این Browns-Vikings Odell بکهام جونیور تجارت شایعه به طول انجامید همه یک روز

افسوس که ظاهرا نمی شود. روز پنجشنبه گزارش شد گلوله را با فقط در مورد هر کس درگیر است. Browns رئیس استراتژی افسر پل DePodesta برای یک, به نام شایعه “کاملا نادرست است.”

“این نا امید کننده کمی” DePodesta گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “من فکر می کنم خیلی روشن است ما در حال تلاش برای ساخت در این نقطه است. ما واقعا در حال ساخت و ساز در اطراف یک هسته از بازیکنان است که ما فکر می کنم باید یک فرصت به یک قهرمانی کالیبر هسته ای و این ایده است که ما را به دور از این هسته در این لحظه فقط نمی زیادی از حس و واقعا [است] چیزی نیست که ما در حال کاوش در همه.”

پودستا نیز مورد مناقشه ادعا از Fox Sports شخصیت کالین گاو چران که بکهام ناراضی بود در کلیولند.

“من هیچ دلیلی برای باور او نمی خواست به اینجا” DePodesta گفت. “Odell شده است بسیار خوب این offseason. او شده است مشغول, من می دانم که با [مربی جدید کوین Stefanski] و من فکر می کنم او را هیجان زده در مورد امکانات که این حمله سیستم می تواند برای او و ما هیجان زده به او.”

در طرف دیگر شایعه Cleveland.com’s Mary Kay کابوت گفت: یک وایکینگ ها منبع به او گفتم بکهام تجارت گزارش نادرست بود. یاهو چارلز رابینسون در ضمن گفت که او گفت: “به صراحت” شده است که وجود دارد هیچ بکهام تجارت بحث — هیچ مکالمات تلفنی بدون تجارت پارامترهای هیچ چیزی بین قهوه ای و وایکینگ ها و گیرنده گسترده بود و نه در معامله بلوک.

بکهام گرفتار 74 عبور برای 1,035 متری و تنها چهار touchdowns در 2019, فصل اول خود را با براونز پس از آنها به دست آورد و او را از طریق تجارت از غول های, به عنوان او زحمت کشیده از طریق ران و کشاله ران آسیب های که مورد نیاز offseason جراحی. صدمات محدود خود را در دسترس بودن در عمل و صدمه توسعه شیمی خود را با کارفرمایی بیکر میفیلد منجر به حدس و گمان که Browns خواهد سعی کنید به کشتی او را دور (جت بودند ممکن است مقصد در یکی دیگر از شایعه که fizzled از اوایل این سال).

جدید مدیر کل اندرو بری گفت: در NFL سراغ ترکیب اوایل این ماه که او را همیشه گوش دادن به تجارت ارائه می دهد اما نبود برنامه ریزی برای ایجاد یک معامله شامل بکهام.

“Odell بسیار با استعداد بازیکن فوتبال” بری گفت: پس از آن. “ما او را به عنوان بخشی از آینده ما است. کوین و من هم تا به حال واقعا خوب گفتگو در مورد انتظارات ما برای او و ما انتظار داریم او را برای انطباق با آن در حال حرکت رو به جلو است. ما هیجان زده در مورد آینده با Odell, هیجان زده در مورد آنچه که او را به انجام این سقوط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات