خلاق راه های زیبایی جوانب مثبت روبرو هستند pandemic: فشار بر روی ناخن و مراقبت از پوست مشاوره برای معترضان

60-ویدئو دوم خروج از آنلاین تاثیر گذار معمول ارائه شده — بدون پرده گفتگوی بورسی مورد مراقبت از پوست روال یا یک جیک جیک “سلام” تبریک اما یک پرایمر در مورد چگونه برای جلوگیری از سوزش پوست از عوامل شیمیایی مورد استفاده در برابر معترضان.

“با همه این اعتراضات در رفتن در حال حاضر در اینجا چه باید بکنید اگر شما در تماس با گاز اشک آور و یا شما Maced” گفت: Hyram Yarbro اینترنتی مراقبت از پوست گورو مستقر در هونولولو.

این YouTuber لرزاند کردن پنج راهنمایی پایان با “ایمن ماندن و زندگی مهم است.” این ویدئو انجام شده در خود را به تازگی ایجاد شده Infinite حساب بیش از 10 میلیون بار.

خود محوری گریه برای حمایت از معترضان می افزاید: به خود دید رشد اجتماعی به عنوان یک منبع آگاه از پوست-مراقبت از مشاوره در این بیماری همه گیر.

در سراسر کشور, حرفه ای در $500 میلیارد زیبایی صنعت پیدا کرده اند راه های خلاقانه برای کسب و کار خود را شناور از طریق coronavirus مستندات و ملی تظاهرات — از تمام شده با استفاده از آرایش به ایجاد آثار هنری به مونتاژ محصولات سفارشی و یا مانند Yarbro با تزریق خود را به این گفتگو.

Coronavirus است ricocheted در سراسر صنعت زیبایی. برای ناخن, هنرمند در این منطقه آن را به معنی ایجاد و پستی کریستال و تاب فشار بر روی ناخن. در نیوجرسی آرایش عروس هنرمند خرید محصولات زیبایی در داروخانه ها برای مشتریان و مربیان آنها در مورد چگونه به آن اعمال می شود بیش از ویدئو. برای یک استتیشن که گذاشته شده در مریلند, او شیوه های جوانان در خانواده و به فروش می رساند DIY پوست کیت به پایان می رسد دیدار.

در زمان رکود اقتصادی فروش در این بخش افزایش طول تاریخ در آنچه شناخته شده به عنوان “اثر رژ لب.” در سال 2008 با رکود خرید و فروش در لوازم آرایشی و بهداشتی, کرگدن, l’oréal رشد 5.3 درصد با توجه به روانشناسی امروز به عنوان مشاغل تولیدی بودند که برش در رعد و برق ، کارشناسان می گویند کوچک indulgences مانند محصولات زیبایی کمک به مردم احساس بهتر و قرار نیست بیش از حد فشار بر مردم را در بودجه به عنوان مخالف به خرید عمده.

اما فروپاشی اقتصادی موجب جهانی همه گیر است که متفاوت از زمان های دیگر از بی ثباتی مالی در بخشی به دلیل مصرف کنندگان اجتماعی فاصله و خرید در فروشگاه کمتر است.

که تولید سختی برای برآورد 535,930 افراد شاغل در ایالات متحده به عنوان مراقبت از پوست متخصصان ناخن تکنسین ها و دیگر مراقبت های شخصی حرفه ای. این بیماری همه گیر است و رسیدگی به خصوص فلج کننده به زنانی تشکیل می دهند 54 درصد از صنایع که شامل مراقبت های شخصی, خشکشویی, نگهداری و تعمیرات و سایر خدمات است. با توجه به 2018 BLS داده و اسپانیایی بودند “به احتمال زیاد” به کار گرفته شود در کاهش پرداخت خدمات مشاغل از دید زنان است. زنان و مردم رنگ در حال تجربه نرخ بالاتر از نرخ بیکاری در طول covid-19 بحران با توجه به اداره آمار نیروی کار.

