پایان زندگی به عنوان ما آن را می دانم ؟ واقعی دریافت کنید.

چون ما تازه کشف شده ترس از میکروب خطرناک ما به معنای بر این باورند که مردم در حال حاضر فکر می کنم دو بار در مورد سوار شدن به هواپیما چک کردن به هتل حضور در یک کنسرت و یا گرفتن بچه های خود را به دیزنی جهان.

و پس از کشف که آنها می تواند فقط به عنوان به خوبی از خانه شرط بندی است که کارگران یقه سفید دیگر خواهد بود مایل به کسانی که روزانه رفت و آمد به مرکز شهر ساختمان های اداری برای همیشه لطفا برای تغییر ماهیت کار و راه اندازی یک جرم خروج از نیویورک و سیاتل سان فرانسیسکو و دیگر گران قیمت و پر جمعیت شهرستانها.

ناگهانی تغییر جهت به خرید آنلاین را در مرگ این فروشگاه در حالی که پاک کردن اکثر خرده فروشان مستقل و رستوران ها.

در همین حال صدها نفر از کالج ها و دانشگاه ها خواهد بود مجبور به بستن درهای خود را در حالی که کسانی که برای زنده ماندن خواهد شد و در نهایت در آغوش آموزشی و منطق اقتصادی آموزش بسیاری از دوره های خود را آنلاین.

بیشتر ominously نابرابری درآمد و ثروت را سرعت بخشیدن به نژادی و نابرابری را گسترش و دولت در تمام سطوح خواهد بود محدود فلج کننده سطح بدهی. در خصوص نفس کمی جلو-صفحه هیستری نیویورک تایمز هشدار داد که کسانی که در حال حاضر فارغ التحصیل شدن از دبیرستان و دانشگاه خواهد بود پروری به یک عمر اقتصادی ناامیدی.

وجود دارد, البته, جوانه حقیقت و یک اندازه گیری از منطق پشت بسیاری از این prognostications در کنار شایع نزديك و نفس بیش از حد. اما اگر سابقه هر گونه راهنمای یک بار واکسن یافت شده است و این طوفان اقتصادی را تصویب کرده است زندگی باز خواهد گشت تقریبا به راه قبل از آن بود.

مردم دوباره به کافه ها و رستوران های خودرا برای امتحان اماده به کنسرت موسیقی راک در هیئت مدیره هواپیما و کشتی های کروز و فهرست آخرین مد در بوتیک شیک.

اگر هر چیزی دانش آموزان را توسعه داده اند قدردانی و حتی بیشتر از لذت های زندگی پردیس و ارزش چهره به چهره تعامل با معلمان و همکلاسی.

اکثر کارگران یقه سفید سر گرفته خواهد شد مشغول به کار و همکاری در مرکز شهر و ادارات و انجام کسب و کار بیش از ناهار در مرکز شهر رستوران ها و حضور در کنفرانس ها و کنوانسیون ها در شلوغ انرژی و نوآورانه شهرستانها.

و به جای رها کردن جهانی زنجیره تامین شرکت خواهد پیدا کردن راه به آنها را قوی تر با حفظ عمیق تر موجودی و تنظیم برای تنوع بیشتری از تامین کنندگان.

گفت: این بیماری همه گیر خواهد شد و قطعا سرعت بخشیدن به برخی از تغییرات ساختاری در اقتصاد است که در حال حاضر در جریان است.

این فروشگاه به عنوان مثال به مدت طولانی در یک مسیر سر خوردن به انقراض است. داشتن بیش از تثبیت و گسترش در طول 1990s تنها راه بزرگ زنجیره ای می تواند فروش خود را به اهداف شد به طور مداوم به پایین علامت گذاری به خود کالا فرسایش سود و مجبور به کاهش در خدمات به مشتریان و فروشگاه نوسازی که به تن کردن سهم بازار خود را حتی بیشتر. سقوط قیمت سهم دعوت تصاحب توسط صندوق های تامینی و شرکت های سهامی خصوصی است که ظالم بودند در برش هزینه های بسته شدن فروشگاه ها و بدهی خود را پرداخت سود سهام, اما حتی بیشتر clueless در مورد ارائه ارزش و هیجان به مشتریان. این بیماری همه گیر در نهایت در معرض ورشکستگی مدل کسب و کار خود.

