شارژر نیاز به یک قوی offseason به نگه دارید تا در رقابتهای غرب آسیا. آنها یکی است.

“در اواخر ژانویه که در آن نقطه ما می دانستیم که فیلیپ نیست برای رفتن به عقب به طوری که بخش بزرگی از offseason برنامه” Telesco گفت. “تا آنجا که من طرح در حال حرکت رو به جلو در جرم شما می خواهید برای تقویت آن است. بخشی از آن بود تا بدانند اگر وجود دارد یک پتانسیل کارفرمایی در دسترس بلند مدت یک پسر جوان است که برای رفتن به آنجا [در پیش نویس NFL].”

نه تنها Telesco رسیدن به آنچه که او می خواست در کارفرمایی با انتخاب اورگان جاستین هربرت با ششم انتخاب کنید اما او قادر به انجام بسیاری از چیزهای دیگر را به انجام لیست بیش از حد. شارژر معامله برای پنج بار نرم افزار کاسه گارد Trai ترنر و امضا درست مقابله با برایان Bulaga. Austin Ekeler شد اصلی در حال اجرا پس از امضای چهار سال $24.5 میلیون تمدید قرارداد. و آنها به اضافه یک با استعداد دفاع با یک جفت از کیفیت جانبازان داخلی: lineman Linval یوسف و cornerback کریس هریس جونیور

آن را نمی ممکن است کار کردن دقیقا چگونه Telesco پیش بینی در ماه ژانویه بود اما خیلی نزدیک است.

“شما هرگز نمی دانید این برنامه شما را با هم و چگونه آنها را به نوبه خود,” او گفت:. “شما هرگز برای رفتن از A به Z و انجام همه چیز شما می خواهید برای به انجام رساندن.”

نتیجه این بود که شارژر هم قرار دادن یکی از بهترین offseasons در NFL. البته این نیاز بود. یک سال از حذف یک 12-4 فصل شارژر به پایان رسید 5-11 و آخرین بار در رقابتهای غرب آسیا در این بخش است که به سوپراستار کارفرمایی پاتریک Mahomes از قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs. آنها همچنین باید به رقابت با تیم های دیگر شده اند که تهاجمی در تعمیرات اساسی خود را فهرست اسامی بیش از دو سال گذشته: the Denver Broncos و لاس وگاس اظهارات.

مهم ترین بخش از offseason حکومت آل سعود در هربرت به عنوان یک حق رای بالقوه کارفرمایی و سپس برگزاری مداوم با ششم انتخاب و تلاش برای تجارت تا پیش از کارفرمایی-نیازمند میامی دلفین ها که زخم مصرف آلاباما رهگذر توا Tagovailoa پنجم. وجود دارد برخی از پیش نویس حدس و گمان است که میامی ترجیح هربرت به Tagovailoa و شارژر ممکن است نیاز به تجارت با شیرها دیترویت برای سومین انتخاب خود را امن کارفرمایی.

همانطور که معلوم شد Telesco را ثابت رویکرد به پایان رسید تا کمک به شارژر بعد از آن در دور اول زمانی که آنها معامله دوم و سوم دور انتخاب — انتخاب آنها ممکن است اگر آنها نقل مکان کرده بود تا از ششم انتخاب کنید — به New England Patriots برای 23rd انتخاب کنید که آنها استفاده می شود را انتخاب کنید اوکلاهما linebacker Kenneth موری.

“کنت بود یک بازیکن است که تا به حال بسیار با ارزش بالا” Telesco گفت. “ما می دانستیم که بدیهی است که اگر شما به کارفرمایی در اوایل … موری گفته شد وجود دارد برای ما با دور دوم انتخاب کنید. ما نمی خواهد [داد و ستد تا] برای, بسیار, بسیاری, بازیکنان, اما ترکیبی از توانایی های فیزیکی و ناملموس فوتبال-عاقلانه و سبک خود را از بازی و چگونه او متناسب در تیم ما واقعا جذاب است.”

حتی اگر آن را در کمتر نقطه ای در دور اول این حرکت شبیه به آنچه در پیتسبورگ استیلرز را در سال گذشته در حال حرکت تا 10 انتخاب در دور اول به linebacker Devin خار یک نوع مشابه از حاشیه به حاشیه مدافع که گرفته می شود بر ارزش افزوده به عنوان NFL تر شده عبور سنگین است.

