Coronavirus سقوط سریع بود و سخت. بازیابی خواهد بود آهسته و ناهموار.

و وجود دارد ترسناک سناریو که قبل از آن را بیش از coronavirus را شیرجه رفتن به جهان را به رکود بزرگ دیگری است که همه چیز را تغییر دهید و یک نسل از آن به بهبود می یابند.

در حقیقت هیچ کس نمی داند چه دوره اقتصاد خواهد شد چرا که هیچ کس نمی داند چگونه این بیماری همه گیر را بازی کردن. اما من از بیرون رفتن در اندام و پیش بینی است که هیچ یک از این حالات را به تصویب. بدون V-شکل بازیابی. هیچ L شکل گذشت به دائمی رکود اقتصادی.

اول یک هشدار: بسیاری از آمار و بسیاری از واژگان است که ما به طور معمول استفاده به بحث در مورد اقتصاد نمی تواند به خصوص مفید برای این یکی.

شده اند وجود دارد, برآورد, برای مثال, که نرخ بیکاری می تواند آمار 30 درصد در آوریل و یا که اقتصاد خروجی های اندازه گیری تولید ناخالص داخلی می تواند رها کردن 30 درصد از آوریل تا ژوئن و در هر دو مورد بیش از تعداد در طول رکود بزرگ.

این نوع مقایسه با این حال واقعا مفید نیست به دلیل از دست دادن شغل و خروجی است که به احتمال زیاد موقت — بیشتر شبیه به یک فاجعه طبیعی است. با توجه به تریلیون دلار است که فدرال رزرو و کنگره در مورد پرتاب در مشکل و چهار تا شش هفته از مستند زیادی از جمعیت آن را معقول و منطقی به انتظار داریم که بسیاری از مردم را به بازگشت به همان شغل در همان شرکت در همان پرداخت.

رئیس جمهور تهمت و برخی از رهبران کسب و کار ممکن است هل دادن چیزهای کمی در آن خواستار زندگی اقتصادی عقب بر گردیم به حالت عادی توسط, عید پاک, اما آنها اشتباه است در هشدار است که در برخی از نقطه آسیب اقتصادی خواهد رشد نمایی — یک کلمه همه ما از آمدن به درک بهتر — اگر مستند همچنان ادامه دارد تا زمانی که شرکت های موفق و پیوند بین کارگران و شرکت های شکسته است.

مقامات بهداشت عمومی خواهد خود را انجام دهد و این کشور به نفع با طراحی برخی از راهنمایی برای چگونه شرکت ها خواهد شد به تدریج مجاز به بازگشایی — فقط تا مردم و کسب و کار می تواند حداقل تصور کنید که زندگی به حالت عادی بازگشت و شروع به برنامه ریزی برای آن است. بدون آن وجود خواهد داشت و حتی بیشتر فشار افکار عمومی برای پایان دادن به محدودیت های زودرس می شوند.

تا کنون اقتصادی سوار شده است تیز و شیب دار در از دست دادن شغل, درآمد, سود و ثروت کاغذی. و آن را بسیار روشن است که ما هنوز هم دورتر به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد و بیشتر مناطق کشور مجبور به قفل کردن. شرکت های بزرگ شروع به اعلام اخراج های دسته جمعی و هفتگی ادعا می کند برای بیمه بیکاری محسوب می شود در میلیون است. و در حالی که فدرال رزرو تعهد به انجام آنچه در آن طول می کشد در حال حاضر شروع به ایجاد ثبات در بازارهای اعتباری تجربه قبلی از رکود این است که قیمت سهام را پایین فقط یک بار آنها را کاهش 45 تا 55 درصد از اوج خود است.

زمانی که ویروسی طوفان در نهایت فروکش اولیه سوار به بالا نیز به احتمال زیاد با شیب حداقل در ابتدا به عنوان شرکت ها و کارگران برای بازگشت به کسب و کار و سرمایه گذاران شمع بازگشت به بازار است. اما پس از آن مختصری افزایش و پیشرفت را آهسته و در دراز مدت اثرات بحران تبدیل شده روشن است.

بله cooped تا مصرف کنندگان — حداقل کسانی که با مشاغل — خواهد با عجله به restock قفسه درمان خود را به رستوران وعده های غذایی و ریخت و پاش در یک لباس جدید یا جفت کفش. اما حتی است که مقید کردن تقاضا است راضی صرف نمی تواند در هر نقطه در نزدیکی جایی که آن را در فوریه.

برای شروع به کار بازگشت تدریجی خواهد بود با شروع در آن مناطقی که این ویروس کشنده کمتر با جوان و سالم کارگران که کمتر آسیب پذیر و در شرکت های است که می تواند در راه است که اجازه می دهد تا کارگران و مشتریان خود را حفظ فاصله.

با توجه به چشم انداز بسیار واقعی از موج دیگری از ویروس بعدها در سال با احتیاط مصرف کنندگان در حال رفتن به قرار دادن یک اولویت نه تنها در جایگزینی خود را پس انداز تخلیه بلکه ساختمان بزرگتر کوسن های مالی برای آنچه در پیش روست. و چه درست برای خانواده ها هم درست است برای کسب و کار است که مناسب نیست برای ادامه برنامه ریزی و سرمایه گذاری. در زمان عادی این حساب برای هر نقطه از 15 تا 20 درصد تولید اقتصادی.