در حال حاضر با کشورهای شل شدن محدودیت های مردم رفتند به آرایشگران و مدل مو. اما aestheticians ناخن تکنسین ها و آرایش هنرمندان در بسیاری از کشورها هنوز هم نمی تواند بازگشت به کار مرحله به مرحله reopenings پس از coronavirus مستندات.

و حتی زمانی که زیبایی حرفه ای مجاز به بازگشت به کار این معلوم نیست که آنها را قادر به کار را به عنوان قبل از.

زمانی که بخش و زیبایی فروشگاه ها بازگشایی مصرف کنندگان می توانید انتظار خرید با تعیین وقت قبلی و کاهش ساعت در شمارنده گفت: Dana Telsey مدیر اجرایی Telsey گروه مشورتی وال استریت مصرف کننده شرکت تحقیقاتی متمرکز بر روی لوازم آرایشی و پوشاک, صنایع. او پیش بینی آرایش مجازی نرم افزار به صورت کاربردی در یک آینه به طوری که محصولات هرگز لمس یک مصرف کننده.

“من فکر می کنم ما در حال دیدن جدید آیین که در حال رفتن به ریشه دوانده برای اطمینان از ایمنی باقی می ماند یک اولویت می گوید:” Telsey.

در زمانی که مردم هنوز در حال کار از خانه حداقل بخشی از زمان و نیاز به پوشیدن یک ماسک زمانی که آنها بیرون رفتن او گفت که او انتظار برای دیدن, مراقبت از پوست به سرعت در حال رشد و آرایشی خرید و فروش کند. Telsey می گوید مردم مطابق با اصول بهداشتی بیشتر و با تمرکز بر استفاده از محصولات است که رطوبت و آبرسانی بر چهره و بدن.

بازی آنلاین آرایش هنرمندان و اثرگذارندهها در حال ایجاد دوباره در فروشگاه تجربه به عنوان مورد اعتماد زیبایی concierges حتی بیشتر از قبل از این بیماری همه گیر.

“در زیبایی آن بسیار اجتماعی تجربه” Telsey گفت. “بنابراین در این زوم کلاس [که در آن اثرگذارندهها در حال آموزش زیبایی آموزش] بحث در بین مشتریانd آرایش هنرمند آن را می شود تقریبا مانند یک گردهمایی اجتماعی است.”

اما برخی از روند از گذشته ممکن است بازگشت آرایش رنگ پاش که شامل کمتر در تماس با مشتریان پوست.

دیگران هشدار می دهند که کسب و کار ممکن است نه بازگشت به سرعت تا زمانی که نرخ بیکاری همچنان بالا است. “مردم نگران پرداخت صورتحساب در حال حاضر می گوید:” AnnElizabeth Konkel یک اقتصاددان در واقع استخدام آزمایشگاه. “و بنابراین برخی از خدمات مانند گرفتن یک ماساژ یا ناخن و یا برخی از نوع از مراقبت از پوست, درمان ممکن است مبارزه را در مشتریان اگر قبلی خود مشتریان گذاشته شده است و یا در جستجوی کار در حال حاضر.”

در اینجا چیزی است که برخی از زیبایی خودی می گویند در مورد چگونه آنها تنوع خدمات خود را و که در آن آنها را ببینید این صنعت که پس از covid-19.

انجام نگرفته جهانی شرکت: مراقبت از پوست

به طور معمول Yarbro می گوید در آن طول می کشد او را به هشت تا 10 ساعت به تحقیقات ساقه و ویرایش خود را در یوتیوب. هنگامی که او بازدید “ها,” او جوان پایه فن بلعد تفسیر خود و در مورد او توصیه می کند اغلب از فروش. نام تجاری خود را مراقبت از پوست توسط Hyram با تمرکز بر ترویج تمیز زیبایی غیر رسمی صنعت اصطلاح است که اشاره به محصولات با مواد تشکیل دهنده در نظر گرفته امن ارگانیک یا طبیعی است.

به عنوان پاسخ به سراسر کشور تحول در شهرهای بزرگ Hyram که سفید است, بررسی چند سیاه پوست-مراقبت از مارک ها و تشویق زیر خود را به استفاده از پول خود را به عنوان یک شکل از اعتراض با حمایت از سیاه پوست-مراقبت از خرده فروشان و دیگر سیاه و هنرمندان. بسیاری از اقلام به فروش می رسد. او همچنین تشویق بینندگان به کمک مالی به یونان کمک مالی برای معترضین های که او اهدا آگهی درآمد ساخته شده از این ویدئو به کسانی که باعث می شود.

قبل از این در سراسر کشور تظاهرات کانال او تا به حال “رشد انفجاری” در طول همه گیر Yarbro می گوید و اضافه کرد 500,000 مشترکین جدید بین آوریل و مه. خود کانال در حال حاضر قراردادن موشواره در حدود 2 میلیون مشترک پس از های اول خود را مراقبت از پوست فیلم دو سال پیش. او اعتبارات بیشتر محبوبیت خود را در طول این زمان به فیلم نقد مراقبت از پوست روال شناخته شده به عنوان واکنش ، ناگهانی خود را “OMG” یا بریده بریده نفس کشیدن, تماشای مشاهیر و کاربران به صورت تصادفی قرار داده و بر روی پوست-محصولات مراقبت از یک شکل از سرگرمی است.

بسیار به او گفت: رشد مخاطبان همچنان به خرید محصولات او توصیه می کند. “این است که کاملا مخالف آنچه من در ابتدا مشکوک با quarantining,” او گفت:.

پوست-مراقبت و زیبایی ستاره را بدست آورده زندگی از طریق یک درصد از درآمد تبلیغات, نام تجاری, مشارکت و لینک های وابسته ذکر شده در توضیحات تصویری که از او یک کمیسیون را بدست آورده.

خرید محصولات مراقبت از پوست است که راه را برای مصرف کنندگان به تمرین مراقبت از خود را از طریق یک بحران بهداشتی در سراسر کشور با توجه به گروه NPD که آهنگ داده های فروش برای زیبایی مارک های فروخته شده در فروشگاه های Sephora. “آرایشی و عطر به حال بزرگترین قطره دلار در ماه مارس است که زمانی که ما همه نوع رفت و به قرنطینه” گفت: لاریسا جنسن معاون رئیس جمهور در NPD. روشن بود که زیبایی دسته بندی شدند سخت ترین ضربه در فروش هنگامی که فروشگاه بسته با توجه به جنسن به دلیل آرایش و عطر فروش شد تا 40 درصد در مقایسه با مراقبت از پوست بود که 20 درصد.

جنسن گفت: نگرانی در مورد ایمنی و بهداشت دارای علامت های تجاری با توجه به گزینه های مانند تک-استفاده از تست.

کارشناسان صنعت می گویند که با توجه به تغییر در آنچه که مردم در حال خرید در طول بیماری همه گیر. مصرف کنندگان جوراب زنانه ساقه بلند بدن و لوسیون و اسکراب; پاک کننده و سرم که اعمال قبل از مرطوب کننده ها و دیگر مراقبت از پوست اصول با توجه به Poshly که ایجاد میکرو مبارزات هدفمند و نظرسنجی برای زیبایی برندها و سازمان ها.

“که واقعا چه چیزی در حال حرکت سوزن. و دوباره آن را در بخش در پاسخ به مردم داشتن زمان برای انجام خیلی بیشتر با پوست خود مراقبت معمول گفت:” دورین بلاخ مدیر عامل شرکت Poshly.

اما در حالی که کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به یک بزرگ آنلاین مخاطبان می تواند به نوبه خود علاقه رو به رشد در آنلاین رایگان مراقبت از پوست مشاوره به سودآور تجاری مشارکت فردی aestheticians مجبور به فشار دادن به زندگی.

استتیشن متحد داوسون گذاشته شد در ماه مارس از Glowbar یک اشتراک مبتنی بر صورت خدمات در نیویورک. داوسون است آغاز شده و به اعضای خانواده در خانه برای تمرین. (عکس از نینا داوسون)

برای مجوز استتیشن متحد داوسون چالش شد و حفظ مشتریان وفادار در حالی که ایجاد جریانهای درآمد.

داوسون که گذاشته شد در ماه مارس از Glowbar یک اشتراک مبتنی بر صورت خدمات در نیویورک ترایبکا محله تصمیم به راه اندازی یک سفارشی پوست-مراقبت از پوست کیت. این کیت به فروش می رساند برای $65 با هشت سفر-حجم محصولات و شامل 20 دقیقه مجازی مشاوره با داوسون.

احاطه شده توسط پوند پلیسه دار کاغذ به مسائل جعبه برای سفارشات و زندگی را از دوران کودکی خود را در اتاق خواب مریلند که در آن او است پناه در طول همه گیر داوسون در حال حاضر فکر کردن در مورد چگونه به کار در شهرهای متعدد.

“من باز به پتانسیل است که من می تواند در هر نقطه و انجام آنچه که من نیاز به انجام این کار تا زمانی که من یک گواهینامه به انجام,” او گفت:. “داستان کوتاه من مطمئن هستم هنوز. اما من باز به امکان آن است.”

افراد مشهور استتیشن شانی Darden سالن بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که او کانتی در کالیفرنیا می رسد فاز 3 از بازگشایی. او راه اندازی یک خط از محصولات مراقبت از پوست در Sephora و آموزش در Instagram. (Michael Clifford)

در حالی که بسیاری از کسب و کار نمی تواند به اجاره برای خرده فروشی فضاهای افراد مشهور استتیشن شانی Darden گفت: او در هیچ عجله برای بازگشایی او در بورلی هیلز کالیفرنیا استودیو که راه اندازی در ماه ژوئن سال گذشته و بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که او county می رسد فاز 3 از بازگشایی.

Darden سود بودن در مراقبت از پوست صنعت برای بیش از یک دهه و, وفادار, ثروتمند مشتریان مانند Kelly Rowland و جسیکا آلبا. او می گوید: او را در مشتریان جدید است.

او ارسال صورت آموزش در Instagram و مربیگری مشتریان خود را از طریق پوست-مراقبت از شرایط اضطراری مانند چگونه برای استخراج یک جوش بزرگ — بیش از FaceTime video. خط خود را از محصولات مراقبت از پوست اندازی در Sephora در پایان ماه فوریه و با وجود عصبانیت او گفت که حمایت شده است “قریب به اتفاق قربانیان.”

بنیاد Darden کسب و کار, اما, ارائه, صورت درمان است. من باید به جوانان. این نمی تواند پایان من به جوانان گفت:” Darden. “اما من نه لزوما در یک عجله در حال حاضر به دلیل من فکر می کنم این واقعا مهم است که همه ما باید واقعا مراقب باشید.”

بی عیب و نقص آرایش صورت زمان بیشتری را برای هنرمندان

این بود یک شنبه شب هنگامی که مستقل آرایش هنرمند Ijeoma Chimezie سوار به او نزدیک هدف در اتحادیه, N. J., و اسکن تقریبا خالی بخش آرایشی. او موفق به پیدا کردن چند سایه از Maybelline بنیاد, برس آرایش, مژه نادرست و یک پالت سایه چشم. او مونتاژ مینی ست به یک کیف هدیه با دریافت و سمت چپ آن را در خود آستان. Chimezie انجام شد تماس با ما خدمات دربان.

