این dealmaker را dealmaker: Mnuchin مراحل در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مذاکره کننده اما رئیس جمهور شک و تردید معطل با اقتصاد در بحران

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به نظر می رسید به متزلزل خود را فرستاده گفتن خواص او نگران بود که Mnuchin خواهد “به دور از فروشگاه سبز “مسائل” یا موافق به هر مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) خواستار توجه به دو نفر آشنا با رییس جمهوری سخنان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نقطه و اظهار داشت که او باید از دست زدن به مذاکرات به عنوان Mnuchin با عجله بین جلسات با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) و رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) که گاهی اوقات کشیده فراتر از نیمه شب.

در نهایت Mnuchin جان سالم به در روند و تحویل یک معامله مربوط توسط 96-به-0 سنا رای اواخر شنبه شب — است که شما به ارمغان می آورد وال استریت به اندازه کافی به درایو میانگین صنعتی داو جونز با بیش از 3000 امتیاز بیش از سه روز.

Mnuchin بود که تا کنون انجام نگرفته و اگر گاهی بی دست و پا مرکزی بازیکن در هر مرحله. در لحظات بحرانی در مذاکرات Mnuchin متقاعد مک کانل به او اجازه رسیدگی مذاکرات با شومر را متقاعد شومر به بستن قرارداد و کنار گذاشتن برخی از درخواست ها و مهمتر از همه متقاعد مغلوب ساختن پیشی جستن به حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است و چشم پوشی از قولنج برخی از سناتورها و کاخ سفید مشاوران.

در حال حاضر وزیر خزانه داری باید امیدواریم که این لایحه به او کمک نویسنده می تواند به سرعت ایجاد ثبات گسترده تر اقتصاد به رهبری نسبت به فاجعه پس از قرار دادن خود اعتبار با رئیس جمهور در این خط به آن منتقل می کند. 57-ساله سابق بانک, هالیوود, سرمایه و کمپین پول است و آماده برای ظهور از این به عنوان یکی از قدرتمند ترین اعضای کابینه در تاریخ مدرن با صلاحدید گسترده ای بیش از مقدار زیادی از کمک های مالی که بسیار مهم است به میلیون ها نفر از خانواده های آمریکایی و کسب و کار در یکی از بدترین بحرانهای اقتصادی در نسل.

“خزانه داری و Mnuchin واقعا خواهد بود در قلب همه چیز در حال حاضر. خیلی از رانندگی نیروی این لایحه در مجلس سنا می رود به طور مستقیم تحت Mnuchin کنترل” گفت: استیون روزنتال یک همکار در بگمارند شهری-بروکینگز سیاست های مالیاتی مرکز سابق و مشاور در کمیته مشترک در پرداخت مالیات که اضافه شده است که Mnuchin قدرت بیش از بحران پاسخ کوتوله که از سابق خزانه داری دبیران در طول رکود اقتصادی ،

Mnuchin خواهد نقش پیشرو تصمیم گیری چگونه به اجرا نزدیک به 500 میلیارد دلار از بودجه برنامه که در آن پول می تواند به کسب و کار شهرستانها و ایالات متحده و همچنین اداره جداگانه صندوق برای شرکت های هواپیمایی. که میلیون ها نفر از مردم به دنبال مزایای بیکاری او مسئول خواهد بود به سرعت disbursing اضطراری چک از 1200 دلار به بیش از 100 میلیون آمریکایی خانواده یک سیاست او را متقاعد رئیس جمهور برای حمایت از بیش از رقابت ایده ها توسط دستیاران. و Mnuchin روبرو خواهد شد رقابت در خواست از مدیران شرکت های بزرگ خواهد شد که فشار به امن فدرال کمک بدون از دست دادن کنترل خود را از شرکت و مالیات دهندگان که پول او خواهد بود و دارای حق اعمال.

برای هر تصمیم Mnuchin را پیدا خواهد کرد خود را در یک دسته سه تایی به طور مداوم تحت بررسی توسط دموکرات ها و جمهوریخواهان جدید, بازرس کل جدید کنگره نظارت پنل و همچنین به عنوان برگ برنده است که بارها مورد انتقاد و گاه تمسخر Mnuchin در مقابل دیگر کاخ سفید مشاوران بیش از یک طیف وسیعی از تصمیم گیری.

