خطرات ناشی از امریکا برنده مسابقه coronavirus واکسن

وقتی که می آید به مسابقه برای پیدا کردن یک درمان برای coronavirus وجود دارد دلیل جدید برای همه به یک کمی خوشبینی محتاطانه. متاسفانه برای کسانی از ما در امریکا که درک کنند که آنچه که ممکن است شناخته شده به عنوان “مرد ثروتمند به بیماری” بیماری در سطح جهانی است که یک فرد فقیر حکم اعدام نزدیک به صفحه اصلی نیز وجود دارد که علت جدید برای ترس.

به عنوان یک نتیجه از متوسط اما معنی دار نشانه هایی است که ما می تواند در آستانه دستیابی به موفقیت های پزشکی ما باید به طور جدی بپرسید که آیا آن را در جمعی ما علاقه ای به قهرمان یک کشور با عادلانه تر سیستم بهداشت و درمان برای پیدا کردن یک واکسن برای اولین بار.

که به طور کامل شاش در این خبر که با توجه به آن تولید کننده مدرن برای اولین بار coronavirus واکسن به آزمایش می شود در افرادی که در اینجا به نظر می رسد برای نشان دادن نشانه هایی از موفقیت بزرگ است. هشت داوطلب سالم اعم از سنین 18 تا 55 داوطلب و واکسن به نظر می رسد امن و قادر به تحریک پاسخ ایمنی در برابر ویروس بر اساس یافته های اولیه.

البته حتی اگر واکسن شد و در نهایت ثابت امن ما بسیار دور از یک واکسن ساخته شده به طور گسترده ای در دسترس در امریکا است. است آزمایش های بیشتری باید انجام شود; هشت داوطلب هستند در هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی. و حتی اگر همه چیز فوق العاده, آن را هنوز هم در حالی که برای تولید به اندازه کافی از این واکسن ساخته شود به طور گسترده ای در دسترس عموم مردم آمریکا که فراتر از 300 میلیون نفر است.

هنوز این اخبار را تقویت کرده است وال استریت; Moderna سهام شات تا امروز پس از خبر خوب. حتی هیجان انگیز تر برای سرمایه گذاران و جهان — واقعیت این است که ده ها تن از شرکت ها و دانشگاه ها در حال کار بر روی خود را واکسن مربوطه. از کسانی که بسیاری از آنها نیز در تست های آینده نگر واکسن در انسان نامزدها: Pfizer همراه با آلمانی آن شریک BioNTech این شرکت چینی CanSino و دانشگاه آکسفورد در ارتباط با AstraZeneca در میان دیگران.

هیچ سایه ای به هموطنان آمریکایی اما در حالی که من از طرفداران بوریس جانسون یا خوردن لوبیا برای صبحانه من اوج کلاه من به مردمی خوب در دانشگاه آکسفورد به پیدا کردن یک واکسن برای اولین بار. I love my fellow Americans اما من از آنها بدم میاید ما سیستم بهداشت و درمان. تنها افرادی که به نظر می رسد آن را دوست دارم کسانی هستند که سود حاصل از آن.

چه مشکلات من و دیگر افراد آشنا با سیستم بهداشت و درمان است که ما را در درک سیستم بهداشت و درمان آمریکا نیست خیلی سیستم بهداشت و درمان به عنوان یک بیمه بهداشت و درمان صنعت. بهداشت و درمان نباید رانده سود و آن را منجر به شاش-سلامتی — یکی از عوامل کمک به آمریکایی ها ساخت تا یکی در سه coronavirus مرگ و میر. و ما می دانیم که اگر یک فرد ندارد به معنی پرداخت برای بهداشت و درمان این کشور را به سرعت به آنها اجازه می میرند.

بنابراین بسیاری از مردم در حال دلیلی در حال مرگ و در حال حاضر به این دلیل که آمریکا سیستم بهداشت و درمان طراحی شده است به اجازه دهید آنها را. چرا باید من قرار داده و اعتماد در هر جنبه ای از سیستم بهداشت و درمان بسیار کمتر از صنایع دارویی برای انجام این کار درست است ؟

و من نه اینکه مطلق — من نمی برند هر شرکت و یا مواد مخدر تولید می کنند بد — اما هیچ یک از ما باید بچه های خودمان را در مورد چگونه کار می کند دسترسی به. به شوخ طبعی, من یک گی, سیاه, مرد بسیار آگاه از این واقعیت است که بسیاری از فقیر و Latinx عجیب و غریب مردان در حال مرگ هستند به دلیل مواد مخدر مانند دبستان هستند بیش از حد لعنت گران است.

این کشور همان را انجام خواهد داد به مردم سیاه و سفید ساخت بیش از حد بسیاری از coronavirus مرگ و میر به دلایل مربوط به بیشتر از آن به خود را سرکوب از مسئولیت شخصی است. من می خواهم به فکر می کنم آمریکایی شرکت دارویی خواهد بود بهتر از این, اما من نمی تواند یک طفل شیرخوار در این اقتصاد یا آب و هوا. من باید به ریشه برای افرادی که سیستم بهداشت و درمان است که برای همه و نه برای کسانی که استطاعت آن را.

این بیماری باید آموزش ما به خیریه تر و مهربان و در coronavirus واکسن مسابقه من قرار داده نجابت قبل از کشور است. همانطور که من به یاد بیاورید از تمام قصه من گفته شد در مورد امریکا در کلاس تاریخ که قرار است به ما نوع از چیزی که به هر حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de