مجتمع اخلاق از باشگاه های فوتبال و قرار دادن کارکنان در کردند

Fیا بسیاری از کسانی که کار با لیورپول روز دوشنبه U-نوبه خود تعجب آور بود. چند منصفانه ارشد آمار و ارقام پیش بینی شده آن را به عنوان به زودی به عنوان اعلام furloughing کارکنان ساخته شده است.

واکنش در برابر آن را بیش از حد بزرگ بود. استدلال در برابر بیش از حد روشن است.

که مورد نیست اما هنگامی که شما فراتر از باشگاه ها مثل لیورپول. زمانی که بحث در مورد furloughing کارکنان تبدیل شدن به بسیار نامشخص است.

پس از لیورپول را رد گم کردن وجود دارد در حال حاضر دو باشگاه های لیگ برتر که از availed اند این طرح در تاتنهام و نیوکاسل, اما بسیاری از بیشتر به دنبال.

عمده سوال حول محور که باشگاه ها باید با استفاده از این طرح و چه کوچک باشگاه می شود.

عمده عارضه است چگونه مبهم جمله بندی از این طرح است – چیزی که بود و طبعا همیشه رفتن به مورد با بی سابقه و لزوما با عجله طرح است.

دولت هدایت می کند نیاز به کسب و کار در نظر گرفته شود “ضروری” و یا برای نشان دادن آنها مبتلا به مشکلات مالی. آن را صرفا مستلزم شرکت برای اثبات مشاغل نمی تواند انجام شود با توجه به کروناویروس اقدامات است.

همه از این است که بدیهی است که برای حفاظت از اقتصاد و در خوش بینانه ترین دیدگاه این است که آن را به حفاظت پیشگیرانه مشاغل که در غیر این صورت توان کار برکنار شده و در این شرایط است.

بدبینانه ترین دیدگاه این است که آن را به قبضه کردن پایه بدبینی از شرکت های که با استفاده از این وضعیت برای فرصت طلب هزینه-برش.

این دومی است که تفسیر را تحت تاثیر قرار داده بازیکن مذاکرات دستمزد به عنوان آنها از ترس این دقیقا موردی است و یکی از دلایل این موضوع تبدیل شده است به طوری پیچیده – گاهی اوقات unhelpfully – با آنچه که آنها باید از دست دادن.

یکی دیگر از سوال این است که در آن باشگاه به سقوط بین این دیدگاه.

شرایط عادلانه باشد کاملا فوتبال است. Coronavirus است به عنوان بزرگ به عنوان مدرک در هر صنعت دیگر فقط متوقف فوتبال است. شغل نمی تواند انجام شود با توجه به اقدامات. تیم نمی تواند بازی وجود دارد در حال حاضر هیچ matchday درآمد تلویزیون پول منبع بزرگ بحث آنها هیچ ایده که آنها می توانند رزومه عملیات وجود دارد و در نتیجه فقط یک کل بسیاری از عدم قطعیت است.

آن را حتی می توان استدلال کرد که فوتبال در تمام سطوح – دقیقا این نوع از کسب و کار است که به معنای استفاده از این طرح است.

و هر چه در مورد کسانی که گسترده تر استدلال وحشیانه واقعیت است که بسیاری از باشگاه ها در حال رفتن به آن نیاز دارید – شاید اکثریت است. تخمین زده می شود که 45 پایین تر باشگاه های لیگ می تواند tp دیوار اگر آنها نمی, نگه داشتن تلویزیون پول است. حداقل چهار در لیگ برتر می تواند به دولت است.

باید باشگاه فوتبال لیورپول, فراموش, Bill Shankly میراث?

نیز وجود دارد که پایه موضوع که این نیست هر چیزی شبیه به می گویند سود تقلب. آن را کاملا در نظر گرفتن مالیات دهندگان پول با وجود گسترده ادراک. آن است که به طور موثر پول ایجاد شده توسط دولت برای مواقع اضطراری.

متضاد سوال مطرح است که اگر این پول در دسترس ساخته شده است, چرا باید از شما سود از آن ؟

آن است که این موضوع از ‘باید’ که قرار است چنین تمرکز مانند باشگاه های لیورپول و تاتنهام. حتی چاپ پول دولت است محدود شده است. کسی که در نهایت باید به پای این لایحه است. و وجود دارد تفاوت قابل توجهی بین فنی/حقوقی واجد شرایط و اخلاقی واجد شرایط بودن.

منابع دولتی می گویند که آنها ممکن است هنوز نگاه نامطلوب در برخی از برنامه های کاربردی.

یک واقعیت اساسی است این است که باشگاه ها نیست و در عین حال از دست صدا و سیما پول است. آنها هنوز هم با توجه به حفظ و جمعی £1.2 میلیارد دلار و یوفا به طور آرام بازی جوانمردانه مالی (FFP) مقررات برای دریافت از طریق تمام این.

