“من می گویند که آن را تقریبا منفجر برآورد خارج از آب” گفت: بث ان Bovino ارشد ایالات متحده اقتصاددان در S&P جهانی. “این فقط یک واقعا خوب گزارش. من هم می خواهم بگویم که ترس از رکود اقتصادی در سال گذشته به نظر می رسد به یک چیزی از گذشته هنگامی که شما نگاه کنید در این گزارش است.”

تعداد مشاغل اضافه شده برای ماه شد و بالاتر از متوسط از 176,000 شغل در هر ماه در سال 2019 و 223,000 در سال 2018 است. در سال 2019 ایالات متحده اضافه شده 300,000 شغل در ماه ژانویه چشمگیر سربازان ارتش که فدرال آمار گمان کرده بود مشخصی به دلیل تعطیلی دولت به مردم در زمان در مشاغل پاره وقت.

کارشناسان کسب و کار تا به حال انتظار می رود بیشتر از متوسط ماهانه در مجموع حدود 150,000 شغل و گفت: کاهش اجتناب ناپذیر بود با اقتصاد را گسترش. ماه ژانویه بود که 112th ماه متوالی از رشد شغلی از سال 2010.

این گزارش می آید بر روی پاشنه از یک نقطه عطف دسامبر زمانی که بیشتر زنان مردان در نیروی کار تنها برای دومین بار در تاریخ است. که تعداد بیشتر بود بدون تغییر در ماه ژانویه با زنان ادامه به را تشکیل می دهند بیش از 50 درصد از کارکنان.

رئیس جمهور تهمت ردی خود را از انتخاب مجدد کمپین در بخشی در اقتصاد مقاومتی — touting ایجاد شغل تحت مدیریت خود را بارها و بارها در طول دولت از آدرس اتحادیه به عنوان مثال.

اما تحلیلگران خواست احتیاط با اشاره به دیگر اقدامات اقتصادی است که نشان می دهد اقتصاد ممکن است خنک کننده. نسبتا متوسط رشد دستمزد باقی می ماند یک پازل برای اقتصاددانان که می گویند آن است نه رشد به عنوان انتظار می رود با توجه به به طور فزاینده ای به تنگ بازار کار است. کسب و کار سرمایه گذاری کاهش یافته است به صورت مستقیم سه چهارم. و مشکلات در بوئینگ و همچنین نگرانی در مورد coronavirus را مطرح نگرانی در مورد بیشتر اقتصادی سر بادها در افق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im