Telesco احساس کرد که به زمین موری او را به جلو حرکت از New Orleans Saints, که تا به حال 24 انتخاب کنید. او شروع به برقراری تماس به تیم در 20 بالا و در نهایت یک معامله با انگلستان است.

“بدیهی است که هر یک از انتخاب شما در دور اول جبران خسارت در سراسر هیئت مدیره است که کمی کمتر بود پس از یک نقطه خاص که در آن ممکن است بیش از حد به رها کردن. اما وجود دارد یک زمان خاص است که شما می گویند, ‘خوب’ ” Telesco گفت.

در رقابتهای غرب آسیا که حاوی توهین آمیز استعداد Telesco نمی تواند به سادگی تمرکز بر بهبود خود جرم. در علاوه بر این به موری شارژر اضافه یوسف به خط دفاعی که در حال حاضر ویژگی های لبه حمله کننده جوی Bosa و هریس به ثانویه رهبری Derwin جیمز و دیگر استعداد گالری.

“[یوسف] به ما می دهد سبک های مختلف دفاعی در مقابله با” Telesco گفت. “او قدرتمند داخلی مقابله با که می تواند فشار جیب. او را به خوبی در عبور از فراز. او یک حرفه ای در مینه سوتا است.”

گرفتن هریس تسکین بود چرا که چگونه به خوبی او بازی کرده بود در برابر شارژر برای سال با Broncos.

“کریس هریس بدیهی است که یک بازیکن است که ما دیده ایم بسیاری و به طور طبیعی ما خسته از بازی در مقابل او” Telesco گفت. “شما هرگز نمی توانید به اندازه کافی خوب گوشه در این لیگ است. او فقط بزرگ غرایز برای موقعیت.”

Telesco می خواستم حداقل دو اضافات برای تحکیم خط حمله و احساس بزرگ در مورد ترنر و Bulaga.

“ما شروع به پریدن کرد و بلافاصله قادر به تجارت برای Trai,” او گفت:. “همانطور که برای مقابله با موقعیت … به طور معمول در هر سال وجود دارد نه بسیاری از تکل در آژانس رایگان. این یک قوی مقابله با پیش نویس اما ما قادر به دریافت برایان در جیب ما است.”

آیا این شارژر می تواند به عقب در postseason ترکیب این فصل باقی مانده است دیده می شود. این می تواند به خصوص به چالش کشیدن اولین offseason برای rookie quarterbacks مانند هربرت با توجه به محدودیت در آورده با این رمان coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که این تیم استادانی اعتماد به نفس در جانبازان استارت Tyrod تیلور اشراف را ندارد یک چرخش آسان است. نه Broncos که ساخته شده از چندین ارتقاء و جرم در اطراف دوم-سال کارفرمایی درو قفل و یا اظهارات که چندین بالقوه استارت در رایگان آژانس و پیش نویس است.

“زمانی که تیمی که برنده سوپر جام است که در بخش است که واقعا فقط می آفریند نوار برای همه” Telesco گفت. “و سپس ما رو [اظهارات مربی] جان weather underground در این بخش و پس از آن ما دنور که واقعا می آیند. من فکر کردم آنها تا به حال offseason, بیش از حد. … و بنابراین من فکر می کنم همه ما را به یکدیگر بهتر است به عنوان ما در حال تلاش برای گرفتن در پلی آف و هر کس به پلی آف از ما بخش خواهد بود نبرد-تست شده است.”

اما این offseason مجموعه ای از شارژر تا به صورت بالقوه در دراز مدت موفقیت نیز هست. آنها دوم بیشتر حقوق و دستمزد کلاه اتاق در NFL برای 2021 و آنها را مجبور هربرت در rookie قرارداد برای چهار سال آینده آزاد کردن فضا برای اضافه کردن استعداد در اطراف او یک مدل است که با موفقیت استفاده شده است توسط چندین تیم از جمله سران در فصل های اخیر.

“مشترک فلسفه است که شما سعی کنید برای ساختن این تیم به عنوان عمیق به عنوان ما می توانیم قبل از پیش نویس بنابراین هنگامی که ما به پیش نویس ما نمی باید به پیش نویس برای موقعیت های خاص و ویژه نیاز” Telesco گفت.

که Telesco چشم انداز — که نگاه شگفت انگیزی مشابه در اواخر آوریل به, چگونه آن را نگاه کرد در ماه ژانویه است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>