میامی — تحت سوپر کاسه چراغ Kansas City Chiefs حتی بیشتر سرگرم کننده با شخصیت کاریزماتیک است که مطابقت خود جاذب سبک بازی و یک روح است که هر تیمی دوست دارم به کلون. آنها سرگرم کننده infectiously پس مانند رزمندگان طلایی امور خارجه استفاده می شود. و در زمان مربی اندی رید می تواند بسیار با نشاط شما انتظار کودکان برای نشستن در دامان خود و درخواست برای ارائه.

با دولت از هنر جرم و پویا ترین جوان کارفرمایی در NFL آنها در لیگ aspirational حق رای دادن سرگرم کننده و مسحور کننده و جوان به اندازه کافی برای حفظ برتری. اما آنها همچنین یک تیم می خواهد ترس برای دیدن شبیه سازی یک پیراهن با یک مورد تعدادی از شخصیت خطرات آورده و در یک جبهه با ظاهر مشکوک قطب نمای اخلاقی و تحمل بالا برای بازیکنان مربوط به خشونت خانگی.

این ستاد در حال پیچیده و پلاریزه مجموعه ای از افراد است. آنها خیلی خوب برای بازی, اما آنها خیلی نزدیک به ارسال پیام خطرناک است که اگر حق رای دادن است که مایل به جذب اولیه تبلیغات منفی جسارت برای به دست آوردن بازیکنان با استعداد است که دیگران نمی خواهد حتی در نظر بسیاری از مزایای رقابتی.

آنها پیش نویس تنگ پایان تراویس Kelce حتی اگر او معلق شده بود برای یک فصل کامل در کالج برای عدم تست مواد مخدر. اما این تصمیم نیست به عنوان stigmatizing به عنوان پیش نویس Tyreek هیل پس از گیرنده گسترده بود لگد کردن Oklahoma State تیم و گناه التماس کرد به مشت زدن و خفگی دوست دختر خود حامله در سال 2014.

[Brewer: اندی رید نمی کند به شما نشان می دهد آنچه که او احساس, اما شما هنوز هم می توانید آن را احساس کنید]

این ستاد نیز در این تیم است که تا به حال به انتشار خود ستاره سابق در حال اجرا بازگشت کریم شکار پس از TMZ در معرض تصویری از او در فصل گذشته تنه زدن و لگد زدن یک زن در یک هتل. مصمم آنها معامله برای دفاعی پایان فرانک کلارک آخرین offseason یک بازیکن دستگیر شد و در سال 2014 در خشونت خانگی اتهامات را رد کرد و از میشیگان. سپس کانزاس سیتی امضا شده او را به یک قرارداد جدید با $63.5 میلیون دلار پول را تضمین شده.

اینها برخی از بحث برانگیز ترین تصمیمات و آنها نمی خواهد بازی در سوپر باول LIV بدون ساخت بسیاری از آنها را.

بنابراین چه چیزی شما را با چنین قابل تحسین تیم که teeters در آستانه بی مبالاتی? وقت خود را صرف نقد و کانزاس سیتی نزدیک و جواب نمی روشن تر.

قبل از این فصل من نوشت که روسای بودند “یک بمب ساعتی از شخصیت خطرات.” من آنها را به نام “یا بیشتر درک سازمان در فوتبال یا بیشتر سنگدلانه وقتی که می آید به خشونت.” من اعلام کرد “هزینه انجام کسب و کار در این شیوه ای است که آنها در حال حاضر بهگزارش NFL تاریخچه طولانی از cluelessness در مهار خشونت از آن ورزشکاران به خصوص نسبت به زنان است.”

در ماه ژوئیه گذشته, من فکر کردم من آن را به میخ.

شش ماه بعد من خیلی مطمئن نیستم.

این دلیل است که آنها از آن ساخته شده به سوپر جام و یک ملت قهرمانی بخشد و تمام. چون در گرفتن واقعا می دانم و درک ستاد, من می دانم وجود دارد باید بیشتر نکات دقیق وظریف در بحث از فرهنگ خود و تیم سازی تاکتیک. وجود دارد اتاق را برای دوست نداشتن خود را ملایم شخصیت ارزیابی. وجود دارد اتاق را به نفرت است که مانند بسیاری از تیم های استعداد خود را عامل اصلی در تعیین چگونگی بخشش آنها از بازیکنان متهم به انجام ننگین چیز است. و من باور نیز وجود دارد اتاق را برای دیدن چیزی بیشتر.

[قبل از پاتریک Mahomes یک ستاره تبدیل شد, او تا به حال الکس اسمیت به عنوان یک مدل نقش]

به دنبال نزدیک در ستاد من مایل به اعتماد نیت خود را متنوع تر نسبت به تصویر کشیده چون رید است که نه تنها در شکل بلکه یک پدر نیاز به تبدیل درد به هدف پس از از دست دادن یک پسر گرت به هروئین در سال 2012. او زندگی می کند را به نفع خود بازی های فوتبال, اما او نیز باید به نوبه خود در اطراف زندگی به این باور در شانس دوم و به یک تراژدی در نتیجه چیزی مثبت است.