مرگ این فروشگاه, به نوبه خود, احتمالا خواهد شد به اثبات می شود نهایی میخ را در تابوت از مراکز خرید که توسعه داده شد و در اطراف آنها. بازار مرگ را تسریع و تغییر نه تنها به فروشندگان آنلاین, اما برای کسانی که مستقل خرده فروشان محلی و منطقه ای و زنجیره ای است که منحصر به فرد ارائه کالا, فرمت های خلاق و آگاه فروشندگان عامل از مغازه واقع در مرکز شهر و قابل پیاده شهری مناطق تجاری. موفق ترین خرده فروشی توسعه دهندگان خواهد بود و کسانی که در ایجاد ترکیب مناسب از مشخص خرده فروشی عرضه می کنند و یاد بگیرند که به همکاری با مستاجران به جای فشار آنها برای هر دلار از اجاره تضمین شده است.

حتی قبل از این بیماری همه گیر وجود دارد نشانه های دلگرم کننده است که سرمایه داری آمریکا بود شروع به ریختن تمرکز فکر با به حداکثر رساندن ارزش سهام. شرکت هایی که ارائه شده جنس بنجل محصولات و خدمات شروع به پیدا کردن خود را در پایان دریافت تند و زننده کمپین های رسانه های اجتماعی, در حالی که کسانی که مدل های کسب و کار بستگی دارد فشردن کارکنان despoiling محیط زیست و نادیده گرفتن مسئولیت های خود را به بقیه جامعه قادر به پیدا کردن آن را به طور فزاینده ای سخت برای جذب بیشتر به دنبال پس از استعداد است.

همه گیر داده های تازه که انگیزه ای برای تغییر. رفتن به جلو هر خانه سالمندان یا کشتی کروز اپراتور که حتی فکر می کند در مورد قرار دادن سود بیش از مشتری ایمنی و بهداشت نمی خواهد آن را به بعد چهارم. و به عنوان آمازون و Smithfield کشف کرده اند شرکت هایی که پاسخ نمی دهند به خود کارگران نارضایتی رنج می برند می تواند طولانی مدت آسیب به مارک های خود را. در هفته های اخیر شرکت های بزرگ به طور معمول سیستم ایمنی بدن به فشار افکار عمومی و یا نامطلوب پوشش رسانه ای شد مجبور به عقب نشینی زمانی که مشخص شد که آنها تا به حال گرفته شده مطلوب وام های دولتی به معنای برای مبارزه کسب و کارهای کوچک. بانک ها و وام دهندگان دیگر آهسته به ارائه تحمل به کمبود پول نقد وام شده اند تحت فشار برای انجام این کار. و مدیران ارشد که تبدیل به تلفات سنگین طالبان به انتقاد از خود آستین ، جبران خسارت را پا به جلو اعلام داوطلبانه کاهش در پرداخت های خود را.

آن توجه می دانم که آهسته حرکت قطار خراب است بازی در بدهی شرکت های بزرگ بازار به عنوان رتبه بندی سازمان با عجله به جمع و جور کردن بدهی های دیگر بسیار قوی تر شرکت ها در بخش انرژی خرده فروشی و مهمان نوازی و املاک و مستغلات بخش است. بسیاری از کسانی که downgrades شامل وام و اوراق قرضه آغاز شده است که در محدوده های پایین تر از درجه سرمایه گذاری اما در حال حاضر امتیاز به عنوان های ناخواسته که منجر به فروش اجباری توسط شرکت های بیمه و صندوق های بازنشستگی و بانک ها. فدرال رزرو در حال انجام بهترین خود را به این انهدام و نگه داشتن آن به عنوان منظم که ممکن است, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عصبانیت و عدم اطمینان در مورد چه چیزهایی را بازی خواهد کرد. سه چیز اما به نظر می رسد خاص.