“وجود دارد و مردم رییس جمهور این کشور به طور مداوم شکایت در مورد این ماده و یا که ارائه” گفت: یک فرد نزدیک به Mnuchin که مانند دیگران مصاحبه برای این داستان صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مشورت در مورد مذاکرات. “[Mnuchin] متقاعد شده [رئیس جمهور] که اگر شما به عنوان یک بسته به عنوان ممکن است رفتن به تغییر روانشناسی کشور و اقتصاد در حال حرکت دوباره.”

Mnuchin را تعالی است که با توجه به ظرفیت خود را برای ایجاد دو حزبی موافقت نامه های نادر مهارت در یک دولت به شدت توسط کارکنان دیرین محافظه کاران با شدید ایدئولوژیک تعهدات اغلب مشاهده روی احتیاط توسط دموکرات کنگره.

اما حتی به عنوان Mnuchin با موفقیت هدایت این قانون از طریق مجلس سنا روند مشخص شده بود دوم حدس زدن از برخی از رئیس جمهور ایران ،

رئیس کمیته بانکی سنای مایک Crapo (R-آیداهو) و سناتور. Patrick J. Toomey (R-Pa.), پیشرو مالی محافظه کار و سابق بانکدار نا امید شده بودند به عنوان دموکرات ساخته یازدهم-ساعت خواسته ها و Mnuchin را کمی پشت صحنه برای دفاع از چارچوب آنها مرتب شده بر مرکب اساس بیش از آخر هفته مربوط به نظارت از برنامه های وام برای عمده کسب و کار با توجه به سه سنای ایران دستیاران نزدیک به آنها را.

سناتور. Lindsey O. گراهام (R-S. C.) گفت که او و مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاری این نا امیدی که این قرارداد شامل یک مقدار بیشتر سخاوتمندانه گسترش بیمه بیکاری نسبت به محافظه کاران در ابتدا پیش بینی یک سیاست Mnuchin تا به حال یک نقش مرکزی در تصویب. او به Mnuchin اعتباری هر چند برای کار سخت به پل تقسیم و در نهایت آوردن همه طرف با هم.

“او الاغ خود را خاموش” گراهام گفت: از Mnuchin.

روز چهارشنبه تهمت ابراز اعتماد به نفس کامل در Mnuchin. “او فوق العاده پسر او را دوست دارد و کشور ما و او شده است در برخورد با هر دو طرف — جمهوری خواه و دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس خبری.

مرجع ساعت های طولانی Mnuchin صرف در کنگره رئیس جمهور افزود: “او مرتب کردن بر اساس زندگی بیش در آن ساختمان زیبا. … و او رفت به آن را می دانم, Steve بسیار خوبی است.”

ستایش شرح زیر سال که در طی آن تهمت شکایت در مورد Mnuchin توصیه به معرفی جروم H. پاول برای صندلی فدرال رزرو. پاول که در حال حاضر در خدمت فدرال رزرو حکام به راحتی برنده حمایت هر دو حزب برای ریاست اما تهمت شکایت کرده در مورد او همیشه پس چون او حرکت نمی کند و به سرعت به کاهش نرخ بهره. مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورده است تا پاول با Mnuchin ده ها بار یک مقام ارشد دولت گفت: گاهی اوقات تمسخر وزیر خزانه داری در مقابل دیگران توصیه می شود.

Mnuchin and his wife, Louise Linton, seen in 2017, hold up a sheet of newly printed $1 bills. (Jacquelyn Martin/AP)
Mnuchin و همسرش, Louise لینتون دیده می شود در سال 2017, نگه دارید تا یک ورق تازه چاپ 1 دلار اسکناس. (Jacquelyn مارتین/AP)

اما Mnuchin که کاهش یافته است یک درخواست به مصاحبه برای این داستان نیز دارای چندین نقاط قوت که او را ساخته اند ضروری برای مغلوب ساختن پیشی جستن در این لحظه کلیدی و او کمک کرده است تا پل بالا-سهام تقسیم چند بار در مذاکرات است.

در ابتدا قانونگذاران جمهوریخواه کنگره نمی خواهید به تصویب میلیاردها دلار کمک های فدرال برای متحده انتظار می رود ویران اقتصادی از coronavirus. موضوع ظهور به عنوان یک منبع اصلی مشاجره در خصوصی مذاکرات در روز دوشنبه ، Mnuchin کوتاه آمد و شروع کردند به گفتن “‘بیایید وجود دارد,'” با توجه به یک فرد درگیر در این مذاکرات. بسته نهایی شامل حدود 150 میلیارد دلار در کمک های اضطراری برای دولت های ایالتی و محلی.