Chimezie را دیرین مشتری و مربی تیفانی Aliche شخصیت پشت موفق “به Budgetnista” امور مالی شخصی با نام تجاری برگرفته موارد حاوی سایه که همسان پوست خود را. مردم با عمیق تر پوست اغلب در تلاش برای پیدا کردن آرایش در داروخانه قیمت اما زیبایی حرفه ای می گوید: او یک متخصص در ساخت زنان از نگاه رنگ طبیعی اما درخشان — حتی در قرنطینه.

Aliche که آغاز شده و مالی جنبش کمک کرده است که صدها هزار دریافت از بدهی استفاده می شود برای داشتن یک آرایش هنرمند در استودیو مجموعه هنگامی که او باعث می شود ظاهر. اما در مه, او تا به حال یک مصاحبه در روز نشان می دهد بحث “واقعی” و دیگر مجازی مصاحبه که هفته اما نمی هر گونه آرایش است.

با ماندن در خانه و سفارشات او را مجبور به انجام آرایش خود را ، که در آن Chimezie آمد در ارائه یک 90 دقیقه ای آموزش زوم در مورد چگونه به درستی اعمال می شود ، در طول آموزش او را تشویق می کند تا مشتریان به یک حلقه نور و یا نشستن در یک غرور با نورپردازی خوب به اعمال پایه و اساس را با یک اسفنج اپلیکاتور و متوسط اندازه الیاف مصنوعی با قلم مو و موعظه استفاده از هلو سرخ شدن پوست قهوه ای. مجازی, مشاوره هزینه $125.

مستقل آرایش هنرمند Ijeoma Chimezie بود و همه او را عروس مشتریان لغو یا به تعویق انداختن مراسم ازدواج خود را به دلیل coronavirus. در حال حاضر او را با تمرکز بر ارائه زوم آموزش آرایش. (عکس Clifton Prescod)

مانند بسیاری از هنرمندان مستقل, Chimezie سابقه تمام وقت مشاغل و زیبایی طرف فشار کسب و کار. Chimezie یک داروساز است که با این نسخهها کار در مراقبت های بهداشتی بازاریابی و تبلیغات.

تقریبا هر آخر هفته گذشته نه سال او آرایش عروس برای مراسم عروسی. همه رزرو لغو شد برای این سال, اما او شروع به دریافت 2021 سوالات. در حال حاضر Chimezie ندارد قصد دارد به تمام وقت. او در حال حاضر استفاده از برنامه های MBA.

برای دیگر هنرمندان آرایش که متکی به دریافت مشتری کار خود را به عنوان جریان اصلی درآمد این زمان کشیده و آنها را خلاقانه به استفاده از مهارت های خود را در رسانه های دیگر.

برای سه ماه گذشته مولی Fredenberg شده است در بروکلین آپارتمان مخلوط آرد ذرت و آرد و منقضی آرایش هم به رنگ 12-توسط-16 اینچ بوم آثار هنری است.

مستقل هنرمند آرایش او را دیدم کنسرتهایی تبخیر پس از هفته مد نیویورک در ماه فوریه و حتی قبل از همه گیر رسید.

در سرمقاله زیبایی کار کند است و در چند ماه اول از سال, اما آن را شروع به انتخاب کنید تا برای Fredenberg در ماه مارس است. “و سپس ما فقط رو قطع کردن. ما فقط درآمد ما زمان حذف” گفت: زیبایی, مترجم آزاد که اخیرا مشغول به کار در مبارزات با l’oréal و لوی.

Fredenberg متنفر پرتاب چیزهای دور. اما به عنوان یک هنرمند آرایش با یک گنجه پر از محصولات او به دور از او منقضی شده ذخیره کردن هر سه تا شش ماه. با چند روش برای بازیافت آرایش, او شروع به انجماد پخت و مخلوط کردن بنیاد, رژ لب, رژگونه و خط چشم برای ایجاد فرمول رنگ.

او خلاق آزمایش علوم به دست آورده است “علاقه زیادی” پس از قرنطینه اجباری. سفارش قطعات فروش برای 250 $در هر. درآمد حاصل می رویم به ما هم افزایش غیر انتفاعی با هدف کمک به جوانان در نگهداری فرزند.

Fredenberg می گوید او انتظار دارد هنرمندان آرایش انتخابی خواهد بود در مشاغل آنها را به عنوان همه چیز به آرامی بازگشت به نوعی از حالت عادی است.

او همچنین فکر می کند که او را در کمتر مشتریان. در مد نشان می دهد, چند, زیبایی جوانب کار بر روی یک مدل در همان زمان. شیوه های مانند که نیاز به تغییر Fredenberg تاکید کرد.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز به زمان بیشتری برای کار بر روی مدل های ما از آنجا که ما در حال رفتن به نیاز مردم به صورت بصری ببینید که ما مطابق با اصول بهداشتی ما, برس,” او گفت:.

Fredenberg گفت: او نمی پیش بینی رفتن به برنامه های عادی تا سال آینده. او به تازگی تایید شده برای بیکاری است که او می گوید یک “روند بسیار طولانی به دلیل بدیهی است که آنها درک نمی کنند freelancer درآمد.”

او هنوز هم تعداد زیادی از منقضی آرایش برای ایجاد نقاشی های او هیجان زده برای برخی از مقیاس بزرگ پروژه های هنری در آثار.

استتیشن و آرایش هنرمند می گوید: تعداد زیادی از همکاران صنعت باید بسته بندی شده و به دور نقل مکان کرد. “آنها مجبور به ترک مشاغل آنها ساخته شده است تا آنجا که آنها لزوما ببینید که چگونه آنها می توانند حرکت رو به جلو از این است.”

خود را فشار دهید-ons (این را در واقع چوب)

سی-منطقه بومی آلیسون رایت و نیویورک بر اساس کیا استوارت بودند رزرو و مشغول مربوطه سالن قبل از همه گیر. در حال حاضر آنها در حال انجام سفارشی با فشار بر روی ناخن سفارشات در خانه های خود.

این ها نمی one-size-fits-all داروخانه ناخن که شهرت به دنبال جعلی و سقوط کردن. چوب بر روی ناخن است که در روند این بیماری همه گیر به طور معمول دو تا سه هفته آمده در طول های مختلف و پوشیده شده اند توسط افراد سرشناس مانند رپ مگان تو نریان و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.). و در قرنطینه زمانی که ناخن سالن بسته هستند و یا زمانی که مردم ترس از بیرون رفتن از آنجا که از virus آنها تنها رشد در محبوبیت است.

آلیسون رایت شروع به فروش مطبوعات-بر روی ناخن بعد از سی سالن Kouture ناخن بار بود تعطیل به دلیل بیماری همه گیر. (Allison رایت)

رایت که با ترک شغل خود به عنوان یک نماینده فروش برای باز کردن خود کسب و کار Kouture ناخن بار در سال 2019 راه اندازی خود را خط سفارشی مطبوعات در ناخن در ماه اکتبر یک add-on به کسب و کار اصلی از اکریلیک ناخن. اما او تا به حال هیچ فروش است.

هنگامی که رایت سی سالن مجبور شد در ماه مارس او واقعا تحت فشار قرار دادند و مشتریان خود را برای خرید او فشار بر روی ناخن. فشار بر روی ناخن نیاز به نگهداری کمتر از رفتن به یک سالن برای دریافت اکریلیک ناخن. کمی وجود دارد و به هیچ مواد شیمیایی درگیر و آنها سالم برای ناخن های خود را هنگامی که به درستی حذف. “در نهایت فروش برداشت. من تا به حال یک زیبایی تاثیر گذار نظر من مطبوعات در ناخن [YouTube] و با آن خرید و فروش فقط از طریق پشت بام رفت” او گفت:.

بیش از سه ماه گذشته رایت می گوید او دریافت کرده است بیش از 100 سفارش آنلاین. او سیاه و سفید و سنگ مرمر و یوزپلنگ چاپ سبک فروشندگان.

