این کلت’ offseason تغییر به عنوان به زودی به عنوان آنها پیدا کردن فیلیپ رودخانه ها در دسترس بود

“به محض این که آن روز اتفاق افتاد این بود که یک وقت رادار چیزی مثل دینگ دینگ دینگ دینگ” رایش گفت.

که مجموعه ای در حرکت یک offseason از حرکت بزرگ برای رایش و مدیر کل کریس بالارد — از جمله تجارت عمده و چشمگیر پیش نویس مسافت — که این تیم آماده به رقابت برای کنفدراسیون فوتبال آسیا جنوبی و قهرمانی پس از یک سنگی 2019.

این همه با این خبر که رودخانه ها که تا به حال کار کرده با رایش در طول نانامی به بازی به عنوان شارژر quarterbacks مربی و توهین آمیز هماهنگ کننده رفتن به ضربه آژانس رایگان. به عنوان به زودی به عنوان رایش ملاقات با بالارد در مورد آن, آنها متوجه شدند در همان صفحه: رودخانه ها تا به حال بالقوه برای حمل کلت بازگشت به بالای بخش اما رایش اول می خواستم به مطالعه بازی نوار به ببینید که چگونه 38 ساله انجام شده در چند فصل گذشته است.

“نکته بعدی بود به عقب برگردید و نگاهی به دو سال گذشته از نوار برای دیدن جسمی که در آن او است” رایش گفت. “… من فقط نمی بینم هر جسمی کاهش است.”

بالارد را علت سعی و کوشش در دیگر quarterbacks که در دسترس بودند. که شامل مطالعه تام بردی که در نهایت ترک New England Patriots برای Tampa Bay Buccaneers و با توجه به اقامت با Jacoby Brissett که آغاز شده و سال گذشته پس از اندرو شانس تعجب بازنشستگی و “انجام بسیاری از چیزهای بزرگ” رایش گفت.

اما رودخانه ها ، او امضا قرارداد یک ساله به ارزش 25 میلیون دلار.

“ما نقل مکان کرد و جلوتر و کریس انجام یک کار بزرگ آن انجام می شود” رایش گفت.

چون از رمان coronavirus همه گیر رودخانه ها و رایش نشده است در این زمینه با هم. اما در جلسات مجازی رودخانه ها در حال حاضر آغاز شده به نفع خود بیش از جدید خود را مربی و هم تیمی های در حال remarking چقدر در مورد او گرفته کنترل.

“من فقط یک جلسه” رایش در مصاحبه ای گفت: در این هفته. “ما در یک کارفرمایی ملاقات با او و سطح دانش فوتبال این مرد می داند و می داند که فقط در سطح نخبگان. آن را فقط می توان به شما این فرصت را به انجام همه چیز و به حرکت می کند و تنظیمات را که او می تواند در این زمینه است. شما ببینید که چگونه به سرعت ذهن خود را می روند و همه آن. من بسیار هیجان زده در مورد آن است.”

در طول سه فصل با هم در سن دیگو رایش آموخته زیادی در مورد رودخانه ها. او قدردانی خود را از دقت و صحت. او دوست داشت خود را در رقابت. اما آنچه که شگفت زده او را سختی.

“او یکی از سخت ترین رقبای من تا کنون بوده است در اطراف” رایش گفت. “از نظر فیزیکی و ذهنی شما لازم نیست همیشه فکر می کنم در مورد quarterbacks به عنوان یکی از بچه ها دشوار است که شما در اطراف بوده است. او افسانه ای برای سختی. شما می دانید داستان در مورد چگونه او با بازی در مسابقات قهرمانی بازی با یک ACL پاره” — در ژانویه سال 2008 زمانی که شارژر را از دست داده به میهن پرستان.

چیزی که غیر معمول در مورد رودخانه است که چگونه او با چالش مخالفان تا کنون که بدون استفاده از یک قسم کلمه است.

“او یک مرد خانواده و خنده دار” رایش گفت. “او اثبات زندگی است که شما می توانید آتشین رقیب بدون استفاده از زبان بد.”

رایش نیز خوشحال از این کار بالارد را برای گسترش رودخانه های جدید بازیگران در حمایت. انتخاب از USC گیرنده گسترده مایکل پیتمن جونیور و ویسکانسین در حال اجرا پشت جاناتان تیلور در دور دوم به خصوص تاثیرگذار. بالارد شده است به دنبال یک گیرنده برای قرار دادن در سمت دیگر بادپا T. Y. هیلتون و 6-پا-4, 223-پوند پیتمن است مناسب است.

