که جلب توجه از گروه های بومی آمریکا و بومی طرفداران حقوق به عنوان تیم مرحله بر روی یکی از بزرگترین ورزشی مرحله است. روسای تا حد زیادی موفق به فرار موشکافی دیگر فرانشیز ورزشی که استخدام بومی آمریکایی تصاویر و دیگر استعارههای از جمله واشینگتن ردسکینز, Atlanta Braves و سرخپوستان کلیولند.

“این است که یک تیم با یک بومی گرا نام در بزرگترین رویداد ورزشی در جهان” وینسنت Schilling, دانشیار سردبیر در هند کشور امروز و عضو St. Regis قبیله Mohawk گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “صدها میلیون نفر از مردم در حال رفتن برای دیدن آنچه که به نظر من بی احترامی و بی توجهی به فرهنگ بومی.”

برخی از کانزاس سیتی طرفداران هنوز هم به بازی می آیند پوشیدن مدل لباس شاهانه یا فاخر بومی از جمله لباس, صحنه و لباس, عقاب پر و رنگ چهره. قبل از باز کردن کیکآف این تیم می پرسد یک شخص اغلب سابق, بازیکن به صدای طبل جنگ در حالی که احاطه شده توسط cheerleaders. حق رای دادن اشاره به کانزاس سیتی منطقه شهری به عنوان “سران پادشاهی.” Cheerleader یک اسب سواری به نام “Warpaint” از طریق pregame جشن و اطراف میدان هنگام کانزاس سیتی نمرات.

برخی از رهبران هند و بومی فعالان حقوق باید نام تیم و طرفداران دوباره به برخی از این آداب و رسوم پیش از روز یکشنبه بازی.

“این کثافت تقویت کلیشه ای و نادرست نماد که سرخپوستان غیرمتمدن و بی سواد” کوین Allis رئیس اجرایی کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی و یک عضو از جنگل های شهرستان (Wis.) Potawatomi جامعه گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

“و شما می دانید چرا که دردناک است برای ما ؟ چون ما به دور از آن است. ما در حال 574 فدرال قبایل به رسمیت شناخته شده است که بسیار پیچیده دولت ها و جوامع و سازمان یافته و هوشمند و با استعداد و مردمی است. اعتقاد به این است که ما غیرمتمدن و بی سواد بر اساس یک جنگجو-savage اسطوره و چیزهایی است که واقعا درست باعث شده است که این دولت فدرال این کشور حداقل دو بار در تاریخ آمریکا به هر صورت سعی کنید به جذب و یا خاتمه آمریکایی هندی از جامعه است.”

این ستاد در بیانیه ای گفت که این سازمان برای شش سال “درگیر در معنی دار بحث با یک گروه متشکل از افراد با متنوع بومی سوابق و تجارب است.”

“همه, همراه, هدف ما این است به استفاده از پلت فرم ما برای ایجاد آگاهی و درک از فرهنگ بومی و همچنین جشن سنت های غنی از قبایل متعدد با تاریخی اتصال به منطقه ما” بیانیه ادامه داد. “ما همچنان برای جشن آمریکایی های هندی, میراث, ماه در نوک پیکان ورزشگاه نوامبر و از طریق آن, همچنان به آموزش ما طرفداران و ساخت بیشتر روابط در بومی جامعه است. در حالی که ما خوشحالیم که با همکاری و کار است که انجام شده است بیش از شش سال گذشته ما می دانیم اهمیت ادامه گفتگو در این موضوع است.”

برخی از منتقدان رسم حتی یک خط سخت تر و خواست دبیرستان ، کالج و تیم های ورزشی حرفه ای به رها کردن هر گونه استفاده از بومی آمریکا تصاویر خود را در نام ها و نمادها. برخی از ایالت ها را محدود کرده اند به استفاده از بومی آمریکا لقب در مدارس دولتی و ده ها تن از مدارس را تغییر داده و یا حذف چنین لقب و آرم در دهه های اخیر.