برای رایت آن طول می کشد حدود یک ساعت برای هر مجموعه ای سفارشی متناسب با هر مشتری شکل ناخن دقیقا. حتی برخی از کریستال های Swarovski. ناخن مجموعه طیف وسیعی از $25 به 45 دلار است و معمولی قیمت گذاری به صورت آنلاین بوتیک فروش مطبوعات-ons.

احساس کمی بیشتر با هم قرار داده با وجود نه جسارت ما بیشتر مهم است به مردم. “من فکر می کنم که مردم فقط می خواهند که حس نرمال. که در آن آنها می توانند داشته باشند که couture تجربه که در آن ناخن های ساخته شده برای آنها” رایت گفت. “در این دوران تجربه بسیاری از مرگ و میر بسیاری از ضرر و زیان ما به نوعی نیاز به احساس خوب است. بنابراین من می خواهم بگویم که چرا مردم در حال خرید مطبوعات در ناخن ها فقط برای نشستن روی مبل.”

با وجود نوظهور مطبوعات در ناخن موفقیت رایت فکر می کند او فروش را رها هنگامی که سالن خود را قادر به کار دوباره و مردم احساس راحتی بیشتری جسارت کردن.

“من می دانم که برای یک واقعیت است که به عنوان به زودی به عنوان ما قادر به باز کردن من باید همه از مشتریان من به عقب” رایت گفت.

استوارت که بسیار در پی پس از گفت او حتی تا به حال به نوبه خود برخی از مشتریان آینده نگر دور قبل از همه گیر پس از زیبایی سردبیران و مشاهیر on Instagram دیده می شد ورزشی او طرح های منحصر به فرد — آبرنگ, پالت, روشن, گوهر تن و مینی چامه به هنرمندان مانند Keith Haring.

استوارت مورد نیاز تمام مشتریان به ارسال عکس از ناخن های خود را قبل از رزرو. خط وگان غیر سمی فشار بر روی ناخن قیمت در $120. بین اضطراب در مورد حمل و نقل تاخیر و سیل سفارشات استوارت گفت: ساخت خدمات مجازی شده است “جالب است.”

در آینده او می خواهد به انجام بیشتر در سرمقاله مبارزات با مارک های مانند نایک. او گفت: “من همیشه به فرصت هایی که من فکر نمی کنم وجود داشته است. هر چه متناسب با قلمرو من سلامتی طبیعی ناخن من باز است.”

هنرمند ناخن کیا استوارت شروع به فروش وگان غیر سمی فشار بر روی ناخن برای 120 دلار پس از coronavirus همه گیر بسته سالن او در بروکلین. (تیانا هاردی)

همه گیر کمک کرده است بسیاری از دوباره به قدرت دست خود را, اما به طور عمده از طریق آنها چگونه گسترش میکروب ها. استوارت می بیند آینده کسب و کار خود را به عنوان ادامه به آموزش زنان از رنگ مورد سلامت خود و دست خود را از طریق هنر است.

“من واقعا امیدوارم که بیشتر از هر چیزی که رابطه بین مصرف کنندگان و ناخن تکنسین تغییر است که شما واقعا ارزش را در آنچه مردم انجام,” او گفت:.

گزارش کهربا فرگوسن و نیا Decaille. جهت هنر و طراحی توسط آدری Valbuena. ویرایش عکس توسط Annaliese نورنبرگ.

لینک های مرتبط

5 راه همه گیر است و تغییر مد و زیبایی روند

در یک جوانان-وسواس صنعت ق را فراهم می کند فضا برای زیبایی طرفداران بیش از 30. در اینجا بهترین پوست-مراقبت tips.

‘پاک’ زیبایی گرفته شده بیش از صنعت آرایشی و بهداشتی, اما این در مورد همه هر کسی موافق در

بزرگترین لوازم آرایشی بهداشتی خطر است ؟ کاربر خطا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات