اقتصاد tiptoeing بازگشت به زندگی به عنوان آمریکایی ها شروع به گذراندن دوباره

تصاویر از آخر هفته روز یادبود داستان: آمریکایی ها جسارت بازگشت به پارک ها و سواحل و مراکز به عنوان دولت و مقامات محلی در سراسر نقشه سهولت محدودیت.

در پی گرم شدن است و در اقدامات و فعالیت های اقتصادی — از رزرو رستوران برای airline خرید بلیط — که شده متوقف شده توسط coronavirus خاموش شدن ناگهانی. این upticks تا کنون ارائه کمی وضوح در مورد سرعت و مقیاس و دوام یک بازیابی. دوره بیماری را تعیین خواهد کرد که چگونه اقتصاد پرش به عقب. در حالی که ملی تعداد عفونت های جدید است حذف این بیماری همچنان به گسترش در مناطق روستایی است. و پیش از موعد بازگشایی دعوت می کنیم می تواند موج دوم شیوع بیماری.

فروشگاه های مردم همراه مرور در اقیانوس شهرستان در روز دوشنبه. (جسیکا Kourkounis/فردا نیوز)

هر چند نظرسنجی ها نشان می دهد اکثر آمریکایی ها همچنان به بندر ترس از ویروس چرخش در داده ها نشان می دهد بسیاری از مصرف کنندگان در حال آماده از سرگیری فعالیت های است که کمک خواهد کرد که قدرت باز گشت.

“اقتصاد شروع خود را انتخاب کنید تا از کفهر چند ماهانه شاخص خواهد بود گریم برای چند هفته آینده به دلیل وقفه در جمعآوری و انتشار” پانتئون اقتصاد کلان اقتصاددان ارشد ایان Shepherdson می نویسد: در یک توجه داشته باشید. “اما نزدیک به زمان واقعی شماره همه رو به افزایش از خود فوق العاده افسرده پایین در ماه گذشته. … با بیش متحده باز کردن بیش از چند هفته گذشته ما انتظار داریم این اعداد برای آخر هفته روز یادبود — شروع فصل تابستان به طور قابل ملاحظه ای بهتر است.”

شرکت ایجاد گرافیک ترسیم یک تعداد انگشت شماری از دسته ها نشان می دهد که مردم جسارت به خرج کردن است. رزرو رستوران در حال چیدن:

سفر هواپیمایی به نظر می رسد دوره نقاهت به شدت:

مردم در حال بررسی بازگشت به هتل:

در وال استریت ژورنال آمریکایی ها نیز به دنبال املاک و مستغلات دوباره — با نمایش تا 27 درصد به عنوان از آوریل 23, توسط یک صنعت اندازه گیری و تقاضا برای وام مسکن::

صنعت حمل و نقل, نیز, است ثبت نام یک تجدید حیات در فعالیت است. “اعداد پایین باقی می ماند تاریخی استانداردهای اما نشان می دهد حمل تبدیل شده اند یک گوشه” هریت Torry و جاش Mitchell نوشتن در وال استریت ژورنال. “Truckstop.com که اقدامات تقاضا در حمل و نقل را در بازار می گوید: آن هفتگی شاخص بهبود یافته برای چهار هفته متوالی و در دسترس بارهای بودند تا 27 درصد در هفته منتهی به مارس 18.”

امروز نشانه مهمی نمادین گام برای صنعت مالی به عنوان بازار بورس نیویورک بازگشایی آن طبقه تجاری پس از دو ماه از بسته شدنهر چند آن را نمی خواهد نگاه کاملا یکسان است. “بازدید بان کی مون به معنی ترشح بل-ringings و جشن به مناسبت عرضه اولیه نمی تواند اتفاق می افتد در هر زمان به زودی” وال استریت ژورنال را الکساندر Osipovich می نویسد. “سازمان های رسانه ها که پخش از طبقه CNBC و پنیر چدار در حال آمدن به عقب و در عین حال هر دو.” و کف معامله گران باید ثبت نام مسئولیت چشم پوشی.

در عین حال تجربه صنعت گوشت ارائه می دهد یک داستان عبرت انگیز.

کارگران ترک تایسون غذاهای گوشت خوک پردازش گیاه در Logansport, Ind. (AP Photo/Michael Conroy)

Tyson Foods, بزرگترین کشور گوشت پردازنده است که شاهد افزایش در تعداد آلوده کارگران از زیر 1600 در یک ماه پیش به بیش از 7000 امروز — با وجود در نظر گرفتن تعدادی از مراحل آزمون و محافظت از کسانی که در آن گیاهان تیلور Telford گزارش.