“من را تشویق هر دو NFL و Kansas City Chiefs سازمان به حرکت به دور از هر گونه و همه توصیفاتی از آمریکایی های بومی به عنوان کثافت در شعارهای و هر شکل دیگری از تیم توسعه” Cherokee ملت اصلی رئیس چاک Hoskin جونیور در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر زمان برای معنی دار در گفت و گو فرهنگی مناسب از آمریکایی های بومی در این کشور است. بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها بی اطلاع هستند که ما قبیله ای سازمان ملل و افتخار آمریکایی مردم هند در حال پر رونق باقی می ماند و یک بخش حیاتی از آمریکا پرده نقش دار.”

کانزاس سیتی نقل مکان کرد و از حق رای دادن دالاس در سال 1963 و تغییر نام آن از تگزاسی به این ستاد که سال, در بخش, به افتخار شهردار H. کوچک Bartle یک مرد سفید پوست شناخته شده به عنوان “رئیس” در محلی محافل سیاسی. او همچنین درگیر به شدت با محلی طلایه دار سربازان, و او شروع به خود سراغ جامعه به نام “Mic-O-می گویند قبیله” که تکیه بر بومی کلیشه.

ایالتی فلوریدا به دنبال راهنمایی از سمینول قبیله فلوریدا در مورد نحوه استفاده از این قبیله میراث به آن افتخار تیم های ورزشی و سمینول مردم جنگیدند NCAA زمانی که رهبران گروه سعی کردم به زور دانشگاه برای تغییر آن طلسم در سال 2005.

بریوز کاهش در استفاده از tomahawk ریز ریز کردن در طول فصل گذشته برگشتی پس از St. Louis Cardinals پارچ Ryan Helsley عضو چروکی ملت گفت: شعار بی احترامی شد. بریوز گفت: آنها نمی خواهد به بازی همراه با جنگ شعار در حالی که Helsley بود در این بازی.

“من فکر می کنم این همه باید گفت:” Bethesda به جاش نقره ای, که, گروه, نام تجاری جدید تعریف, واشنگتن, فوتبال, طرفداران ردسکینز برای تغییر نام مستعار خود را. “بدیهی است که یک صلیب شکسته بر روی کلاه را عبور از خط. این فرهنگی تخصیص بودجه و بسیار حساس است. آن را کاملا اشتباه و نادرست از فرهنگ است.”

روسای صاحب کلارک شکار و پسرش عکس شد در ماه ژوئن با پوشیدن مدل لباس پس از جوانتر شکار انتخاب شد “Cherokee Chief” در کتاب مقدس اردوی تابستانی. شکار خانوادگی است نه آمریکایی هندی تبار.

“چه چیزی است که به شما بگویم؟” Schilling گفت. “آن مهم تر به نام ‘رئیس’ توسط کلیسا خود را نسبت به افتخار واقعی کشور هند. من فکر می کنم مسئله واقعی با همه این است که مردم در این نگاه مانند یک چراغ سبز به لباس به عنوان یک هندی. که سرد نیست.”

Schilling نمی یاد زیاد در مورد مادری خود میراث به عنوان یک کودک به خاطر خانواده اش نگران بود در مورد انگ و تبعیض که با بودن شناخته شده به عنوان یک آمریکایی هندی. او گفت: عناصر فرهنگ آبا و اجدادی خود بودند “به سرقت رفته از من است.” آن لطمه می زند و در حال حاضر او گفت: به دیدن غیر بومی مردم با استفاده از نسخه های لباس مقدس لباس یا شی ء به ریشه در یک تیم فوتبال.

این بیشتر مشکل ساز Allis گفت: زمانی که این اقدامات مخلوط با رفتارهای که مرتکب مضر کلیشه های سرخپوستان آمریکایی.

“که نه سرد است که یک غیر بومی است که برگزاری راهپیمایی در اطراف جوانه, نور, پوشیدن روسری,” او گفت:, “و یا داشتن یک نوشیدنی در دست چپ خود و انجام tomahawk ریز ریز با راست خود را در حالی که او چهره خود را نقاشی شده است.”

Schilling که بزرگ شد یک 49ers فن نمی خواهید را از تماشای — and enjoying — سوپر باول در مورد یک دوربین جلب جشن طرفداران توهین به خود و فرهنگ و خواسته یا نه.

“این واقعا خیلی سخت است برای تماشای,” او گفت:.

او نمی تواند تنظیم در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دانلود رایگان مقالات