پس از او پشتیبانی می کند و اغلب منجر به این تلاش به نگاه مشکل بازیکنان متفاوت است. رید در حال انجام است به طوری که در یک عجیب و غریب زمان در میان یک عقب افتاده دوران حساب را برای تمام اشکال نر سوء استفاده و سرکوب زنان است. او به نظر نمی رسد سبک مورد آن و یا پر از متکبر كردههاى. چون رید شده است تا موفق و درجه یک خود را در طول زندگی حرفه ای او است که سهام به دریافت برخی از سود از شک. اما کانزاس سیتی نمی توانیم یکی دیگر از شکار تصویری.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به تپه بود که آن هم موضوع کودک آزاری تحقیق در بهار گذشته که در نهایت منجر به هیچ مجازات از اجرای قانون یا NFL. اما آن را شامل گزیده ای از صوتی است که در آن او را تهدید کریستال اسپینل مادر از فرزند خود در طول یک استدلال که او ثبت شده است.

این مورد بیش از حد مبهم و عجیب و غریب و هر کس تصمیم به حرکت می کند. اشراف بعد توافق کردند تا سه سال $54 میلیون فرمت با تپه همه کاره بازیساز و touchdown ماشین که ممکن است سریع ترین بازیکن در NFL. پس از یک سال 2019 نجومی از ستاره تولید و بدون خاموش-زمینه مشکلات شهر کانزاس در نظر آن اعتماد در تپه اعتبار.

[راجر Goodell می گوید NFL نیاز به یک رویکرد جدید به اقلیت استخدام]

“ما قطعا خسته یک تن از منابع به جمع آوری اطلاعات مشغول به کار دست در دست با لیگ” مدیر کل برت Veach گفت. “ما قطعا تا به حال همان اطلاعات لیگ بود و ما احساس اعتماد به نفس در اطلاعاتی که ارائه شده بود قبل از ما. ما می خواهم در اطراف بچه و نوع احساس خوبی در مورد که در آن او است و در آن او را به رفتن.”

بحث به هیل در این محیط و او می آید در سراسر به عنوان دوست داشتنی است. او برخی کارتونی تبه کار. او عمل نمی کند مانند سردستهزنان خواننده اپرا گیرنده. او در مورد کار سخت است. او فروتن و مهربان. او نه دفاعی. هم تیمی صحبت می کنند و بسیار از او. اما او نیز زندگی می کنند رویای خود و تبدیل می شود که تاریک در یک زمان مثل این ؟

روسای می گویند فرهنگ خود به ارمغان آورده است بهترین در تپه.

“من به او افتخار میکنم که برای دیدن رشد در کسی” رید گفت. “شما می خواهم برای دیدن که با این بچه های جوان. او به خوبی انجام می دهند به عنوان یک پدر و او را به خوبی انجام می دهند به عنوان یک بازیکن فوتبال. و ما خوش شانس به او را داشته باشد.”

برای تمام شخصیت خطرات آنها گرفته روسای سوخته شده اند تنها با شکار که به دنبال مشاوره برای اعتیاد به الکل و مدیریت خشم پس از او سمت چپ کانزاس سیتی است. من هنوز هم نمی تواند منطقی خود را تیم-ساختمان جسارت به خصوص در زمان اجتماعی و آب و هوا. اما من هم هیچ پرقدرت شمارنده به یک سوال: چه مدت باید یک بازیکن بود با شرم پس از مقامات و لیگ انجام می شود ، از نظر کلارک. تا آنجا که خود را کسب احساس می کردم بیشتر از همان از روسای آنها را به شما بگویم که آنها به دست آورد یک تفاوت-ساخت بازیکن که مانده است از مشکل برای مدت پنج سال.

هیچ سوالی وجود دارد اشراف آورده اند که مردان جوان باید از انجام کارهای بد را در سازمان خود. این هم درست است که اکثریت قریب به اتفاق آنها مانده اند و از مشکلات پس از پیوستن به حق رای دادن. یک دلیل وجود دارد که با توجه به Kelce.

“من کسی هستم که انجام برخی از چیزهایی که ممکن است در نظر گرفته شده است یک توپ سست در اوایل زندگی حرفه ای من,” ستاره, تنگ پایان گفت:. “این سازمان انجام می دهد باور نکردنی کار کمک به بچه ها پیدا کردن که آنها به عنوان یک حرفه ای و به مردم ما یاد بگیرند که چگونه به رفتار خودمان را با آن است.”

این به آن معنا نیست که سازمان باید به انجام آنچه در آن می خواهد بدون اینکه پاسخگو باشند. این به آن معنا است که وجود دارد بیشتر به اشراف’ داستان از یک unapologetic دنبال پیروزی است. در واقع آن مفید خواهد بود اگر آنها شفاف تر در مورد چگونه آنها را در قالب بازیکنان.

بنابراین من نمی آنها را در نظر بگیرید یک بمب ساعتی دیگر. اما کانزاس سیتی و هر حق رای دادن است که در می یابد دلیل ببخش خشونت بازیکنان باید خود را توضیح دهد بهتر بود فعال در درک دلایل مخالفت با این تصمیم و ایجاد نوعی از سهم پول یا وقت خود را به سازمان است که در حمایت از آزار زنان و یا به دنبال تغییر تهاجمی نر رفتار است.

آنها همچنین نیاز به درک ننگ از این تصمیم گیری با شما باقی می ماند برای همیشه لطفا برای. می توان آن را خاموش و شاید حتی پذیرفته شده است. اما آن را هنوز هم وجود دارد.

روز یکشنبه این ستاد می تواند تبدیل به استاندارد جدید NFL. آن را هیجان انگیز فکر اخلال فکر می کردم متفاوت فکر می کردم. بیایید امیدوار باشیم که آنها می توانند تحمل مسئولیت آشتی همه آنها. بیایید امیدواریم که همه ما می توانیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im