برای روز Mnuchin نیز شادمان در ارزیابی خود از آن مذاکرات بود حتی در دوشنبه هنگامی که سناتور جمهوریخواه منفجر شد در دموکرات ها برای به تاخیر انداختن یک رای. او حاضر به عموم بد دهان دموکرات ها در طول مذاکرات نگه داشته و اصرار دارد در توافق نهایی شد و در دسترس است.

در روز مذاکرات در Dirksen سنا ساختمان اداری, وزیر خزانه داری واگذار به یک دموکرات خواست که گسترش مزایای بیکاری کارگران برای رسیدن به چهار ماه کامل. وقتی که بن بست پدید آمده دیابت Ron Wyden (D-سنگ.), رتبه بندی دموکرات در کمیته امور مالی مجلس سنا مورد استفاده ماشین حساب از ویژگی های بر روی آی فون خود را به نشان می دهد Mnuchin چه یک ماه چهارم از مزایای بیمه بیکاری هزینه. Mnuchin گوش و سپس موافقت قفل در اصلی گسترش مزایای بیکاری که بخور دادن چند جمهوری خواهان مجلس سنا در اختیار دموکرات ها یک دلیل کلیدی برای حمایت از توافق.

“Mnuchin است نقش مهمی را در اینجا رفتن بین دولت و کنگره در زمانی که تقریبا هیچ کس دیگری در رئیس جمهور سیاست های اقتصادی دستگاه می گفت:” دیوید Wessel یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز یک حزبی فکر می کنم تانک. “در اوایل دولت Mnuchin به نظر می رسید به خود بیشتر از یک سخنگوی رئیس جمهور از جدی policymaker. اما در مواجهه با یک بحران مانند این, او به نظر می رسد بسیار درگیر در این کار مهم از شکلگیری یک مصالحه بین دموکراتها و جمهوری خواهان.”

Mnuchin گاهی اوقات ممکن است نا امید, رئیس جمهور, اما برخی از مقامات دولت سابق می گویند او این است که ماهر در درک آنچه رئیس جمهور می خواهد — دستاوردهای تهمت می تواند جشن را به عنوان خود — بدون هیچ گونه نگرانی بیش از حد در مورد باریک سیاست امتیازاتی که ممکن است مهم تر به بیشتر ایدئولوژیک دستیاران.

“مغلوب ساختن پیشی جستن می بیند توانایی برای استیون Mnuchin به ارائه همه چیز برای او که دیگر مردم نمی توانسته اند به ارائه. او بسیار زرنگ و دانا تهمت خوان” گفت: سابق دولت رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد رابطه. “او همیشه بسیار خوب در راه رفتن به یک گرم وضعیت … و به تصویر کشیدن چیزهایی که او را قادر به رسیدن به برای رئیس جمهور به عنوان دستاوردهای مهم برای رئیس جمهور, حتی زمانی که آنها نمی شد.”

Mnuchin and President Trump attend a coronavirus briefing March 17. (Drew Angerer/AFP/Getty Images)
Mnuchin و رئیس جمهور تهمت حضور در coronavirus جلسه 17 مارس است. (درو Angerer/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

Mnuchin تا به حال گاهی اوقات سنگی تصدی در راس وزارت خزانه داری. او برای Goldman Sachs برای نزدیک به دو دهه افزایش از طریق صفوف در یکی از موسسات مالی اغلب بدخیم با مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. او بخشی از یک گروه سرمایه گذاری که زد OneWest بانک یک موسسه مالی است که به شدت وام مالکان شد و متهم به امتناع از قرض دادن به اقلیت ها. (Mnuchin بارها هرگونه تخلف است.) او هنوز هم نگه می دارد در تماس نزدیک با متعدد وال استریت مخاطبین از جمله سهام خصوصی میلیاردر Stephen A. Schwarzman.

