Coronavirus است تانک بازار سهام است. در اینجا چیزی است که به انجام.

گسترش coronavirus است spooking سرمایه گذاران داده اند و نتیجه قابل توجهی برخی از قطره های این هفته است.

زمانی که بازار بسته شده در سه شنبه, میانگین صنعتی داو جونز پایین بود بیش از 1,900 امتیاز 6.59 درصد بیش از دو روز پس از گزارش های خبری که سلامت ترساندن شد گسترش در سراسر جهان — بدترین دو روز کاهش در دو سال است.

دیگر معیار — S&P 500 و Nasdaq — همچنین سقوط در میان coronavirus سوخت نوسانات.

[Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی]

اما غواصی بیشتر در مورد ترس مردم از حقایق با توجه به گواهی (CFPs) و حسابداران خبره عمومی (حسابداران رسمی) من نظرسنجی. یک چیز همه آنها توصیه می شود: آیا وحشت و پرش به طور کامل از بازار سهام — حتی اگر شما بازنشسته.

استیون Podnos تنها هزینه مشاور سرمایه گذاری مستقر در فلوریدا که او نیز اتفاق می افتد به یک مراقبت ويژه در نیروی هوایی رزرو.

“به عنوان یک پزشک coronavirus به نظر می رسد بیشتر تلخ تر از آنفلوانزا بنابراین تاثیر به احتمال زیاد موقت و کوچک در دراز مدت نگرانی” او به من گفت.

به وضوح رو به رشد تعداد موارد coronavirus در سراسر جهان نگران کننده است. کره جنوبی و ایتالیا و ایران گزارش افزایش شدید در موارد این هفته. شده اند وجود دارد بیش از 2600 مرگ و میر در چین که در آن ویروس نشات گرفته است.

اما این کنتراست با تعدادی از آمریکایی ها که می میرند هر سال از آنفولانزا Podnos گفت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین می زند که وجود دارد 34,200 مرگ و میر در ایالات متحده از آنفلوآنزا در طول 2018-2019 فصل آنفولانزا. همانطور که از یکشنبه بیش از 50 نفر در ایالات متحده آزمایش مثبت برای coronavirus.

“اگر شما به عفونت های خارج از چین و میر به نظر می رسد بسیار کم” Podnos گفت. “و کسانی که در حال مرگ هستند تمایل دارند و سیستم ایمنی سرکوب شده و یا در غیر این صورت بیمار است.”

به عنوان یک سرمایه گذار آن است که شما نباید نگران چگونگی گسترش این ویروس را تحت تاثیر کسب و کار — به خصوص کسانی که با شرکای تجاری تولیدی در چین با توجه به این که این کشور یک بازیگر اصلی در اقتصاد جهانی است. اما مقاومت در برابر غریزه خود را به فرار از سهام تکرار لین Ballou یک CFP در کالیفرنیا است.

“در حال حاضر زمان را به متفکر و نه رانده ترس” Ballou گفت. او اضافه کرد که آن را مانند زمانی که پدرش شد و آموزش خود را به رانندگی و هشدار داد که اگر او شروع به از دست دادن کنترل ماشین خود را در آب و هوای بد او باید هدایت به ترمز.

“من به او نگاه کرد و گفت:” این برای تلفن های موبایل مانند در مقابل چیزی که من باید انجام’, ” او گفت:. “اما واقعیت این است که دقیقا درست است.”

[به عنوان تقاضا خوشه برای تجهیزات پزشکی تگزاس تولید کننده در coronavirus زنجیره تامین]

این توصیه ممکن است کار را برای جدیدتر در جلو (front-wheel یا چرخ های وسایل نقلیه, اما به طور کلی آموزش در مورد نگه داشتن آرام و فرمان را در جهت شما می خواهید برای رفتن هنوز هم اعمال می شود وقتی که می آید به سرمایه گذاری.

نگه داشتن در ذهن آنچه اتفاق افتاده در طول رکود بزرگ زمانی که بسیاری از مردم وحشتزده و فروش همه سهام خود را holdings Ballou گفت. کسانی که متوجه شدم بعد که آنها نیاز به رشد همگام با تورم تا به حال برای بازگشت به بازار است.

“هنگامی که آنها را خرید ؟ آیا آنها صبر کنید تا زمانی که بازار در حال حاضر به طور کامل بهبود? در واقع آنچه آنها فروخته شد و پایین خریداری بالا” Ballou گفت.

اگر شما دهه قبل از اینکه شما برنامه ای برای بازنشسته, شما می توانید استطاعت به نگه داشتن فرمان به سهام.

“افزایش سرمایه گذاری خود را به مقدار” گفت: David هلند در فلوریدا مستقر CFP. “هیچ کس نباید اجازه دهید یک رویداد و یا یک روز فعالیت بازار دیکته خود را به طور کلی مالی و سرمایه گذاری و برنامه های بازنشستگی.”

خوب اگر شما پنج تا 10 سال از بازنشستگی شما ممکن است تعجب: من چی ؟

“به یاد داشته باشید که فقط به دلیل بازنشستگی است در افق معنا نیست که شما باید فروش از کل نمونه کارها خود را در طول اولین نشانه های رکود بازار به عنوان بسیاری از بازنشستگان نیاز پرتفوی خود را به آخرین برای 20-به علاوه” گفت: بهبود CFP کربین بلکول از نیویورک است.

برای اکثریت قریب به اتفاق مشتریان که در کمتر از چند دهه از بازنشستگی کالیفرنیا CPA داگ Radtke توصیه محافظه کارانه تر تخصیص نمونه کارها: یک 60/40 سرمایه گذاری ترکیبی از سهام و درآمد ثابت, محصولات.

“نظر به دنبال اثبات رکود اقتصادی صندوق مخلوط که شامل سهام برای کسب و کار است که موفقیت حتی در کندتر بار — مانند آب و برق و آب و یا برخی از محصولات مصرفی” Radtke گفت.

بازنشسته و در حال حاضر ؟

همه برنامه ریزان مالی و حسابداران رسمی نشان می دهد که شما باید پول خود را کنار بگذارند — سه تا پنج سال ارزش از درآمد خود را نیاز — نیست که تحت تاثیر نوسانات نوسانات در بازار سهام است.

“اقبال ساخته شده و از دست رفته در طول فرار بار گفت:” دنیل موریس حسابدار در کالیفرنیا است. “نمونه کارها متنوع محدودیت سود و محدود کردن ضرر و زیان به حفظ برخی عادلانه صافی.”

چه غذای آماده اگر شما صرفه جویی برای بازنشستگی است ؟

بازار سهام انجام خواهد داد آنچه در آن می کند — ظهور و سقوط. اگر شما یک برنامه مبتنی بر خود را تحمل ریسک و سرمایه گذاری, افق, اجازه ندهید ترس شما را منحرف در جهت اشتباه و از دست دادن کشش.

یک سوال در مورد بازنشستگی و یا امور مالی شخصی? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. خوانندگان ممکن است نوشتن به میشل Singletary در واشنگتن پست 1301 K خیابان شمال غربی واشنگتن 20071 یا [email protected] به عنوان خوانده شده قبلی رنگ پول ستون رفتن به http://wapo.st/michelle-singletary.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de