Coronavirus همه گیر باعث می شود تاخت و تاز به بالاترین رده های جهانی سیاست

با این حال آشکار تماس نزدیک موجب سراسیمگی از نگرانی در سراسر جهان در میان مقامات و سیاستمداران که شغل نیاز به جلسه با اعضای عمومی و همکاران از سراسر جهان است.

Wajngarten ملاقات با رئیس جمهور تهمت هفته گذشته در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برای انجام یک آزمون برای این ویروس به عنوان او هیچ نشانه ای ندارند. شهردار میامی فرانسیس سوارز (R) نبود خیلی خوش شانس. پس از دیدار با Wajngarten در همان سفر سوارز جمعه اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاور Ivanka Trump نیز مواجه بالقوه قرار گرفتن در معرض. او در تماس با استرالیا صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون, که, کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus کمتر از یک هفته پس از جلسه با Ivanka دادستان کل William P. Barr و دیگر مقامات کاخ سفید.

کشورهای دیگر روبرو هستند مشابه عدم قطعیت است. پارلمان کانادا نقل مکان کرد و به تعلیق عملیات جمعه پس از نخست وزیر جاستین ترودو رفت و به انزوا دوشنبه در مدت کوتاهی قبل از اینکه همسر خود را آزمایش مثبت برای ویروس. او گفت که او در نشان دادن علائم covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس و در نتیجه آزمایش نشده است. ترودو باقی خواهد ماند و در انزوا با خانواده اش در خانه خود در اتاوا برای 14 روز.

مقامات بالا مانند هر کس دیگری تا به حال روال خود را خنثی کرد. رومانی موقت نخست وزیر لودویک دولت و کابینه اش جمعه اعلام کرد که آنها با ورود خود به قرنطینه پس از تماس با یک سناتور که بعد از تست مثبت است.

اسپانیا به حالت تعلیق در پایین مجلس در روز سه شنبه دبیر راست Vox حزب تایید کرده این ویروس. دو روز قبل از خاویر ارتگا اسمیت تا به حال با حضور شلوغ Vox رالی. روز جمعه رئیس Vox, Santiago Abascal اعلام کرد در توییتر که او بیش از حد دارای آزمایش مثبت است.

هفته گذشته نیکولا Zingaretti سر از ایتالیا حزب دموکراتیک گزارش Facebook که او آلوده شد.

ایران و رهبری سیاسی را در زمره سخت ترین ضربه. حداقل دو دوجین از مقامات از جمله معاون رئیس جمهور و معاون وزیر بهداشت در میان بیش از 11000 نفر مبتلا به این ویروس وجود دارد. رسمی مرگ و میر — بیش از 500 — همچنین شامل اعضای پارلمان اروپا یک دیپلمات سابق و مشاور ارشد آیت الله علی خامنه ای رهبر ایران. یکی دیگر از برترین مشاور خامنه ای گزارش او در قرنطینه پنج شنبه در میان گزارش های تایید نشده او آلوده شد.

ایالات متحده — که به تماشای برای هفته ها به عنوان ویروس راهپیمایی آسیا و اروپا — قاعده مستثنی است. برخی از کشور با مشخصات بالا قانونگذاران مانند سنسور. ریک اسکات (R-Fla.) و لیندزی O. گراهام (R-S. C.) هستند در خود قرنطینه پس از جلسه Bolsonaro مشاور در هفته گذشته. Rep. علامت مراتع (R-N. C.) ورودی کاخ سفید رئیس ستاد و بهداشت ، تد کروز (R-Tex.) در میان تعداد انگشت شماری از دیگران بر خود-قرنطینه پس از تعامل با کروناویروس بیمار در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC).

دیگر اعضای کنگره باید به طور موقت دفتر خود را بسته است و یا از مردم خواست از خانه کار می کنند, گزارش زیر که چند کاپیتول هیل کارکنان ویروس.

برخی از سیاستمداران تا به حال برای tamp پایین گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را. رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte روز جمعه گفت که او تا به حال آزمایش منفی برای ویروس. او در زمان آزمون پنج شنبه پس از دیدار با مقامات دولت که در معرض شده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de