Coronavirus یک تست استرس برای ایالات متحده و E. U.

سرمایه گذاران نیست فقط “غیرعقلانی وحشت” استدلال می کند سینا کیان, معاون رئیس جمهور از استون به گروه سرمایه گذاری و مشاوره شرکت در یک op-ed برای سیاسی. “آنها نگران انسانی و اقتصادی هزینه های ویروس خود را. و بخشی از بازار را تجزیه و تحلیل آن اعتماد به نفس و یا عدم آن در دولت توانایی مدیریت بحران — به زور ماندن بگیرید پیش از بحران و راهنمای ما است.”

توجه می افتد در رئیس جمهور تهمت که در مواجهه با یک بحران فزاینده نگه می دارد سنجاق سرزنش خود تصور دشمنان است. روز دوشنبه او یک بار دیگر با انتقاد از “جعلی اخبار” رسانه ای برای تلاش “برای شعله ور CoronaVirus وضعیت” و به دنبال بازی کردن خطرات رو به آمریکایی ها قبل از اشاره به یک بسته محرک اقتصادی اقدامات پرده برداری می شود سه شنبه. شک و تردید خود را در مورد مقیاس سلامت عمومی را تهدید هر چند در تضاد با رشد هشدارهای از مقامات و اپیدیولوژی بیش از این ویروس به ظاهر بی شفقت گسترش از طریق ایالات متحده و دیگر نقاط جهان است.

هیچ جایی در غرب به احساس اثر اضطراری بیشتر کاملا از ایتالیا. روز دوشنبه نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد که دولت خود را گسترش محدودیت های مسافرتی در حال حاضر در محل در مناطق در شمال ایتالیا شامل کل کشور به طور موثر انجماد یک ملت بیش از 60 میلیون نفر است. اکثر ایتالیایی ها در حال حاضر محروم از سفر به کشورهای دیگر و مناطق دیگر در کشور است. عمده مجامع عمومی شده اند به حالت تعلیق همراه با داخلی رویدادهای ورزشی.

“وجود دارد یک حس است در ایتالیا که کشور با آن مواجه است بزرگترین اورژانس پس از جنگ جهانی دوم” نوشته واشنگتن پست چیکو هارلن. “در روزهای اخیر تعداد زیادی از مردم به سقوط بیمار شتاب با فعال موارد به حدود 8,000. در کمتر از سه هفته 463 نفر کشته شده اند.”

در تلویزیونی سخنان کونته خواست هموطنان خود و به رسمیت شناختن نیاز برای جمعی قربانی. “همه ما باید به چیزی برای خوب از ایتالیا,” او گفت:. “ما باید به انجام آن در حال حاضر و ما به شما تنها قادر خواهید بود اگر ما تمام همکاری و انطباق با این اقدامات سختگیرانه تر.”

که سخت زمین را در یک دموکراسی ساخته شده در تضمین حقوق فردی است. اما ممکن است نشانه ای از چیزهایی که می آیند به عنوان ویروس گسترش می یابد از طریق اروپا و سراسر جهان است. “ایتالیا شده است سیاسی آزمایشگاهی, برای بهتر یا بدتر و منادی از تحولات که بعدا گسترش” نوشت: اطلس راشل Donadio بیش از آخر هفته. “این هم یک قانون محدود کشور که در قوانین اغلب نادیده گرفته می شوند که در یک محل اغلب می افتد کوتاه در برنامه ریزی بلند مدت افزایش می یابد اما به این مناسبت در شرایط اضطراری و دارای استعداد برای بداهه نوازی که در آن همسایگان شمالی نبود.”

تا کنون ایتالیا با درد و رنج بیشتر دامن زده قاره نارضایتی نمی همبستگی. کشورهای اتحادیه اروپا باید در برابر ایتالیا درخواست اضطراری تجهیزات پزشکی و ماسک برای حفظ خود را ذخیره. در جلسه بلوک وزرای بهداشت برای جمعه برنامه ریزی شده مقامات تلاش خواهد کرد به سنگ فرش با هم برخی از فرم مشترک استراتژی که تا کنون شده است آشکارا وجود ندارد.

“Coronavirus است بر دشواری — و شاید حتی عدم امکان — اروپا در پاسخ به یک تهدید با یک جبهه متحد” همکاران من نوشت: هفته گذشته است. “اگر هر چیزی در چشم انداز جهانی و همه گیر است و در معرض ترک اداری و سیاسی در اروپا توانایی هماهنگ در سراسر مرز.”

به عنوان دولت روی چیزی حساب کردن با آن بسیار زیاد لجستیکی و چالش های اقتصادی است که با قرنطينه, خاموش شدن ناگهانی و ممنوعیت سفر این ویروس نما یک نوع تست استرس برای سیستم سیاسی دموکراتیک. در اتحادیه اروپا ملی در شرایط اضطراری هستند و چیز ساییده شده قاره وحدت: دولت در حال بازجویی محاسن یک مرز سیاست و چشم انداز عمده منطقه یورو به یونان و ایتالیا زده اقتصاد است که به احتمال زیاد برای rankle افکار عمومی در جاهای دیگر.

“بحث در مورد ‘اتحادیه’! زمانی که دیگران در نیاز ایتالیایی ها مجبور به پرداخت اما زمانی که ایتالیا نیاز دیگران آنها را بسته درهای خود را و کیف پول” گفت: Matteo Salvini ایتالیا برجسته ترین راست سیاستمدار. “به زودی به عنوان بهداشت و درمان اضطراری را بیش از ما نیاز به تجدید نظر و بازسازی همه چیز شروع با بروکسل است.”

در ایالات متحده یک دست و پا زدن اجرایی را تضعیف کرده است دولت فدرال در پاسخ به بحرانبا توجه به گزارش های متعدد سازمان های خبری. هفته پیش برخی از کارشناسان بازیگران وقوع به عنوان چین “چرنوبیل” رویداد در توهین به پکن اولیه دست زدن به این بیماری همه گیر به عنوان آن را ویران شهر ووهان. اما منتقدان در حال حاضر که استفاده از قیاس به ناروا به جای نقش خود را در ایالات متحده bungled اولیه پاسخ به بحران است.

“برای یک ماه ما فکر می کردیم که چینی ارزشهای سیاسی بودند علت این مشکل و این که ارزش های ما را از ما حفاظت از ویروس” برونو Maçães پرتغال سابق وزیر امور خارجه در امور اروپا گفت: وال استریت ژورنال. “این یک رویکرد ایدئولوژیک. شما نیاز به استفاده از تکنولوژی و قدرت سیاسی نه فقط اعتماد که همه چیز همه حق خواهد شد چرا که ما حق ارزش است.”

صدراعظم آلمان, آنگلا مرکل همیشه بی عاطفه مباشر اروپا, سیاسی, ایجاد, استدلال دوشنبه که “موثر ترین چیز در برابر ویروس” است که در زمان یک جدول زمانی اجرا می شود که از طریق محدودیت های مسافرتی و سیستمیک اختلال در زندگی روزمره. “ما در حال کار برای زمان با ارزش زمان است که در آن دانشمندان می توانند تحقیقات دارو و واکسن” و برای تجهیزات پزشکی به انبار تجهیزات حفاظتی, او به خبرنگاران گفت: در برلین.

به جای ارائه یک توجه داشته باشید از اعتماد به نفس او تنها می تواند اضافه کردن که این اقدامات بودند “بیهوده نیست.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im