“مایکل یک بدن قوی که خوب فوت و او را در یک مسیر خوب دونده و که بسیار مهم است” رایش گفت. “گاهی اوقات آن بزرگ بچه های قوی متوسط و متوسط هستند مسیر دونده. همه ما می دانیم فیلیپ دوست دارد کسانی که گیرنده و او دارای یک استعداد دانستن زمانی که برای پرتاب آن به بالا و پایین میشه. … مایکل نشان داده شده در نوار در دانشگاه است که او را به رفتن به پایین آمدن با سهم خود را از توپ.”

پیتمن را downfield توانایی مهم: کلت رتبه 30 در عبور از پخش از 20 متری یا بیشتر از فصل گذشته است.

“ما نیاز به یک کمی بهتر در سوم پایین و کمی بهتر در منطقه” رایش گفت. “دیگر از منطقه است که ما واقعا به بهتر است در تکه پخش می کند. من فکر می کنم فیلیپ می تواند آن را انجام دهد چرا که او آن را انجام تمام حرفه ای. شما می دانم که او می تواند توپ downfield و خط حمله او را به او زمان.”

علاوه بر این از تیلور که رایش به عنوان “سریع تر مت Forte” به کلت’ backfield قدرتمند مبارکه تهدید به جفت با 1000-حیاط دونده Marlon مک.

“مارلون یک بازی شکن با بازی شکن با سرعت,” رایش گفت. “جاناتان همین است. او را فوق العاده سریع. او یک بازیساز. او دارای شخصیت بالا. او را سخت فیزیکی بازیکن. به طوری که یکی-دو پانچ … که مهم است که تا آنجا که ما در حال برنامه ریزی برای اجرای توپ.”

بارگیریها همچنین توجه به دفاع از خود شروع با فیلمهای تجاری از 13 پیش نویس انتخاب به سان فرانسیسکو برای lineman DeForest Buckner است که میله میله به بازی بازی های محوری “سه روش” مخل مقابله با نقش در ایندیاناپولیس دفاع. رایش گفت: Buckner تاثیر به ارمغان می آورد خاطرات از خلیج تمپا دفاع لنگر توسط وارن ساپ و جرثقیل بروکس.

“موقعیت های کلیدی در تمپا پوشش-دو دفاع سه-روش و خواهد linebacker بنابراین ما باید نخبگان بازیکنان در لیگ برتر مواضع دفاعی ما در طرح” رایش گفت: با اشاره به Buckner و سوم-سال linebacker داریوش لئونارد. “است که من در زمان نیاز دارید. DeForest کردم شخصیت بزرگ است. … شما می توانید بگویید او مناسب. ما شده ایم در این جلسات و شما فقط گوش دادن به او و من را ببینید که چگونه به خوبی او درگیر با بازیکنان ما است.”

دیگر دفاعی علاوه بر این که رایش هیجان زده بود cornerback خاویر رودز که امضا یک سال بعد از معامله منتشر شده توسط وایکینگها مینه سوتا.

“من رفته ام در برابر این مرد چند بار و من همیشه فکر می کردم او یک درجه بالا گوشه” رایش گفت. “من احساس می کردم این بود که در یک سرقت. آن را مناسب برای ما است.”

بارگیریها شکل به صورت رقابت سختی برای ملت های جنوب عنوان در قالب دفاع از قهرمان هوستون تگزاس و تنسی تیتان ساخته شده که برگشتی به عنوان یک وحشی-کارت تیم در فصل گذشته و پیشرفته به کنفرانس بازی مسابقات قهرمانی. اما تلاش بازسازی توسط بالارد و رایش را قرار داده و آنها را در یک نقطه خوب و offseason حصول باید تقویت فهرست.

اما مهم ترین قطعه بود 38 ساله کارفرمایی که در حال حاضر یک فرصت برای فشار کلت بیش از بالا.

“هنگامی که شما یک شانس برای دریافت یک کارفرمایی که ما فکر می کنیم این است که در آینده Hall of Famer و او می داند که سیستم” رایش گفت: “این فقط یک بار در طول عمر فرصت است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>