Coronavirus شروع به جهانی

برای یک زمان آن را مانند نگاه ما دفاع ممکن است نگه دارید.

این مستند فوق العاده از چین هوبئی استان بیش از ماه گذشته تا به حال در زمان به نظر می رسد توقف گسترش Covid-19 coronavirus. برای بسیاری از آن دوره جدید موارد خارج از چین شد و در حال اجرا در فقط یک دوجین یا بیشتر در روز بسیاری از آنها با روشن اتصالات بازگشت به کانون در شهر ووهان.

شاید این آخرین عفونت می تواند به دنبال راه سندرم حاد تنفسی? سارس فشار از coronavirus از بین رفت در سال از ظهور آن در سال 2003 با تشکر سختگیرانه قرنطینه اقدامات و تاکنون به ندرت دیده شده است در خارج از آزمایشگاه.

که چشم انداز است که به دنبال به طور فزاینده ای از راه دور در حال حاضر. برای بسیاری از ماه گذشته فقط یک درصد از خیلی جدید روزانه عفونت رخ داده در خارج از چین است. از روز پنج شنبه که نسبت افزایش یافته است به یک پنجم. نزدیک به نیمی از موارد تا کنون در بر داشت در خارج از چین گزارش شده است که در چهار روز گذشته.

تازه شیوع بیماری در ایتالیا و ایران و یورتمه رفتن میزان عفونت های جدید در کره جنوبی و ژاپن نشان می دهد که Covid-19 پرش است گذشته ما قرنطینه cordons کاملا به عنوان به راحتی آن را به عنوان جهش دفاعی بدن.

“کسانی که در کشورهای در حال قناری در معدن زغال سنگ که ویروس کاملا فعال — نشانه آن است که مهار در حال رسیدن به پایان آن کاربرد” گفت: ایان مک کی استادیار ویروس شناسی در دانشگاه کوئینزلند. “می تواند وجود داشته باشد این نوع از نقطه آتش سوزاندن در همه جا با ما در دانستن نیست.”

این بیماری هنوز هم ممکن است فقط نوک کوه یخ است. حدود دو سوم از coronavirus موارد صادر شده از چین نبوده است شناسایی شده و در عین حال با توجه به مطالعه در هفته گذشته توسط امپریال کالج لندن است.

در یک مطالعه جداگانه توسط پزشکان در استان هنان در شمال هوبئی یک زن از ووهان داشت انکوباتور coronavirus برای 19 روز و آلوده به پنج اعضای خانواده در حالی که اغلب نشان دادن هیچ نشانه خودش حتی در تکرار آزمایش پزشکی. چین به صورت رسمی برگه اغلب به نظر می رسد سخت به آشتی و ممکن است تحت محسوب می شود.

که ارائه یک چشم انداز نگران کننده ای. اگر مشابه شیوع ادامه به ظهور در جای دیگر در جهان, به نظر می رسد مانند Covid-19 نخواهد ماند موضعی بیماری همه گیر در هوبئی استان است. در عوض, آن را تبدیل به جهانی عفونت — بیماری های همه گیر و در نهایت تبدیل به یک بیماری بومی رایج در سراسر جمعیت انسانی.

برخی از فرصت باقی مانده است که این نتیجه می تواند مانع اما شانس هستند باریک. “این خیلی زود به آن تماس بگیرید, اما آن را در یک چاقو لبه” استاد Raina مک اینتایر رئیس امنیت زیستی برنامه های تحقیقاتی در دانشگاه نیو ساوت ولز گفت: از طریق پست الکترونیکی.

آن را سخت بدانید که چگونه برای پاسخ به این. خبر خوب این است که اگر Covid-19 می شود در سطح جهانی و بومی این احتمال وجود دارد که ایمنی انسان را بهبود خواهد داد. که باید فشار مرگ و میر پایین از سطح فعلی از بین 1% و 3% از موارد به کسانی که بیشتر قابل مقایسه با سرخک که جان در مورد 0.1% از موارد خارج از فقیرترین کشورها و یا حتی آنفلوانزای فصلی است که نزدیک به 0.005%. مشکل این است که هیچ کس می داند که چگونه بسیاری از مردم خواهد مرد در راه به ایجاد که ایمنی. این رقم به راحتی می تواند اجرا به میلیون ها نفر — حتی آنفلوآنزای فصلی می کشد بین 290,000 و 650,000 نفر در هر سال.

اقدامات گرفته شده در حال حاضر ممکن است حداقل سرعت پیشرفت هر بیشتر شیوع است. ونیز شهر که اختراع قرنطینه در قرون وسطی گیر کرده است خود را تعطیل تاریخی کارناوال سالانه برای محدود کردن عفونت است. مدارس و, رویدادهای ورزشی, بسته شده اند بیش از حد و 10 شهر قفل شده را در یک شیوه ای شبیه به آنچه که ما دیده ایم در چین است.

این بعید است که به اندازه کافی باشد. اگر Covid-19 واقعا می تواند انجام شود غیر قابل تشخیص به عنوان طولانی به عنوان هنان مطالعه نشان می دهد وجود دارد هیچ راه معقول و منطقی ما می تواند قفل کردن جمعیت انسانی به اندازه کافی برای جلوگیری از آن در سراسر جهان گسترش یافته است. البته بهتر از عمل ممکن است به قبول آن ممکن است به محله های ما دیر یا زود و کوشش برای ایجاد انعطاف پذیری و مقاومت است.

که به معنی زیر برخی از شیوه های اساسی پیشنهاد شده توسط خطر ارتباطات متخصصان جودی Lanard و پیتر Sandman: به طور منظم دست شستن; اجتناب از قرار دادن دست ما به چهره های ما; محدود کردن تماس با به طور منظم لمس سطوح مانند آسانسور دکمه; و اطمینان ما کافی لوازم اساسی و ضروری داروها برای دیدن ما را از طریق هر دوره زمانی که مراکز بهداشتی-درمانی تبدیل به شلوغ با افراد آلوده و وحشت-خرید پاک کردن مواد غذایی قفسه.

در صورتی که برای تلفن های موبایل نگرانی به این دلیل است که بیماری های همه گیر هستند. شکر خدا آنها نیز نسبتا نادر است. همانطور که با شیوع بیماری های قبلی بشریت زنده خواهد ماند این عفونت می آیند برای دیدن آن به صورت عادی و حتی فراموش کرده ام چگونه آن را احساس زمانی که آن را برای اولین بار ترس زده به ما. اگر Covid-19 واقعا رفته, جهانی, چند, در چند ماه آینده به احتمال زیاد به تست همه ما در بسیار به همان شیوه که جمعیت چین آزمایش شده است. ما نباید بیش از حد نگران — اما ما قطعا باید هشدار باشد.

برای تماس با نویسنده این داستان: David Fickling در [email protected]

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: متی Brooker در [email protected]

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

David Fickling است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش کالاها و همچنین صنعتی و شرکت های مصرف کننده. او شده است یک خبرنگار بلومبرگ, اخبار, Dow Jones, the Wall Street Journal, Financial Times و نگهبان.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im