شرکت هایی که خوراک امریکا بریس برای کمبود نیروی کار و نگرانی در مورد تهیه فروشگاه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تشدید

در حال حاضر برخی از زنجیر سهمیه بندی محصولات در قفسه های خالی از ماکارونی و برنج و سبزیجات یخ زده و مضطرب مشتریان منتظر در صف های طولانی برای کاغذ توالت و آب بطری — در صحنه های شبیه به آن دیده می شود قبل از طوفان در عین حال در این زمان اتفاق می افتند در مقیاس ملی است.

در واشنگتن صدها نفر از مردم منتظر در خطوط است که snaked به پشت فروشگاه ها و گاهی اوقات بر روی پیاده رو, در خارج, غذاهای کامل و معامله گر جو این هفته به عنوان مصرف کنندگان مواجه نگردند کاغذ توالت کنسرو تن ماهی و کارتن premade سوپ. موارد از مرغ و گوشت گاو و سبزیجات منجمد شدند تا حد زیادی از بین برود و در کل غذاهای آمریکایی در نزدیکی دانشگاه. در معامله گر جو در تمپا ماکارونی و سس گوجه فرنگی راهرو خالی بود بعد از ظهر جمعه و تنقلات شور شدند تهی (هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از $3 chardonnay در ارائه این).

تولید کنندگان مواد غذایی و زنجیره تامین مدیران وجود دارد که می گویند به طور کلی به اندازه کافی nonperishable مواد غذایی در قفسه در انبار و خط تولید به چند ماه گذشته اما چالش به زودی می تواند گرفتن که مواد غذایی به مکان مناسب در یک بار محلی مراکز توزیع در حال از بین برود.

علاوه بر میلیون ها نفر از آمریکایی ها که قبلا کردم غذا در رستوران و یا در مدرسه و یا در محل کار و سالن های غذاخوری را به خدمت خود در خانه با مواد غذایی خریداری شده از مواد غذایی جعبه بزرگ شرکت.

“دوباره پر کردن چرخه در حال رفتن به آزمون واقعی در اینجا گفت:” شان Maharaj یک زنجیره تامین کارشناس و مدیر در AArete یک شرکت مشاوره در شیکاگو است. “تولید کنندگان نمی نشستن در بسیاری از اضافی موجودی بنابراین چه چیزی شما را بکنید هنگامی که همه چیز شما باید تهی است?”

فراتر از آن است که مقامات صنعت اذعان برخی از عدم اطمینان در مورد دقیقا چگونه آنها قادر خواهند بود برای دوباره پر کردن سهام خود را اگر کارخانه ها و بنادر در سراسر جهان در حال کوتاه کارکنان. بیش از دهه گذشته خرده فروشان منتقل شده اند به شدت برای تبدیل شدن به کارآمد تر با وزن پایین در موجودی به جای انباشت backrooms.

“ما محدودتر هم پایین ناکارآمدی به نقطه که در آن منطقی و منظم تقاضا ایجاد منطقی و منظم تدارکات و گفت:” علامت گذاری کوهن مدیر خرده فروشی مطالعات در دانشگاه کلمبیا مدرسه کسب و کار و سابق اجرایی Sears Canada. “اما این یک وضعیت متفاوت است: این سریال احتکار و هیچ بخشی از دستگاه است که تامین کنندگان بشود برای این است.”

وجود دارد در حال حاضر نشانه هایی از گسترده کمبود: قفسه از دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده اسپری های باقی مانده خالی برای هفته ها در سراسر کشور است. آمازون است که تا حد زیادی به فروش می رسد از کاغذ توالت با حمل و نقل است که با توجه به تحویل داده می شود در اوایل این هفته به طور نامحدود به تعویق افتاد. کاستکو سایت در ضمن از کره بادام زمینی و گوجه فرنگی کنسرو شده و حذف آن آنلاین لیست کامل نام تجاری دستمال مرطوب بچه. آمازون و Costco نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Wegmans منطقه ای فروشگاه های زنجیره ای مستقر در روچستر, n. y. گفت: در این هفته که خریداران در حال خرید قفسه-پایدار مواد غذایی و محصولات کاغذی و تمیز کردن وسایل سریع تر از آن را می توانید نگه دارید تا با. مانند رقبای خود را آغاز کرده است سهمیه بندی فروش بالا و تقاضای اقلام مانند بطری آب ضد عفونی کننده دست و کاغذ توالت.

“به عنوان تقاضا برای این موارد همچنان به رشد و عرضه محدود باقی مانده ما در حال کار با ما تامین کنندگان فعلی و به دنبال منابع اضافی برای پر کردن ما عرضه” بقال گفت: در وب سایت خود را.

تحلیلگران می گویند که خرید ولگردی و قانونی شکنی می تواند در نهایت بلند قیمت, پس از سال زمانی که زنجیره ای در کاهش قیمت ها دلیل افزایش رقابت از خارج و تازه واردان مانند آلدی.

“در هر صورت قیمت شروع به بالا برود که ما شاهد کمبود و یا شرکت ها را مجبور به کشف کردن راه های جدید به حرکت همه چیز در اطراف” گفت: در هر هنگ ارشد شریک استراتژیک عملیات در کارنی یک شرکت مشاوره. “شرکت می توانید شروع به محوری است اما سوال ما را ببینید اختلالات به دلیل coronavirus.”

سوپر مارکت ها دو برابر را در ملزومات مانند آب و غذا و تمیز کردن وسایل در حالی که اجازه دادن به هر چیز دیگری بروید کنار جاده با توجه به Brittain Ladd یک مشاور به Kroger و دیگر خرده فروشان.

“مواد غذایی تازه و شیر و لبنیات و گوشت و تخم مرغ — مواد مصرفی تنها تمرکز در حال حاضر,” او گفت:. “هر چیز دیگری مانند ظرف و حوله و دارندگان شمع است از صفر نگرانی است.”

در میان مواد غذایی, محصولات مانند غذاهای دریایی و آب سیب و سیر که به شدت منابع از چین به احتمال زیاد به ضربه اول با توجه به فیل Lempert کالیفرنیا مبتنی بر صنایع غذایی تحلیلگر که صورتحساب خود را به عنوان “سوپر مارکت گورو.”

“این واقعیت که ما یک مقدار زیادی از مواد غذایی از چین, که در کارخانه ها بسته شده اند نشان می دهد که ما در حال رفتن به یک زنجیره تامین, مشکل,” او گفت:. “ما قصد داریم به دو-سه-چهار-ماه تاخیر زمان تا آن کارخانه دوباره به سرعت.”

در ایالات متحده, مواد غذایی زنجیره ای و توزیع کنندگان خود را اقدامات برای حفظ شیوع کروناویروس از گسترش به کارگران خود را. انبارها را آغاز کرده اند که محدود کردن بازدید از فروشندگان و تامین کنندگان در حالی که برخی از سوپر مارکت ها با کاهش ساعت خود را با توجه به Maharaj.

Instacart و دیگر خدمات در حال ارائه “تماس رایگان” آف رها به مشتریان تحویل. فروشگاههای جعبه بزرگ مانند وال مارت و هدف آن سرمایه گذاری کرده اند به شدت در فروشگاه-وانت و همان روز برنامه های تحویل شده اند دو برابر کردن بر روی آنها در روزهای اخیر کارشناسان صنعت می گویند.

بسیاری از شرکت ها نیز تجدید نظر بیمار خود را ترک سیاست های, در روزهای اخیر برای تشویق کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار.

“موضوع: فروشگاه های مواد غذایی اساسا غول ظروف پتری,” Maharaj گفت. “شما باید تعداد زیادی از مردم دست زدن به بسیاری از مواد غذایی است.”

اگر چه فروشگاه های مواد غذایی ممکن است مبارزه در کوتاه مدت به نگه داشتن قفسه نگردند برخی کارشناسان می گویند زمان کمبود موقت زنجیره عرضه اشکالات. آمریکا ذخایر غذایی پایه قوی هستند آنها می گویند. لوول Randel معاون دولت و امور حقوقی برای جهانی زنجیره سرد داد فراهم می کند که حرارت-کنترل ذخیره سازی و توزیع به 1300 شرکت در 85 کشور می گوید که او می بیند هیچ عرضه مشکلات.

“این یک کمبود در دسترس بودن مواد غذایی,” او گفت:. “این چیزی شبیه این وضعیت را با ضد عفونی کننده دست. ما عضو امکانات کامل خالی نیست. که باید ارائه راحتی برای مصرف کنندگان است.”

اگر هر چیزی به او گفت که ایالات متحده در حال حاضر افراط برخی از مواد غذایی مانند گوشت و سویا به دلیل رکود در صادرات به چین. صنعت گوشت خوک همچنان به اجرا در نزدیکی ظرفیت کامل کشتار 490,000 حیوانات در هر روز با توجه به استیو مایر یک اقتصاددان برای کرنس و همکاران را پوشش می دهد که گوشت خوک میباشد.