“آنچه اتفاق افتاده در تایسون و صنعت گوشت به طور کلی نشان می دهد چقدر دشوار شدن این کشور به حالت عادی بازگشته است و حتی در زمینه ضروری مانند مواد غذایی پردازش” او می نویسد. “چشم انداز دراز مدت کمبود است منجر به تشدید بحث در مورد اینکه آیا صنعت باید بازگشایی سریعتر یا ایمنی باید اولویت بندی, حتی در هزینه های مواد غذایی کشور تامین کند.”

بررسی چشم انداز گسترده تر اقتصاددانان نیست اعتماد به نفس در مورد آنچه که در آخرین لرزان حاکی از بهبود.

“در حالی که ما فکر می کنیم بدترین خبر بد این است که پشت سر ما باقی می ماند مطمئن نیستید چه مدت فعالیت باقی خواهد ماند در رام سطح — به عبارت دیگر ما می توانید مطمئن باشید که در این مدت از رکود” فرکانس بالا اقتصاد رئیس ایالات متحده اقتصاددان Rubeela فاروقی می نویسد: در یک توجه داشته باشید.

Shepherdson هشدار شرکت خود پیش بینی برای فعالیت در ماه مه و ژوئن “باید به درستی توضیح داده شود حدس بزند. ما انتظار سنگین دوباره بجای اول برگشتن در Q3 با تولید ناخالص داخلی در حال افزایش 30 درصد نرخ سالانه و به دنبال آن 10 درصد افزایش در Q4. اما که هنوز نتیجه 6 درصد افت در سال, خروج از پایان سال اقتصاد برخی از 8 درصد کوچکتر از آن به احتمال زیاد خواهد شده اند بدون ویروس.”

یک عضو هیات حلقه بسته شدن بل به افتخار روز یادبود به عنوان آماده سازی برای بازگشت به تجارت در طبقه در بازار بورس نیویورک در روز دوشنبه. (ایسنا/برندان McDermid)

Dow آتی افزایش در واکسن امیدوار است. CNBC یون Li: “سهام آتی به شدت بالاتر اوایل روز شنبه برای شروع یک تعطیلات کوتاه هفته به عنوان خوش بینی در مورد رشد بالقوه coronavirus واکسن. آتی در میانگین صنعتی داو جونز با اشاره به ضمنی باز دست آوردن بیش از 550 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز با اشاره به دستاوردهای جامد در باز…

“آمریکا شرکت زیست فناوری Novavax روز دوشنبه گفت: این آغاز اولین انسان مطالعه تجربی آن را coronavirus واکسن. این شرکت گفت که انتظار دارد نتایج اولیه در ایمنی و پاسخ های ايمنی در ماه جولای.”

شرکت های بزرگ جلو:

یک هرتز اجاره اتومبیل در شهر نیویورک است. (سیندی Ord/گتی ایماژ)

هرتز بود teetering. همه گیر تحویل یک حذفی. اجاره ماشین غول پیکر است که برای ثبت ورشکستگی جمعه ساخته شده یک سری از “اشتباه استراتژیک و دیگر اشتباهات” که آن را نگه داشته پشت سر رقبا و بر دوش بدهی وال استریت ژورنال را نورا Naughton مت Wirz و کارا لمباردو گزارش. “بحران کتک کل اجاره-صنعت خودرو با شیرجه رفتن در رزرو. هرتز بود و آسیب پذیر تر نسبت به رقبا داشتن قرض گرفته شده حدود 19 میلیارد دلار به طور مستقیم و از طریق یک سری از پیچیده معاملات مالی. علاوه بر آن سدان تعهد این شرکت برگزار شد با آن مشکل 2012 کسب دلار صرفه جو و تلاش برای حرکت به اوقات فراغت مسافرتی بازار تو رفتگی در دیوار توسط Avis Budget Group, Inc. و شرکت Holdings, Inc.”

 • خریداران خودرو می تواند نمره برخی از معاملات

  . “صنعت کارشناسان انتظار دارند این شرکت به فروش بخش بزرگی از ناوگان خود را. و این که باید را در مورد برخی از معاملات خریداران خودرو خیلی خوب ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن کارشناسان می گویند” سی ان ان پیتر Valdes-Dapena می نویسد.

لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James شاخه در طول نیمه اول یک بازی در 8 مارس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • ورزشی می آیند.

  “بیش از دو ماه به خاموش کردن بزرگترین و ثروتمند ترین, محبوب ترین, ورزشی آمریکایی لیگ تصمیم گرفته اند تا بازی های خود را باید بر روی بروید. در حالی که آنها در حال اقدام با احتیاط بوده است پیشرفت بیشتری در 10 روز گذشته نسبت به قبلی 10 هفته” وال استریت ژورنال بن کوهن و لوئیس Radnofsky گزارش. “در حال حاضر وجود دارد حرکت واقعی پشت باز گشت از آمریکایی های ورزشی. NBA است که به دنبال به راه اندازی مجدد در اواخر جولای و نقل مکان کل لیگ داخل والت دیزنی Co. پیچیده در اورلاندو است. MLB صاحبان و اتحادیه بازیکنان در حال چکش کردن یک معامله است که می تواند شروع فصل بیس بال حتی زودتر. NHL بازیکنان به تازگی به تصویب طرح هایی برای گسترش حذفی است.”

 • لوفت هانزا امنیت 10 میلیارد دلار کمک مالی

  . “توافق رسیده پس از چند هفته مذاکرات را به دولت مالکیت بخشی از خطوط هوایی برای اولین بار پس از آن به بخش خصوصی واگذار شد در سال 1997” نیویورک تایمز جک سارکوم گزارش. “برلین را 20 درصد سهام و دو صندلی در لوفت هانزا 20-فرد هیئت نظارت. در صورت تصاحب تلاش دولت می تواند به افزایش سهام خود به 25 درصد است که اجازه می دهد آن را به وتو یک معامله است.” در ضمن Latam, امریکا بزرگترین شرکت هواپیمایی برای ثبت ورشکستگی.

 • تعداد کار سیاه و صاحبان کسب و کار فرو 40 درصد

  . هانا Knowles می نویسد: این یک “به مراتب تندتر رها تر از سایر گروههای نژادی, تجربه کرده, با توجه به تجزیه و تحلیل تایید ترس همه گیر خواهد تعمیق نابرابری در دنیای کسب و کار.”

از آمریکا:

 • حداقل 1,655,000 موارد گزارش شده

  ; حداقل 97,000 نفر کشته شده اند.

 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت می کند تا سفر ممنوعیت خارجی که اخیرا به برزیل

  . “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز خواهد شد اعمال محدودیت در سفر از برزیل دو روز جلوتر از برنامه به عنوان آمریکای جنوبی جلبک ایالات متحده روزانه مرگ و میر از این coronavirus” ارسال گزارش. “کاخ سفید یکشنبه اعلام کرد که اتباع خارجی که به برزیل سفر کرده اند در گذشته 14 روز خواهد بود محروم از ورود به ایالات متحده آغاز جمعه در نیمه شب. روز دوشنبه مقامات تنظیم جدول زمانی که به اجازه می دهد این ممنوعیت برای رفتن به محل در نیمه شب روز چهارشنبه.”

 • مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به جلو و جمهوریخواه از کارولینای شمالی

  . رئیس جمهور صادر تهدید “در حالی که انکار که او می خواهد برای برگزاری این کنوانسیون در او اسم رفت و آمد مکرر در فلوریدا حتی به عنوان برخی از مقامات دولتی آغاز شده و تقاضاهای مصرانه برای رئیس جمهور به تصویب رسید دولت خانه به محل” Seung Min Kim و شان سالیوان گزارش. “متهم کارولینای شمالی فرماندار دموکرات روی کوپر در “خاموش کردن خلق و خوی” مغلوب ساختن پیشی جستن در یک رشته از اوایل صبح روز یادبود توییتهایی تحت فشار کوپر به تضمین می کنند که “ما اجازه حضور کامل در میدان جنگ” در شارلوت با اواخر ماه اوت کنوانسیون.”

 • سی است که “در مسیر” به صورت تدریجی بازگشایی

  . “سی شهردار موریل E. Bowser خود (D) روز دوشنبه گفت که این شهر “در مسیر” برای حرکت به سوی تدریجی بازگشایی بعد از دیدن اندکی افزایش موارد جدید بیش از آخر هفته” راشل Chason و جولی Zauzmer گزارش. “در ضمن ویرجینیا گزارش یک رکورد تعداد موارد جدید — عمدتا در حومه واشنگتن — اما این منطقه گفت: رهبران آنها در حال برنامه ریزی برای انتقال به فاز 1 از بازگشایی شروع در پایان هفته. Bowser خود گفت: او را صبر کنید تا شنبه تصمیم می گیرید که آیا برای حرکت به فاز 1 شهر را بازگشایی در روز جمعه است.”

