بنابراین اجازه دهید را کنار بگذارید که 700th هدف برای یک دقیقه و مقابله با مشکلات در دست است. بسیاری وجود دارد.

هفته گذشته الکس Ovechkin قرار دادن واشنگتن پایتخت در پرتگاه یک را-به-سقف-پایین لحظه ای که او به ثمر رساند یک کلاه فوت و فن — یک کراوات یکی را به نفع خود خالی-netter به بوت — در تکان دهنده پیروزی بر Los Angeles Kings. که تحت فشار قرار دادند و او را به 698 اهداف حرفه ای خود را. با 14 گل در هفت بازی آن ساخته شده 700 احساس به عنوان اگر آن را در بازی بعدی. شلیک شاید او را به شکل یک راه برای نمره دو بار در همان شیفت.

در دو بازی از Ovechkin نشده به ثمر رساند. که بر روی صفحه رادار. چه چیزی به مراتب بدتر: پایتخت شده اند outscored 12-5 در خانه یخ. آنها stunk.

“در حال حاضر از آن سختی که” جناح راست تام ویلسون گفت:.

سختی برای اطمینان پس از یک 5-3 ریزش دوشنبه به New York Islanders کرد که شنبه شب ناخوشایند 7-2 فاتح در برابر فیلادلفیا. پایتخت در حال حاضر تلو تلو خوردن در غرب است. آنها همچنین ممکن است انجام این کار بدون خدمات مرکز Evgeny Kuznetsov که جذب یک ضربه عظیم در دوره دوم به عنوان پایتخت حفر 5-1 سوراخ. او کنار نیمکت برای اتاق پانسمان و هرگز بازنگشت. شاید — شاید — این جدی نیست. اما . . .

مسائل, مسائل, مسائل.

“این نیست برنده هاکی حق در اینجا” مربی تاد Reirden گفت: “و هیچ راز آن است.”

[Alex Ovechkin همچنان در گیر 698 و پایتخت نگاه گیر در برابر نشینان]

این نتایج به نظر می رسید که ثانویه به عنوان Ovechkin blitzed به نقطه عطف به طور ناگهانی ماده است. زمانی که آنها بازگشت از توقف در کلرادو آریزونا و لاس وگاس Ovechkin ممکن است به خوبی خود را 700th هدف است. این فوق العاده خواهد بود, حتی اگر آن اتفاق می افتد پس از بسیاری از ما به رختخواب رفته است. چه چیزی می تواند مهم تر خواهد بود مثلا پنج جدول رده بندی امتیاز فقط برای ثابت خود را دارند.

“ما فقط نوع نیاز به تنظیم مجدد دکمه” گفت: goaltender برادن هولتبی که در تسکین ایلیا سامسونوف.

چگونه درک بدبختانه در یک هفته. چه بود به یک جشن Ovechkin در حال حاضر بدل به یک سالانه اجتناب ناپذیر پایتخت funk.

“من نمی دانم اگر آن را یک انحراف” ویلسون گفت: از Ovechkin قریب الوقوع خوانده شده را علامت. “شاید آن است. در NHL زمانی که شما یک حرفه ای هستید شما قرار است برای مقابله با آنچه که در اطراف شما. این همیشه یک روز بزرگ در خانه. این همیشه یک روز بزرگ در میدان یخ بازی. شما بیا به بازی و شما رو به انجام است.”

این چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر. واشنگتن دیگر امتیاز بیشتر از هر تیم هاکی. پایتخت داده اند تا 23 اهداف خود در گذشته پنج بازی در خانه. آنها قاب پیامدهای شنبه در شرایط به دنبال به جلو به آینده سفر, چرا که آنها در واقع یک رکورد بهتر در جاده ها از سرمایه یک عرصه است.

“من فکر نمی کنم این هیچ راز است که ما بازی بهتر در جاده ها در این سال به دلیل ما با ساده کردن همه چیز” Reirden گفت.

پس از شوکی است که در اینجا. و Ovechkin نشسته است در 698. او را دریافت 700th. اما نرخ که در آن او به ثمر نبود پایدار است. کلاه نمی تواند او را مجبور به این باشگاه است. آن را به طور طبیعی.

“این فقط یک ماده از زمان” Reirden گفت. “همه ما می دانیم که او برای رفتن به نمره اهداف به طوری که آن را فقط زمانی که آن اتفاق می افتد و چگونه از آن اتفاق می افتد. . . .

