Call of Duty لیگ طول می کشد یک گام به ‘گردان’

“این به ما می دهد برخی فرصت را برای آزمایش گفت:” Call of Duty لیگ کمیسر یوهانا Faries به واشنگتن پست در مورد “Warzone” نمایشگاه. “این یک نگاه خوب است برای ما به درک” چه ما در مورد آن ؟ چگونه این تبدیل به گسترده تر گفتگو در مورد نقشی که ‘Warzone’ می توانید بازی را در گسترده تر Call of Duty esports اکوسیستم?”

“انجمن ایران هات” به سرعت در حال رشد خود را playerbase پس از آن انتشار مارس با 50 میلیون دانلود در ماه اول, کمک در بخش های اقامت-در-صفحه اصلی شرایط covid-19 بیماری همه گیر.

این حالت نیز موفق بوده است در نقاشی بسیار با نفوذ پارسه سنتی و ورزشکاران مانند NFL را Marshawn Lynch, Rob Gronkowski و حزقیال الیوت. دوشنبه شب در حرکت یا کشش ناگهانی دو نفر از پربیننده ترین جریان بودند از Fortnite-ارتباط پارسه ترنر “Tfue” Tenney و دنیس “Cloakzy” Lepore و همچنین نیک “NICKMERCS” Kolcheff بازی Warzone.

در علاوه بر این به اولین “انجمن ایران هات” در بازی Call of Duty لیگ (CDL) رویداد لیگ نیز تایید نشت از اوایل این ماه رسما اعلام تغییر به آن قهرمانی آخر هفته ، به جای محدود کردن آن به هشت تیم در حال حاضر تمام 12 تیم به رقابت خواهند پرداخت.

Call of Duty لیگ پخش است به طور انحصاری در یوتیوب که در آن انباشته شده است 882,000 مشترکین و 139.5 میلیون بازدید. با توجه به Esports, نمودار بینندگان رشد پس از افتتاح آخر هفته با رسیدن به تقریبا 112,000 اوج همزمان بینندگان برای سومین رویداد های نجومی در حال سقوط به 60,400 اوج همزمان بیننده ترین رویداد های اخیر.

“دیدگاه من بسیار جامع بینندگان البته یک پروکسی برای کجا هستند طرفداران امروز … اما ما شده ایم با بهره گیری از باور نکردنی اندازی این محصول,” او گفت: با اشاره به این که تنها چند ماه پس از لیگ آغاز شده است.

“قادر بودن به امینی فصل به طور منظم در چنین راه های مختلف است که یک عهد به قدرت از محصول است که ما داریم” Faries گفت. “ما قطعا آموخته است که چگونه انعطاف پذیر شود در مواجهه با چالش های بی سابقه ای.”

به منظور جلب بیشتر مشارکت CDL اعلام کرد یک برنامه جدید است که تشویق هواداران برای تماشای مسابقات با دادن دسترسی به تیم نمادهای اسپری و متحرک بازیکن کارت آنها می تواند استفاده از “ندای وظیفه: جنگ های مدرن.”

در میان این چالش ها را تحمل لیگ کشیده شده انتقاد برای آن فقیر عملکرد سرور به عنوان مسابقات منتقل آنلاین-تنها از آن معمول تاخیر کمتر LAN فرمت. خود بازیکنان گفت: شرایط ناعادلانه بود با توجه به تاخیر در آن رقبای مختلف شاهد زمان پاسخ از سرور نهفته است که گیم پلی خود را. دالاس امپراتوری ایان “Crimsix” پورتر به نام سرور در طول مسابقات برگزار شده بین 10-12 آوریل “unplayable.” مینه سوتا RØKKR جاستین “احمقانه” فارگو-پالمر نیز در پرتو این وضعیت در طول همان آخر هفته رویداد.

لیگ بالا برده و سرور آن تعداد به نه قبل پس از آن رویداد آغاز شده است که آوریل 24. در اوایل این ماه لیگ اضافه شدن سرور پشتیبان گیری در تمام نقاط.

Faries گفت: لیگ تلاش برای جلوگیری از چنین عوارض توسط “تست تست تست” با تیم. او گفت که پیچیدگیهای بوجود می آیند در مسابقات به دلیل “براکت آشکار در زمان واقعی … ما نیاز به احساس خوبی در مورد هر matchup سناریو.” اکثر بازیکنان در حال حاضر در حال پخش از خانه های خود.

“آن بوده است به خصوص آموزندگی برای من به مانند ما بازیکنان و تیم ما واقعا خوشحال با پیشرفت ما هفته به هفته,” او گفت:.

Faries نمی خواهد اظهار نظر در مورد هر گونه تغییرات اخیر در بهره از حامیان مالی در نور از شرایط ایجاد شده توسط pandemic, و نه در مورد چگونه تیم در حال برنامه ریزی برای جبران درآمد از دست رفته از میزبانی رویدادهای زندگی می کنند. او گفت که در ادامه به پخش مسابقات این است که یک “استراتژی” به ویژه هنگامی که تمام ورزش های سنتی لیگ توقیف شد. لیگ به طور منظم رویداد فصل تعطیلات آخر هفته برنامه ریزی شده از طریق July 26th.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>