پس از آن وجود دارد دسته بندی کامل از هزینه های است که سال ها به عقب می آیند. تا زمانی که یک واکسن در دسترس است در برخی از افراد خواهد بود و تمایلی به رفتن در هر نقطه وجود دارد تعداد زیادی از مردم بسته بندی شده به مکان های کوچک, آیا این یک هواپیما یا قطار یا تئاتر یا استادیوم ورزشی. من هم حدس می زنم که مادر بزرگ و پدر بزرگ نمی خواهید به عجله کردن برای کتاب بعدی خود را کروز در حالی که گروه تجارت عقب نگه دارید ممکن است در برنامه ریزی های بعدی خود را در کنوانسیون. همه از این خواهد شد به طور چشمگیری کاهش سرعت بهبودی برای هتل ها و رستوران ها و سازندگان هواپیما و تامین کنندگان خود را.

به جزئی مدرک چقدر مردم صرف بستگی دارد که آیا ثروت خود را — از ارزش خود را از خانه خود را به صندوق بازنشستگی و سرمایه گذاری نمونه کارها — به تازگی افزایش یافته یا کاهش یافته است. تمام کسانی که در حال حاضر آمار گرفته.

آهسته بهبود در هزینه های داخلی کسب و کار و مصرف کنندگان خواهد بود قطعا همسان آهسته بهبود تقاضا برای آمریکا ساخته شده کالا در سخت-آمار کشور در اروپا و آسیا و آمریکای جنوبی است. بزرگ شرکت های آمریکایی به عنوان یک گروه خارجی بستگی دارد فروش بیش از نیمی از سود خود را. و فروش بیشتر خواهد شد نهفته اخیر اجرا در ارزش دلار به عنوان سرمایه گذاران جهانی با عجله به ایمنی نسبی از بازارهای مالی ایالات متحده. یک دلار قوی تر باعث می شود آمریکایی محصولات گران تر برای خریداران خارجی است.

چشم انداز رکود اقتصادی جهانی نیز ناشی از کاهش شدید در قیمت کالا است که به احتمال زیاد شاتر گسترده عصری انرژی ایالات متحده صنعت — معدن ذغال سنگ و نفت و گاز اکتشاف. کاهش قیمت گندم و ذرت و دانه های سویا نیز قرار داده یافت نشد در مزرعه درآمد. آن کاهش خواهد کشیدن در اقتصاد ملی در حالی که برخی از مناطق فرو رفته در رکود است.

در حالی که اکثر شرکت ها به احتمال زیاد برای زنده ماندن از آینده رکود اقتصادی و قادر به پاسخ به سرعت به وانت در کسب و کار خواهد شد.

در صنعت خرده فروشی همه گیر شتاب تغییر به خرید آنلاین است که در حال حاضر مجبور خرده فروشان ملی به فروشگاه تبدیل مراکز خرید به دفاتر و رانده خرده فروشان مستقل از کسب و کار. چشم انداز پیش فرض وام توسط صاحبان مرکز در حال حاضر باعث بحران در بازار اعتبارات تجاری املاک و مستغلات. در ضمن آمازون سهام را به سختی متوجه گردباد فراگیر از طریق بقیه از بازار سهام است.

شبیه موج از پیش فرض است که در آینده در صنعت انرژی که در آن به شدت مدیون حفاری و خدمات شرکت نمی تواند زنده ماندن در $25-یک بشکه نفت و $1.60 برای یک هزار فوت مکعب گاز طبیعی است.

چنین پیش فرض یادآور چقدر بیش مدیون بسیاری از صنایع تبدیل شده بود بیش از یک دهه گذشته به عنوان شرکت های لود شده در ارزان و فراوان بدهی بسیار از آن استفاده می شود به پرداخت سود سهام, خرید سهام و خرید شرکت های دیگر در آنچه در حال حاضر به شدت در قیمت های متورم. خانواده ها نیز gorged اعتباری گرفتن در ثبت مقدار از وام های دانشجویی, وام خودرو و بدهی کارت اعتباری.

در حال حاضر هوا عجله از آن حباب های اعتباری و با آن “بهترین-همه-اتحاد-همیشه-دیده می شود” اقتصاد که مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به لاف زدن در مورد. فوق العاده اقدامات صورت گرفته توسط فدرال رزرو برای حفظ اعتبار در جریان است نه تنها یک multitrillion-دلار نجات از کسب و کار و خانواده است که در زمان از وام های آن. آن را نیز نجات از بانک های, صندوق های تامینی و صندوق های سهام خصوصی ساخته شده است که ثروت بی حد و حصر ایجاد که اعتبار و شد در قلاب به رنج می برند زیان های بی حد و حصر خود را استادانه درست شده خانه از کارت های اعتباری فرو ریخت.

ما می توانیم برای یک زمان دیگر و یکی دیگر از ستون جزئیات چگونگی تنظیم کننده ایستاده بود و اجازه داده یکی دیگر از حباب های اعتباری به باد به زودی پس از گذشته یک پشت سر هم. اما در حال حاضر که اقتصاد و بازارهای مالی شروع به ریختن مقداری از آن بدهی — deleverage ادامه در زبان مالی — فعالیت های اقتصادی که قبلا پشتیبانی شده توسط آن اعتبار خواهد ناپدید می شوند.

در دراز مدت این است که یک چیز خوب — اقتصاد آمریکا نیاز به گرایند آن اعتیاد به اعتبار ارزان است. اما در اجرا به این معنی است که اقتصاد نخواهد بود خروشان که در آن بود.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im