برای اولین بار است که در طول سال آینده وجود خواهد داشت افزایش ورشکستگی شرکت و تجدید ساختارها ایجاد یک ثروت باد اورده برای وال استریت و شرکت های حقوقی و سرمایه گذاری بانک ها.

دوم این است که بسیاری از کسانی که مضطرب شرکت فروخته خواهد شد به رقبا بیشتر تحکیم اقتصاد است که در حال حاضر از دست رفته برخی از آن شور و نشاط و پویایی به دلیل بیش از حد بسیاری از صنایع را تحت سلطه یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان بزرگ است. خواهد بود که یک نتیجه بد که ضد تراست رگولاتور باید مقاومت در برابر اصرار که عدم شرکت نمی تواند فروخته شده به شرکت هایی که در حال حاضر تسلط بر بازار است.

در نهایت کسب و کار که برای زنده ماندن این shakeout می تواند انتظار می رود برای تقویت ترازنامه خود را با استفاده از هر سود آنها کسب درآمد برای پرداخت بدهی به جای خرید سهام و یا افزایش سود سهام.

در اینجا یکی دیگر از پیش بینی شما بعید است که به خواندن در جای دیگر: همه چیز در مورد به دریافت یک کمی گران تر است. رفتن به جلو غریزه تقریبا هر کسب و کار خواهد بود به نوعی بیمه در برابر یک آینده همه گیر. که می تواند در قالب گسترش کسب و کار وقفه در بیمه است که بر خلاف سیاست های کنونی را پوشش بیماری های همه گیر و دیگر بلایای طبیعی. یا آن را می تواند در قالب خود بیمه به عنوان شرکت های ساحل تا امور مالی خود را با ساختمان بزرگتر ذخایر نقدی و کاهش سایر هزینه های ثابت تامین سهم بیشتری از آنچه آنها نیاز دارند — کارگران تامین سرمایه در بازار نقطه و نه از طریق دائمی ترتیبات. یا استراتژی شامل هزینه های بالاتر که در زمان خواهد بود به مشتریان در قالب قیمت های بالاتر.

یک خطر در ساخت چنین پیش بینی تمایل به اشتباه آنچه شما انتظار می رود اتفاق می افتد با آنچه شما امیدوارم که اتفاق خواهد افتاد. برای من که ممکن است در مورد پیش بینی است که آمریکایی ها خود را قبل از همه گیر با لذت بیشتر برای قوی دولت صالح.

ما در حال حاضر دیده می شود چه اتفاقی می افتد زمانی که می دانم هیچ چیز جمهور نادیده حقایق و تخصص را به دنبال خود aggrandizing و تفرقه سیاست رانده شده توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام سیاسی. در عین حال با وجود رئیس جمهور تهمت را شکست آمریکایی ها شده اند قابل ملاحظه ای پاسخگو به رهبری صالح از دیگران و ملاحظه ای مایل به گرد هم می آیند و قربانی منافع فردی در جهت منافع مشترک. اگر چه عصبانی و خجالت عدم دنده محافظ botched اجرای تست و ناتوانی در روند بیکاری ادعای آمریکایی ها گرفته اند افتخار عظیم در دولت کارگران که تحویل پزشکی مراقبت از کسب و کار کوچک وام و تخفیف های مالیاتی و که در ادامه به انتخاب کنید تا خود سطل زباله و حفاظت از ایمنی خود را. آنها همچنین به افزایش قدردانی از دولت نقش حیاتی در تنظیم بازار است.

برای چندین دهه در حال حاضر سیاستمداران جمهوری خواه شروع سخنرانی به باشگاه روتاری و اتاق بازرگانی با چه رونالد ریگان معروف لقب نه ترسناک ترین کلمات در زبان انگلیسی: “من از دولت و من در اینجا برای کمک به.” آن را باید به شما بگویم که چقدر باد سیاسی منتقل کرده اند و در پی این بیماری همه گیر است که این شاه بلوط دیگر برای تلفن های موبایل مانند یک قابل اعتماد خنده خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>