حتی به عنوان او رشد کرده است به نقش خود به عنوان یک وزیر کابینه خود نظرات عمومی اند و برخی به عنوان قلع-گوش و لمس با طبقه کارگر و روزمره آمریکایی ها. او برای انتقاد از نما به صورت یک عکس با تازه چاپ ورق $1 لوایح در اداره حکاکی و چاپ با همسرش, اسکاتلند بازیگر لوئیس لینتون. او همچنین تا به حال به عذرخواهی از دولت اخلاق برای ترویج فیلم “لگو بتمن در فیلم” است که برای او یک تهیه کننده اجرایی.

و در طول coronavirus مذاکرات وزارت خزانه داری را خواسته اند اغلب به نظر می رسد به منعکس کننده خواسته های کسب و کار و نه از کارگران. وزارت خزانه داری تحت فشار قرار دادند به صورت گسترده در اختیار اختصاص صدها میلیارد دلار وام اضطراری برای شرکت های بزرگ پیشنهاد به مالیات دهندگان بودجه به شرکت ها عملا با هیچ رشته متصل به ضمانت کارمند حمایت.

“نگاهی به طرح خود را و شما دقیقا می توانید ببینید که این مرد است: Mnuchin هل دادن یک لوله دوغاب صندوق برای دادن یارانه به شرکت های بزرگ امریکا و مجبور شد به اضافه بیمه بیکاری برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود و پول برای بیمارستان ها در وسط یک بیماری همه گیر” گفت: Alex Lawson, مدیر اجرایی تامین اجتماعی کار می کند در سمت چپ متمایل به حمایت از گروه. “این امتیازات او را. او می بیند همه گیر جهانی به عنوان یک فرصت برای حرکت پول مالیات دهندگان را در کیف پول خود را از وال استریت دوستان است.”

Mnuchin بارها رد کرده است که برنامه های سرمایه گذاری را به مقدار یک “نجات” هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: آنها را به مقدار یک نجات در برخی از شرایط.

Mnuchin توانایی تحویل برای آمریکایی ها به طور گسترده به زودی آزمایش می شود. روز بعد در مجلس سنا تصویب این قانون آغاز شده راکی به عنوان Mnuchin CNBC گفت که رکورد تعداد مدعیان بیکاری نمی شد “مرتبط” با توجه به این که آنها تا قبل این لایحه است. انتخاب خود را از کلمات به دست آمده به طور آشکار ملامت در توییتر از گری کوهن رئیس جمهور رئیس سابق مشاور اقتصادی و تمسخر که از لمس.

بلندتر وظایف برچسبها جلوتر است. Mnuchin به زودی باید برای اثبات او می تواند در دیدار خود قول می دهم که $1,200 محرک چک خواهد شد بیشتر مالیات دهندگان در یک ماده از هفته ها ادعا می کنند که در حال حاضر تحت بررسی به کنگره دستیاران و کارشناسان مالیاتی احتیاط آن را می تواند به طور قابل توجهی طولانی تر است.

حدود 450 میلیارد دلار از جدید بودجه اضطراری خواهد پرداخت از طریق فدرال رزرو وام امکانات یک سیستم که فعال شد و طی بحران مالی که می تواند حد Mnuchin توانایی به طور مستقیم هدایت بودجه گفت: Ernie Tedeschi سابق دولت اوباما اقتصاددان. معیار برای دسترسی به این بودجه باید “گسترده” و نمی تواند به نفع هر یک از شرکت Tedeschi گفت: اما Mnuchin خواهد شد بازی یک نقش محوری در نوشتن این قوانین و جلوگیری از صندوق از تلف.

و او را مجبور به انجام این کار در حالی که به دنبال حفظ و حمایت از رئیس جمهور در مقابل از قبل خزانه دبیران که در لحظات بحران به حال حمایت کامل از اجرایی اشاره سابق کنگره بارنی فرانک (D-جرم.), که ابزاری در دولت در پاسخ به بحران مالی 2008. Mnuchin مسئول ارائه به ناروا پیش بینی های اقتصادی که انتظار می رود به جنگل به عنوان نرخ بیکاری به سرعت افزایش می یابد و تعداد مدعیان بیکاری رشد پیش بینی شده. ماه ویرانگر اقتصادی می تواند منجر مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تازه صدای.

“وجود دارد مقدار زیادی از مسئولیت در Mnuchin شانه” گفت: روزنتال مالیاتی مرکز سیاست های همکار. “قابل توجه است برای یک مرد به بازی از جمله سرب در این زمان بحران.”

— Ashley Parker کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>