این باشگاه ضمن مذاکره با بازیکنان بیش از دستمزد deferrals به صرفه جویی در پول و حتی بیشتر. آن را تحت تاثیر قرار شده است بر آنان که خود را پرداخت می کند تا بیشترین هزینه ها. آنچه که به طور خاص تحریک بازیکنان است باشگاه گفت که به عنوان آنها نیز پول دولت است.

“قرار دادن این همه بازیکن و سپس فقط پول دولت” در کلمات از یک منبع.

اقدامات مانند باشگاه های تاتنهام پس از آن می تواند بهترین توصیف به عنوان شتابزده. این احساس تن ناشنوا به ویژه هنگامی که همراه با اطلاعیه از کاهش دستمزد برای ارشد آمار و ارقام – به عنوان برایتون و هاو آلبیون انجام داده است. گراهام پاتر و مدیران گرفته اند کاهش است.

وجود دارد یک راه برای انجام این همه اگر چه احتمالا شامل انتظار. که دقیقا چیزی است که آرسنال در حال انجام است. آنها در حال ساخت هیچ تصمیمی در furloughing کارکنان تا پس از این بازیکن پرداخت و اختلاف حل و فصل است.

آن را نیز افزایش می دهد یکی دیگر از سوال: اگر باشگاه ها مانند لیورپول قادر به به راحتی به عقب بر تصمیم آن را قطعا نشان دهنده آن نیست که ضروری? هیچ نیاز مالی فوری برای قرار دادن شغل کردند.

ما البته این را می دانند.

تاتنهام رئیس دانیل لوی به نظر می رسد در

وجود دارد اول از همه پول هر دو تاتنهام و لیورپول ساخته شده از رسیدن به یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته. آن را پرتاب اسپرز به Deloitte بالا 10.

لیورپول نیز اعلام کرد کمتر از دو ماه پیش که آنها تا به حال ساخته شده قبل از مالیات سود £42m. آن را به طور مشابه نشان داد آنها در حال صرف £43.8 m در عوامل هزینه های بین فوریه و ژانویه 2018 و 2019.

برابر است که برخی از برآوردهای آن است که furloughing این غیر بازی شغل را نجات داد در اطراف £800,000. که می شده اند در حدود پنج ماه دستمزد برای یک امضای – که بسیاری از آنها را به. با توجه به اینکه که چه شده است اختصاص داده شده توسط باشگاه برای آینده انتقال وجوه ؟ این موضوع دیگری است که به تحریک بازیکنان.

این است که چرا باشگاه مثل منچستر سیتی نمی باید هر گونه ستایش برای انجام حداقل و پرداخت کارکنان. آنها بعد از همه مایل به صرف مقدار بسیار عظیمی در جنگ حقوقی و اطراف خود را مالک قرار دادن پول بیشتر به باشگاه می خواهم FFP با انجام دور پس از آن می ایستد به همین دلیل برخی از پول می تواند صرفا به کارکنان.

همین امر به لیورپول. باید وجود داشته باشد هیچ اضافی ستایش برای گرفتن آنچه که بدیهی است که این تصمیم درست است. در این زمینه حرکت بود که گرفته شده توسط اسپرز صرفا احساس سرد تصمیمات کسب و کار در حال حاضر لیورپول U-نوبه خود ثابت شده است آنها را به دقیقا همان است که.

که مهم است چرا که آنها نه فقط کسب و کار مانند ویرجین آتلانتیک Easyjet یا Mothercare. با وجود مدرن برداشت و ساختارهای حقوقی آنها بیش از آن است. آنها هنوز هم نهادهای اجتماعی با مسئولیت های اجتماعی. ما انتظار بیشتری از آنها را در یک حس اخلاقی از آنجا که آنها بسیار ریشه دوانده در جامعه است. نیستند مک دونالد. آنها بسیار بیشتر از آن است.

حتی میلان ایوان Gazidis استدلال این است.

“باشگاه هستند و نه فقط شرکت هایی که فوتبال بازی آنها یک نقش در جامعه است. ما را یاد ما چگونه رفتار کنند.”

که بسیار احساس مورد این آخر هفته. بدون شک وجود دارد, بحث بیشتر به آمده است.

باشگاه های دیگر را امتحان کنید این. بسیاری از باشگاه های دیگر در حال رفتن به واقعا به آن نیاز دارید.

بعد از آن کسی است که باید به پای این لایحه است. حتی پیشنهاد شده وجود خواهد داشت یک بازگشت به ریاضت پس از این همه پاک شدن.

ثروتمند باشگاه که در رفت و قبل از هر کسی یاد می شود و آن را بد نگاه. اما این مورد خیلی بیشتر از PR.

در مورد آن – مثل همیشه با فوتبال – چه باشگاه قرار دارد. لیورپول را در نهایت انجام می شود درست است.

حق تصمیم گیری برای دیگران اما در حال رفتن به استفاده از این طرح است. که بسیار قطعا تبدیل خواهد شد روشن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de