اما او اضافه کرد که ترس بزرگ این است که شیوع کروناویروس می تواند تاثیر کارگران است.

“اگر ما تا به حال یک گیاه مهم است که تا به حال دو یا سه کارگر تست مثبت آنها هیچ چاره ای جز به تعلیق عملیات,” او گفت:. “همان خواهد بود درست برای گوشت گاو و کسب و کار.”

ترس از “جدی بازار اختلال با پیامدهای فاجعه بار برای کشاورزان گراز” وادار ملی تولید گوشت خوک شورای اسلامی با ارسال نامه ای به کاخ سفید و قانونگذاران این هفته درخواست برای فدرال اقدام مانند تسریع ویزای کارگر و حمایت از کشاورزان مبتلا به زنجیره عرضه تنگناها. با اشاره به تایسون, گوشت, گیاه, آتش, این, تابستان, مایر می گوید: پردازش تنگنا نتایج در هر دو گوشت, افزایش قیمت برای مصرف کنندگان و پایین تر از گاو قیمت برای تولید کنندگان.

جان نیوتن اقتصاددان ارشد برای مزرعه دفتر تکرار نگرانی هایی در مورد تاثیر کمبود نیروی کار در منابع پروتئین است. “این نگرانی بزرگتر این است که این جریان کالا’— بالا بردن مرغ و شیر گاو — که در آن شما نیاز به دسترسی به نیروی کار ماهر. اگر شما کار سکسکه می تواند مختل توانایی شیر کردن مزرعه و روند آن است. شما می بینید که در بلایای طبیعی: گیاهان, از آنجا که مردم نمی توانند به کار.”

گروه صنعت تخمین می زنند که حدود یک سوم از میوه و سبزیجات تازه در آمریکا فروشگاه های مواد غذایی در این زمان از سال در حال وارداتی از مکزیک آینده از طریق پست های بازرسی در سن دیگو McAllen و لاردو, Tex., و Nogales, Ariz. تولید کنندگان و هکرها وجود دارد پس CDC و WHO پروتکل برای از بین بردن خارج از بازدید کنندگان به امکانات محدود سفر و پزشکان در سایت برای ارزیابی سلامت کارکنان گفت: Lance Jungmeyer رئیس جمهور از تازه تولید کانون از آمریکا است. هنوز, او گفت که او نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد پایین خط.

“من کمتر نگران تامین مواد غذایی از اختلال در آژانس است که تنظیم آن را” او گفت:. “اگر ما تا به حال شیوع در وزارت کشاورزی ایالات متحده و یا FDA است که قطعا مختل چیز تا زمانی که ما آن را نمیفهمد. برای یک زمان کوتاه تولید می شود گیر در مرز.”

او می گوید: میوه و سبزیجات تازه از آمریکای جنوبی به طور معمول offloaded: در بنادر در فیلادلفیا, میامی, کالیفرنیا., و سیاتل که در آن کشاورزی و FDA بازرسان مسئول بررسی آن است. با توجه به Jungmeyer در صورت ملوانان و یا حوض کارگران آلوده شدن با این ویروس وجود داشته است بحث از راه به offload محصول دور از اسکله.

“قطعا وجود دارد و می تواند به طور موقت اختلال,” او گفت: “اما محصولات جریان که در آن آنها می خواهند به جریان است.”

در حال حاضر هر چند بسیاری از آمریکایی ها با تمرکز بر فقط جوراب زنانه ساقه بلند برای نامشخص روزها و هفته های آینده.

روز پنج شنبه یک خارج شده و در شمال غربی واشنگتن تا حد زیادی به فروش می رسد و برنج و آرد و پخت و پز روغن و قند و شکر. ماکارونی راهرو پاک شده است به جز برای لازانیا و manicotti. وجود دارد مقدار زیادی از پیتزا یخ زده, اگر چه, و تولید راهرو بود و پر از فلفل و توت فرنگی و 5 پوند کیسه های سیب زمینی حنایی.

صدها نفر منتظر در خطوط که لوپ به پشت, فروشگاه منتظر تحویلدار پوشیدن دستکش یکبار مصرف به اسکن خود را خرید. انجی کاسترو, 35, از Silver Spring, Md., منتظر در میان آنها است. او سبد خرید شامل پرتقال و شیر بادام.

“من می دانستم که آن را شلوغ می شود اما من تصمیم گرفتم برای امروز می آیند چرا که این آخر هفته را حتی بدتر خواهد بود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de