در سراسر جهان:

 • که توقف محاکمه هیدروکسی کلروکین بیش از نگرانی های ایمنی

  . سلامت سازمان اعلام کرد و آن را “به طور موقت متوقف جهانی آن دادگاه از مواد مخدر با استناد به یک مطالعه جدید که در بر داشت به طور قابل توجهی بالاتر خطر مرگ و میر در میان کسانی که مصرف هیدروکسی کلروکین و یا نزدیک مربوط داروی کلروکين,” تیم Elfrink گزارش. “مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن گفت که او دیگر مصرف هیدروکسی کلروکین اما دوباره در دفاع از این دارو به عنوان یک covid-19 درمان با اشاره به” فوق العاده بررسی بیحوصلگی حرف زدن.'”

 • ژاپن به پایان می رسد اضطراری

  . “ژاپن رشد شاخص نسبت به از سرگیری فعالیت بیشتر سهشنبه پس از یک dropoff در ویروس موارد منجر به دولت برای پایان دادن به آن در سراسر کشور وضعیت اضطراری آورد و تمرکز جدید به بازسازی کتک اقتصاد” بلومبرگ را ایزابل رینولدز گزارش. “شینزو آبه برداشته ویروس اورژانس دوشنبه شب و در یک کنفرانس خبری گفت که احیای اقتصاد فرو رفته در رکود بود و در حال حاضر اولویت بالا. وی افزود: دولت تصمیم خواهد گرفت که در یک ثانیه اضافی بودجه یکشنبه برای کمک به مردم و کسب و کار در وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر.”

 • بوریس جانسون مشاور استعفا بیش از دومینیک کامینگز رسوایی

  . Rising-star اسکاتلندی محافظه کار مجلس داگلاس راس گفت که او ناراضی با کامینگز توضیح برای مصرف یک خانواده سفر جاده ای است که به مبارزه طلبیده دولت-محدودیت های تحمیل شده.

یک نقاب Huawei کارمند پیاده روی در امتداد راهرو مرکزی شرکت در شنژن. (Noel Celis / AFP)

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چشم جدید سرکوب چینی مخابراتی. سیاسی جان Hendel و بتسی, Woodruff, قو: “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیگنالینگ گسترده تر سرکوب چینی بخش ارتباطات — فراتر از شرکت های که در حال حاضر تحت سخت ایالات متحده آغاز شد. در مصاحبه ارشد DOJ مقام سیاسی که در دولت گذشته در اعتراض به قدرتمند ارتباطات چینی بازیکنان عامل در ایالات متحده آمریکا ممکن است با ارائه یک طرح برای کمیسیون ارتباطات فدرال به دنبال شرکت های دیگر نیز هست.

“این دولت برکت می آید به طور بالقوه هفته جلوتر از آژانس در حال حرکت به لغو مجوز برای برخی از معدود باقی مانده های چینی مخابراتی شرکت های مجاز به کار در ایالات متحده از جمله شرکت مخابرات چین و چین Unicom و علامت تشدید در تنش های بین واشنگتن و پکن است که تنها رشد حاد تر از coronavirus همه گیر شروع به جارو جهان است.”

پیشنهاد حسابرسی مورد نیاز برای ایالات متحده ذکر شده شرکت های چینی است که با برافروختن تنش است. سنا-تصویب لایحه بوت شرکت های چینی از بورس سهام ایالات متحده مگر اینکه آنها ارسال به نقد و بررسی توسط آمریکا تنظیم کننده.

“با اقتصاد جهانی وضعیتی وخیم از coronavirus, بدتر از رابطه می تواند ایجاد شک و تردید در مورد از سرگیری تجارت ایران و ارسال هر دو ایالات متحده و چین سهام پایین تر” وال استریت ژورنال را دیو مایکلز و Akane Otani گزارش. “بر خلاف دیگر کشورهای چین هرگز داده های ایالات متحده تنظیم کننده های معمول دسترسی به ممیزی پرونده نیاز به بررسی کیفیت حسابداری مالی, به گفته مقامات ایالات متحده که به دنبال یک معامله برای سال. را پوشش می دهد که حدود 200 شرکت با مجموع ارزش بازار به بیش از 1.4 تریلیون دلار با توجه به S&P در بازار جهانی هوش است.”

از تام Toles: