دلفین ها تن مواد پیش نویس میدارد. آنها نباید تجارت برای هر توا Tagovailoa.

حرکت همچنان ادامه دارد و این offseason. میامی بود که تهاجمی ترین تیم در لیگ در شروع رایگان آژانس: دلفین ها امضا cornerback بایرون جونز (پنج سال $82.5 میلیون) پایان دفاعی Shaq Lawson (سه سال $30 میلیون) linebacker Kyle ون Noy (چهار سال $51 میلیون) گارد Ereck گل (سه سال 30 میلیون دلار) و ایمنی کلیتون Fejedelem (سه سال $8.6 میلیون). در حال حاضر مدیر کل کریس Grier می توانید نگاه نسبت به پیش نویس برای اضافه کردن به استعداد ،

Grier شده است انباشت دارایی های این پیش نویس پس قبل از 2019 نجومی آغاز شد. او فرستاده چپ مقابله با Laremy Tunsil و wideout کنی عکسهای به Houston Texans linebacker Kiko آلونسو به New Orleans Saints و نرم افزار کاسه ایمنی Minkah Fitzpatrick به Pittsburgh Steelers. بعد از دیدن باشگاه خود را شروع 0-7, Grier فرستاده شده در حال اجرا پشت کنیا Drake به آریزونا کاردینالز.

در آن چهار معاملات Grier مشبک سه میدارد در سال 2020 پیش نویس در میان دارایی های دیگر. در مجموع دلفین ها 14 پیش نویس میدارد در سال 2020 بیشتر از هر تیم. دلفین ها سه دور اول میدارد (Nos. 5 18 و 26) و دو, دوم, دور میدارد (Nos. 39 و 56). آنها شش تراکم بالای 70; هیچ تیم های دیگر بیش از سه. اما به عنوان ما را دیده اند با Cleveland Browns فقط به خاطر اینکه شما را کشت و تراکم معنا نیست که شما در حال رفتن به می آیند دور با یک حق رای دادن-تغییر مسافت.

این براونز 14 میدارد در سال 2016 پیش نویس و نه اضافه کردن بسیاری از بازیکنان کلیدی. خود را در دور اول انتخاب کنید که گیرنده گسترده کوری Coleman انتخاب شده در شماره 15 و تصادفا برای دو فصل قبل از او معامله به بوفالو. صورتحساب — و بعد از آن انگلستان — منتشر کلمن قبل از او فرود آمد در New York Giants’ تمرین تیم ملی در 2019.

چقدر بد از یک انتخاب بود ؟ تاریخچه نشان می دهد 15 را انتخاب کنید ارائه خواهد شد تقریبا 24 امتیاز کل ارزش تقریبی یک all-in-one متریک ایجاد شده توسط داگ Drinen که ارزش یک بازیکن در هر موقعیت از هر سال بیش از چهار سال از زندگی حرفه ای او. کلمن تولید شش امتیاز ارزش تقریبی بیش از دو سال قبل از معامله دور. در میان 133 تهاجمی بازیکنان پیش نویس در شماره 15 و یا بهتر از سال 2002 تنها هفت تولید شده کمتر حرفه ای ارزش تقریبی از کلمن و سه نفر از آن هفت نفر rookies های سال گذشته است. که یک خانم برای قهوه و یک دلفین ها نیاز به اجتناب از اگر آنها می خواهند خود را بازسازی به رفتن بهتر از کلیولند است.

این براونز مسائل دیگر اما یکی از درس های است که شما نیاز به ضربه خود را با اولین سرآمد. و آن مربوط است به خصوص وقتی که می آید به انتخاب یک کارفرمایی و تجارت که برای امتیاز.

Grier نیاز به پیدا کردن یک کارفرمایی ایمنی و در حال اجرا به عقب به علاوه دریافت تیم خود را به کمک برخی در حالت تهاجمی و دفاعی خطوط در حالت ایده آل داخلی lineman یا لبه حمله کننده که می تواند کمک به عبور راش. با توجه به اجماع ساختگی پیش نویس 41 تحلیلگران quarterbacks را در تامین کوتاه مدت است که سوخت گزارش می دهد که میامی را با استفاده از برخی از آن پیش نویس سرمایه برای حرکت به بالا و توا Tagovailoa سابق آلاباما standout که انتظار می رود دوم کارفرمایی انتخاب و پس از اجماع شماره 1 انتخاب کنید جو نقب زدن. در اینجا استدلال علیه که: آن را به ندرت کار می کند هنگامی که یک تیم باعث یک جهش در این پیش نویس به امید فرود یک حق رای دادن کارفرمایی.

Indianapolis Colts داد تا میدارد و بازیکنان به Atlanta Falcons برای حق انتخاب جف جورج با شماره 1 انتخاب کنید در سال 1990. در طول چهار سال با Indianapolis, جورج تکمیل شده 57 درصد از خود عبور برای 9,551 متری 41 touchdowns و 46 interceptions. او earned 22 امتیاز از ارزش تقریبی نزدیک به نیمی از آنچه که ما انتظار می رود را از بالا انتخاب کنید امروز (41.9 AV طریق چهار سال). نه اتفاقا او معامله به شاهین پس از فصل چهارم.

سن دیگو شارژر داد تا برای اولین بار – و-دور دوم انتخاب در سال 1998 انتخاب در دور اول در سال 1999 returner اریک متکالف و linebacker پاتریک ساپ برای شماره 2 انتخاب در سال 1998 که آنها استفاده می شود به پیش نویس رایان برگ (یک انتخاب پس از کلت برداشت Peyton Manning). برگ صرف فقط سه سال در NFL (نمره یک نقطه از ارزش تقریبی) و تولید یکی از غم انگیزترین آمار خطوط (و غمگین داستان) در تاریخ فوتبال: 1 15 برای چهار متری و دو interceptions در سال 1998 از دست دادن به کانزاس سیتی است.

آتلانتا معامله در سال 2001 به انتخاب مایکل جکسون برای اولین بار انتخاب کنید. ویک صرف شش سال با شاهین به عنوان یکی از پویا ترین بازیکنان در بازی قبل از یک گناه به اتهام فدرال مربوط به مبارزه با سگ او را مجبور کردن NFL برای سال های 2007 و 2008 فصل است. در طول چهار سال اول خود را با آتلانتا او تولید 40 امتیاز از ارزش تقریبی. ویک یکی از نمونه های موفق. Eli Manning دیگری است: پس از او تدوین شد و در سال 2004 او تنها تولید 34 AV در چهار سال اول خود را با New York Giants اما او در نهایت به آنها کمک کرد پیروزی آنها دو سوپر باول عناوین.

اخیر معاملات را نیز به همراه داشت چند نمونه های موفق. ردسکینز واشنگتن فرستاده St. Louis Rams خود دور اول انتخاب کنید برای سه سال راست به حرکت می کند تا چهار نقطه در سال 2012 پیش نویس و امن خدمات رابرت گریفین III حاکم Heisman برنده جایزه. گریفین بود حمله rookie سال 2012, اما کشت و صدمات بیش از حد بود برای او برای غلبه بر. او در مجموع 18 امتیاز ارزش تقریبی در rookie سال دوم تنها به طب مکمل و جایگزین نیوتن 19 در میان quarterbacks پیش نویس در دور اول اما او 33 امتیاز از ارزش تقریبی بیش از چهار سال از زندگی حرفه ای او (او بازی در 2015) سقوط کوتاه از آنچه که انتظار می رود.

لس آنجلس قوچ رد و بدل میدارد با Tennessee Titans برای حرکت به نقطه بالا از 2016 پیش نویس و جارد Goff بعدی خود را حق رای دادن کارفرمایی. Goff دو زمان Pro کاسه رهگذر و قوچ رفت 11-5 در سال دوم خود را حق رای دادن اولین برنده فصل از سال 2003 و آنها ساخته شده یک کاسه فوق العاده ظاهر در سال 3. در چهار فصل او را فراهم کرده است 43 امتیاز تقریبی ارزش که شامل منهای-2 AV در rookie سال است.

همان سال Philadelphia Eagles هماهنگ مبادله با براونز به حرکت به شماره 2 نقطه و زمین کارسون Wentz کرد عقاب موقعیت خود را به عنوان یک مدعی حذفی در سال 2017 تنها به دست سوپر باول اجرا با آسیب ACL. هنوز Wentz ارائه شده فیلادلفیا با 45 امتیاز از ارزش تقریبی از طریق چهار سال است.

این خرس شیکاگو فرستاده شده انتخاب در دور اول دو سوم دور میدارد و یک چهارم-دور انتخاب کنید به San Francisco 49ers به حرکت یک نقطه را انتخاب کنید و میچل Trubisky در سال 2017. با توجه به ESPN تنها پشتیبان quarterbacks ماسون رودلف و کایل آلن کمتر با ارزش تر از Trubisky سال گذشته است. خرس’ ایمان Trubisky آنقدر پایین است که آنها میانجیگری مقابله با Jacksonville Jaguars در ماه مارس برای به دست آوردن Nick Foles.

نیویورک جتز ارسال در دور اول انتخاب و در سه دور دوم میدارد به کلت به حرکت دو نقطه را انتخاب کنید و سام Darnold در سال 2018 است. Darnold یکی از کم ارزش رهگذران 2018 (28th از 33 quarterbacks) و 2019 (25 از 30).

همانطور که برای Tagovailoa فوتبال خارجی’ کارفرمایی-تنظیم-آمار-و-تجربه سیستم طرح ریزی به او می دهد 46 درصد شانس بودن یک مجسمه و فقط 8 درصد شانس تبدیل شدن به نخبگان رهگذر به سختی به اندازه کافی خوش به حکم فراق با مقدار زیادی از پیش نویس سرمایه است. اگر دلفین ها می خواهند خود را برای حفظ حرکت آنها باید ایستاده پت با خود گنجینه ای از تراکم به جای بسته مقدار که ارزش یک گزاره است که به ندرت کار می کرد.

“ما احساس خوبی در مورد که در آن ما هستند” Grier گفت: در ارزیابی ترکیب در ماه فوریه است. “… ما یک مقدار زیادی از نقاط برای پر کردن و بسیاری از بازیکنان جوان در سال گذشته است که انجام یک کار خوب. ما نمی توانیم رد کردن هر موقعیت. شما می توانید فکر می کنم شما در یک موقعیت و یک آسیب است که واقعی به سرعت. تراکم ما به دست آورد و پول ما احساس خوبی در مورد ما انعطاف پذیری به حرکت و یا ایستاده پت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de