شانزه هنوز هم اینجا: ویرجینیا لبه های شماره 7 دوک برای ششمین مستقیم پیروزی

CHARLOTTESVILLE — جی هاف رشد در دورهام, N. C., به عنوان یک طرفدار افتخار دوک بسکتبال. او به طور منظم با حضور در بازی با پدر خود و در 8 سال حتی تا به حال از عکس های گرفته شده با شیاطین آبی مربی مایک شیشفسکی. عکس باقی مانده برجسته نمایش داده شده در یخچال و فریزر در خانه دوران کودکی خود را.

با نزدیک به سه گانه-دو در یک 52-50 پیروزی شماره 7 دوک در شنبه شب در جان پل جونز عرصه ویرجینیا 7-پا junior مرکز افزود: یکی دیگر از یادگاری به مجموعه خود را. و این یکی گفت: بیشتر معنی دار است.

“من می خواهم یک دروغگو اگر من گفت: من کمی بیشتر amped, من حدس می زنم برای دوک ها در سال های گذشته و در این سال, بدیهی است که” هاف گفت.

که انگیزه اضافی تحت فشار قرار دادند هاف به یک حرفه ای-بالا 10 بلوک از جمله محرومیت از ورنون کری جونیور بلوز با پنج ثانیه بازی حفظ ششمین پیروزی متوالی است که نقل مکان کرد کاوالیرز (21-7, 13-5) به مقام سوم در ACC — یک بازی پشت ایالتی فلوریدا و کنتاکی — با دو بازی بروید.

قهر کردن بلوک در کل کاهش یافت و فقط دو تا خجالتی Ralph Sampson تک بازی مدرسه رکورد. با Sampson در دست هاف اضافه شده 15 امتیاز و نه ریباند به عنوان ویرجینیا به پایان رسید سه بازی خانگی دست دادن رگه به دوک که از دست داده است سه چهار عنوان مارس می رسد.

[فاینستاین: پن استیت در نهایت مارس در مناظر آن و آینده ای روشن تر فراتر از]

Mamadi Diakite را بلوز با 17 ثانیه به سمت چپ قرار داده ویرجینیا جلوتر به ماندن در 51-50. که چند لحظه قبل از امضای این بازی از قهر کردن حرفه ای تا کنون اجازه کاوالیرز به پیروزی پنجم توسط یک اختیار در طول شش بازی برنده خط خط.

“ما شده ایم در این نقاط زیادی” مربی تونی بنت گفت. “شما باید به نقش دفاعی آنجا که ادبانه. آنها هر دو ساخته شده است. دوک خیلی خوب دفاعی. من نمی دانم اگر ما می تواند هر گونه امتیاز بیشتر از کسانی که 52.”

پس از سخنان کری (17 امتیاز و 10 ریباند سه بلوک), Huff 1 از 2 پرتاب آزاد برای نهایی حاشیه و اعلام کرد جمعیت 14,629 جشن پس از ناامیدی تقلا کردن توسط گارد نقطه تره جونز (17 امتیاز) clanked کردن آهن در زنگ.

Braxton کلید سون در 14 امتیاز و هشت ریباند و دو پاس گل و دو بلوک اما متعهد شش کاوالیرز’ 15 گردش. کاوالیرز غلبه است که کمبود در بخشی با محدود کردن شیاطین آبی به 30.5 درصد تیراندازی.

چهار مستقیم رایگان می اندازد هر دو در یک و یک فرصت Diakite و Kihei, Clark داده بود ویرجینیا یک 47-45 برتری 3:14 سمت چپ. پس از جونز ساخته شده سه اشاره گر برای دوک کلید dunked روی یک پاس از کلارک با 2:31 به بازی راه اندازی اتشی پایان بازی با 14 سرب تغییرات.

یک 9-3 اجرا درو کاوالیرز حتی در 39 با 9:48 چپ در نیمه دوم و برجسته قهر کردن, جمع آوری, حمله دوباره بجای اول برگشتن قبل از معکوس dunking با هر دو دست. Diakite اضافه شدن سه اشاره گر و کلید را موجد خسارت لیآپ منجر به یک دوک ایست. جونز جواب داد: غرق شدن یک اشاره گر به عنوان شیاطین آبی اصلاح شده سرب در 42-39 با 9:06 به رفتن.

“این رفتن به یک واقعا خوب و سخت پیروزی را برای یک تیم و از دست دادن سخت برای دیگر آنها دشوار پیروزی” Krzyzewski گفت. “هر دو تیم بازی های برجسته, دفاع, و من فکر می کردم تفاوت ساز برای آنها بود Huff. قهر کردن او بهترین بازی امروز — و من را دریافت نمی اشتباه, او تا به حال بسیاری از بازی های بزرگ. امروز او بهترین بازی به خصوص در لبه حمایت می کند.”

هنگامی که بصورتی پایدار و محکم در کنترل ACC بالا نقطه دوک به حال جذب دو باخت در سه بازی گذشته هفته و نیم اجازه می دهد ایالتی فلوریدا و کنتاکی به حرکت جلوتر از آن را در این رده بندی است. نگران کننده ترین از شیاطین آبی زیان آمد به خواب جنگل 113-101 در دو وقت اضافه شنبه. The Demon Deacons از دست داده بود هفت نفر از نه قبل از ناراحت کننده پنج بار قهرمانان ملی.

[Bracketology: دوک بالا دانه که سخت تر به اعتماد]

با سه روز استراحت و آماده سازی دوک ظهور دوباره انرژی در نیمه اول مقابل کاوالیرز با استفاده از یک 12-2 پشت سر هم برای یک 18-13 سرب و تا حدودی در حالی که کلید بر روی نیمکت به طور خلاصه پس از لنگش کردن دادگاه است. کلید دوباره هم تیمی های خود با بیش از نه ساعت در سمت چپ نیم و بنت بلافاصله subbed او را در بازگشت به بازی. حضور او کمک کرد تا جرقه یک رالی که شامل متوالی dunks توسط هاف دوم با یک دست با شدت بهم زدن یک تنبلی و سنگینی حرکت کردن از کلارک و چپ نمره در 25 در حاصل کار دو تیم.

“این طبیعت انسان است که جرم خود را در پخت و پز است و دفاعی است که همه در همه revved up” بنت گفت. “من فکر می کنم جی یک زن و شوهر فوق العاده dunks و پخش است که او ساخته شده است. جمعیت خیلی هیجان زده در اینجا. شما نیاز به آن همه است. او قطعا اخراج کردن و ما باید برای حفظ پله در مسیر درست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im