“ما بیشتر سعی کنید او را از جن و انجام کارهای خارج از عادی ما تیم هویت آن را نمی کند به علت کمک کند. بنابراین ما باید به راه راست و انجام همه چیز را به درستی و به عنوان یک محصول جانبی او در حال رفتن به نمره به عنوان او این همه سال.”

[پایتخت اعدام گلایه نشان می دهد در پنج هدف دست دادن, اما آنها ‘قطعا نه دست پاچه’]

Ovechkin اخیر درخشش است پریشان ما را از آنچه در واقع در, با پایتخت و اتحاد مبدل برخی از آنها اخیر کمبود. فکر می کنم در مورد آخرین بازی قبل از همه ستاره های در لانگ آیلند در برابر این جزیره. در یک بعد از ظهر شنبه هنگامی که آنها بسیار نگاه به عنوان اگر آنها می خواستند به جت به 20 جداگانه جزایر گرمسیری به عنوان به زودی به عنوان جن بود کاهش یافته است, کلاه پشت افتاد 4-1 — و سپس Ovechkin اراده آنها را با یک کلاه ترفند. از دست دادن برخی تبدیل به یک برنده ضربان دار.

چه با شکوه. اما کالبدشکافی پیروزی reveling در کلاه’ انعطاف پذیری و genuflecting در Ovechkin جهت استفاده بیش از نکته ی مهم: چرا آنها انتهایی با سه گل در وهله اول ؟

همان را می توان گفت از بسیاری اخیر گردش. آنها از دست رفته در خانه به نشویل در حال حاضر از یک نقطه حذفی در کنفرانس غرب. آنها همچنین 40 آشغال دقیقه در برابر رقیب پیتسبورگ پنگوئن قبل از ایستادن خود را در دوره سوم که در آن نقطه آن را خیلی دیر شده بود. Ovechkin بازی-صرفه جویی در کلاه ترفند در برابر پادشاهان سازی داستان دور از زشت زاویه که آنها نیاز کاپیتان به قید وثیقه آنها را از آنچه که بود و به دنبال مانند یک خانه از دست دادن به یکی از بدترین تیم در لیگ.

و تمام که شد قبل از شنبه را شکست برابر این آگهی که فقط به سختی در حذفی و موقعیت. می خواهید چین و چروک در گذشته این دو duds? در شنبه هولتبی داد تا هفت گل به فیلادلفیا قبل از او شکر خدا واگذار خالص به سامسونوف به mop ، روز دوشنبه سامسونوف آغاز شده بود و برچسب برای پنج گل قبل از Reirden تبدیل به هولتبی.

چه که به شما بگویم ؟ این به شما می گوید این goaltending. آن را دفاع. واشنگتن اجازه داده است حداقل چهار گل در پنج از آن هشت بازی گذشته.

“آن را بیش از حد آسان به نمره برابر ما در حال حاضر” مرکز لارس Eller گفت. “این دلیل است که ما goalies.”

بعدی خود بازی اصلی است Feb. 20. شاید آن خواهید بود قبل از مراسم تجلیل Ovechkin جدید خوانده شده را علامت. سپس آن را احتمالا به معنی پایتخت را تنگ تر کرده اند تا چیز در نوسان خود را از طریق کوه و صحرا.

“بدیهی است که ما می خواهیم ‘O’ برای رسیدن به 700” ویلسون گفت:. “این رفتن به یک روز بزرگ زمانی که او می کند. اما در حال حاضر ما باید به نگرانی در مورد این دو امتیاز را در پایان شب به خصوص در این زمان از سال است. ما رو به بازی بهتر هاکی.”

زمانی که پایتخت در بهترین Ovechkin ندارد به آنها را برای برنده. او انجام داده است که اغلب بیش از یک ماه گذشته است, و آن را الهام بخش. گذشته دو بازی فرود آمد و با یک ضربه. وجود دارد می تواند بسیاری از آنها را دوست دارید و یا حتی جشن پلاک 700 — بنابراین پیش بینی برای مدت طولانی — احساس توخالی.

جزئیات بیشتر در پایتخت: بری Svrluga: Alex Ovechkin بزرگترین هدیه است ؟ او هرگز می شکند. تجزیه و تحلیل: Alex Ovechkin خواهد بود که بعد از عضو 700-هدف باشگاه است. او می تواند گذشته. بری Svrluga: ایلیا سامسونوف به شمار سوال سختی برای پایتخت: دو شروع goalies بهتر از یکی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im