرد می تواند منجر های موجود در نیروگاه های زغال سنگ در برخی از ایالت ها به نوبه خود کنترل آلودگی به صرفه جویی در پول منجر به خارج می گردند بیشتر از جیوه و دیگر مواد سمی به هوا.

گرین استون که تحت اوباما به عنوان اقتصاددان ارشد در کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی گفت: حرکت نیز خواهد upend چگونه هزینه ها و مزایای عمده قوانین تجزیه و تحلیل شده اند پس دولت ریگان.

“است که در تولید یک سری از قوانین و مقررات است که باید تا حد زیادی بهبود یافته در خالص زندگی مردم آمریکا است. آنچه ما را در اینجا چیزی است که به نظر می رسد به من مانند پایان آن دوران است,” او گفت:. “این یک تصمیم توسط دولت ایالات متحده برای بستن چشمان خود به مهم عوامل از مردم آمریکا را سلامت تظاهر آنها وجود ندارد.”

برخی از کارشناسان استدلال می کنند که دولت با تکیه بر منسوخ شده و تجزیه و تحلیل است که تحقیقات اخیر نشان می دهد جیوه تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه آسیب آمریکایی ها بیشتر از آنچه قبلا تخمین زده می شود.

“سازمان حفاظت محیط زیست و تحلیل نشان می دهد که هزینه های سنگین تر بودن از مزایای. که به سادگی درست نیست” گفت: کتی فالون Lambert, مشاور ارشد در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. لامبرت افزود که تحقیقات جدید نشان می دهد که عصبی آسیب از قرار گرفتن در معرض جیوه به مبلغ 4.8 میلیارد دلار در سال 2017 بیش از هزینه نمایند…. “ما می دانیم مزایای به مراتب بیش از آنچه تخمین زده می شود توسط چند سفارشات از قدر.”

زغال سنگ مقامات در ضمن باید پرسید سازمان حفاظت محیط زیست برای معکوس کردن این قانون در دسترس نباشد. باب موری یک معدن زغال سنگ اجرایی و عمده تهمت دهنده شناسایی عقبگرد در یک یادداشت نوشت ها: معاون رئیس جمهور پنس در مارس 2017.

“سازمان حفاظت محیط زیست نیز باید این فرصت را برای اصلاحات داخلی شیوه های که نشان داده اند اداری ‘انگشت شست در مقیاس’ را قادر می سازد سازمان حفاظت محیط زیست برای توجیه هر گونه مقررات است که مناسب است که دولت این سیاست را در دستور کار خود” موری که کاهش یافته است یک درخواست برای نظر نوشت به طور جداگانه به آژانس بهار گذشته.

برخی از جوامع در ضمن در انتظار سازمان حفاظت محیط زیست تصمیم با ترس است.

راشل Heaton یک مادر از سه و یک عضو از Muckleshoot قبیله Auburn بشویید. گفت: او از قبیله رزرو دروغ بین دو رودخانه سفید رودخانه ای و سبز رودخانه. کاربران همچنین ماهی آبهای Puget صدا و ماهی قزل آلا است که یک جزء اصلی مواد غذایی و امرار معاش برای بسیاری در این منطقه است.

جیوه در اتمسفر می تواند حل و به آب و Heaton نگرانی این بدان معناست که بیشتر از آن را در نهایت پیچ در پیچ در جامعه است.

“من نمی اعتماد سازمان حفاظت محیط زیست. . . . من نمی بینم این یکی به نفع ما,” او گفت: با استناد به ده ها تن از مقررات حرکت صعودی در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. “این بسیار شخصی است. در نهایت تاثیر آن بر مردم جامعه ما فرزندان ما است.”

استیسی Kranitz برای واشنگتن پست

مصنوعی سنگ گچ زباله در احسان جان آموس گیاه که همچنان به کار و پس از آن بود که مجهز به تطابق با سازمان حفاظت محیط زیست قرار دهند.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>