زمانی که رمان coronavirus همه گیر مجبور پن رله به خود را لغو 126th نسخه باستان رویداد تبدیل به چیزی مدرن به آن به طور موقت مرحله. پن رله یک مؤسسه محبوب برای طرفداران و حق عبور برای آمریکا دونده ثرورس و جامپر برگزار خواهد شد برای اولین بار از زمان عرضه آنها در سال 1895. اما دیجیتال پن رله خواهد شد.

“ما ازدواج یکی از مهمترین رویدادهای تاریخی در جهان با چیزی که واقعا جدید” پن ورزش خواص معاون رئیس جمهور Nino Vanin گفت.

دقیقا دیجیتال پن رله? آنها یک پن رله با مضمون تصویری بازی رقابت است که برگزارکنندگان نمایش به عنوان یک “آنلاین جشنواره”: بخشی esports مسابقه بخشی اینترنتی پاتوق, بخش تلویزیون نشان می دهد و بخش ورزشی مستند.

بازی بخش تشکیل شده است از تیم پارسه بازی Minecraft گرفتن “speedruns” در اطراف مجازی فرانکلین زمینه — با گدازه یخ و آب اضافه شده در دانشگاه پنسیلوانیا دانشگاه. این تیم که مشخص نشده می تواند شامل برخی از 15,000 دبیرستان و کالج ورزشکاران که انجام شده بود و همچنین پن فارغ التحصیلان و مربیان سابق و رقبای بسته که نشانه های بالا. سازمان را قبول تقریبا 100 پارسه.

کنکوری رقابت خواهد بود و جریان در حرکت یا کشش ناگهانی بیش از پنج ساعت در بعد از ظهر مارس 24 که می شده اند دومین روز از واقعی پن رله. (کشش متعلق به آمازون که مدیر عامل شرکت جف بزوس صاحب واشنگتن پست.) این بازی خواهد بود آمیخته با مصاحبه های فعلی و سابق ورزشکاران, زندگی فیدهای از واقعی پن پردیس و برجسته و تصویری بسته از پن رله.

مفهوم یک نسخه گسترش یافته از یک ایده طراحی به مکمل واقعی پن رله. برای سال, سازمان دهندگان این رویداد تا به حال دیده پن رله’ جمعیت مسن تر رشد می کنند. برای ارتباط با مخاطبان جوان این پن رله همکاری در این سال با ژنرال G یک شرکت است که صاحب و عمل esports تیم است. آنها برنامه ریزی شده به بازی کامپوننت در سایت برای این رویداد.

“هنگامی که رله لغو شد, ما چرخد و گفت:” بیایید واقعا این ضربه دیجیتال,’ ” Vanin گفت.

سازمان دهندگان این رویداد بر این باورند که ایده پشت دیجیتال پن رله — ادغام از یک دنیای دیجیتال واقعی در زندگی واقعی رویداد می تواند نگه داشتن جای پایی حتی پس از اثرات coronavirus محو شدن از جهان ورزش. در ذهن خود دیجیتال مفهوم اجازه می دهد تا مردم را به تجربه یک طعم و مزه از یک رویداد از صفحه اصلی که ممکن است آنها را بیشتر به احتمال زیاد برای حضور در فرد است.

“ما فکر می کنیم این نوع از مفاهیم وجود داشته باشد برای مدت زمان طولانی” گفت: اردن شرمن ژنرال. G از درآمد حاصل از عملیات. “زمانی که شما صحبت کردن با حوادث و بگو:” در واقع شما می توانید رسیدن به مردم بیشتر و شما می توانید آن را تمام انجام از خانه های خود و آهنگسازی برنامه’ شما واقعا به چیزی. من فکر می کنم این است که به عمر coronavirus زمان دوره است.”

در حال حاضر واقعی فرانکلین زمینه خواهد بود آرام و خالی. دیجیتال پن رله سعی خواهد کرد به ارائه یک یادآوری از یک رویداد است که گرفته بهار در 126 سال یک تصور کرد این مراسم با شعار: “ما هنوز در حال اجرا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات